Jump to content

[Off-topic] Φορητοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές


Scottas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paidia prosfata perasa ta vista ultimate trial omws!!!

Exw ena provlima enw vazw olous tous drivers kanonika pou exw parei apo to site tis vaio otan vazw na akousw mp3 apo to nero-winamp-media player dn akougete tipota!!!Mono me to VLC media player akougete kai auto trmosvinei poli o ixos!!!Perasa tous drivers gia ton ixo kanonika kai leei oti einai egatestimenoi eno sthn ousia dn paizei mp3 se kanenan audio player!!!PLEASEEe help!!!

Model

 

Vaio

VGN-AR11B

 

Episis 8elw na allaksw ram!!!na valw 2x1gb gt twra exw 2x512mb!!!

 

Thanks prokatavolika

 

Filika Scottas!!!:O :(

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

εγω το έκανα χωρίς πρόβλημα! αλλα ειναι μπέρδεμα ο τροπος πληρωμής

πρέπει η εύκολα με πιστωτική με χρέωση 21,42€ η με κατάθεση σε τράπεζα αλλα μονο στην ΑΒΝ ΑΜΡΟ Που εχει μονο αθηνα η αλλιώς μέσω αλλης τράπεζας με έμβασμα + 5-15€ περιπου !

 

καλύτερα παρε στην αcer 8015003000 η 211.1206500 αν και μάλλον θα σε δώσουν το τηλέφωνο της moduslink

 

εγω ομως παραγγελία Windows Vista Business 32-bit CD/DVD ενω εχω home

 

1) Μη γράφεις με κεφαλαία

2) Επικοινώνησε με τη Moduslink στο 00800 666 44 666

ή στο 0031 88 0016102 (φθηνότερα μέσω VoIP ήaccess number).

3) Αν δε βγάλεις άκρη, επικοινώνησε με τη Microsoft Hellas στο 211 1206500

 

Η χρέωση για αναβάθμιση από XP Home GR σε Vista Home Premium GR είναι €14,23, και ο ευκολότερος τρόπος πληρωμής μέσω πιστωτικής κάρτας.

 

παιδιά επειδή έχω λίγο μπερδευτεί. Κάποιος που είναι μέσα στα χρονικά περιθώρια, και θέλει να κάνει αναβάθμιση από Home σε Vista πόσο θα του στοιχίσει?? Υπάρχει διαφορά μεταξύ business και premium?? κάνοντας εγώ αίτηση για upgrade μου εμφανίζει επιλογή μόνο για vista basic και vista premium, Πουθενα για business. Αναφέρει 98 ευρώ για τα premium, δε θα πληρωθούν αυτα αφού προσκομηθεί η απόδειξη αγοράσ έτσι??

"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Tέτοιες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο topic για τα Windows Vista, οπότε συνεχίζουμε εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...