Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για την έκδοση που έχει το κινητό σου πληκτρολόγησε *#0000#.

Οι αναβαθμίσεις αυτό το ρόλο παίζουν, διορθώνουν προβλήματα των παλιότερων. Αν δεν έχεις τη τελευταία έκδοση κάνε μια αναβάθμιση, δεν χάνεις τίποτα.

 

Φιλε εκανα τελικα την αναβαθμιση οπως μου ειπες.. Ολα αψογα πλεον. Ουτε restart ουτε τιποτα απο προχθες. Ελπιζω να συνεχισει ετσι το τηλεφωνακι :) Ευχαριστω για τη βοηθεια σου.

Οσο για τζογο που αναφερει καποιος φιλος, σε μενα τουλαχιστον, ανυπαρκτος. Πιο στιβαρο τηλεφωνο δεν εχω ξαναδει. Και ουτε το πρωτο μου Ε65 που ειχα ως το καλοκαιρι ειχε τζογο.. ( το'χα δωσει για για χαρη του Ν95 που τωρα το'χω ως δευτερο και αφου περιπλανηθηκα μετα απο 6120, g600 sam και 6500slide,... ξαναγορασα Ε65 γιατι για ενα πληθος λογων, ειναι κορυφαια συσκευη)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περασα σημερα απο Γερμανο κ τους ειπα για το τζογο κ δεν μπορουν να κανουν κατι λεει.

Λεω να δοκιμασω κ nokia club κ μετα πια να το αφησω στην τυχη του...

Link to comment
Share on other sites

parakalo gia ti voitheia sas

kano sychronize ta contacts mou sto ms outlook 2003 kai ta ellinika contacts ta vgazei me allabournezika.ta regional settings mou einai ola stin greek epilogi.exo to nokia pc suite 6.82 ver

 

efxaristo

Link to comment
Share on other sites

επειδη σκεφτομαι και εγω να το παρω, εχω δυο ερωτησεις.

 

με bluetooth gps πως τα παει?

 

και επισης το wlan Ποσο ευχρηστο ειναι? συνδεεται ευκολα στα διαφορα ελευθερα δικτυα που μπορει να βρεθουν? πχ αεροδρομια, καφετεριες κλπ...

 

ααα, 4 GB καρτα παιρνει? ή μεχρι 2?

Link to comment
Share on other sites

VPN έχει χρησιμοποιήσει κανένας? Δοκίμασα σήμερα να σηκώνω VPN μήπως και δω τα εταιρικά mails αλλα μου ζητούσε Πολιτικές VPN! ??

 

Μπορεί κανείς να βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

επειδη σκεφτομαι και εγω να το παρω, εχω δυο ερωτησεις.

 

με bluetooth gps πως τα παει?

 

και επισης το wlan Ποσο ευχρηστο ειναι? συνδεεται ευκολα στα διαφορα ελευθερα δικτυα που μπορει να βρεθουν? πχ αεροδρομια, καφετεριες κλπ...

 

ααα, 4 GB καρτα παιρνει? ή μεχρι 2?

Η αναζήτηση WLan είναι πολύ εύκολη, κάνεις μια αναζήτηση, σου εμφανίζει τα διαθέσιμα δίκτυα σε μια λίστα και επιλέγεις σε ποιο θέλεις να συνδεθείς. Ο browser είναι αρκετά εύκολος στη χρήση.

Δέχεται μέχρι 2GB επέκταση μνήμης.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς καταφέρει να δουλέψει κανεις σας μάσv bluetooth το κινητό με την εφαρμογή του στο PC? κάπου εχασα το καλώδιο και δεν μπορω να πάρω τις επαφές μου...
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς καταφέρει να δουλέψει κανεις σας μάσv bluetooth το κινητό με την εφαρμογή του στο PC? κάπου εχασα το καλώδιο και δεν μπορω να πάρω τις επαφές μου...

Εννοείς να συνδέσεις το κινητό με το PC Suite μέσω Bluetooth;

Αν ναι, μπορείς μια χαρά να κάνεις τη δουλειά σου χωρίς καλώδιο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Να αγοράσω κάρτα 1GB ή 2GB για το e65; Με 2GB υπάρχει περίπτωση να κολλάει;

Να κολλάει, όχι δεν παίζει. Από εκεί και πέρα εξαρτάται από εσένα πόσα GB σε καλύπτουν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

VPN έχει χρησιμοποιήσει κανένας? Δοκίμασα σήμερα να σηκώνω VPN μήπως και δω τα εταιρικά mails αλλα μου ζητούσε Πολιτικές VPN! ??

