Jump to content

Eurovision 2007 - Eπιλογή τραγουδιού εκπροσώπησης


jane_butterfly
 Κοινοποίηση

Ποιο υποψήφιο τραγούδι θεωρείτε καλύτερο;  

194 members have voted

  1. 1. Ποιο υποψήφιο τραγούδι θεωρείτε καλύτερο;

    • Νο Μadonna - Δάντης
      66
    • With love - Τάμτα
      68
    • Geia sou Maria - Σαρμπέλ
      32
    • Κανένα
      28


Recommended Posts

Εγώ πάντως βαρέθηκα όλα τα Γιουροβιζιανά.

Μας έχουν πρήξει στα ραδιόφωνα και στις τηλεοράσεις με τα δήθεν quality άσματά τους.

Αν είναι να συνεχίσει έτσι ως τον Μάη, δεν ξανα-ανοίγω ράδιο/TV

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 733
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε παρηγορει καθολου το γεγονος οτι τωρα σε πρηζουν(αν και ειναι επιλογη σου το τι ακους;)) για 3 τραγουδια...αντε και ενα της κυπρου 4..ενω σε λιγες μερες-μετα τις 28- θα σε πρηζουν για 1+1
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι. Κάτι είναι και αυτό.

Κοίτα, την επιλογή την έχω, αλλά ένα zapping σε TV και ραδιόφωνο τα λέει όλα.

Στο τέλος την ίδια επιλογή έχεις.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

διαφωνω...

υπαρχουν ραδιοφωνικοι σταθμοι που "σνομπαρουν" την eurovision

το ιδιο και για την τηλεοραση...ειδες στο σκαι (παραδειγμα σου φερνω) να προβαλλουν την ταμτα(κα) η τον σαρμελ η τον δαντη?οχι!

 

τωρα δε ξερω και τα γουστα σου,αλλα παντα εχεις επιλογη...

στην τελικη εκει που θα καταπιεζεσαι,κλειστην την ρημαδα και πανε μια βολτα ή ασχολησου με κατι αλλο!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ακουσα κι εγω 3-4 φορες το τραγουδι του κοργιαλα με την ευριδικη,ενταξει στην αρχη δεν μου αρεσε κιολας ομως στην συνεχεια μπορω να πω οτι το βρηκα συμπαθητικο.

η σκηνικη παρουσια παντως ειναι out.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως βαρέθηκα όλα τα Γιουροβιζιανά.

Μας έχουν πρήξει στα ραδιόφωνα και στις τηλεοράσεις με τα δήθεν quality άσματά τους.

Αν είναι να συνεχίσει έτσι ως τον Μάη, δεν ξανα-ανοίγω ράδιο/TV

 

+ενώ τα έχεις βαρεθεί όλα αυτά μπαίνεις στο internet και συζητάς σε forum για τη eurovision!:O

 

Δάντης:

Κυρίες και κύριοι, πώς είστε;

Ήρθα εδώ για να σας μιλήσω για κάτι τόσο αληθινό.Με ''κρέμασε'', με έριξε στο έδαφος, με έκανε να κλαίω.Κυρίες και κύριοι, πώς θα αντιδρούσατε;Πείτε μου την αλήθεια.Ημουν απλά το δόλωμα στην αντιπαράθεση με την αγαπημένη μου.Πέθαινα.Αρκετα πια.Τώρα φεύγω. Ο Έλβις εγκαταλείπει το κτίριο.Είχες την ευκαιρία σου, είχες την τιμή σου, αλλά μωρό μου, δεν είσαι και καμιά Μαντόνα.Κυρίες και κύριοι απόψε φεύγω.Δεν πρόκειτε να μείνω και να υποφέρω μια ζωή.Αν έκανα ένα λάθος, πρέπει να κάνω κάτι για μένα και να το διορθώσω.Κυρίες και κύριοι, εύχομαι να είστε καλά. Είναι ώρα να πάψω να ζω αυτήν την κόλαση.Έχω μόνο μια καρδιά, είναι ώρα να αρχίσω από την αρχή και να την προστατέψω.

