Jump to content

Samsung SGH-F700 (Ultra Smart)


JG4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 422
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
RE paidia kala ola auta pou lete!!! alla exo mia megali aporia giati prosfata agorasa to f700 mporo na balo kati mesa se auto to tilefono????? Giati oute java mou dexete oute mpg, par'olou pou ta reviews lene oti mporo!!!! An kserete kati sxetiko sas parakolo boi8iste
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά, ξέρει κανείς απο πού μπορώ να κατεβάσω το manual του απο το internet, για να τσεκάρω κάποια πράγματα πρίν το πάρω;

 

:google:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

to eida xtes to kinito

 

to perimena ligi mikrotero den mas exei sinithisi is sammy se tetia megethei.. kai ayto einai arnitiko

 

to thetiko einai oti i othoni antapokrinete apisteyta sto agkigma den to perimena

Link to comment
Share on other sites

to eida xtes to kinito

 

to perimena ligi mikrotero den mas exei sinithisi is sammy se tetia megethei.. kai ayto einai arnitiko

 

to thetiko einai oti i othoni antapokrinete apisteyta sto agkigma den to perimena

 

πράγματι το έχω δοκιμάσει και σε αυτό το τομέα είναι άψογο!!!!!:cool:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια εγω μαλλον κάτι βρηκα οσο αναφορα τις JAVA εφαρμογες ,και λεω μάλλον γιατι το site ειναι στα γερμανικα. Και δεν κατέχω και πολύ καλά την γλώσσα..

Παραθέτω το λινκ και οποιος μπορει ας μας εξηγήσει τι λεει πάνω κάτω νομιζω οτι ολοι θα το εκτιμούσαν...

http://www.samsung-stuff.de/board/thread.php?threadid=20471&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=1

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω μαλλον κάτι βρηκα οσο αναφορα τις JAVA εφαρμογες ,και λεω μάλλον γιατι το site ειναι στα γερμανικα. Και δεν κατέχω και πολύ καλά την γλώσσα..

Παραθέτω το λινκ και οποιος μπορει ας μας εξηγήσει τι λεει πάνω κάτω νομιζω οτι ολοι θα το εκτιμούσαν...

http://www.samsung-stuff.de/board/thread.php?threadid=20471&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=1

 

το systran δεν έκανε και τη καλύτερη δουλειά!!!!:O:(

 

 

Το Tja, im scheint άτομο Ausland σε DEM Servicebereich, το πιό zumindesτο ήταν DAS Thema Update von Firmware - bei Samsung angeht, informativer zu sein.

Το PC-στούντιο > 3.1x DA ein Plugin für Hab unser.

 

Το Fehlt jetzt nur noch DAS wirkliche ενημερώνει der Firmware, aber wer weiß wann bringen κύβων DAS unbemerkt;

 

ΣΥΝΔΕΣΗ: PC-στούντιο FirmwareUpdate Plugin 3.1x

 

heißt επίσης….

 

Επίσης DAS PlugIn funktioniert. wie gesagt, jetzt Firmware ΝΕ. hmm.

 

 

EDITINFO 27.01.08

1) Auf Rapidshare, wegen TraffikProbs Wechsel

δε βγάζω κάποια άκρη...

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κανεις κατοχος του samsung f700 που να μπορει να κανει ενα post με τα + και τα - που εχει εντοπισει?

 

επειδή το έχει φίλος μου και το χειρίζομαι καθημερινά θα σου πω τη γνώμη μου:τα +

1) η οθόνη αφής λειτουργεί άψογα

2) η ένταση του ηχείου άκρως ικανοποιητική

3) αν έχεις συνηθήσει σε qwerty γράφεις πραγματικά γρήγορα τα sms

4) αρκετά βολικό άμα μπαίνεις στο internet από αυτό

5)μεγάλη διάρκεια μπαταρίας(μέση χρήση 2-2,5 μέρες)

τα -

1)η οθόνη γεμίζει δακτυλιές

2)δεν έχει και τη καλύτερη κάμερα...

