Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι σιγουρο αυτο?

 

γιατι απο οτι θυμαμαι δεν χρησιμοποιω μονο προγραμμα της ΝΟΚΙΑ:confused:

Εφόσον θα αλλάξεις το product code μέσω της διαδικασίας του NSS για να αλλάξεις το πακέτο γλωσσών δεν θα χάσεις την εγγύηση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επειδη το περιμενω και εγω σημερα και επειδη ελληνικα δεν θα εχει επειδη μενω στο εξωτερικο, αμα του περασω τα ελληνικα χανεται η εγγυηση?

 

αν ζητησω απο τη ΝΟΚΙΑ εδω να τα περασει?

Karta mnhmhs 1Gb, 2 8hkes (zwnhs kai bag), prostateytiko

gel o8onhs(to kollas kai einai antiscratch k an to vgaleis den afhnei ypoleimmata kolles ktl), paixnidia k alla kaloudia sthn karta mesa.

 

to wifi kyrioi pantws einai H apolafsh, eidika an gyrizeis me to aytokinhto sthn polh kai vreis ta spots opou exeis free access (apeira) praktika exeis th zwh sou mazi sou!

 

sorry, h προηγουμενη απαντηση πηγαινε στο μηνυμα για το τι περιειχε στη συσκευασια.

 

κ το απολυτο gadget για ολους μας.

bluetooth keyboard μικρου μεγεθους απο το expansys για κινητο ειδικα

(μηκος 9 εκατοστα)!

http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=150080

το εχει χτυπησει κανεις????

Αν ποτέ γράψω greeklish θα ειναι το τελευταιο οχυρο πριν το καψιμο της συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

μολις ηρθε !!

 

το βαζω για την πρωτη φορτιση!

φανταζομαι οτι ειναι οκ μεχρι να δειξει γεματη η μπαταρια, ετσι και αλλιως μετα κοβεται η φορτιση αυτοματα ε?

Link to comment
Share on other sites

μολις ηρθε !!

 

το βαζω για την πρωτη φορτιση!

φανταζομαι οτι ειναι οκ μεχρι να δειξει γεματη η μπαταρια, ετσι και αλλιως μετα κοβεται η φορτιση αυτοματα ε?

 

kaloriziko kai kala wifi myala!

Αν ποτέ γράψω greeklish θα ειναι το τελευταιο οχυρο πριν το καψιμο της συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το κεντρικο πληκτρο δεν δουλευει!

 

ουτε το δεξια-αριστερα

 

μονο πανω κατω παει!

 

θελει καμμια ρυθμιση η να το δωσω πισω?

 

κοντευει να μου στριψει...

 

δεν αρχισαμε καλααααα

 

το κουτι ειχε ταινια ασφαλειας κλειστη...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το κεντρικο πληκτρο δεν δουλευει!

 

ουτε το δεξια-αριστερα

 

μονο πανω κατω παει!

 

θελει καμμια ρυθμιση η να το δωσω πισω?

 

κοντευει να μου στριψει...

 

δεν αρχισαμε καλααααα

 

το κουτι ειχε ταινια ασφαλειας κλειστη...

 

Αν δοκίμασες πίεση στο κέντρο εντελώς κάθετα στο πλήκτρο και μετά δεξιά αριστερά απλά με ένα σπρώξιμο και δεν παίζει, δώσε το πίσω είναι ελαττωματικό.:cry:

Αν ποτέ γράψω greeklish θα ειναι το τελευταιο οχυρο πριν το καψιμο της συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

κανεις ρε παιδια?

 

κοντευει να μου στριψει

 

και απο τη ΝΟΚΙΑ μου λενε οτι επειδη δεν το αγορασα απο ΝΟΚΙΑ shop δεν δικαιουμαι αντικατασταση αλλα επισκευη!

 

σε συσκευη που παρελαβα πριν 2 ωρες! και δεν εχω μιλησει ουτε ενα δευτερολεπτο!!!

 

τελικα μετα απο επικοινωνια με το καταστημα δεχτηκαν να στειλουν κουριερ τη δευτερα να το παρει, θα το ελεγξουν και μαλλον θα το αλλαξουν αν και μου ειπαν θα μιλησουν με τη ΝΟΚΙΑ κλπ κλπ κλπ. και φυσικα εγω θα περιμενω ενω το εχω πληρωσει...

 

Παντως εχω σπαστει παρα πολυ. Δεν τα περνανε απο ελεγχο πριν τα βαλουν στο κουτι? Οπως και να εχει δεν αρχισαμε καλα με αυτο το τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

κανεις ρε παιδια?

 

κοντευει να μου στριψει

 

και απο τη ΝΟΚΙΑ μου λενε οτι επειδη δεν το αγορασα απο ΝΟΚΙΑ shop δεν δικαιουμαι αντικατασταση αλλα επισκευη!

 

Οταν εχεις αποδειξη αγορας στα χερια σου, ο νομος ειναι με τον καταναλωτη φιλε μου. Με εσενα δηλαδη. Εχεις δικαιωμα ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ (και οχι service) εντος 5 εργασιμων ημερων....!! Για τριξε τους λιγο τα δοντια..

