Jump to content

[Επίσημο] Motorola KRZR K3


GMSC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 67
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Motorola KRZR-K3 Official information

 

Designed with passion and built for speed, the MOTOKRZR K3 is beautiful inside and out. Building on one of the most celebrated mobile designs, the MOTORAZR, this new handset not only delivers a new and exciting design experience utilizing exquisite materials and finishes but also takes advantage of 3G technology. The MOTOKRZR K3 brings entertainment quickly via HSDPA technology - now users can access news, sports, music and video directly on the handsets display. With an integrated 2 megapixel camera and an optional hot swappable microSD card, users can ensure they have enough room to store their favorite memories. The perfect marriage between beauty and functionality, the fashion forward MOTOKRZR K3 is a masterpiece of self expression.

 

Express Yourself

For those that love to make a fashion statement, the MOTOKRZR K3 is the ideal accessory. With perfect proportion, the MOTOKRZR K3 is an element of surprise. Made of premium metal and glass, the MOTOKRZR K3 will stand by you through all your adventures. The MOTOKRZR K3 is presented in a rich, cool Dark Pearl Gray and a warm, lustrous Stone Gray – ensuring a perfect compliment to any endeavor.

 

Experience Speed

The MOTOKRZR K3 helps you do what you want to do in a short amount of time. With HSDPA technology, users will spend less time waiting and more time doing. When you’re dying to read the latest gossip or urgently need directions, -- you now have immediate access to content on the Internet. The MOTOKRZR K3 makes it fun, fast and easy to stay entertained. With the ability to download the latest video or music file – over the air and quick, you will always be connected to the content and information that is most important to you.

 

Magical Moments

Bringing new meaning to "share the moment", the MOTOKRZR K3 energizes your communication with two integrated cameras, a 2 megapixel with 8x zoom and a VGA camera for two-way video calling. With approximately 50 megabytes of end user memory and additional space for a hot swappable microSD card, users can store hundreds of their favorite files. When you don’t want to get your pictures developed, the MOTOKRZR K3 allows you to easily send the images to a compatible Bluetooth enabled printer to print high-quality pictures! When your hands are busy taking pictures, there’s no fear of missing out on an important call. Connect wirelessly via stereo Bluetooth wireless technology and stay hands-free.

 

SUMMARY OF FEATURES:

• Broadband connectivity via HSDPA and UMTS technologies.

• MPEG4 video capture and playback.

• Audio/video streaming (3GPP).

• Dedicated browser key.

• Integrated stereo Bluetooth wireless technology (Class 2).

• 2 megapixel digital camera with 8x zoom.

• 50 MB end user memory.

• Rich, pre-loaded J2ME games, screen savers; downloadable themes, ringtones, images, animations.

• Enhanced, integrated music player supports multiple audio files: Midi, MP2, AAC, AAC +.

• Enhanced speaker independent voice recognition.

• MOTOSYNC.

• SCREEN3 technology for zero click access to news, sports, entertainment and more.

• Large 2 inch display, QVGA 320x240 pixels 260K color TFT.

• Messaging: MMS, SMS, EMS.

• GPRS Class 12.

• Enhanced mini-USB.

 

The MOTOKRZR K3 is expected to be available in Q1 2007.

For more information regarding pricing and product availability in your region, please contact your local Motorola representative.

 

 

Motorola.com

Link to comment
Share on other sites

Ένα v6 maxx στο "κουτί" του k1.

Κατά τη γνώμη μου, προτιμώ το k3 από το design του v6.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Πολυ καλο τηλεφωνακι μολις σημερα το πηρα και το εχω για φορτηση:D :D αυτο που εκανε ιδαιτερη εντυπωση ειναι η ποιοτητα κατασκευης του που ειναι πιστευ κορυφαιο, περισσοτερα απο αυριο που θα βγει απο την πριζα και θα περιεργαστει παιρετερω...
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο τηλεφωνακι μολις σημερα το πηρα και το εχω για φορτηση:D :D αυτο που εκανε ιδαιτερη εντυπωση ειναι η ποιοτητα κατασκευης του που ειναι πιστευ κορυφαιο, περισσοτερα απο αυριο που θα βγει απο την πριζα και θα περιεργαστει παιρετερω...