Σαρμπέλ:

Πρώτα απόλα είναι κυρία.Και αυτός είναι ένας κόσμος κυριών.Φίλε, τους τρελαίνει όλους, χόρεύοντας σαν χαζοχαρούμενο κορίτσι.Όλα τα μάτια στη Μαρία.Χωρίς υπερβολή είναι η βόμβα.Όλοε θέλουν να τη δουν, όλοι θέλουν να είναι οι τυχεροι.Κούνα το, κούνα το.Έτσι, ο, ο.Γεια σου Μαρία.Στρίψε, φέρτο κάτω,πιο αργά.Προσοχη!Μα τον Θεό δείξε έλεος.Κούνα το, κούνα το.Έτσι,ο,ο.Γεια σου Μαρία.Α'ι',α'ι',αα'ι' να η Μαρία.Γεια σου, Μαρία.Κινείται σαν την Αφροδίτη.Τόσο καλύτερα από τις υπόλοιπες.Απαλή σαν την Κλεοπάτρα.Ένας άγγελος μέσα σε ένα φόρεμα διαβόλου.Οι γλουτοί της πειρασμός σε κίνηση.Τα χείλη της,κόκκινα σαν κρασί.Είναι η καρδια της προσοχής.Προφανώς θα έπρεπε να αναφέρω ότι είναι δική μου.

Τάμτα:

Για κάθε καρδιά σε αυτό τον κόσμο, για κάθε ψυχή, υπάρχει μόνο μια λέξη. Έχω ένα όνειρο για τις αμαρτίες του καθενός, είναι μόνο μια σκέψη που θέλω να την τραγουδήσω.Με αγάπη, με αγάπη και χαρά πολεμάς την μοναξιά,αλλάζεις τον κόσμο με αγάπη.Για κάθε άνθρωπό στη βροχη, για κάθε παιδί που πονά, ύπαρχε ένα γιατρικό, μια γνωστή συγκίνηση, είναι σαν ένα μυστικό που μπορείς να νιώσεις.Με αγάπη, με αγάπη και χαράθα βρεις την τρυφερότητα,αγγίζεις τα αστέρια ψηλά.Με αγάπη, με αγάπη και χαρά πολεμάς την μοναξιά,στείλε αγάπη μακρυά.Και στης γης κάθε γωνιά με αγάπη στην καρδιά σου θα πετάς ψηλά.

 

Οι μόνοι στίχοι που είναι καλοί είναι του Δάντη με διαφορά και μετά της Τάμτας.Ο Σαρμπέλ είναι τελείως εκτός διαγωνισμού.Πιο πολύ θυμίζει κείμενο πρώτης δημοτικού... ''Α'ι',α'ι',αα'ι' να η Μαρία.Γεια σου, Μαρία''..:D

www.inthessaloniki.com Τουριστικός οδηγός Θεσσαλονίκης

www.facebook.com/inthessaloniki Στηρίξτε μας στο facebook

Link to comment
Share on other sites

Το ότι μπορεί κάποιος να φτιάξει ομοιοκαταληξίες δεν σημαίνει ότι το αποτέλεσμα είναι απαραίτητα τραγούδι. Πόσο μάλλον στα Αγγλικά που δεν είναι και η μητρική γλώσσα του στιχουργού. Πολύ διάσημη φράση είναι και το "Elvis is not dead" όπως και το "τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους κ**λ**ς":p

 

Υ.Γ.

Η Παπαρίζου με το number one με στιχουργούς Δάντη και Γερμανου(Α!Οι ίδιοι έναι και τώρα)πήραν ''12'' από τους κατά τα άλλα κομπλεξικούς Άγγλους που η μητρική τους γλώσσα είναι τα....εχμ..α ναι..Αγγλικά!

www.inthessaloniki.com Τουριστικός οδηγός Θεσσαλονίκης

www.facebook.com/inthessaloniki Στηρίξτε μας στο facebook

Link to comment
Share on other sites

+ενώ τα έχεις βαρεθεί όλα αυτά μπαίνεις στο internet και συζητάς σε forum για τη eurovision!:O

 

Δάντης:

