Jump to content

[Επίσημο] Nokia E90 Communicator


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πρεπει να ειχε πολλα νευρα για να το κανει ετσι.:X:X:blink:

απορω πως τα καταφερε!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

XAAAXXXA me μονοβολο τουπεξε???κοματια!!!! εγω ειμαι στα προθυρα να τον αντιγραψω!!!!! θα με σκωτοσει η γυνεκα μου θελω το htc titan 2!!!
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ειχε πολλα νευρα για να το κανει ετσι.:X:X:blink:

απορω πως τα καταφερε!!!

 

Παιδιά, στο κείμενο λέει ότι έγινε κατά λάθος και ο άνθρωπος (ας πρόσεχε πια και αυτός και όσοι δε μπορούν χωρίς όπλα) προσπαθεί τώρα να πουλήσει τα υπολλείματα...

Φίλε Μανώλη, ήταν να το πάρω, αλλά διαβάζοντας τα μύρια "καλά" για αυτό, πήρα τελικά (ευτυχώς) το Kaiser.

Πάλι πατάτα έβγαλε η Nokia, ε; Μα μόνο η σειρά 8χχχ θα είναι προσεγμένη;

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

pt a ths liges! Xaxa kalo t kaizer;;ithela k to ahen7500 all meta poy t doylepsa ligo apogoiteytika einai terastio mono kinhto den einai to titan kalo;grafei to plhktrologio agglika elinika;; entyposeis; moy thn spaei poy sto nokia e90 patas mia efarmogh k psilokolaei k anoigei meta apo 10 me 15 deytera!
Link to comment
Share on other sites

geia sas pedes kai xronia polla :) exw to kin gyro stin evdomada exthes dokimasa proti fora na serfarw mesw wifi vrike to diktyo zitise wep key to evala ola kala vazw p.x. http://www.google.com kai vgazei aspri selida kai den fortonei tipota! HELP kserei kaneis giati??? THANX
Link to comment
Share on other sites

kai egw file mou etoimos eimai to 9500 mporei na einai asximopapo dipla sto e90 alla doulevei! mexri twra den exw kanei kati kai na doulepse to e90 me tin mia .... ektos.... apo kliseis kai sms LOL Evala kati periodika pdf kai den ta anigei leei mnimi pliris asxeta an exei 123 siskevi kai 900 karta
Link to comment
Share on other sites

shotgun-blasted-nokia-e90

Ελπιζω οσοι δεν το αντεχετε να μην το καταντησετε ετσι : :p

http://img145.imageshack.us/img145/7532/n1ta5.th.jpg

 

http://justamp.blogspot.com/2007/12/shotgun-blasted-nokia-e90.html

 

σκυλος το δαγκωσε??:happy::):lol:

Link to comment
Share on other sites

pt a ths liges! Xaxa kalo t kaizer;;ithela k to ahen7500 all meta poy t doylepsa ligo apogoiteytika einai terastio mono kinhto den einai to titan kalo;grafei to plhktrologio agglika elinika;; entyposeis; moy thn spaei poy sto nokia e90 patas mia efarmogh k psilokolaei k anoigei meta apo 10 me 15 deytera!

 

Έχω και το 7500, αλλά το χρησιμοποιώ μόνο ως mini-laptop σε ταξίδια.

Το Kaiser είναι κορυφή, δε λεω τίποτα άλλο. Μόνο μείον η αυτονομία του, αλλά λύνεται με μία δεύτερη μπαταρία, ή έναν φορτιστή αυτοκινήτου. Το πληκτρολόγιο δεν έχει Ελληνκούς χαρακτήρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα που το έχω σαν επαγγελματικό τηλέφωνο, με συνεχείς κλήσεις, κολλάει συνεχώς!!!! Αυτά από SW.