 

Περιμενουμε οπωσδηποτε τις εντυπωσεις σου!

θετικα/αρνητικα.. κλπ.

Σιδερενιο :D

Quadra 660av
Link to comment
Share on other sites

σειρα μου να κανω και εγω τα σχολια μου μιας και το εχω πλεον

 

 

1)η ποιοτητα οντως ειναι εκπληκτικη... ειναι βαρυ , στιβαρο...πραγματικα μονο με το 8800 συγκρινεται !

 

2)η ληψη και η εναλλαγη στα δικτυα ειναι αξεπερεστη! Δε καταλαβαινεις τιποτα και ομως αυτο παιζει σε 2 - 2.5 - 3 - 3.5 g με ευκολια!

 

3)Ωραιο κουτι

 

4)Φοβερη οθονη και πιστοτητα χρωματων! Φοβερη! Προτι μικρη αξιζει πολλα!

 

5) Ηχειο πολυ καλο και με βαθος στον ηχο... Παιζει καλυτερα απο σαμσουνκγ που ετυχε να δοκιμασω... Λιγο πιο "μεστα" αν με καταλαβαινετε

 

6) Η μπαταρια φαινεται να κραταει αρκετα

 

 

 

Τα κακα του

 

 

1)Αναφορες. Ελεος πια. Αηδια καταντησε

 

2)Ειναι λιγο μακρυ. Αν ηταν 2-3 εκατοστα πιο μικρο θα μιλουσαμε για ενα θαυμα

 

3)Δεν αλλαζει φοντο η εξωτερικη οθονη. Οτι εχεις μεσα , εχεις και εξω... Μονο με χακ αλλαζει αυτο. Κριμα

 

4)Το πιο σπαστικο σημειο του τηλεφωνου ειναι το εξης

 

Οταν περιηγεισαι στο μενου, με το που πατας το κατω, λιγο να ξεφυγει το χερι εχεις πατησει το πληκτρο αμεσης προσβασης στο ιντερνετ. Πραγμα και σπαστικο γιατι σου τρωει χρονο αλλα και ακριβο γιατι χρεωνεσαι λεφτα αναλογως τον προχο... Ειλικρινα δε καταλαβαινω γιατι οι σχεδιαστες το εβαλαν εκει και δε το αφησαν στα αριστερα εκει που ηταν στα αλλα μοντελα...

 

 

Επισης θα μου αρεσε να γυαλιζει λιγο οπως το Κ1 και επισης θα μου αρεσε περισσοτερο αν εβγαινε και σε αλλα χρωματακια... Πραγαμ το οποιο σιγουρα θα γινει αλλα αργοτερα. Μαυρο πχ θα ηταν αριστουργηματικο οπως και μπεζ... Οχι πως το χρωμιο-ασημι-μεταλλικο παει πισω....

 

 

Τελικα νομιζω με κερδισε και μενα.

Θα κρατησω αυτο εναντι αλλων συσκευων μου προς το παρον...

 

Με γεια μου!

:X
Link to comment
Share on other sites

H οθονη δεν ειναι τελικα και τοσο μικρη, απλα φαινεται ετσι λογω του μακροστενου σχηματος. Ειναι 2 ιντσων και ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΣΗ στο μεγεθος με αυτην του Κ800!!!

 

οντως...δε της φαινεται !

:X
Link to comment
Share on other sites

Με γεια σου/μου mplip! :)

 

 

με γεια μας !!

 

οντως δεν εχω δει παρα ελαχιστα να κυκλοφορουν σε "τσεπες" κατοχων!

 

Να δουμε βεβαια κατα ποσο θα τα κρατησουμε ... χεχεχε :lol:

:X
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ρε παιδια με το Internet κουμπακι δεν μπορουμε να ορισουμε καποιο προφιλ συνδεσης λανθασμενο ωστε αν πατηθει κατα λαθος να μην χρεωνεσαι τσαμπα??