Κυρίες και κύριοι, πώς είστε;

Ήρθα εδώ για να σας μιλήσω για κάτι τόσο αληθινό.Με ''κρέμασε'', με έριξε στο έδαφος, με έκανε να κλαίω.Κυρίες και κύριοι, πώς θα αντιδρούσατε;Πείτε μου την αλήθεια.Ημουν απλά το δόλωμα στην αντιπαράθεση με την αγαπημένη μου.Πέθαινα.Αρκετα πια.Τώρα φεύγω. Ο Έλβις εγκαταλείπει το κτίριο.Είχες την ευκαιρία σου, είχες την τιμή σου, αλλά μωρό μου, δεν είσαι και καμιά Μαντόνα.Κυρίες και κύριοι απόψε φεύγω.Δεν πρόκειτε να μείνω και να υποφέρω μια ζωή.Αν έκανα ένα λάθος, πρέπει να κάνω κάτι για μένα και να το διορθώσω.Κυρίες και κύριοι, εύχομαι να είστε καλά. Είναι ώρα να πάψω να ζω αυτήν την κόλαση.Έχω μόνο μια καρδιά, είναι ώρα να αρχίσω από την αρχή και να την προστατέψω.

Σαρμπέλ:

Πρώτα απόλα είναι κυρία.Και αυτός είναι ένας κόσμος κυριών.Φίλε, τους τρελαίνει όλους, χόρεύοντας σαν χαζοχαρούμενο κορίτσι.Όλα τα μάτια στη Μαρία.Χωρίς υπερβολή είναι η βόμβα.Όλοε θέλουν να τη δουν, όλοι θέλουν να είναι οι τυχεροι.Κούνα το, κούνα το.Έτσι, ο, ο.Γεια σου Μαρία.Στρίψε, φέρτο κάτω,πιο αργά.Προσοχη!Μα τον Θεό δείξε έλεος.Κούνα το, κούνα το.Έτσι,ο,ο.Γεια σου Μαρία.Α'ι',α'ι',αα'ι' να η Μαρία.Γεια σου, Μαρία.Κινείται σαν την Αφροδίτη.Τόσο καλύτερα από τις υπόλοιπες.Απαλή σαν την Κλεοπάτρα.Ένας άγγελος μέσα σε ένα φόρεμα διαβόλου.Οι γλουτοί της πειρασμός σε κίνηση.Τα χείλη της,κόκκινα σαν κρασί.Είναι η καρδια της προσοχής.Προφανώς θα έπρεπε να αναφέρω ότι είναι δική μου.

Τάμτα:

Για κάθε καρδιά σε αυτό τον κόσμο, για κάθε ψυχή, υπάρχει μόνο μια λέξη. Έχω ένα όνειρο για τις αμαρτίες του καθενός, είναι μόνο μια σκέψη που θέλω να την τραγουδήσω.Με αγάπη, με αγάπη και χαρά πολεμάς την μοναξιά,αλλάζεις τον κόσμο με αγάπη.Για κάθε άνθρωπό στη βροχη, για κάθε παιδί που πονά, ύπαρχε ένα γιατρικό, μια γνωστή συγκίνηση, είναι σαν ένα μυστικό που μπορείς να νιώσεις.Με αγάπη, με αγάπη και χαράθα βρεις την τρυφερότητα,αγγίζεις τα αστέρια ψηλά.Με αγάπη, με αγάπη και χαρά πολεμάς την μοναξιά,στείλε αγάπη μακρυά.Και στης γης κάθε γωνιά με αγάπη στην καρδιά σου θα πετάς ψηλά.

 

Οι μόνοι στίχοι που είναι καλοί είναι του Δάντη με διαφορά και μετά της Τάμτας.Ο Σαρμπέλ είναι τελείως εκτός διαγωνισμού.Πιο πολύ θυμίζει κείμενο πρώτης δημοτικού... ''Α'ι',α'ι',αα'ι' να η Μαρία.Γεια σου, Μαρία''..:D

 

Ε μια άποψη που την έχουμε και εμείς. Να μην την πούμε;

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

εγω επιμενω Ταμτα και ειδικα μετα την συγκριση των στοιχων...

