Jump to content

Λυόμενα


vg
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια περιοδο που το εψαχνε ο πατερας μου καταληξε οτι δεν κανουν για μονιμη κατοικια αν το θες για εξοχικο η κατι τετοιο ειναι μια χαρα αλλα για μονιμα οχι
Link to comment
Share on other sites

του ειχαν πει ατομα που ειχαν οτι μετα απο 5 χρονια η κατι τετοιο οτι βγαζουν πολα προβληματα
Link to comment
Share on other sites

Τι είδους προβλήματα δηλαδή;

Για να ξερω.

Είναι σε βουνό, σε θάλασσα κοντά το σπίτι, κοντά σε δρόμο, σε περιοχή με πολύ κίνηση (κεντρική οδό)..;

Τι στοιχεία έχουν;

Link to comment
Share on other sites

Αν ενοοεις ως λυομενα τα μπετονετ να ξερεις οτι αναλογα με την εταιρια που τα κατασκευαζει η ποιοτητα μπορει να ειναι παρα πολυ καλη το ξερω γιατι καποιος γνωστος εφτιαξε και το εχω δει συνηθως δεν προτεινονται για μονιμες κατοικιες αλλα για εξοχικες, παντως η ποιοτητα τους (αν λεμε για τα ιδια )εχει γινει καλυτερη απο οτι παλια .Αν εννοεις λυομενα με αλλα υλικα π.χ. ελλενιτ πιστευω οτι ειναι πολυ ξεπερασμενο ως υλικα και εχουν πολλα προβληματα.
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν θυμαμαι να σου πω ακριβως απλα αυτην την περιοδο (πριν 5 χρονια) που ψαχναμε για λυομενο αυτα ειχα ακουσει ακου και απο αλλους γνωμη και κρινε απλα σου προτεινω να το ψαξεις αρκετα πριν παρεις
Link to comment
Share on other sites

gia lyomena to kalytero ine na paris apo finlandia...ekei exoun poly eksidikevmena pragmata...kai telia kataskevi...ka8os kai poly ipsila standards....

 

etairies gnoriza 2-3 alla tora mou diafevgoun...ama 8ymi8o PM :p

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν το σκεφτεσαι για λυομενο τυπου ελενιτ, εννοειτε πως δε κανει για μονιμη κατοικια, για 3-4 χρονια καλα ειναι, οσο για τη μαρκα σου εστειλα pm ;)
Link to comment
Share on other sites

Thanks για τις απαντήσεις! Δεν το σκέφτομαι για μόνιμη κατοικία! Έχω ακούσει ότι έχουν πολύ καλή ποιότητα πλέον αλλά και πολύ καλή τιμή! Θα το ψάξω κι άλλο και ότι μάθω θα το γράψω εδώ, για όποιον ενδιαφερεται!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...