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο εξωτερικο -και εκτος Ε.Ε.- και δεν ξερω αν ισχυει εδω δυστυχως...

 

παντως μιλησα με το μαγαζι και μαλλον θα το αλλαξουν...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, αυτες οι εφαρμογες συνεργαζονται πολυ καλα με το Ε65 μου. Ολες απο ip-mart.com αν και τωρα κατεβαζω καποιες απο gamato.info και το ΣΚ προβλεπεται σχετικα αρκετος χρόνος ενασχόλησης.

 

Taskman

Ο τασκ μανατζερ από το Θεό για τους ανθρώπους,

απλός, ταπεινός και δίκαιος!

 

Digital Clock

Ρολογάρα και σε landscape για όλους εμάς που στρίβουμε το κεφάλι στα βιβλιοπωλεία να δούμε τι γράφει στη ράχη των βιβλίων:)

 

LivePVR

Πολύ καλό και άψογα συνεργάσιμο για ηχογράφηση σημειώσεων

Καλό είναι να μην ηχογραφείτε ανθρώπους γιατί σε λίγο δε θα σας μιλάει κανείς:wacko:

 

BestAlarm

Ξυπνητήρι με το ντριιιιιιιιιιιν και επιλεγμένες επιλογές σε ώρες/ημέρες κτλ!

 

Audionotes

Επίσης πολύ καλή εφαρμογη΄ηχογράφησης

 

Viking MP3player

Καλό και όμορφο εργαλείο για ακροάσεις!

 

Πείτε μου τη γνώμη σας για το ποιες εφαρμογές αναδεικνύουν (ΠΣΣΣΣΣΣ) τις δυνατότητες του Ε65?

 

κ τέλος, respect στο moderator για τη δουλειά του, οι μελλοθάνατοι σε χαιρετούν, keep up!:rolleyes:

Αν ποτέ γράψω greeklish θα ειναι το τελευταιο οχυρο πριν το καψιμο της συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

Τον ήχο της κάμερας υπάρχει τρόπος να τον απενεργοποιήσουμε;

 

Μπα, δε γίνεται:confused:

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

παντως παρολη τη πικρα μου που μου ηρθε χαλασμενο και τωρα περιμενω να μου το αλλαξουν, χθες το βραδυ επαιξα 10 λεπτα με το wireless το οποιο ειναι ολα τα λεφτα...

 

τωρα που γλυκαθηκα, αντε να περιμενω...

 

γκρρρ.......

Link to comment
Share on other sites

Γειας

παρακαλώ μια βοήθεια. μολις αγόρασα το νοκια ε65 και δεν δουλεύει το αριστερό πλήκτρο <<επεξεργασίας>> και φωνητικών εντολών. Δηλαδή ακούγετε το κλικ του κουμπιου αλλα δεν κανει καμια ενεργεια που πρέπει να κανει. Μήπως μπορείτε να με βοη8ήσετε;

 

κανεις ρε παιδια?

 

κοντευει να μου στριψει

 

και απο τη ΝΟΚΙΑ μου λενε οτι επειδη δεν το αγορασα απο ΝΟΚΙΑ shop δεν δικαιουμαι αντικατασταση αλλα επισκευη!

 

σε συσκευη που παρελαβα πριν 2 ωρες! και δεν εχω μιλησει ουτε ενα δευτερολεπτο!!!

 

τελικα μετα απο επικοινωνια με το καταστημα δεχτηκαν να στειλουν κουριερ τη δευτερα να το παρει, θα το ελεγξουν και μαλλον θα το αλλαξουν αν και μου ειπαν θα μιλησουν με τη ΝΟΚΙΑ κλπ κλπ κλπ. και φυσικα εγω θα περιμενω ενω το εχω πληρωσει...

 

Παντως εχω σπαστει παρα πολυ. Δεν τα περνανε απο ελεγχο πριν τα βαλουν στο κουτι? Οπως και να εχει δεν αρχισαμε καλα με αυτο το τηλεφωνο.

 

εχω και εγω το ιδιο προβλημα δεν δουλευουν τα πλαινα πληκτρα φωνιτικων κλησεων και επεξεργασιας.

που πηρες τηλεφωνο να παρω και εγω.

η μηπως αυτα δεν θα τα χρησιμοποιήσω σχεδον καθολου οποτε να μην μπω στην διαδικασια; τι λετε εσεις που το εχετε?

ΑΕΛ Πρωταθλήτρια 1988 Κυπελλούχος 1985 και 2007
Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω το ιδιο προβλημα δεν δουλευουν τα πλαινα πληκτρα φωνιτικων κλησεων και επεξεργασιας.

που πηρες τηλεφωνο να παρω και εγω.

η μηπως αυτα δεν θα τα χρησιμοποιήσω σχεδον καθολου οποτε να μην μπω στην διαδικασια; τι λετε εσεις που το εχετε?