Επισης πολυ καλη εντυπωση μου εκανε η καθαροτητα στο ακουστικο του συνεπεια κατα πασα πιθανοτητα του πολυ καλου σηματος του προφανως.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πηγα επισης να φλασαρω κανα DRM της προκοπης και μου πατησε ενα "critical error" που παγωσααα! Ευτυχως δε δημιουργηθηκε προβλημα και εμεινε το αρχικο. Εκανα ορκο να μην το πειραξω αλλο...να δουμε ομως αν θα αντεξω!

Δεν έχουν βγει ακόμα flash αρχεία για το Κ3.

Link to comment
Share on other sites

Οντως, αυτη η κατασταση με τις "αναφορες" καταντησε αηδια !!!

Επιτηδες το κανουν??

 

Αυτό τι πρόβλημα είναι?Δεν έρχονται οι αναφορές?

Link to comment
Share on other sites

Με γεια και σε μενα.

Αν και ειπα να μην ξαναπαρω Μοτο δεν μπορεσα να αντισταθω στο Κ3.

Το πηρα βεβαια και λογω της προσφορας της ΤΙΜ στην εκθεση αυτοκινητων στο

αεροδρομιο. ΔΩΡΕΑΝ στο flexy 25 . Το φορτιζω και τα λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Με γεια και σε μενα.

Αν και ειπα να μην ξαναπαρω Μοτο δεν μπορεσα να αντισταθω στο Κ3.

Το πηρα βεβαια και λογω της προσφορας της ΤΙΜ στην εκθεση αυτοκινητων στο

αεροδρομιο. ΔΩΡΕΑΝ στο flexy 25 . Το φορτιζω και τα λεμε.

 

Εντυπωσεις?

Προβληματα?

Μπαταρια, ΜΕΝΟΥ (?), καμερα, Οθονη??

Την προσωπικη σου γνωμη φυσικα..!

Quadra 660av
Link to comment
Share on other sites

Σε τι χρώμα έρχετε ρε παιδιά?

Μόνο καφέ?

Λέει τίποτα? Δεν έχω προλάβει να το δώ από κοντά ακόμα:(

Θα το πάρω σίγουρα, αλλά αργότερα...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσεις?

Προβληματα?

Μπαταρια, ΜΕΝΟΥ (?), καμερα, Οθονη??

Την προσωπικη σου γνωμη φυσικα..!

 

εχουμε κανει μινι ριβιου σελιδες πιο πισω!

 

Παντως η μπατρια κραταει ΑΦΥΣΙΚΑ Πολυ για 3γ και τετοιες λειτουργιες...

 

Ερωτηση. Οταν ανοιγεις το πορτακι , εχει ενα λαμπακι κατω κατω στο πληκτρολογιο που ειχε και το v3. αυτο ποτε αναβει γιατι δε το εχω δει ποτε σε λειτουργια...

:X
Link to comment
Share on other sites

Με γεια και σε μενα.

Αν και ειπα να μην ξαναπαρω Μοτο δεν μπορεσα να αντισταθω στο Κ3.

Το πηρα βεβαια και λογω της προσφορας της ΤΙΜ στην εκθεση αυτοκινητων στο

αεροδρομιο. ΔΩΡΕΑΝ στο flexy 25 . Το φορτιζω και τα λεμε.

 

PERIMENOYME.... :)

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά ισχύει πλέον σε όλα τα καταστήματα ΤΙΜ. Την Τρίτη θα πάω να χτυπήσω κι εγώ ένα Κ3!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, είστε σίγουροι ότι το δίνει δωρεάν στο flexy 25??

 

γιατί στο κατάλογο του Μαιου (σελ. 10), στο flexy 25 κάνει 270€ !!

δείτε και το pdf [ http://www.tim.gr/ConDows/00001182_sel_10_13.pdf ]

 

μιλάμε για απίστευτη προσφορά, αν ισχύει!!!:rolleyes:

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kalimera k kali week!

 

mia erotisi: to K3 ektos apo xroma k 3g exei tpt alloes diafores apto K1??dne nomizo ean dne kano la8os...opote gia opoion dne ton endiaferei k poly to 3g.....

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...