Jump to content

[Επίσημο] Nokia E90 Communicator


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς δεν κάνω πλάκα κα αυτή είναι η επίσημη απάντησή τους. Αν έχεις κανείς καμια ιδέα για το πως μπορώ να κινηθώ, θα την ακούσω ευχαριστώς. Ακόμα και αν απευθυνθώ στη μητρική εταιρεία, δεν πιστεύω ότι θα έχω αποτελέσμα.

 

Χωρίς να θέλω να στο παίξω "έμπειρος" και ευχόμενος να κάνω λάθος πιστεύω ότι δεν μπορείς να κάνεις τίποτα απολύτως! Και εξηγούμαι...

 

Ήμουν ένας από τους κατόχους 9210 πριν λίγα χρόνια (δεν ήμασταν και πολλοί και για αυτό ίσως μας είχαν-έχουν(Ε90) γραμμένους) και είχε ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με αυτά που διαβάζω για το Ε90. Δηλαδή τα πλήκτρα ακουμπούσαν στην οθόνη και να σας πω την αλήθεια το φυσιολογικό λίπος από τα δάκτυλα δεν θα το θεωρούσα πρόβλημα αλλά το λίπος σε λίγο καιρό θα γίνει φθορά στην οθόνη λόγω της συνεχόμενης τριβής και η οθόνη σε εκείνα τα σημεία θα θολώσει αρκετά. Εντάξει θα κάνεις τη δουλειά σου αλλά θα υπάρχει εκεί για να σε τσαντίζει.

 

Το θέμα βέβαια δεν είναι αυτό αλλά ότι στη Νοκια το θεωρούσαν απόλυτα φυσιολογικό όταν απευθύνθηκα για σερβισ και επισκευή στην οθόνη αφού είχε πια σημάδια σοβαρά !! :mad:

 

Βέβαια τα ακόμη πιο απαράδεκτο είναι ότι στους 14 μήνες που το κινητό δεν λειτουργούσε σωστά(έχανε το σήμα) το πάω για επισκευή (επί πληρωμή εν γνώσει μου.Τότε είχαν 1 χρόνο εγγύηση) και μου λένε ότι το κινητό έχει αχρηστευτεί γιατί είχε υγρασία η πλακέτα (κλασσική δικαιολογία όταν κάτι δεν μπορούμε ή δεν θέλουμε να το φτιάξουμε) και ότι αν ήθελα μπορούσαν να μου πουλήσουν ένα επισκευασμένο με 50-60 χιλιάρικα λιγότερα (εδώ γελάμε!!). Φυσικά πρέπει να τονίσω ότι δεν είμαι-ήμουν κάποιος χτεσινός στα κινητά και όσα κινητά έχω αλλάξει είναι πάντα σαν καινούρια.Ποτέ δεν τα παίρνω στο μπάνιο ή στην παραλία (χρησιμοποιώ κάποιο παλιό εκεί) και φυσικά δεν υπήρχε περίπτωση υγρασίας στο κινητό. Το κορυφαίο όμως δεν ήταν αυτό αλλά ότι το κινητό μετά το άνοιξε-κλείσε του τεχνικού ΔΟΥΛΕΥΕ άψογα με σήμα καμπάνα(προφανώς κάποια επαφή βρήκε τη σωστή θέση της)!!!! Έστειλα μειλ στη Νοκια περίπου 2 σελίδες όπου τους περιέγραφα το όλο θέμα (σε πολλές διευθύνσεις καθώς επισήμως δεν υπήρχε τότε support@nokia.com, δεν ξέρω τώρα. Σε πολλές πήγε σε άλλες όχι.) . Απάντηση φυσικά ΔΕΝ πήρα πότε από κανέναν. Μια φορά είχα στείλει στη Σονυ για ένα μόνιτορ που δεν έβγαζα άκρη εδώ και μέσα σε 2 μέρες όχι είχαν απαντήσει αλλά απλά είχαν λύσει και το θέμα.

 

Ας μη ξεφεύγω όμως με το θέμα "υγρασία". Το θέμα με τα εσωτερικά πλήκτρα το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό (αλλά όχι σωστό φυσικά!) καθώς όλα τα πλαστικά έχουν κάποια ελαστικότητα και φυσικά στο βωμό να δηλώσουν μικρότερες διαστάσεις κάνουν και μερικές θυσίες!

Δεν νομίζψ ότι δεν είχαν φιντμπακ από το 9210 ή το 9500 . Απλά το άφησαν στη μοίρα του...