 

Από HW προβλήματα όπως σε όλη την υφήλιο, δείτε τα post μου παραπάνω.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν εχω κανενα προβλημα ουτε με wifi ουτε με κλησεις ουτε με κολληματα ουτε με bluetooth. Το θεωρω αψογο. Μηπως καποιο απο τα προγραμματα που ισως εχετε εγκαταστησει κανουν ζημια ?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που το έχω σαν επαγγελματικό τηλέφωνο, με συνεχείς κλήσεις, κολλάει συνεχώς!!!! Αυτά από SW.

 

Από HW προβλήματα όπως σε όλη την υφήλιο, δείτε τα post μου παραπάνω.:mad:

Στις πρόσφατες συσκευές δεν έχουν επιλυθεί τα προβλήματα αυτά; (Πχ τα κουμπιά που ακομπούν την οθόνη...)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως οχι!!!:ninja:

 

Ολα αναφέρονται εδω!!!

 

http://www.allaboutsymbian.com/forum/showthread.php?t=67215

 

Εγώ το αγόρασα 12/12 απο το eshop, δεν ειναι παραεισαγωγή ( ελληνικό πληκτρολόγιο ) και ειναι απαράδεκτο από πλευρά HW.

Link to comment
Share on other sites

:wacko: Αίσχος, δεν θα έπρεπε να υπάρχουν καν σε ένα κινητό των 800+ ευρώ...

Σκεφτόμουν να αγοράσω ένα, αλλά μάλλον θα περιμένω ή θα στραφώ αλλού...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από Φιλανδία όπου το Nokia E90 πωλείται προς Euro 845 συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ που εκεί είναι 22%. Φυσικά και δεν το πήρα.

224 εφαρμογές σε Nokia 6600 v. 4.09 έως 8/8/2008.

Από 9/8/2008 ΝΟΚΙΑ Ε90 user και από 1/7/2010 ΝΟΚΙΑ Ν97 user

http://briefcase.pathfinder.gr/download/spimark/40085/482174/0/Streetracing1.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιά, έχω ένα προβληματάκι... μήπως ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να ανοίξω μεγάλα pdf αρχεία όπως περιοδικά?? μέχρι 3 - 4 ΜΒ δεν έχει πρόβλημα αλλά όταν πάω να ανοίξω ένα αρχείο γύρω στα 30ΜΒ μου βγάζει μήνυμα ότι δεν είναι επαρκής η μνήμη :blink: 120 ΜΒ στο τηλέφωνο και 1 γίγα στην κάρτα έχω :cry:
Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιά, έχω ένα προβληματάκι... μήπως ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να ανοίξω μεγάλα pdf αρχεία όπως περιοδικά?? μέχρι 3 - 4 ΜΒ δεν έχει πρόβλημα αλλά όταν πάω να ανοίξω ένα αρχείο γύρω στα 30ΜΒ μου βγάζει μήνυμα ότι δεν είναι επαρκής η μνήμη :blink: 120 ΜΒ στο τηλέφωνο και 1 γίγα στην κάρτα έχω :cry:

ειναι ανεπαρκης η μνημη ram, οχι η μνημη αποθηκευσης. ειναι και μεγαλα 30ΜΒ :O

Link to comment
Share on other sites

Το έχω και εγώ 3 μήνες και είμαι απογοητευμένος από την ποιότητα κατασκευής... Σκέφτομαι σοβαρά να το πουλήσω όσο διατηρεί την αξία του και να γυρίσω σε ένα υποδεέστερο μεν, καλύτερο ποιοτικά δε κινητό σειράς 60...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά και Χρόνια Πολλά!

 

Γνωρίζει κανείς αν υποστηρίζει 8GB κάρτα μνήμης; Που να την έχει δοκιμάσει εννοώ

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά και Χρόνια Πολλά!

 

Γνωρίζει κανείς αν υποστηρίζει 8GB κάρτα μνήμης; Που να την έχει δοκιμάσει εννοώ

Ναι, υποστηρίζει κανονικά!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, υποστηρίζει κανονικά!

 

Μπορεις να μου πεις ποια μαρκα μνημης ?

 

mallon k ego tha to soutaro an den strosei to atimo tha pao gia htc

 

Φιλε βαλε Garmin και θα τρελαθεις με το Ε90

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...