Jump to content

[Επίσημο] Nokia E90 Communicator


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σορυ ρε παιδιά αλλά βλέπω ότι έχετε ψιλο-απαξιώσει το GPS. Άλλο πρόγραμμα με χλαρτες δεν παίρνει; Destinator για παράδειγμα;:confused:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σορυ ρε παιδιά αλλά βλέπω ότι έχετε ψιλο-απαξιώσει το GPS. Άλλο πρόγραμμα με χλαρτες δεν παίρνει; Destinator για παράδειγμα;:confused:

 

Destinator δεν κυκλοφορει ακομα για S60 . :rolleyes::(

Route66 OK

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σορυ ρε παιδιά αλλά βλέπω ότι έχετε ψιλο-απαξιώσει το GPS. Άλλο πρόγραμμα με χλαρτες δεν παίρνει; Destinator για παράδειγμα;:confused:

 

To smart2go είναι ικανοποιητικότατο. Δε μπορώ να συμφωνήσω με όσους το απορρίπτουν, θεωρώντας το δύσχρηστο ή ανεπαρκές.

Link to comment
Share on other sites

τοχω παραγγειλη κ πληρωσει στη νοκια στα χανια εναμιση μηνα τωρα παρολα αυτα εξακολουθω να το βλεπω στο ιντερνετ κ οχι στα χερια μου!!!!:!::!::!::X:X:X
Link to comment
Share on other sites

Το Ε90 κυκλοφορεί ήδη στην αγορά, αλλά σε ελάχιστα καταστήματα. Στην ιστοσελίδα του Πλαισίου μπορείς να το παραγγείλεις στην τιμή των 835 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Το Ε90 κυκλοφορεί ήδη στην αγορά, αλλά σε ελάχιστα καταστήματα. Στην ιστοσελίδα του Πλαισίου μπορείς να το παραγγείλεις στην τιμή των 835 ευρώ.

 

ρωτησα το πλαισιο και μου ειπε σημερα ειχε

καποια διαθεσιμα κομματια αλλα

μονο για αυτους που ειχανε κανει κρατηση εδω

και πολυ καιρο.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εμένα γιατί δεν με πήρανε τηλέφωνο που είμαι από τον Αύγουστο(Γλυφάδας) μας δουλεύουν η έχουν τους κολλητούς από μέσα και τα παίρνουν.
Link to comment
Share on other sites

εχω σαλταρει ασε πουχω πουλησει κ το 9500 που ειχα!!κ τωρα ειμαι χωρις κινητο!! απαρεδεχτοι η νοκια μεσα στον οκτωμβρη μου ειπανε εμενα παντως παιδια
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη που επαναλαμβάνω την ερώτηση αλλά νομίζω πως κανείς δεν την πρόσεξε και αν είναι δυνατόν θα ήθελα μια απάντηση. Το BH-902 είναι συμβατό με το E90; Γιατί στο Europe Nokia δεν το έχει συμβατό με το E90 και στο ελληνικό site δεν υπάρχει καν.

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

Οφείλω να ομολογήσω πως το είδα σε τέστερ στο Γερμανό στην Βυζαντίου (Καλογρέζα - Νέα Ιωνία). Μου έδωσαν την εντύπωση πως το είχαν... αν και δεν ρώτησα για να πω την αλήθεια γιατί περιμένω μια καλύτερη τιμή από ένα φίλο... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια ερώτηση...δεν γίνεται στο E90 να έχουμε το routing της διαδρομής χωρίς να χρειάζεται να αγοράσουμε το voice? Έχω προσπαθήσει να το κάνω άλλα τίποτα! Πάντως θεωρώ απαράδεκτο να δίνουμε τόσα χρήματα και να προσπαθούν να πάρουν και άλλα με τέτοιους τρόπους!
Link to comment
Share on other sites

ΣΤΑ ΕΞΠΑΝΣΗΣ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΕΙ ΑΠΟ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΚΑΙΖΕΡ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ :blink::wacko:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγγνωμη κιολας δεν γνωριζω πολλα για το Ε90 αλλα βλεπω μιλατε για διαθεσιμοτητα...Δεν κυκλοφορει το κινητο κανονικα :O (πλαισιο κπλ) ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγγνωμη κιολας δεν γνωριζω πολλα για το Ε90 αλλα βλεπω μιλατε για διαθεσιμοτητα...Δεν κυκλοφορει το κινητο κανονικα :O (πλαισιο κπλ) ?

 

στην αρχη κυκλοφορησαν καποια κομματια

μετα σταματησαν λογου ενος προβληματος

εχει τωρα 2μηνες βρισκεις πολυ δυσκολα

κανενα κομματι.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μετα σταματησαν λογου ενος προβληματος

 

Λες για το προβλημα με την οθονη που χαραζοταν ευκολα ( και κατι αλλο που μου διαφευγει τωρα ) ...?

 

Α γι'αυτο στο πλαισιο εχει αυτο το "κατοπιν παραγγελιας" ?

Νομιζα κυκλοφορει κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

Λες για το προβλημα με την οθονη που χαραζοταν ευκολα ( και κατι αλλο που μου διαφευγει τωρα ) ...?

 

Α γι'αυτο στο πλαισιο εχει αυτο το "κατοπιν παραγγελιας" ?

Νομιζα κυκλοφορει κανονικα...

 

χαραζοταν λογου οτι ακομπουσανε τα πληκτρα.

και νομιζω το αλλο ητανε κατι με το ακουστικο.:wacko:

 

edit-επιτελους το βρηκα αυριο θα το εχω

το βρηκα απο ενα χρηστη του forum που το παρελαβε

εδω και 4μερες απο nokia shop.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χαραζοταν λογου οτι ακομπουσανε τα πληκτρα.

 

Κατι σαν τα Νοκια clamshell 6131 κλπ ... Σε τοσο ακριβο "κινητο" τετοιο προβλημα ρε 'σεις :confused: ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ασχετο,αλλα προχθες σε ενα καταστημα της WIND στη Λαρισα ειδα εντελος τυχαια ενα Ε90 που το ειχε ο ποδοσφαιριστης της ΑΕΛ ο Μπακαγιοκο. Και μαλιστα το ειχε στο μπορντο το χρωμα!Παιδια φανταστικο!φυσικα του το ζητησα και το περιεργαστικα απο κοντα.Παντος οταν τον ρωτησα απο που το πηρε και μου ειπε απο την Ιταλια απελπηστικα:cry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα την συσκευη.

απλως ΤΕΛΕΙΑ το μεγεθος του δεν ειναι τοσο τραγικο.

επιτελους!!:up::up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια τελος του μηνος θα εχουν κομματια

απο νοκια Βερατζερου

πηγη πληροφορησης απο ανθρωπους της νοκια

ετσι μου ηπαν...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...