Jump to content

Ποιόν παροχέα adsl να διαλέξω(Θεσσαλονίκη).


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα τη βοήθεια σας για να αποφασίσω σε ποιόν παροχέα να επιλέξω. Μένω Θεσσαλονίκη (Ηλιούπολη) και θα προτιμούσα κάτι οικονομικό στα 1024. Πείτε μου την γνώμη σας που να καταλήξω. Εσείς τι έχετε ; είστε ικανοποιημένοι;

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

φοιτητής ή όχι;

 

εγώ πάντως έχω tellas 1024,πιάνω full ταχύτητες συνήθως και όλα καλά.

 

Απλά μου τη σπάνε αρκετά μπορώ να πώ στο τηλεφωνικό κέντρο όταν περιμένω δέκα ώρες.Δηλαδή εύχομαι να μην ενφανιστεί πρόβλημα τεχνικό.

Μέχρι στιγμής μια φορά είχα μόνο τεχνικό πρόβλημα στα 2 χρόνια που έχω Tellas και στο άλλο σπίτι.

 

Και όσον αφορά τις χρεώσεις,μέχρι τώρα μου είναι ξεκάθαρες και δεν προπληρώνω τίποτα.

 

Διαθεσιμότητα zisto έχεις στην περιοχή σου;

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι φοιτητής

και δυστυχώς δεν υπάρχει ούτε Τellas στην περιοχή μου

Είμαι ανάμεσα σε HOL (Hi Box) και Forthnet και βλέπω ότι η HOL έχει καλύτερες τιμές

Link to comment
Share on other sites

Ki egw re paidia exw thn idia aporia...

Exw hdh forthnet adsl 1024 kai h megisth pou eida itan 60kbps... Kai epeidh menoume k dyo atoma sto diamerisma th moirazomaste thn taxythta...

Den yparxei kapoia allh etaireia pou na prosferei adsl panw sto idiokthto ths diktyo edw sthn perioxh? (kamara-kentro)? H syndesh mou lhgei se ena mhna peripou k eimai diate8imenos na alla3w kai diktyo, ektos apo paroxo adsl...

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Ki egw re paidia exw thn idia aporia...

Exw hdh forthnet adsl 1024 kai h megisth pou eida itan 60kbps... Kai epeidh menoume k dyo atoma sto diamerisma th moirazomaste thn taxythta...

Den yparxei kapoia allh etaireia pou na prosferei adsl panw sto idiokthto ths diktyo edw sthn perioxh? (kamara-kentro)? H syndesh mou lhgei se ena mhna peripou k eimai diate8imenos na alla3w kai diktyo, ektos apo paroxo adsl...

 

ελπιζω αν εισαι στον τελευταιο μηνα να μην την εχεις ηδη πατησει και σου εχουν κανει ανανεωση στο συμβολαιο χωρις την αδεια σου. για τσεκαρε τα ψιλα γραμματα στον συμβολαιο και πες μου...

:!: για ADSL συνδεσεις CONN-x καλεστε 210-3721221 (17:45-20:30 (Μιχάλης))
Link to comment
Share on other sites

H syndesh mou lhgei se ena mhna peripou k eimai diate8imenos na alla3w kai diktyo, ektos apo paroxo adsl...

Θεσσαλονίκη αυτή τη στιγμή από ιδιόκτητα δίκτυα δεν υπάρχει τίποτα.Μόνο στo κέντρο της Ερμού η vivodi.Ουσιαστικά τίποτα.Προς το παρόν μόνο ΟΤΕ.

.
Link to comment
Share on other sites

Τότε προσπάθησε να δεις τι σε συμφέρει ανάλογα την διαθεσιμότητα στην περιοχή σου και μετά κοίτα φυσικά και τις τιμές.

Απλά θα είναι λίγο μονόδρομος η επιλογή σου,λόγω μη διαθεσιμότητας πολλών εταιρειών.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά μην περιμένεις και πολλά. Εμενα παλιά Ηλιούπολη και ήταν από τα χειρότερα dslams. Πολύ χάλι..

 

Τώρα δε ξέρω αν έγινε τίποτα μετά από 2 χρόνια... Αλλά ΟΤΕ είναι αυτός...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πόσο σου κοστίζει το μήνα και να μας πεις αν είσαι ικανοποιημένος από την την ταχύτητα.

 

Με γεια σου:)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...