Jump to content

Τι θα κάνατε αν είχατε 1 ώρα ζωής ακόμα στον πλανήτη


lowbap96
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 217
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αφού είναι τόσο σημαντικό για σένα ώστε να δαπανούσες την τελευταία σου ώρα σε αυτό, γιατί δεν χωρίζεις την κοπέλα σου να τα φτιάξεις με τη φίλη της?

 

Πίσω στο θέμα, όπως και οι περισσότεροι, θα ήθελα να περάσω τις τελευταίες μου στιγμές με τα αγαπημένα μου άτομα και να τους ζητήσω συγχώρεση για όσες φορές τους πλήγωσα ή στεναχώρησα.

 

δεν ειναι ολα τα πραγματα τοσο ευκολα....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θα πηγαινα να επαιρνα δανεια και θα βοηθουσα κοσμο ! Μετα με τα υπολοιπα θα πηγαινα σε μια παραλια και τεζα !!

Τωρα αν ειχα και πολλα πιπινια μαζι μου τοσο το καλυτερο

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

αχ

 

δε θα κανα τιποτα

θα πεφτα για υπνο

 

για να μαθετε

 

ακους εκει αγαπη μου μια ωρα μονο.. τι ειμαστε καλε? τι να προλαβουμε να κανουμε σε μια ωρα? ουτε στην τουαλετα δε προλαβαινεις να πας σε μια ωρα. Μεχρι να κανεις τα κακα σου θα χει καταστραφει ο πλανητης. Αχ με αγχωσατε τωρα

:X
Link to comment
Share on other sites

Θα περιμενα μεχρι τα τελευταια 30 δευτερολεπτα,

και μετα θα εκοβα το κιτρινο καλωδιακι για να σταματησει το χρονομετρο(οπως στις ταινιες) και μετα θα ειχα συνεχεια 30 δευτερολεπτα και χωρις αγχος θα εκανα τις δουλειες μου.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

1) ... τα παντα για να τις κανω περισσοτερες και...

2) θα αυτοκτονουσα αν δεν επιανε το 1).

 

καλά είσαι μπίου μπίου;

γιατί να αυτοκτονησεις; αφού θα πεθάνεις σε λίγο!

έλεος. φάε παγωτό σοκολάτα !

Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως ζω κάθε στιγμή σα να ήταν η τελευταία μου.Επομένως δε θα έκανα κάτι διαφορετικό από ό,τι συνήθως :p .

Ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ τι το ασυνήθιστο θα έκανα σε μία τέτοια εξωφρενική περίπτωση.Μάλλον ποδόσφαιρο θα έπαιζα :cool: .

Link to comment
Share on other sites

Θα εψαχνα τροπο να επιζήσω ! Δεν τα βάζω ποτέ κάτω! Θα έμπαινα σε καταφύγια κλπ. Θα έπαιρνα εφόδια, προμήθειες και ενα κωλ-γκιρλ ή την κοπέλα μου!!

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

τι να προλαβεις να κανεις σε 1 ωρα??

αντε ενα μπανιο ενα ξυρισμα να εισαι κυριλλε :p

...εδω ειναι πραγματα που δεν προλαβαινεις να τα κανεις σε μια ζωη ολοκληρη!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Θα έγραφα τις παρακάτω σκέψεις μου σ' ένα χαρτί,

και θα μου έμενε μια νότα αισιοδοξίας, ακούγοντας αγαπημένα τραγούδια.:)

 

Λίγα λεπτά ζωής μου 'μείναν εδώ,

ήρθε η ώρα να σου σ' αγαπώ!

Το φιλί σου, έδινε πνοή στις νύχτες μου,

το χαμόγελο σου, ζάχαρη, στις πίκρες μου!

Τα ανάκατα μαλλιά σου,

κάθε χτύπος της καρδιάς σου,

ήταν έμπνευση για μένα,

τώρα έφτασα στο τέρμα!

Κι όλα όσα μ΄ενοχλούσαν,

όλα αυτά που με πονούσαν,

τα αφήνω τώρα πίσω,

απ' το μυαλό μου θα τα σβήσω!

 

Κι αν πάλι εκεί με συναντήσεις,

μη φοβηθείς να μου μιλήσεις.

Ενα χαμόγελο θα δεις,

τ' όνομα σου όταν πεις!

υγεία να 'χουμε!:happy:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Όλα όσα δε θα τολμουσα να κανω όλες τις υπόλοιπες ωρες. Και όλα οσα δε κάνεις επειδη δεν ξέρεις που θα σε οδηγήσουν αυριο... ελεύθερα.....

H μουσική μιμείται τον αόρατο χαρακτήρα της ψυχής...

Σωκράτης-απομνημονεύματα του Ξενοφώντος.

Link to comment
Share on other sites

basika eiparxei kai mia tainia pou legetai the last day h kati tetio opou se 4 ores o planhths tha katastrafei kai deixnei tous anthropous na kanoun paraloga pragmata xerontas pos ola tha teliosoun se 4 ores,:worry: merika anaferthhkan parapano :lol: :lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

basika eiparxei kai mia tainia pou legetai the last day h kati tetio opou se 4 ores o planhths tha katastrafei kai deixnei tous anthropous na kanoun paraloga pragmata xerontas pos ola tha teliosoun se 4 ores,:worry: merika anaferthhkan parapano :lol: :lol:

 

Last Night (1998/I) ... τρομερό έργο manoli και όντως κολλάει με το τόπικ :happy:

(p.s. ...σε 6 ώρες περιμένουν αυτοί να έρθει το τέλος)

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο που μου ήρθε τώρα....

1. Έκαιγα το αγόρι της πρώην μου:mad: και δίπλά μια άλλη κοπέλα που σιχαίνομαι κάτω από τα τραγούδια: Heaven and Hell, Paranoid, Iron Man και διάφορα του Μητροπάνου και του Τσιτσάνη που τόσο τα μισεί.

 

2. Θα έκαιγα πολλά λεφτά

 

3. Θα άδειαζα στην είσοδο του Υπουργείου Υγείας τσιγάρα και πακέτα και θα κολούσα πανό με το σύνθημα: ΟΙ ΚΑΠΝΙΣΤΕΣ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΡΟΩΡΑ:lol: :lol: :lol: :lol:

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Θα μαζευομασταν με τους φιλους μου και τις κοπελες μας να καναμε βολτες με τα μηχανακια.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Θα μαζευομασταν με τους φιλους μου και τις κοπελες μας να καναμε βολτες με τα μηχανακια.

το τελευταιο πραγμα που θα μου περναγε απο το μυαλο ειναι αυτο...:rolleyes:

καμμια πρωτοτυπια βρε αορατε?

κανε κατι σημαντικο!κατι ακραιο!κατι ιστορικο!

:D

 

edit: αντρεα, εγραψες...;)

Link to comment
Share on other sites

να άλλο που θα ήθελα να δώ ήταν: Ο Μάικλ Τζάκσον δολοφονήθηκε, η μαριχουάνα και τα σκληρά πορνό νομιμοποιήθηκαν!

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω φαντασια. Αν ήμουν με κάποια κοπέλα μαυτήν θα τελίωνα. Αλλιώς θα έβαζα μουσική, θα έκανα μπάνιο θα ξυριζόμουν, θα αρωματιζόμουν θα φορούσα τα καλά μου και με ένα πιάτο με φρούτα δίπλα μου θα έβγαινα κάπου ψηλά. Και να μην σκέφτομαι τίποτα.
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ανάλογα την διαθεση μου.Αν όταν το μάθω πάντως έχω την διάθεση που έχω τώρα θα έπεφτα για ύπνο....
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...