Jump to content

Windows Mobile 6.0 (Crossbow)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 239
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μεχρι να βγουν και να φτιαξουν και τα bug που θα εχουν καλο σεπτεμβρη!!!!οποτε χτυπα το 3600 που ειναι μια χαρα συσκευουλα

 

αμα ειναι για Σεπτεμβριο αργει πολυ..

thanks φιλε!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κάνε υπομονή και αυτή τη βδομάδα. αύριο ξεκινάει το 3gsm congerss και μπορεί να έχουμε περισσότερα νέα....
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να προχωρήσω στην αγορά του Loox Ν520 (που έχει και ωραία τιμούλα -350€-) ή να περιμένω να πάρω συσκευή με WM6. Οι τιμές θα είναι αρκετά ανεβασμένες σε σχέση με τα αντιστοιχα μοντέλα με WM5 εε? Πρώτες συσκευές με γήινες τιμές πότε λέτε να βγουν?

 

υ.γ. δεν είμαι διατεθημένος να δώσω πάνω απο 350 για Ppc με GPS k WiFi

 

Τι με συσμβουλεύετε?:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes
Link to comment
Share on other sites

Πολλα ακουω για το 9100 αλλα δεν βρισκω κατι καπου...Παντως ελπιζω να κυκλοφορισει κατι επισημο γιατι θεωρω απαραδεκτο που κοσμος με 2020 γυρναει με WM5, ενω πολλοι αλλοι με 2020i (και εγω μεχρι πριν 15 μερες) εκλιπαρουν μια εκδοση για την συσκευη τους.

 

Ας κυκλοφορησουν και ας προσευχομαστε...

Link to comment
Share on other sites

Ανεπισημα ομως;Ηδη βρηκα μια εκδοση αλλα ,ειμαι και δεν ειμαι, στο να την δοκιμασω.

 

Πρεπει ρε γαμωτο ντε και καλα να παιρνουμε καινουργια συσκευη για να αποκτησουμε και το νεο λειτουργικο;;

 

Κριμα :down: :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Λίγο άσχετο αλλά επειδή η MS απαγορεύει στο xda-developers να ανεβάζουν roms έχει αρχίσει ένα petition.

Υπογράψτε αν πιστεύετε οτι πρέπει να συνεχίσουν.

 

http://www.petitiononline.com/xdadevs/petition.html

Link to comment
Share on other sites

άσχετο Νο 2

εγώ απορώ πως δεν έχει ξεκινήσει ακόμα κανένα petition για την πολιτική της htc στο θέμα των αναβαθμίσεων λειτουργικού. δεν είναι ώρα να χαμηλώσουν λίγο τη μύτη τους οι Ασιάτες? τουλάχιστον όλη η σειρά pxxxx θα έπρεπε να αναβαθμιστει σε wm6. ούτε καν για το θηρίο τους το x7500 δεν ανακοίνωσαν τίποτα.

Άντε ρε Johner εσύ που ξέρεις να ξεσηκώνεις τα πλήθη:superman:

Link to comment
Share on other sites

άσχετο Νο 2

εγώ απορώ πως δεν έχει ξεκινήσει ακόμα κανένα petition για την πολιτική της htc στο θέμα των αναβαθμίσεων λειτουργικού. δεν είναι ώρα να χαμηλώσουν λίγο τη μύτη τους οι Ασιάτες? τουλάχιστον όλη η σειρά pxxxx θα έπρεπε να αναβαθμιστει σε wm6. ούτε καν για το θηρίο τους το x7500 δεν ανακοίνωσαν τίποτα.

Άντε ρε Johner εσύ που ξέρεις να ξεσηκώνεις τα πλήθη:superman:

Δεν εχεις καθολου αδικο φιλε.

Κι εγω δεν ξερω πως την ειδε η HTC και ακομα και συσκευες που κυκλοφορουν ενα μηνα πριν την ανακοινωση των WM6, τις γραφει κανονικα.

Κανεις δεν την αναγκαζει βεβαια να το κανει, αλλα μαλλον εγινε η Νοκια των smartphones, με ο,τι καλο και κακο μπορει αυτο να συνεπαγεται.

Link to comment
Share on other sites

άσχετο Νο 2

εγώ απορώ πως δεν έχει ξεκινήσει ακόμα κανένα petition για την πολιτική της htc στο θέμα των αναβαθμίσεων λειτουργικού. δεν είναι ώρα να χαμηλώσουν λίγο τη μύτη τους οι Ασιάτες? τουλάχιστον όλη η σειρά pxxxx θα έπρεπε να αναβαθμιστει σε wm6. ούτε καν για το θηρίο τους το x7500 δεν ανακοίνωσαν τίποτα.

Άντε ρε Johner εσύ που ξέρεις να ξεσηκώνεις τα πλήθη:superman:

Έχεις απόλυτο δίκιο.

Συσκευές που κυκλοφόρησαν πρόσφατα θα έπρεπε να αναβαθμιστούν, από τη στιγμή που το hardware το επιτρέπει. Πιστεύω οτι η ίδια η εταιρία απαξιώνει τις συσκευές της με αυτό τον τρόπο. Απο τη στιγμή που αποφάσισαν και το έχουν ανακοινώσει, δε νομίζω οτι μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό.