 

αυτά από εμένα...:)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

δε νομίζω ότι θα αγόραζα ένα τέτοιο κινητό για την κάμερα...3 Mpixel είναι μια χαρά,και στην οθόνη φαίνονται οκ! Το τραγικό για μένα είναι ότι δεν έχει wifi...και με τόσες καφετέριες που δίνουν και free access, why not μωρή samsung???χαχααα! περίμενα το i560 και τελικά ούτε αυτό έχει...Τη στιγμή που ο ανταγωνισμός το έχει ενσωματώσει εδώ και ένα ενάμιση χρόνο...shit... πάντως το F700 είναι one of its kind...(όντας αντι-apple χρόνια τώρα...)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εμένα το wi-fi δεν με πειράζει...Δεν πάω στην καφετέρια για να surfάρω τζάμπα με το κινητό!!!!!!Δεν θα ΄ταν και κακό όμως να έχει...Η κάμερά του πάντως είναι χάλια,και ιδιέταιρα όταν δεν έχει καλό φωτισμό...Χάλια auto-focus...Στις 3 η μία δεν είναι κουνημένη!!!!!Πρέπει να βάζεις μικρότερη ανάλυση ή να βγάζει πολλές φωτό μαζί!!!Και στα 3mp δεν κάνει zoom!Από κάμερα...άσ'τα να πάνε!!Αυτό με πείραξε περισσότερο από την έλλειψη wi-fi...Αλλά είμαι ικανοποιημένος από όλα τα υπόλοιπα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το wi-fi δεν με πειράζει...Δεν πάω στην καφετέρια για να surfάρω τζάμπα με το κινητό!!!!!!Δεν θα ΄ταν και κακό όμως να έχει...Η κάμερά του πάντως είναι χάλια,και ιδιέταιρα όταν δεν έχει καλό φωτισμό...Χάλια auto-focus...Στις 3 η μία δεν είναι κουνημένη!!!!!Πρέπει να βάζεις μικρότερη ανάλυση ή να βγάζει πολλές φωτό μαζί!!!Και στα 3mp δεν κάνει zoom!Από κάμερα...άσ'τα να πάνε!!Αυτό με πείραξε περισσότερο από την έλλειψη wi-fi...Αλλά είμαι ικανοποιημένος από όλα τα υπόλοιπα...

 

τι να κάνουμε δε μπορεί να τα έχει όλα ένα τηλ.....Έχει άλλα καλά..:happy:πάντως σημαντικές ελείψεις και η άσχημη κάμερα και το wifi....:(

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια μολις το αγορασα.... ξερει κανεις να μου πει αν μπορω να περασω τις ρυθμισεις του wind plus για Internet απο το mobile? Ειναι δυνατον η δεν μπορω λογω Vodafone Live ?
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι ρε παιδια η τιμη στα 224 ισχυει η λαθος ειναι ?

 

φυσικα και ισχυει

με αυτη τη πτωση πλεον μιλαμε για μια πολυ καλη επιλογη συσκευης :)

:X
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το χτύπησα χτες 225 ευρώ, κανονικότατα. Η οθόνη αφής είναι φανταστική και εχει τη γνωστή πλέον "δόνηση" οταν κανεις μια επιλογή. Μηδενική παραμετροποίηση όπως ειπώθηκε, έλλειψη wi-fi εντελώς χαζή. Θα μπορούσε να φοράει και gps βέβαια, αλλά αυτό ειναι αλλο θέμα. Βιντεοκλήση 3G δουλεύουν καλα, η κάμερα για τα πανυγύρια καλή ειναι. Το qwerty δεν ειναι ακριβώς οπως στο PC εννοώντας οτι το ενα κουμπί ειναι ακριβώς κάτω απο το άλλο, αυτό με οδηγεί σε λάθη που δεν κάνω στο pc. Δεν εχει πολλές λειτουργίες extra, οχι μουλτιτασκινγκ. Γενικώς δεν ειναι smartphone :-) Οτι σημαίνει αυτό. Εχει ΔΥΟ ΗΧΕΙΑ, και παιζει ΣΤΕΡΕΟ. Δυνατός ήχος και αρκετά καθαρός. Ανοιγει excel word και powerpoint αλλα μικρα αρχεια και δεν μπορεις να τα επεξεργαστεις.

JAR δεν φορτώνει, δηλαδή για να βάλεις μια εφαρμογή/παιχνίδι πρεπει να μπεις απο το ιντερνετ... βλακεια. Ουτε απο το pc βρήκα πως... τεσπα ειναι ενα πολύ ωραίο και καλό ΚΙΝΗΤΟ. Τιποτα περισσότερο! :-) μου άρεσε πάρα πολύ, αλλά δε ξεχνάω το symbian, το wm 5, και το wm 6 που ηταν τα προηγούμενα λειτουργικά που ειχα αποκλιστικά.

225 ευρώ? Το καλύτερο με διαφορά στην τιμή του φυσικα!

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-F700 (Ultra Smart)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...