Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

thelw na kanw apomakrysmeno elegxo alla den ta katafernw..

enw me tis proigoumenes syskeyes mou (w300i, k700i,ktl) to petyxaina..twra me to k810i den mporw..

enw entopizei energopoiimeno to bluetooth tou ypologisti mou leei pws den einai dynati i syndesi...

prospathw mesw tis efarmogis tou bluetooth tou ypologisti na kanw ena "profil hid" alla den mou oloklirwnei ti diadikasia...

paizei na min ypostirizei tin ekdosi tou bluetooth??mporei kapoios na me voithisei?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εφαρμογες και παιχνιδια? Ειανι ευκολα στην εγκατασταση?

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

Όπως σε όλα τα SE που είχα μέχρι τώρα (οχι symbian) απλός το περνάς στο κινητό το ανοίγεις και το αποθηκεύεις στα παιχνίδια ή στα προγράμματα. Πολύ απλά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

μηπως καποιος ξερει να μου πει πως μπορω να βλεπω τηλεοραση στο Κ 810 free??εχω δικτυο cosmote και ξερω απο εναν φιλο μου που εχει tim πως βλεπει.αλλα θελει αλλες ρυθμισεις.

Life In A Fast Lane:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

μηπως καποιος ξερει να μου πει πως μπορω να βλεπω τηλεοραση στο Κ 810 free??εχω δικτυο cosmote και ξερω απο εναν φιλο μου που εχει tim πως βλεπει.αλλα θελει αλλες ρυθμισεις.

 

 

Καλησπερα φιλε,

 

Αυτο που ζητας ειναι μονο για tim,για cosmote kai vodafone δεν υπαρχει!;)

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη περνας τις εφαρμογες μεσω καλωδιου και pc ή το στελνεις σαν μηνυμα(οπως στα symbian) και κανεις εγκατασταση. Ειμαι ασχετος με τα sony, ποτε δεν ειχα. Απλα πηρε το Κ810 η αδελφη μου και λεω να τις περασω κανα παιχνιδι.Απο αυτο το θρεντ κανουν οι εφαρμογες για το Κ810? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=79372&page=80&highlight=%E5%F6%E1%F1%EC%EF%E3%E5%F2+sony

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη περνας τις εφαρμογες μεσω καλωδιου και pc ή το στελνεις σαν μηνυμα(οπως στα symbian) και κανεις εγκατασταση. Ειμαι ασχετος με τα sony, ποτε δεν ειχα. Απλα πηρε το Κ810 η αδελφη μου και λεω να τις περασω κανα παιχνιδι.Απο αυτο το θρεντ κανουν οι εφαρμογες για το Κ810? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=79372&page=80&highlight=%E5%F6%E1%F1%EC%EF%E3%E5%F2+sony

 

2 τρόποι

α. τα στέλνεις μέσω bluetooth.

β. μέσω του καλώδιου τα βάζεις στο φάκελο διάφορα, και κάνεις εγκατάσταση από εκεί.

 

Κ800=κ810=w850=w900 είναι τα ίδια στις εφαρμογές, δήλ 320*240

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιο αντιστοιχο θρεντ οπως ανεφερα παραπανω με εφαρμογες?

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιο αντιστοιχο θρεντ οπως ανεφερα παραπανω με εφαρμογες?

 

:blink: :worry: παιχνίδια & εφαρμογές.:)

 

παιζει κ στο W 810 παντως.

 

οι εφαρμογες και τα παιχνιδια απο (κ800,w900) δεν παιζουν στο w810i.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

μηπως καποιος ξερει να μου πει πως μπορω να βλεπω τηλεοραση στο Κ 810 free??εχω δικτυο cosmote και ξερω απο εναν φιλο μου που εχει tim πως βλεπει.αλλα θελει αλλες ρυθμισεις.

 

Καλησπερα φιλε,

 

Αυτο που ζητας ειναι μονο για tim,για cosmote kai vodafone δεν υπαρχει!;)

 

 

Λάθος! Για cosmote υπάρχουν και παραυπάρχουν! Για ψάξτε λίγο στο φόρουμ! Τα λινκς δεν έχουν διαφορά από τηλέφωνο σε τηλέφωνο. Οι ρυθμήσεις είναι οι ίδιες με του Κ800. Περισσότερα με πμ.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Λάθος! Για cosmote υπάρχουν και παραυπάρχουν! Για ψάξτε λίγο στο φόρουμ! Τα λινκς δεν έχουν διαφορά από τηλέφωνο σε τηλέφωνο. Οι ρυθμήσεις είναι οι ίδιες με του Κ800. Περισσότερα με πμ.

 

Για στείλε και σε εμάς τίποτε...:p

Έχω ένα Ζ610i πιστεύω να μας κάνει δουλειά:D

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πμ.;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μερσί!

Πρόσεξε μόνον λίγο το link του Mega γιατί είναι μεγάλο και πολύπλοκο να το γράψεις.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μερσί!

Πρόσεξε μόνον λίγο το link του Mega γιατί είναι μεγάλο και πολύπλοκο να το γράψεις.

 

;) :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα...:blink: :blink:

Μπορουμε να δουμε τσαμπα tv απο το κινητο...

Γιατι δεν μας διαφωτιζεται και εμας τους ανιδεους....:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:blink: :worry: παιχνίδια & εφαρμογές.:)

 

 

 

οι εφαρμογες και τα παιχνιδια απο (κ800,w900) δεν παιζουν στο w810i.

 

 

 

Παιδια,εχω w810 οπως προειπα και εχω περασει τα url στους σελιδοδεικτες και βλεπω ΤV κανονικοτα.

Life In A Fast Lane:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Λάθος! Για cosmote υπάρχουν και παραυπάρχουν!

 

 

 

kai einai tsampoa h tv>???opws sthn tim

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Όχι τσάμπα δεν είναι. Δεν κατάλαβα ότι εννούσατε τσάμπα. Sorry!:O

 

Σε χρεώνει ένα ποσό στάνταρ για το πρώτο κανάλι που θα ανοίξεις για 24ωρη χρήση. Από εκεί και μετά βλέπεις όποιο κανάλι θέλεις, όσο θέλεις, χωρίς άλλη χρέωση ή ογκοχρέωση.

 

EDIT: Νομίζω ότι είναι 1.6 ευρώ για απεριόριστη 24ωρη χρήση.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

emas tous neous xristes (+syndromites Cosmote) tha mas voithisete...!??!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

:confused:

Για πιο πράγμα?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Bοηθήστε λίγο ρε παιδιά. Ποια είναι η χρήση του screensaver αφού λίγα δευτερόλεπτα από την στιγμή που θα ξεκινήσει, η οθόνη μαυρίζει; Μπορείς να απενεργοποιήσεις το κλείσιμο της οθόνης;
Link to comment
Share on other sites

Bοηθήστε λίγο ρε παιδιά. Ποια είναι η χρήση του screensaver αφού λίγα δευτερόλεπτα από την στιγμή που θα ξεκινήσει, η οθόνη μαυρίζει; Μπορείς να απενεργοποιήσεις το κλείσιμο της οθόνης;

 

H οθόνη θες δεν θες μαυρίζει. Αυτό που μπορείς να κάνεις για να είσαι σίγουρος ότι το κινητό δεν έχει κλείσει είναι να βάλεις να φαίνεται η ώρα:

Ρυθμίσεις > Οθόνη > Ρολόι λειτ.ύπνου > Ενεργό

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...