μηνημα μια χαρα περναει η κοπελα που καλο θα ητανε να δειξει και η χωρα την ευαισθησια της

(αν υπαρχει κατι τετοιο :mad: )

και οχι ενα κομματι παλι για μια σχεση που τελειωσε και κλπ κλπ

καλα ο Σαρμπελ ακυος εντελως!

γνωμη μου αυτη ετσι? :happy: ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω επιμενω Ταμτα και ειδικα μετα την συγκριση των στοιχων...

μηνημα μια χαρα περναει η κοπελα που καλο θα ητανε να δειξει και η χωρα την ευαισθησια της

(αν υπαρχει κατι τετοιο :mad: )

και οχι ενα κομματι παλι για μια σχεση που τελειωσε και κλπ κλπ

καλα ο Σαρμπελ ακυος εντελως!

γνωμη μου αυτη ετσι? :happy: ;)

 

άσε 2 φορές δείξαμε ευαισθησία Μαντώ και Βίσση και με καλύτερες φωνές της Ταμ-τα και πήραμε τα φρύδια μας. Το θέμα είναι μην κοιμηθείς βλέποντάς το. Να έχει ρυθμό, να είναι διαφορετικό. Θυμάσαι πέρσι την μπαλάντα της Γαλλίας...; Κοντέψαμε να κοιμηθούμε και βέβαια την τίμησαν ...τελευταία θέση πήρε.:lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.

Η Παπαρίζου με το number one με στιχουργούς Δάντη και Γερμανου(Α!Οι ίδιοι έναι και τώρα)πήραν ''12'' από τους κατά τα άλλα κομπλεξικούς Άγγλους που η μητρική τους γλώσσα είναι τα....εχμ..α ναι..Αγγλικά!

 

Φαντάζομαι βλέποντας τα πόδια της :ninja: ξεχνάς (λογικό είναι) τα λόγια του τραγουδιού. Το ότι ένα τραγούδι κερδίζει, πουλάει κλπ δεν σημαίνει ότι δεν έχει ηλίθιους στίχους. Καθημερινά συμβαίνει στην "ελληνική" (διασκευές αραβοισλαμικών επιτυχιών) μουσική σκηνή. Ακόμα και να πάει ο Δάντης και να κερδίσει αυτό δεν αφαιρεί την ηλιθιότητα :X από τους στίχους, όπως δεν αφαιρέθηκε η ηλιθιότητα :X από τους στίχους του "νάμπερ ουάν" όταν κέρδισε.:D

If you can't change the world, change yourself, but if you can't change yourself then change the world
Link to comment
Share on other sites

Το βρίσκω εντελώς μα ΕΝΤΕΛΩΣ ηλίθιο και άσχετο ένα τραγούδι να κρίνεται με βάση τους στιχουργούς/συντελεστές.

Δεν σημαίνει πως επειδή πήγε η Παπαρίζου με ένα τραγούδι με στίχους-μουσική Δάντη-Γερμανού, μια ακόμη συνεργασία φέτος θα φέρει πρωτιά. Δηλαδή αν δεν είναι τόσο καλό το τραγούδι, να το στείλουμε επειδή το έγραψαν αυτοί που έγραψαν το My number one; Ή να στείλουμε τον Δάντη με μάτια κλειστά επειδή έγραψε το Νο1 και είναι κρίμα να μην πάει;

Τι στο καλό.. 12 είμαστε;

 

Δεν λειτουργεί έτσι ρε παιδιά για όνομα του Θεού. :blink:

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Το βρίσκω εντελώς μα ΕΝΤΕΛΩΣ ηλίθιο και άσχετο ένα τραγούδι να κρίνεται με βάση τους στιχουργούς/συντελεστές.