 

Μπορεί κανείς να βοηθήσει?

 

.......:cry:

Link to comment
Share on other sites

Να κολλάει, όχι δεν παίζει. Από εκεί και πέρα εξαρτάται από εσένα πόσα GB σε καλύπτουν.

 

το παραγγειλα σημερα απο ενα καταστημα στο ιντερνετ με καρτα 2 γιγα...

 

το περιμενω αρχες της επομενης εβδομαδας...

 

θα κολλαει με τα δυο γιγα???

 

εδω κινητο διετιας και δεν κολλαγε με 1 γιγα, ειναι δυνατον? να ακυρωσω την παραγγελια της καρτας?

Link to comment
Share on other sites

θα κολλαει με τα δυο γιγα???

 

εδω κινητο διετιας και δεν κολλαγε με 1 γιγα, ειναι δυνατον? να ακυρωσω την παραγγελια της καρτας?

Όπως είπα και στο φίλο λίγο πιο πάνω, δεν θα κολλάει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για τους αλλους φιλους που εχουν προβλημα με τζογο στο slider:

 

Το εδωσα στο Nokia Club και θα μου το φτιαξουν. Σημερα θα σας πω τα αποτελεσματα.

 

Αρα συνοπτικα Γερμανος = "Φιλε μου δεν φτιαχνει αυτο...ολα ετσι ειναι"

Νοκια = "..."

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για τους αλλους φιλους που εχουν προβλημα με τζογο στο slider:

 

Το εδωσα στο Nokia Club και θα μου το φτιαξουν. Σημερα θα σας πω τα αποτελεσματα.

 

Αρα συνοπτικα Γερμανος = "Φιλε μου δεν φτιαχνει αυτο...ολα ετσι ειναι"

Νοκια = "..."

 

Τελικα ουτε το Νοκια κλαμπ μπορεσε να δωσει λυση. Δεν μπορουσαν να το φτιαξουν κ μου ειπαν μονο αν το στειλουμε 1 μηνα αθηνα να το αλλαξουν (το μισο κομματι απ οτι καταλαβα) :wacko: :(

κ το πηρα πισω κ συμβιβαστηκα... αν χειροτερεψει ισως το στειλω

Link to comment
Share on other sites

αλλο παιδες!επειδη τωρα ειναι η ωρα δυσκολη για να διαβασω τα παντα

ικανοποιοιμενοι απο το κινητο?απο wi fi αν βρεις ανοιχτο δικτυο μπαινεις ιντερνετ κανονικα?

επισης αναμεσα σε αυτο κ το 6110 gps τι λετε?

τελος τι τιμη βρισκεται στα ραφια αυτη τη στιγμη?

Link to comment
Share on other sites

αλλο παιδες!επειδη τωρα ειναι η ωρα δυσκολη για να διαβασω τα παντα

ικανοποιοιμενοι απο το κινητο?απο wi fi αν βρεις ανοιχτο δικτυο μπαινεις ιντερνετ κανονικα?

επισης αναμεσα σε αυτο κ το 6110 gps τι λετε?

τελος τι τιμη βρισκεται στα ραφια αυτη τη στιγμη?

 

 

Είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος από το κινητό

Μπαίνει ίντερνετ κανονικά με wifi και πίστεψε με το χρησιμοποιώ πολύ..

Ανάμεσα σε αυτό και το 6110; αν γουστάρεις ή σου είναι απαραίτητο το GPS πας σε αυτό..

Η τιμή του είναι γύρω στα 330-340 αν δε κάνω λάθος

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

εχει ακουσει κανεις κανα προβλημα με το συγκεκριμενο κινητο ? οτιδηποτε και αν ειναι αυτο... ενδιαφερομαι να το παρω για την κοπελα μου σε ροζ χρωμα ξερει κανεις που μπορω να το βρω ?
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?ο μεσος χρονος ξεφλουδισματος ποσος ειναι? καπου διαβασα πιο πανω οτι αρχιζει να ξεφλουδιζει απο την 2η κιολας εβδομαδα.ποσο προσεκτικη χρηση θελει για να μειωσεις το ξεφλουδισμα στο ελαχιστο ή και να μην σου ξεφλουδισει καθολου? ειναι εφικτο να μην ξεφλουδισει καθολου η μπα? απο τις απαντησεις σας θα εξαρτηθει αν θα το αγορασω ή οχι.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Απ τη δευτερη εβδομαδα ψιλοδυσκολο το κοβω...ηδη το εχω 2 εβδομαδες κ δεν εχει δειξει τετοια σημαδια... ισως σε κανα χρονο να εχει παθει κατι.

