Jump to content

[S60 3rd Edition] Nokia Maps (ex. Ovi Maps/Smart2go)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tελικά τα κατάφερα μετά από πολί κόπο.Κατέβικε και ο χάρτης της Ελλάδας και ένα μέρος της Γερμανίας που ήθελα.Ευχαριστώ πολί για την

βοήθεια γιατί χωρίς εσας......:(

Εαν μπορεις ανεβασε τον χαρτη της ελλαδας που κατεβασες σε rapidshare :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παίδες ούτε σε μένα υπάρχει αυτή η επιλογή.

Ενεργοποίησα το "ΧΡΗΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ" και βγήκαν κάποιες έξτρα επιλογές, αλλά δεν υπάρχει αυτή για τους χάρτες.

εγω που δεν μου βγαζει την επιλογη για τους χαρτες την εφαρμογη την κατεβασα μεσω της επιλογης download! απο το μενου της νοκια στο ε61 μου.εχει διαφορα απο το να το κατεβασεις απο το ιντερνετ και να το περασεις στο κινητο με maploader?
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κατεβάσω την πλοήγηση . Με ρωτάει ποιό χάρτη του λέω Ανατολική Ευρώπη, με ρωτάει να κάνει σύνδεση στο ιντερνετ , του λέω ναι και μετά βγάζει ενημέρωση και δεν σταματάει ποτέ. Τι γίνεται;

Υπάρχει ποιό σύντομος τρόπος;

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κατεβάσω την πλοήγηση . Με ρωτάει ποιό χάρτη του λέω Ανατολική Ευρώπη, με ρωτάει να κάνει σύνδεση στο ιντερνετ , του λέω ναι και μετά βγάζει ενημέρωση και δεν σταματάει ποτέ. Τι γίνεται;

Υπάρχει ποιό σύντομος τρόπος;

 

Και γω το δοκίμασα χτες μέσω wlan (γιατί μέσω gprs τρώω κατευθείαν άκυρο) και ενώ φαίνεται να συνδέεται, μετά από λίγω ώρα τρώω μήνυμα αποτυχίας σύνδεσης.

Παρόλαυτα το ίντερνετ δουλεύει κανονικά, αφού δοκίμασα και πριν και μετά και σέρφαρε κανονικά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν υπάρχει νεώτερη έκδοση από την v1.2 wk34 b03 (όχι beta) που να παίζει όμως κανονικά με το HACK των 3ημερών για να ενεργοποιείται η πλόηγηση αν γυρνάμε την ημέρα της ενεργοποίησης??

 

 

paidia auto to hack 3 hmeron pos akribos to kanoume?:(

Link to comment
Share on other sites

Καμιά λύση για το θέμα της σύνδεσης στο ίντερνετ για να γίνει η ενημέρωση για τις διαθέσιμες επιλογές για αγορά των χαρτών υπάρχει?

Έχω δει και αλλού ότι βγαίνει και σε άλλους το μήνυμα του failed όταν πάει να γίνει η σύνδεση.

Έχω δοκιμάσει και με 2-3 διαφορετικά ασύρματα δίκτυα, άρα δε φταίει το ιντερνετ.Οπότε μάλλον φταίει η εφαρμογή.Ξέρετε αν έχει πρόβλημα η v1.2 wk38 b02?

Να δοκιμάσω να περάσω πάλι την wk34?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

mipws kaneis kserei pou mporw na vrw xartes gia mytilene?

Μυτιλήνη εννοείς;;

Ότι έχει στο χάρτη της Ελλάδας... δεν υπάρχει άλλος χάρτης!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, εφόσον στο θέμα του Nokia Maps ρώτησες εξάλλου... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτιση.

Χαρτες της Κυπρου υπαρχουν???