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΣΤΗΝ ΝΟΚΙΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΗΝ ΒΕΡΣΙΟΝ 7.38 ΜΟΥΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΝΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΙΑΞΕΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ..................... ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ :(:(:( ΟΣΟ ΓΙΑΤΑ ΠΛΗΚΤΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΕΝΑ ΣΚΡΗΝ ΠΡΟΤΕΚΤΟΡ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΗΔΗ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΕΝΑ 7 ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ!! :O
Link to comment
Share on other sites

Kalimera.

Exo ena provlima me to gps.

Eno exo egkatastisei to map loader tis nokia simfona me tis odigies tou forum kai eno to kinito vriskei doriforous kai to stigma mou, otan pao na kano ploigisi apo to ena simeio sto allo mou leei kati gia apodoxi oron tis nokia kai oti prepei na epikoinoniso me ton kataskeuasti:confused:

Mipos kano kati lathos?

Mipos prepei na agoraso kapoia parapano adeia apo nokia?

Sorry an exete apantisei idi, alla mia voitheia tha itan idaniki...

Euxaristo...

 

OK

To epsaksa parapano kai kati vrika.

Pantos an exei exei kapoios apantisi as tin dosei mpas kai kano kati parapano.

thanks...

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ GPS ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΟΠΩς ΤΟ DESTINATOR ΠΧ. ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ DESTINATOR ΓΙΑ SYMBIAN ΤΟΤΕ ΤΗΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΜΙΑ :(
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ GPS ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΟΠΩς ΤΟ DESTINATOR ΠΧ. ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ DESTINATOR ΓΙΑ SYMBIAN ΤΟΤΕ ΤΗΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΜΙΑ :(

 

simfono!!! kai epidi to eida kai egw sto N95 kai apogoiteftika.To skeftomai sovara na akiroso thn paragekia toy E90.kai na kinitho pros HTC plevra me destinator opws to(htc tytn II).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

The E90 update arrives - 7.40.1.2

http://img529.imageshack.us/img529/1796/e9074012iz3.th.jpg

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/6158_The_E90_update_arrives-74012.php

Οι κατοχοι του Ε90 ας το τσεκαρουν

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν κάνω πλάκα κα αυτή είναι η επίσημη απάντησή τους. Αν έχεις κανείς καμια ιδέα για το πως μπορώ να κινηθώ, θα την ακούσω ευχαριστώς. Ακόμα και αν απευθυνθώ στη μητρική εταιρεία, δεν πιστεύω ότι θα έχω αποτελέσμα.

 

άκρη με αυτούς δέν βγάζεις, οπότε για σιγουριά και εγώ ενα PROTECTOR και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

MHPΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΚΑΠ ΜΕ ΤΟ PC SUITE ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΣΤΟ 94 ΤΗΣ 100 ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ???ΕΠΙΣΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΗΡΕΙΣ ΦΟΡΜΑΤ ΣΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟ 9500???
Link to comment
Share on other sites

MHPΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΚΑΠ ΜΕ ΤΟ PC SUITE ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΣΤΟ 94 ΤΗΣ 100 ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ???ΕΠΙΣΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΗΡΕΙΣ ΦΟΡΜΑΤ ΣΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟ 9500???

 

format *#7370# .

και μενα μου το κανε καποτε αυτο σταματουσε

στο 98% αλλα μετα απο update του pc suite το

ολοκληρωνε κανονικα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΡΙΣ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΝΑ ΔΩ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΣΚΡΕΕΝ ΠΡΟΤΕΚΤΟΡ ΣΤΗΣ ΦΟΥΣΚΑΛΕΣ ΤΟΒΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ!!!:X:X

 

EXO ΕΓΓΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΚΑΝΩ ΦΟΡΜΑΤ ΡΕΣΤΟΡ ΜΕΤΑ ΛΟΙΠΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΑ ΠΑΩΒ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΓΓΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΜΟΥ ΛΕΙΙ ΠΩς ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ???????????????????ΚΟΥΦΟ??????????????:mad:

Link to comment
Share on other sites

The E90 update arrives - 7.40.1.2

http://img529.imageshack.us/img529/1796/e9074012iz3.th.jpg

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/6158_The_E90_update_arrives-74012.php

Οι κατοχοι του Ε90 ας το τσεκαρουν

 

Περιεργο , σε μενα δεν βγαινει τιποτα για update

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο , σε μενα δεν βγαινει τιποτα για update

 

Ισως θα θελει και καποιες μερες να ανεβει η Ελληνικη εκδοση

του λογισμικου . Ας το δοκιμασει και αλλος να δουμε ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα μηπως ξερει κανεις που θα βρω θηκη της προκοπης για να το προστατεψω και κυριως την οθονη

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα μηπως ξερει κανεις που θα βρω θηκη της προκοπης για να το προστατεψω και κυριως την οθονη

 

δες εδω

http://www.expansys.com.gr/a.aspx?i=146171&atype=Cases :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η πιο ωραία θήκη είναι η Krusell Nokia E90 Dynamic Multidapt Case. Την παράγγειλα είναι πανέμορφη αλλά το κινητό δεν κλείνει εντελώς. Προστατεύει οθόνη και πληκτρολόγιο αλλά δεν αφήνει το κινητό να κλείσει εντελώς.

