Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσο κρατάει η μπαταρία του κινητού,δηλ πόσες μέρες; Τι επεξεργαστή έχει το κινητό;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πόσο κρατάει η μπαταρία του κινητού,δηλ πόσες μέρες; Τι επεξεργαστή έχει το κινητό;

Μετά από 7 μήνες η μπαταρία κρατάει 2-2,5 μέρες χωρίς να το κλείνω καθόλου, με πολλά τηλέφωνα, μηνύματα, wifi (πολύ ενεργοβόρο) και οτι άλλο φαντάζεσαι..

Νομίζω πως τα καταφέρνει καλά, τουλάχιστον είμαι ικανοποιημένος:cool:

 

Επεξεργαστή έχει 206 Mhz

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Επεξεργαστή έχει 206 Mhz

H CPU pou exei einai:

CPU Type: ARM 9

CPU Clock Rate: 220 MHz

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ουπςςς:X

Είδες άμα βιάζεσαι.. Εμπιστεύτηκα τον X-Plore που λέει 206Mhz:rolleyes:

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το λειτοπυργικο που φοραει το δικο μου... ειναι ...106331801 11-01-07, υπαρχει τιποτα νεοτερο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το λειτοπυργικο που φοραει το δικο μου... ειναι ...106331801 11-01-07, υπαρχει τιποτα νεοτερο?

Ναι, υπάρχει..

 

2.0633.65.01

03-10-07

 

Το έχουμε αναφέρει;)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σαν του Ν73.

Ναι ακριβώς. Σαν του N73, N80, E70, E60 κλπ...

Είναι συχνό φαινόμενο διάφορα προγράμματα να δείχνουν λάθος ενδείξεις για το hardware της συσκευής.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ναι, υπάρχει..

 

2.0633.65.01

03-10-07

 

Το έχουμε αναφέρει;)

Σορυ... δεν εχω παρακουλουθησει αυτο το Θεμα εχει η γυναικα μου και μεχρι τωρα δεν ειχε ( η εστω ετσι νομιζε) καποιο προβλημα.

παντως σ'ευχαριστω για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.. Σκέφτομαι να το πάρω αυτό το κινητό αυτές τις μέρες. Μπορείτε να μου πείτε λίγα λόγια από την εμπειρία σας? Αξίζει?

Από μπαταρία κ χρόνο αναμονής?

Ειδα οτι εχει πλοήγηση...Δλδ μπορείς να εχεις navigator με gps?

Επίσης για όσους έχουν wind μπορώ να βάλω κανά προγραμματάκι τύπου msn και να μπαίνω δωρεάν μέσω wind plus?

 

Ευχαριστώ

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Παιδια μπορω να μπω στο ιντερνετ απο το κινητο χωρις ασυρματο (και χωρις GPRS) αλλα μονο απο το καλωδιο?? Δηλαδη να χρησιμοποιει το κινητο τη συνδεση του PC?

Και αν ναι πως?

 

Θελω να κατεβασω κατι πακετα απο το Download! αλλα δεν θελω να χρεωθω και δεν εχω ασυρματο :(

 

 

@Venus

Το εχω μολις μια εβδομαδα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος! Καλο ακουστικο μικροφωνο κλπ καλη αυτονομια (αν κ ειναι αρχη ακομα το φορτισα την τεταρτη δευτερη φορα κ ακομα εχω αρκετη!) και επισης απ οσα ξερω αν παρεις gps receiver μπορεις να το χρησιμοποιησεις κανονικα.

Νομιζω κ η νοκια εχει χαρτες

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ρε παιδιά, 3g κινητό χωρίς video κληση ? γίνεται?

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ρε παιδιά, 3g κινητό χωρίς video κληση ? γίνεται?

 

μπορεις να κανεις και να δεχτεις αλλα μονο εσυ

θα βλεπεις τον αλλον.εσενα δεν θα σε βλεπουνε.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο που επιλεγουμε οι επαφες να εμφανιζοντε πρωτα με το ονομα ή το επωνυμο ????

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να κανεις και να δεχτεις αλλα μονο εσυ

θα βλεπεις τον αλλον.εσενα δεν θα σε βλεπουνε.:O

 

μαλιστα. θενξ..... κ στην αρχή νομιζα οτι αυτη η τρυπουλα δεξια ηταν καμερα... λολ... εμα ετσι οπως το χουνε κανει

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο που επιλεγουμε οι επαφες να εμφανιζοντε πρωτα με το ονομα ή το επωνυμο ????

Πας στις επαφές Επιλογές > Ρυθμίσεις > Προβολή ονομάτων και επιλέγεις τη σειρά εμφάνισης του ονόματος.

 

 

μαλιστα. θενξ..... κ στην αρχή νομιζα οτι αυτη η τρυπουλα δεξια ηταν καμερα... λολ... εμα ετσι οπως το χουνε κανει

Η τρυπούλα αυτή είναι ο αισθητήρας φωτός.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Παιδια μπορω να μπω στο ιντερνετ απο το κινητο χωρις ασυρματο (και χωρις GPRS) αλλα μονο απο το καλωδιο?? Δηλαδη να χρησιμοποιει το κινητο τη συνδεση του PC?

