Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρά οργανωμένη είναι, απλά πρέπει να έχεις φτιάξει τα tags (καλλιτέχνης, κομμάτι κτλ) των κομματιών που περνάς στο κινητό.

Για τις εικόνες υπάρχει το Resco Photo Viewer.

 

Θα σε παρακαλούσα να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες!

 

 

ΥΓ: Γιάννη με πρόλαβες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα ήθελα τη βοήθειά σας για το παρακάτω πρόβλημα:

Δυστυχώς πρίν κάνω update αρκέστηκα στο Backup που κάνει το τηλέφωνο στην κάρτα μνήμης. Το backup αυτό μετά την αναβάθμιση δεν επαναφέρεται στο τηλέφωνο. Με το trial πρόγραμμα NOKI v.1.7 διαβάζω το αρχείο backup.arc αλλά δεν εξάγει επειδή είναι δοκιμαστική έκδοση όλες τις επαφές (αυτές θα ήθελα κυρίως να σώσω). Το πρόγραμμα αυτό θα πρέπει μάλλον να το αγοράσω.

Έχει κανείς από εσάς κάποια παρόμοια εμπειρία και κάποια ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις και πολλά.

Δοκίμασε αυτό. Κάνει εξαγωγή τις επαφές και τις καταχωρίσεις ημερολογίου από αρχεία back up, αλλά αυτά που δημιουργούνται από το PC Suite.

Ίσως δουλέψει...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πια συσκευη εχεις? Εχεις το Ε65 η το Κ770i? Εαν εχεις το Κ770i θα πρεπει να ρωτησεις στο επισημο θεμα του Κ770i:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=180567

 

 

Y.Γ.

Καλο θα ηταν να εγραφες με ελληνικους χαρακτηρες. Ειναι δυσκολα στην αναγνωση τα greeklish και καθιστουν την αναζητηση αχρηστη. Επισης το ρε πιστευω πως δεν χρειαζοταν.

 

 

:)

 

Ευχαριστώ πολύ, έγραψα με greeklish επειδή εγκατέστησα Ubuntu και δεν τα είχα πηραξει καθολου... Θα ξαναπάρω το E65 πίσο, το κ770 εχει πολυ σαρ... Έχω ακόμα ενα πρόβλημα, όταν μπένω στις εικώνες η στη μουσική πατάω το επιλογές και δεν κάνει τιποτα, το κουμπί δεν έχει πρόβλημα, μήπος ξέρει κάποιος τι γήνετε?

Link to comment
Share on other sites

Για πιο τηλέφωνο μιλάς πάλι; Να είσαι συγκεκριμένος στις ερωτήσεις και να περιγράφεις αναλυτικά ποιό είναι το πρόβλημά σου ωστε να μπορούμε να σε βοηθήσουμε.

 

όσον αφορά την μουσική στο Ε65, αν δε σε καλύπτει ο εργοστασιακός music player, Μπορείς να βάλεις τον coreplayer ή το lcg jukebox.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα που έχω με το κουμπί "επιλογές" ειναι στο E65, αν πατήσω επιλογές σε μια εικώνα για παράδειγμα δεν κάνει τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις εγκαταστήσει το πρόγραμμα Conversation της Nokia ή το Windows Live Messenger;

Μου είχε τύχει και εμένα στο E60 πριν ένα χρόνο περίπου και απ ό,τι θυμάμαι ευθυνόταν ένα από τα δύο αυτά προγράμματα.

Απλά δεν θυμάμαι πιο από τα δύο τώρα, γι αυτό και τα αναφέρω και τα δύο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Κάνε το απεγκατάσταση και πες μου.

Αν είναι θα σου δώσω εγώ τα αρχεία να εγκαταστήσεις το WLM χωρίς να έχεις προβλήματα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εφαγε καποιο κολλημα! Δοκιμασε να κανεις επανεκκινηση εαν δεν γινει τιποτα απο την στιγμη που εκανες απεγκατασταση ολες τις εφαρμογες και το προβλημα συνεχιζει να υπαρχει θα πρεπει να κανεις hard format στην συσκευη σου και format στην καρτα μνημης για να επανελθει στην αρχικη της κατασταση..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

το έκανα αλλα τίποτα, μετά έκανα και κάθε εφαρμογή που είχα αλλα πάλι τίποτα, τι παίζει να φταίει?