 

Μην τα αφήσεις έτσι. Το πλήρωσες, γιατί να μην δουλεύουν? Να το κυνηγήσεις....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ουτε το Νοκια κλαμπ μπορεσε να δωσει λυση. Δεν μπορουσαν να το φτιαξουν κ μου ειπαν μονο αν το στειλουμε 1 μηνα αθηνα να το αλλαξουν (το μισο κομματι απ οτι καταλαβα) :wacko: :(

κ το πηρα πισω κ συμβιβαστηκα... αν χειροτερεψει ισως το στειλω

 

Αφού ο Νίκος Δήμου έχει δώσει στην εξυπηρέτηση της Nokia τη χρήση λεμονόκουπα. Αν το πείρες από μαγαζί της περιοχής σου θα μπορούσες να το πήγαινες μέσα σε 7 ημέρες, θα στο κάναν αντικατάσταση.

 

Πείτε μου τη γνώμη σας για το ποιες εφαρμογές αναδεικνύουν (ΠΣΣΣΣΣΣ) τις δυνατότητες του Ε65?

 

Σημαντική εφαρμογή είναι το Best Profiles. Kαλύτερη από το Auto Profiles διότι μπορεί να σαρώνει τις κεραίες ώστε να ξέρει που βρίσκεσαι και να μπαίνει στο κατάλληλο προφίλ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία έκανα Backup τα sms μου με το PC suite αλλά στο restore λέει ότι δε βρίσκει μηνύματα ( τα είχα όλα στην κάρτα μνήμης...

Έχω σε backup (copy/paste απο card reader) όλη μου την κάρτα μνήμης. Μπορώ να μάθω που είναι αποθηκευμένα τα μηνύματα ώστε να τα επαναφέρω έτσι..?

Link to comment
Share on other sites

Παιδία έκανα Backup τα sms μου με το PC suite αλλά στο restore λέει ότι δε βρίσκει μηνύματα ( τα είχα όλα στην κάρτα μνήμης...

Έχω σε backup (copy/paste απο card reader) όλη μου την κάρτα μνήμης. Μπορώ να μάθω που είναι αποθηκευμένα τα μηνύματα ώστε να τα επαναφέρω έτσι..?

Αποθηκεύονται στον φάκελο Private\1000484b\mail2

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορούμε να κατεβάσουμε τα google maps στο Ε65 (από πού?)?

Θα λειτουργήσουν?

 

http://www.google.com/gmm

Υπαρχει και σχετικο θεμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2067287#post2067287

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση..

Αν αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό απο Vodafone έχει μονο ή διπλο ακουστικό?

 

Αν εννοείς την Live εκδοση έχει μονό!!

Link to comment
Share on other sites

Για VoIP χρησιμοποίησα την πολύ καλή υπηρεσία του Truphone που έχει αναφέρει ένας άλλος φίλος σε thread εδώ στο Series 60 forum. Οι ρυθμίσεις έγιναν αυτόματα, στέλνεις ένα μήνυμα σε έναν αριθμό, απαντά με μια URL διεύθυνση στην οποία πας μέσω του Ε65 και κατεβάζεις την μικρή εφαρμογή. Αυτή αναλαμβάνει να σου εγκαταστήσει όλες τις ρυθμίσεις μέσα σε 20 δευτερόλεπτα και να σε συνδέσει αυτόματα στο WLAΝ της επιλογής σου.

 

Η ποιότητα επικοινωνίας είναι σχεδόν άψογη, όσο είσαι σε απόσταση έως και 7-8 μέτρα από το δίκτυο... μετά απλά πέφτει λίγο αλλά διατηρείται εντυπωσιακή δίχως άλλο. ΜΠορείς να βάλεις όσους SIP λογαριασμούς επιθυμείς, απλά κάθε φορά θα πρέπει να υποδεικνύεις στο Ε65 ποιον θες να χρησιμοποιήσει σαν default. Αφού συνδεθείς στο δίκτυο η συσκευή είναι σε θέση να καλέσει μέσω κανονικής κλήσης ή Internet Call. Όταν πας σε μια επαφή σε ρωτάει τι είδος κλήσης επιθυμείς να κάνεις, ενώ μπορείς να θέσεις και default είδος κλήσης. Π.χ. την κοπέλα μου την έχω default Internet call, έτσι ΑΝ είναι εντός κάλυψης WLAN την καλεί πάντα μεσω VoIP. Αν καταλάβει το Ε65 οτι δεν έχει WLAN σύνδεση, επιλέγει την Cellular. :p

 

Πολύ καλές εντυπώσεις... :up:

 

Καλημερα μια ερωτηση παρακαλω

οταν κανεις κληση με Voip ποια ειναι η χρεωση;

μπορεις να καλεσεις σταθερα τηλεφωνα ή κινητα?

Οπως θα καταλαβες ειμαι ασχετος με το Voip ειμαι σχετικος με ολα τα αλλα παραπανω αν δεν σου κανει κόπος εξηγησε μου περιληπτικά θα το καταλαβω σε ευχαριστω

ΑΕΛ Πρωταθλήτρια 1988 Κυπελλούχος 1985 και 2007
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...