Jump to content

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΤΟΧΩΝ PPC


Guest lagoudakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 81
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Yπάρχει μια πολυυυυυ μικρή πιθανότητα να κατέβω κι εγώ Αθήνα. Για πότε τελικά λέτε να γίνει το meeting?
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε παιδιά. Πάρτε καμμιά πρωτοβουλία. Ημέρα (ψιλο)καταλήξαμε. Ώρα και που?
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

να ριξω μια ιδεα;συνταγμα που εχει και wifi να παιξουμε:D πιστευω οτι βολευει λογω μετρο-συγκοινωνιας,τι λετε;

Στο παγκάκι με φραπεδάκι από το περίπτερο και να καλέσουμε για παρέα τους κούρδους!:D

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Στο παγκάκι με φραπεδάκι από το περίπτερο και να καλέσουμε για παρέα τους κούρδους!:D
οχι βρε:p :p !!!!εχει πολλα καφε
Link to comment
Share on other sites

epitrepetai na parkaro pano thn plateia !!:) xexe :) einai kalo meros giati kai kafeteries exei arketes !! 2 pano sthn plateia kai arketes alles ekei guro alla exei kai wi-fi !!:) ase poui exei kai mc-donalds an peinasoume !!:) xaxa
Link to comment
Share on other sites

Αυτή την Κυριακή στο σύνταγμα λοιπόν. Ας πούμε στην έξοδο του μετρό με την Άρτεμη ανά χείρα. Ώρα ?
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Λεω να ερθω και εγω :happy:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

εγω ελεγα πρωινο καφε κατα τις 11 με 12!!!
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

εγω ελεγα πρωινο καφε κατα τις 11 με 12!!!

 

 

πως φαινεται οτι δεν εχεις παιδια για παρελαση:lol:

 

αν δεν βγει καποιος να πει συγκεκριμενη ωρα και τοπο δεν βλεπω να γινεται συναντηση

 

παντως σκεφτειτα και το Σαββατο 4-5 απογευμα οπου δεν υπαρχουν υποχρεωσεις με παρελασεις:p

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και εγω λεω για απογευματακι κατα τις 4-5,να ξυπνησουμε κατα τις 10 να κανουμε τις δουλειες μας,να φαμε το μεσημερι!!!και το απογευμα να βρεθουμε με το καφεδακι μας,εγω προσωπικα ειμαι ελευθερος και σαββατο και κυριακη απο 4-10, οτι θελετε
Link to comment
Share on other sites

και εγω λεω για απογευματακι κατα τις 4-5,να ξυπνησουμε κατα τις 10 να κανουμε τις δουλειες μας,να φαμε το μεσημερι!!!και το απογευμα να βρεθουμε με το καφεδακι μας,εγω προσωπικα ειμαι ελευθερος και σαββατο και κυριακη απο 4-10, οτι θελετε

 

 

Σαββατο 5 στην εξοδο του μετρο ειναι καλα? αν καποιος ξερει καφετερια εκει κοντα ας πει

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εγω μεσα ειμαι!!!να μας πουνε και οι αλλοι,να βρουμε μια ωρα και μερα που βολευει ολους,λοιπον σαββατο στις 5; η κυριακη στις 7;να προλαβει και ο mastelos που ειναι δυνατο μελος;)
Link to comment
Share on other sites

εγω μεσα ειμαι!!!να μας πουνε και οι αλλοι,να βρουμε μια ωρα και μερα που βολευει ολους,λοιπον σαββατο στις 5; η κυριακη στις 7;να προλαβει και ο mastelos που ειναι δυνατο μελος;)

 

οχι μη το χαλασω εγω οτι βολευει τους πολλους θα γινουν και αλλες συναντησεις ισως και το Πασχα που θα ερθει Αθηνα και ο αρχηγος της

original21:lol:

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...