 

υπαρχουνε....κατεβασε τους μεσο

του maploader.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουνε....κατεβασε τους μεσο

του maploader.:)

 

Οκ ευχαριστω για την απαντιση σου φιλε aris_21:

Τωρα να πιασω το Ν95 μου κ 8α τοθσ κατεβασω! Απλα ελεγχω τισ δινατοτιτες που θα εχει! :happy:

Ελπιζω να γραφει καμια οδο...:O

Link to comment
Share on other sites

εγω κατεβασα μεσω wap την εκδοση του νοκια maps και ειναι η v 1.2wk35b01LM που βρισκουμε αν υπαρχει επομενη και πως την περναμε παιδια?δοκιμασα παλι μεσω του κινητου αλλα δεν μου κατεβαζει καινουργια εκδοση
Link to comment
Share on other sites

εγω κατεβασα μεσω wap την εκδοση του νοκια maps και ειναι η v 1.2wk35b01LM που βρισκουμε αν υπαρχει επομενη και πως την περναμε παιδια?δοκιμασα παλι μεσω του κινητου αλλα δεν μου κατεβαζει καινουργια εκδοση

 

Εγώ από το site του smart2go κατέβασα την 1.2 wk38 b02.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καμιά λύση για το θέμα της σύνδεσης στο ίντερνετ για να γίνει η ενημέρωση για τις διαθέσιμες επιλογές για αγορά των χαρτών υπάρχει?

Έχω δει και αλλού ότι βγαίνει και σε άλλους το μήνυμα του failed όταν πάει να γίνει η σύνδεση.

Έχω δοκιμάσει και με 2-3 διαφορετικά ασύρματα δίκτυα, άρα δε φταίει το ιντερνετ.Οπότε μάλλον φταίει η εφαρμογή.Ξέρετε αν έχει πρόβλημα η v1.2 wk38 b02?

Να δοκιμάσω να περάσω πάλι την wk34?

που βρισκουμε τις νεες εκδοσεις του nokia maps please?EDIT δεν ειδα το προηγουμενο ποστ σου
Link to comment
Share on other sites

που βρισκουμε τις νεες εκδοσεις του nokia maps please?EDIT δεν ειδα το προηγουμενο ποστ σου

 

δες εδω

http://europe.nokia.com/A4509291

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την φωνητική πλοήγηση για 30 ημέρες αλλά δεν ''μιλάει''! Έχετε καμμία ιδέα το τί γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα την φωνητική πλοήγηση για 30 ημέρες αλλά δεν ''μιλάει''! Έχετε καμμία ιδέα το τί γίνεται?

 

Εχεις περασει εκτος απο τον χαρτη ,και γλωσσα

μεσω map loader ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μία ερώτηση..

 

στο about της εφαρμογής maps στο κινητό μου αναφέρει ότι είναι εγκατεστημένη η έκδοση v3.0 wk23 b01..

 

υπάρχει νεότερη έκδοση από αυτήν και εαν ναι απο που μπορώ να την βρω..

ευχαριστώ..

 

στο site tou smart2go η εγαρμογή που κατεβάζω ονομάζεται Nokia_maps_1_0_upgrade_rom.sis? ποια έκδοση είναι αυτή??

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Εχεις περασει εκτος απο τον χαρτη ,και γλωσσα

μεσω map loader ?

 

Όχι γιατί έχω κ αυτό το πρόβλημα, δεν ανοίγει το map loader, μου βγάζει σφάλμα..

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί έχω κ αυτό το πρόβλημα, δεν ανοίγει το map loader, μου βγάζει σφάλμα..

 

δεν σου ανοιγει σαν προγραμμα??

η σου λεει οτι δεν διαβαζει την καρτα σου??

βγαλε το προγραμμα και ξαναβαλτο παλι στο pc σου.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν σου ανοιγει σαν προγραμμα??

η σου λεει οτι δεν διαβαζει την καρτα σου??

βγαλε το προγραμμα και ξαναβαλτο παλι στο pc σου.:O

Τελικά κατάφερε να ανοίξει, κατέβασα τον χάρτη κ δεν μπορώ να κατεβάσω την ελληνική φωνή, κατέβασα κανονικά την αγγλική

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...