Πριν προβείς σε hard format προσπάθησε να εγκαταστήσεις αυτή την έκδοση.

 

 

Θα μπορούσες να μου πείς πώς γήνετε το hard format? ευχαριστώ

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 Platform FAQ

Μήνυμα # 12.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα ε65 και του έχω περάσει το officesuite.Eαν μια στήλη είναι hide ξέρετε πως γίνετε unhide?

Exω εγκαταστήσει το blueradar.Αυτο το προγραμμα σου λέει μόνο ποια κινητα είναι στο χώρο ή και που είναι? γιατι το δικό μου μου κάνει μόνο αναζήτηση

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αναζήτηση κάνει.

Το γραφικό είναι απλά ένα animation.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω το Ε65 από τον Μάιο και μέχρι στιγμής είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από την συσκευή. Έχω όμως πρόβλημα με τα video κατάληξης .mp4 . Ενώ το Samsung D600 παίζει οποιοδήποτε βίντεο .mp4 , το Ε65 όχι. Ορισμένα τα παίζει, σε άλλα μόνο τον ήχο και άλλα δεν τα παίζει καθόλου. Όλα τα βίντεο είναι στην ίδια ανάλυση (320x240) και έχουν μετατραπεί με το ίδιο πρόγραμμα (AVS Video Tools) . Έχω δοκιμάσει σε χαμηλότερη ανάλυση, άλλα προγράμματα (Nero και ένα το οποίο δεν θυμάμαι πως λέγεται) αλλά έχω το ίδιο πρόβλημα. Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να το διορθώσω;
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Σου βγαζει καποιο μηνυμα λαθους οταν δεν παιζει τα video τι κανει?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Σου βγαζει καποιο μηνυμα λαθους οταν δεν παιζει τα video τι κανει?

 

Βγάζει Αδυναμία αναπαραγωγής κλιπ πολυμέσων

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Πολλά τηλέφωνα Ε series δεν παίζουν βίντεο με ρυθμό αναπαραγωγής 30fps. Το δοκίμασα πρόσφατα σε Ε51. Έστειλα ένα βίντεο που είχα τραβήξει από το Ν82 μου και το Ε51 έπαιζε μόνο ήχο. Λογικά η νόκια έχει βάλει αυτούς τους περιορισμούς για θέμα marketing..... :X
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετρετρεψε τα video σε .avi και ανοιξε τα με τον SmartMovie η καποιο αλλο player οπως CorePlayer ,DivXPlayer! :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μετρετρεψε τα video σε .avi και ανοιξε τα με τον SmartMovie η καποιο αλλο player οπως CorePlayer ,DivXPlayer! :)

 

Αυτή είναι η μόνη λύση; Δηλαδή δεν μπορώ να δω κάποιο βίντεο τραβηγμένο από κινητό που βγάζει σε .mp4 (όπως το N93 του αδερφού μου ή το Samsung D600) και θα πρέπει να το στέλνω πρώτα στον υπολογιστή μου, να το μετατρέπω και να το ξαναστέλνω στο κινητό;;; Αν είναι δυνατό... Το ίδιο πρόβλημα έχει και το N93 του αδερφού μου (άσχετα αν παίζει χωρίς πρόβλημα τα .mp4 που τραβάει το ίδιο... ) .

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που εχεις κανει ολα τα παραπανω δεν ξερω τι αλλο θα μπορουσες να κανεις για να τρεξουν τα συγκεκριμενα .mp4. Καλυτερα μετετρεψε τα σε .avi η δοκιμασε να τα ανοιξεις με ενα απο τους player που σου ειπα..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

jerei mipws kapoios gia poion logo afou katevazw thems gia to E65 den ta anoigei k mou bgazei sfalma?sta arxeia einai morfi sis opoios jerei parakalw as apantisei thx a lot επισης εχω κ ενα προβλημα με το wlan εχω κλειδωμε νομοντεμ και εβαλα τον κωδικο στο Ε65 μου λεει οτι δεν ειναι σωστος ο κωδικος κ δεν ξερω τον τροπο για να δω αν εβαλα τον σωστο plz help
Link to comment
Share on other sites

@gfousas http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253351#post2253351

 

Eπισης καλο θα ηταν να εγραφες με ελληνικους χαρακτηρες. Ειναι δυσκολα στην αναγνωση τα greeklish και καθιστουν την αναζητηση αχρηστη :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...