Και αν ναι πως?

 

Θελω να κατεβασω κατι πακετα απο το Download! αλλα δεν θελω να χρεωθω και δεν εχω ασυρματο :(

 

 

@Venus

Το εχω μολις μια εβδομαδα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος! Καλο ακουστικο μικροφωνο κλπ καλη αυτονομια (αν κ ειναι αρχη ακομα το φορτισα την τεταρτη δευτερη φορα κ ακομα εχω αρκετη!) και επισης απ οσα ξερω αν παρεις gps receiver μπορεις να το χρησιμοποιησεις κανονικα.

Νομιζω κ η νοκια εχει χαρτες

 

 

Κανεις? Ολοι ασυρματα μπαινετε?

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

Πας στις επαφές Επιλογές > Ρυθμίσεις > Προβολή ονομάτων και επιλέγεις τη σειρά εμφάνισης του ονόματος.

 

 

 

 

 

Ευχαριστω πολυ.Πρεπει πρωτα να ανοιξουμε τις επαφες και μετα να παμε στις ρυθμισεις.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ.Πρεπει πρωτα να ανοιξουμε τις επαφες και μετα να παμε στις ρυθμισεις.

Όχι, απλά τρέχεις την εφαρμογή Επαφές και πατάς Επιλογές > Ρυθμίσεις...

Έτσι θα επιλέξεις ποιο θέλεις να εμφανίζεται πρώτο, όνομα ή επώνυμο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Πηρα κι εγω το Ε65 πριν μια βδομαδα. Απλα, αψογο.

Μονο που μου εχει κανει 2 - 3 restart απο σημερα το πρωι μεχρι τωρα. θα΄θελα να ρωτησω το εξης : αν βαλω το τελευταιο λογισμικο - 2.0633.65.01 15/11/07 - ισως σταματησουν τα restart? παιζει ρολο?

Κι ενα αλλο. Πως μπορω να δω τι λογισμικο ''φοραει'' η δικη μου συσκευη? Ευχαριστω για το χρονο σας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Πηρα κι εγω το Ε65 πριν μια βδομαδα. Απλα, αψογο.

Μονο που μου εχει κανει 2 - 3 restart απο σημερα το πρωι μεχρι τωρα. θα΄θελα να ρωτησω το εξης : αν βαλω το τελευταιο λογισμικο - 2.0633.65.01 15/11/07 - ισως σταματησουν τα restart? παιζει ρολο?

Κι ενα αλλο. Πως μπορω να δω τι λογισμικο ''φοραει'' η δικη μου συσκευη? Ευχαριστω για το χρονο σας.

Για την έκδοση που έχει το κινητό σου πληκτρολόγησε *#0000#.

Οι αναβαθμίσεις αυτό το ρόλο παίζουν, διορθώνουν προβλήματα των παλιότερων. Αν δεν έχεις τη τελευταία έκδοση κάνε μια αναβάθμιση, δεν χάνεις τίποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Για την έκδοση που έχει το κινητό σου πληκτρολόγησε *#0000#.

Οι αναβαθμίσεις αυτό το ρόλο παίζουν, διορθώνουν προβλήματα των παλιότερων. Αν δεν έχεις τη τελευταία έκδοση κάνε μια αναβάθμιση, δεν χάνεις τίποτα.

 

Ευχαριστω πολυ φιλε μου για την αμεση απαντηση. Το δικο μου εχει παλια εκδοση μολις ειδα. Της 11-01-07.. Οποτε παω για τη νεα. Μπορω και σε ΝΟΚΙΑ SHOP φανταζομαι..?

Link to comment
Share on other sites

Για την έκδοση που έχει το κινητό σου πληκτρολόγησε *#0000#.

Οι αναβαθμίσεις αυτό το ρόλο παίζουν, διορθώνουν προβλήματα των παλιότερων. Αν δεν έχεις τη τελευταία έκδοση κάνε μια αναβάθμιση, δεν χάνεις τίποτα.

 

Αναβαθμιση μονο σε Nokia shop ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σε καταστημα Νοκια δεν γινεται? Που μπορω..? Δεν εχω ιδεα..

Ευχαριστω πολυ φιλε μου για την αμεση απαντηση. Το δικο μου εχει παλια εκδοση μολις ειδα. Της 11-01-07.. Οποτε παω για τη νεα. Μπορω και σε ΝΟΚΙΑ SHOP φανταζομαι..?

Αναβαθμιση μονο σε Nokia shop ???

Το E65 υποστηρίζεται και από την on-line υπηρεσία αναβάθμισης της Nokia.

Κατεβάζεις το Nokia Software Updater και κάνεις τη αναβάθμιση.

Κατά τη διαδικασία της αναβάθμισης ΔΕΝ πειράζουμε το κινητό για κανένα λόγο!

 

 

Βέβαια γίνεται και σε Nokia Shop.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...