Άλλωστε το ίδιο είχε γίνει και την προηγούμενη χρονιά με τη μετάβαση στα WM5. Πολλοί αντέδρασαν, αλλά δεν άλλαξε κάτι.

Ας δούμε τι θα κάνουν και οι υπόλοιποι κατασκευαστές.

Link to comment
Share on other sites

Άλλωστε το ίδιο είχε γίνει και την προηγούμενη χρονιά με τη μετάβαση στα WM5. Πολλοί αντέδρασαν, αλλά δεν άλλαξε κάτι.

Ας δούμε τι θα κάνουν και οι υπόλοιποι κατασκευαστές.

 

το ίδιο έιχε γίνει αλλά να μην το πάρουμε και δεδομένο. την προηγούμενη φορά το λειτουργικό άλλαξε αρκετά με τα softkeys και είχαν μια δικαιολογία, οπότε και μεις το "φάγαμε" πιο εύκολα. δεν ζητάω wm6 στο 9100 μου, που πάλιωσε πολύ πλέον, αλλά τα pxxxx είναι απαράδεκτοι που δήλωσαν οτι δεν θα τα αναβαθμίσουν.

εγώ προσωπικά αν και ψαχνόμουν για αγορά πολύ καιρό, το αναβάλω μέχρι νεοτέρας....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι δεν με χαλάει βρε παιδιά,

άλλωστε είναι μια ευκαιρία να αλλάξουμε συσκευή,

και να πάρουμε μια πιο καινούργια όταν με το καλό θα έρθουν.....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι δεν με χαλάει βρε παιδιά,

άλλωστε είναι μια ευκαιρία να αλλάξουμε συσκευή,

και να πάρουμε μια πιο καινούργια όταν με το καλό θα έρθουν.....

 

kapios exei (?) lefta gia petama !!! pios o logos na alaksis kati apo thn stigmi pou tha mporouses na kaneis thn douliasou kala me ta iparxousa mesa me mia anava8misi

stehellas
Link to comment
Share on other sites

kapios exei (?) lefta gia petama !!! pios o logos na alaksis kati apo thn stigmi pou tha mporouses na kaneis thn douliasou kala me ta iparxousa mesa me mia anava8misi

 

Καθόλου για πέταμα,

μια καινούργια συσκευή, όπως και να το κάνεις, είναι πιο εξελιγμένη....:rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου για πέταμα,

μια καινούργια συσκευή, όπως και να το κάνεις, είναι πιο εξελιγμένη....:rolleyes: :rolleyes:

Θεωρείς οτι η συσκευές που θα κυκλοφορήσουν σε 1-2 μήνες θα είναι τόσο τεχνολογικά εξελιγμένες σε σχέση με αυτές των 2-3 μηνών πρίν;

Βασικά αυτό θέλει να σε κάνει να πιστέψεις η HTC και δυστυχώς όπως βλέπω κάποιοι το κάνουν...:O

Link to comment
Share on other sites

Θεωρείς οτι η συσκευές που θα κυκλοφορήσουν σε 1-2 μήνες θα είναι τόσο τεχνολογικά εξελιγμένες σε σχέση με αυτές των 2-3 μηνών πρίν;

Βασικά αυτό θέλει να σε κάνει να πιστέψεις η HTC και δυστυχώς όπως βλέπω κάποιοι το κάνουν...:O

 

Μπορεί να μην είναι τόσο εξελιγμένες σε σχέση με τις αμέσως προηγούμενες,

αλλά για μένα που βαριέμαι εύκολα, όλο και κάτι διαφορετικό υα έχουν να παρουσιάσουν.

Οσο για το δυστυχώς, εγώ θα το μετέτρεπα σε ευτυχώς......:) :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην είναι τόσο εξελιγμένες σε σχέση με τις αμέσως προηγούμενες,

αλλά για μένα που βαριέμαι εύκολα, όλο και κάτι διαφορετικό υα έχουν να παρουσιάσουν.

Οσο για το δυστυχώς, εγώ θα το μετέτρεπα σε ευτυχώς......:) :)

Οι περισσότεροι από εμάς πιστεύω θα αναβαθμίσουμε τις συσκευές μας και θα πάμε στα WM6, ωστόσο εσύ βρίσκεσαι στο άλλο άκρο.

Σε φτύνουν και νομίζεις οτι βρέχει.

Το παραπάνω παράδειγμα είναι ενδεικτικό και γιατί η HTC επιμένει στους omap.

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι από εμάς πιστεύω θα αναβαθμίσουμε τις συσκευές μας και θα πάμε στα WM6, ωστόσο εσύ βρίσκεσαι στο άλλο άκρο.

Σε φτύνουν και νομίζεις οτι βρέχει.

Το παραπάνω παράδειγμα είναι ενδεικτικό και γιατί η HTC επιμένει στους omap.

 

Μα εγώ δεν είπα οτι αν αλλάξω τη συσκευή μου θα πάρω απαραίτητα πάλι HTC.

Μπορεί να πάρω οτιδήποτε άλλο, αλλά το σίγουρο είναι οτι μετά από ένα χρόνο συμβίωσης με 3 windows mobile συσκευές, δεν ξαναγυρίζω σε symbian.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...