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδες τι πρεπει να κανω για να εγκαταστησω εφαρμογες που οταν παω να τις εγκαταστησω το τηλεφωνο βγαζει ¨ σφαλμα πιστοποιητικου επικοινωνηστε με τον προμηθευτη του προγραμματος¨,υποψην εχω ενεργοποιηση την επιλογη εγκατασταση λογισμικου ¨ολα¨ και εχω απενεργοποιηση την επιλογη ελεγχος πιστοποιητικου
Link to comment
Share on other sites

παιδες τι πρεπει να κανω για να εγκαταστησω εφαρμογες που οταν παω να τις εγκαταστησω το τηλεφωνο βγαζει ¨ σφαλμα πιστοποιητικου επικοινωνηστε με τον προμηθευτη του προγραμματος¨,υποψην εχω ενεργοποιηση την επιλογη εγκατασταση λογισμικου ¨ολα¨ και εχω απενεργοποιηση την επιλογη ελεγχος πιστοποιητικου

Είναι σίγουρα υπογεγραμμένη η εφαρμογή που προσπαθείς να εγκαταστήσεις;

Αν ναι, μήπως έχει λήξει το πιστοποιητικό;;

 

Πήγαινε ανά πεντάμηνο πίσω την ημερομηνία ώσπου πετύχεις την περίοδο ισχύος του πιστοποιητικού.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρα υπογεγραμμένη η εφαρμογή που προσπαθείς να εγκαταστήσεις;

Αν ναι, μήπως έχει λήξει το πιστοποιητικό;;

 

Πήγαινε ανά πεντάμηνο πίσω την ημερομηνία ώσπου πετύχεις την περίοδο ισχύος του πιστοποιητικού.

 

 

 

einai efarmogi apo to xxxxxxxxxxxxxx opos katalabes einai cr**** ,ebala piso ena xrono thn hmerominia alla tzifos

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΠΙΟΣ ΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΗ ΠΜ :D:D:D

 

Η ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΠΟΣΤΑΡΩ ΕΔΩ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΤΑΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟ ΚΑΜΙΑ 300 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 180 ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΠΙΟΣ ΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΗ ΠΜ :D:D:D

 

Η ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΠΟΣΤΑΡΩ ΕΔΩ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΤΑΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟ ΚΑΜΙΑ 300 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 180 ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ

 

εχει αναφερθει ...οο.. φορες . :)

xxxxxxxxxxxxxxx . Θελει εγγραφη .

 

Οχι,δεν επιτρεπεται ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ PRODUCT CODE TIS ELLADAS ΓΙΑ Ε90 ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΤΡΕΨΩ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

φιλε το μετετρεψα κ εγω στα ελληνικα , ακολουθα αυτη τη διευθυνση και τις οδηγιες που σου λεει ... http://allaboutsymbian.com/archive/t-64399.html
Παύλος
Link to comment
Share on other sites

και εμενα τα ιδια μου λεει οτι δεν εχει την αναβαθμηση
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

PAIDIA ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΑΝΟΙΓΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΓΒΑΛΟ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΚΟΛΑΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΤΑ ΤΗΝ ΝΟΚΙΑ 512 ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ?? ΝΟΛΙΣ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟ ΠΑΕΙ ΜΠΑΛΑ!!! ΕΧΟ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΤΜΙΣΗ 7.38 ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ??ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΝΕΙΣ??
Link to comment
Share on other sites

PAIDIA ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΑΝΟΙΓΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΓΒΑΛΟ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΚΟΛΑΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΤΑ ΤΗΝ ΝΟΚΙΑ 512 ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ?? ΝΟΛΙΣ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟ ΠΑΕΙ ΜΠΑΛΑ!!! ΕΧΟ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΤΜΙΣΗ 7.38 ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ??ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΝΕΙΣ??

 

κανε ενα format την καρτα σου μεσο της

συσκευης και μετα δες πως παει

μηπως φταιει η καρτα.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...