Δεν σημαίνει πως επειδή πήγε η Παπαρίζου με ένα τραγούδι με στίχους-μουσική Δάντη-Γερμανού, μια ακόμη συνεργασία φέτος θα φέρει πρωτιά. Δηλαδή αν δεν είναι τόσο καλό το τραγούδι, να το στείλουμε επειδή το έγραψαν αυτοί που έγραψαν το My number one; Ή να στείλουμε τον Δάντη με μάτια κλειστά επειδή έγραψε το Νο1 και είναι κρίμα να μην πάει;

Τι στο καλό.. 12 είμαστε;

 

Δεν λειτουργεί έτσι ρε παιδιά για όνομα του Θεού. :blink:

 

Κοίτα να δεις.Εμένα το προηγούμενο μήνυμα αναφερόταν στον Kaveiros και στο θέμα του αν παίζει τόσο σημαντικό ρόλο αν είναι μητρική γλώσσα του στιχουργού ή όχι.Έφερα σαν απόδειξη την προηγούμενη από αυτη φόρα που έλαβε μέρος στο διαγωνισμό Δάντης και Γερμανού ως στιχουργοι και πήραμε ''12'' από τους Άγγλους.Δεν αναφέρομαι στο ότι κερδίσαμε.

Παρεπιπτοντως δεν πήραμε την πρώτη θέση εξαιτίας των ποδιώ της Παπαρίζου.Με τη Γαρμπή όλη η Ευρώπη αναρωτιόταν αν φορούσε εσώρουχο ή όχι και παρολα αυτά πατώσαμε.Με Μαντώ πάλι με τη φωνάρα και το μπυζι όλο έξω πάλι πατώσαμε.Άλλες φορές έχουμε δει να βγαίνουν με ζαρτιέρες και πάλι δεν κερδίσανε.Οπότε δεν νομίζω να κερδίσαμε στο διαγωνισμο εξαιτίας των ποδιών της Παπαρίζου ούτε βγήκε τέταρτο καλύτερο τραγούδι στην ιστορία του διαγωνισμού για τον ίδιο λόγο..Πρέπει να είχε κάτι πολύ παραπάνω το τραγούδι.

www.inthessaloniki.com Τουριστικός οδηγός Θεσσαλονίκης

www.facebook.com/inthessaloniki Στηρίξτε μας στο facebook

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ μίλησα για τα πόδια της Παπαρίζου. Μην το γυρίζεις τώρα.

Εγώ αναφέρομαι σε 2-3 εδώ μέσα [και γενικά σε πολλούς που έχω ακούσει] που νομίζουν πως άμα σταλεί τραγούδι που γράφτηκε ξανά από Δάντη/Γερμανού, χωρίς να είναι ιδιαίτερα καλό, θα πάρει πρώτη θέση, και πως πρέπει να πάει ο Δάντης γιατί το αξίζει που κέρδισε την Eurovision με το "Number one". Δηλαδή έλεος.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ μίλησα για τα πόδια της Παπαρίζου. Μην το γυρίζεις τώρα.

Εγώ αναφέρομαι σε 2-3 εδώ μέσα [και γενικά σε πολλούς που έχω ακούσει] που νομίζουν πως άμα σταλεί τραγούδι που γράφτηκε ξανά από Δάντη/Γερμανού, χωρίς να είναι ιδιαίτερα καλό, θα πάρει πρώτη θέση, και πως πρέπει να πάει ο Δάντης γιατί το αξίζει που κέρδισε την Eurovision με το "Number one". Δηλαδή έλεος.

 

 

Αυτά που έλεγα για την Παπαρίζου δεν αναφέρονταν σε σένα αλλά στον Kaveiros.

www.inthessaloniki.com Τουριστικός οδηγός Θεσσαλονίκης

www.facebook.com/inthessaloniki Στηρίξτε μας στο facebook

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι το angle που βλέπεις τα πράματα είναι τελείως εκτός.

Καλησπέρα.

 

Τι λες μωρέ?Εγω δεν λέω να στείλουμε το Δάντη επείδη έχει ξαναστείλει τραγούδι και έχουμε κερδίσει!