Απο κει κ περα μη φανταστεις οτι το χω κ στη θηκη του... απλα δεν το κακομεταχειριζομαι..τσεπη κ τραπεζι.

 

Εγω παντως στο συνιστω ανεπιφυλακτα...εμεινα πολυ ευχαριστημενος (αν κ ειμαι ο μονος που εχει χαλαρο slider εδω μεσα :P )... εκτος απ αυτα το κιν ειναι τελειο.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?ο μεσος χρονος ξεφλουδισματος ποσος ειναι? καπου διαβασα πιο πανω οτι αρχιζει να ξεφλουδιζει απο την 2η κιολας εβδομαδα.ποσο προσεκτικη χρηση θελει για να μειωσεις το ξεφλουδισμα στο ελαχιστο ή και να μην σου ξεφλουδισει καθολου? ειναι εφικτο να μην ξεφλουδισει καθολου η μπα? απο τις απαντησεις σας θα εξαρτηθει αν θα το αγορασω ή οχι.ευχαριστω

Από τη δεύτερη βδομάδα δε νομίζω να ξεφλουδίσει, εκτός κι αν το ξύσεις :worry:

Εμένα άρχισε να ξεφλουδίζει μετά το 5μηνο αλλά δε το προσέχω ιδιαίτερα, ούτε το είχα καθόλου σε θήκη..

Νομίζω θέλει αρκετά προσεκτική χρήση (πχ να προσέχεις να μη τρίβεται με σκληρές επιφάνειες, να μη το βάζεις στη τζέπη του τζιν, μακριά από κλειδιά κτλ)

Αν το προσέχεις τόσο πολύ ίσως και να μη ξεφλουδίσει ή να αργήσει, δε ξέρω.. Ας πει και κάποιος άλλος πιο προσεκτικός την για το δικό του;)

 

 

 

Μιας και το αναφέραμε ξανά, άλλαξε κανείς τα πλαστικά;

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Απ τη δευτερη εβδομαδα ψιλοδυσκολο το κοβω...ηδη το εχω 2 εβδομαδες κ δεν εχει δειξει τετοια σημαδια... ισως σε κανα χρονο να εχει παθει κατι.

Απο κει κ περα μη φανταστεις οτι το χω κ στη θηκη του... απλα δεν το κακομεταχειριζομαι..τσεπη κ τραπεζι.

 

Εγω παντως στο συνιστω ανεπιφυλακτα...εμεινα πολυ ευχαριστημενος (αν κ ειμαι ο μονος που εχει χαλαρο slider εδω μεσα :P )... εκτος απ αυτα το κιν ειναι τελειο.

 

 

το ξερω οτι ειναι τελειο το κινητακι.απλα το μονο που με προβληματιζει ειναι η φθορα του.κατι αλλο.υπαρχει η δυνατοτητα αλλαγης ολων των ξεφλουδισμενων κομματιων?αν ναι τοτε δεν το συζηταω οτι θα το παρω.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω απο οταν βγηκα και δεν εχει παθει τιποτα. Το προσεχω βεβαια οπως και ολα τα κινητα που εχω αλλαξει.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!

προσφατα απεκτησα και γω το Ε65 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. θελω να ρωτησω καποια πραγματα.

καταρχην απ' οτι καταλαβα, η μπαταρια με συχνη χρηση wifi δεν αντεχει πανω απο 2 μερες. αν το φορτιζω καθε μερα ωστε να μη μενω ποτε, θα χαλασω την μπαταρια;

επισης, ενω το wifi ειναι πολυ καλο, οταν το δικτυο που θελω να μπω ειναι φορτωμενο, το opera mini και το live messenger δεν λειτουργουν. αντιθετα ο browser του τηλεφωνου λειτουργει μια χαρα. και το IMHERE μπαινει και αυτο. γιατι γινεται αυτο; εχει καποιο firewall το τηλεφωνο;

απο ακτινοβολια πως παμε; νομιζω οχι καλα. το hands free που εχω βοηθαει; ξερει κανεις αν πειραξει οταν ακουο μουσικη;

αυτα!! ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...