Έγω καταρχας πιο πριν στο forum είχα πει ότι ο Δάντης έχει ''καλό αυτί'',ξέρω ότι είναι καταπληκτικός στο live,''βγάζει'' πολύ φωνή,προσωπικά ακούω πολύ(κυρίως) ροκ,οι στίχοι μου αρέσουν πολύ πιο πολύ του Δάντη από τα άλλα τρία τραγούδια και με αυτό το τραγούδι μπορεί να κάνει πολύ κάλη σκηνική παρουσία.Έτσι τα βλέπω.

www.inthessaloniki.com Τουριστικός οδηγός Θεσσαλονίκης

www.facebook.com/inthessaloniki Στηρίξτε μας στο facebook

Link to comment
Share on other sites

εγω επιμενω Ταμτα και ειδικα μετα την συγκριση των στοιχων...

μηνημα μια χαρα περναει η κοπελα που καλο θα ητανε να δειξει και η χωρα την ευαισθησια της

(αν υπαρχει κατι τετοιο :mad: )

και οχι ενα κομματι παλι για μια σχεση που τελειωσε και κλπ κλπ

καλα ο Σαρμπελ ακυος εντελως!

γνωμη μου αυτη ετσι? :happy: ;)

Καλά είναι δυνατόν να λέμε ότι η χώρα θα δείξει την ευαισθησία της μέσα από τον διαγωνισμό της Εurovision?? Κι εγώ νόμιζα ότι οι πράξεις είναι αυτό που μετράει και ότι η Eurovision είναι απλά ένας μουσικός διαγωνισμός και τίποτα παραπάνω!

Όσο για τους στίχους κι εγώ νομίζω ότι του Δάντη είναι οι καλύτεροι..Πολύ πιο σχετικοί μεταξύ τους,βγάζουν νόημα.

Του Σαρμπέλ τελείως χαζοί στίχοι...

Α και τέλος αναρωτιέμαι πώς οι στίχοι του τραγουδιού της Ταμτα που μιλάνε για δυστυχισμένα παιδιά θα γίνουν beat......:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Nice! Οταν θα πεσει ξυλο φωναξτε με να βγαλω βιντεο!. Παιδια πιστευω οτι τα τραγουδια που ειναι υποψηφια ειναι ολα παρ το ενα και κτυπα το πανω στο αλλο (μεταφραση απο Κυπριακη εκφραση). Οποτε οποιο και να κερδισει το ιδιο αποτελεσμα θα εχει. Α! και η ******ζου κερδισε διοτι η ΕΡΤ εσκασε απιστευτα λεφτα στο promotion και φυσικα επαιξε καθοτιστικο ρολο η παρουσια της ******ζου στη σκηνη (πολυς χορος και show, εδιξε και λιγη γαμπα, γεννικα ηταν πολυ ωραια η παρουσια της)

 

ΛΟΛ μολις βρικα αυτο το βιντεο ( Κατρινα Γκάρμπι)

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Nice! Οταν θα πεσει ξυλο φωναξτε με να βγαλω βιντεο!. Παιδια πιστευω οτι τα τραγουδια που ειναι υποψηφια ειναι ολα παρ το ενα και κτυπα το πανω στο αλλο (μεταφραση απο Κυπριακη εκφραση). Οποτε οποιο και να κερδισει το ιδιο αποτελεσμα θα εχει. Α! και η ******ζου κερδισε διοτι η ΕΡΤ εσκασε απιστευτα λεφτα στο promotion και φυσικα επαιξε καθοτιστικο ρολο η παρουσια της ******ζου στη σκηνη (πολυς χορος και show, εδιξε και λιγη γαμπα, γεννικα ηταν πολυ ωραια η παρουσια της)

 

ΛΟΛ μολις βρικα αυτο το βιντεο ( Κατρινα Γκάρμπι)

 

+ 5

 

γελάω με τους υπόλοιπους :lol: :lol: :lol: :lol:

If you can't change the world, change yourself, but if you can't change yourself then change the world
Link to comment
Share on other sites

ατειο θα γινει η επιλογη τραγουδιου?αν ναι τι ωρα?

 

 

Aurio stis 10 !!!

Ta tragoudia gia to diagwnismo einai kala;) Pragma pou epibebaiwnoun dhmoskopoiseis pou ta fernoun 'swma me swma' ......EVGE!!Na exei kai ligo saspens to thema .....Oxi opws me Vissh-Rouva-******zou............:cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...