Jump to content

μια βοηθεια με αρχεια .vob


trellosgauros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδακια μου δωσανε ενα dvd με μια συναυλια αλλα οταν βαζω το δισκο στον υπολογιστη ανοιγει το power dvd με το οποιο παιζω τα dvd μου και μου βγαζει ενα μενου με 6 εικονιδια που ειναι κομματτια απο τη συναυλια! οταν ανοιγω το dvd απο τον υπολογιστη μου να κανω εξερευνηση στο δισκακι εχει μεσα 6 αρχεια vob! ετσι το power dvd μου τα παιζει ενα ενα! θα ηθελα να μου πειτε αν υπαρχει καποιο προγραμμα ετσι ωστε να ενωσω αυτα τα 6 αρχεια vob σε ενα arxeio vob ετσι ωστε να παιζει ολη τη συναυλια!
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ (και όχι ένα συγκεκριμενο .vob) με το VLC και θα τα παίξει κανονικά. Μπορεί να δουλεύει και με το PowerDVD.
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα dvd αποτελούνται απο ξεχωριστα αρχεια vob. Αυτο δεν εχει να κανει με τον τροπο που τα αναπαραγει ο player. Αληθεια, αν βαλεις το πρωτο να παιξει, μετα δε συνεχιζουν και τα επομενα με την κανονικη σειρα;
Όμιλος πινγκ-πονγκ Χαλκίδας: http://www.ping-pong.gr
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα dvd αποτελούνται απο ξεχωριστα αρχεια vob. Αυτο δεν εχει να κανει με τον τροπο που τα αναπαραγει ο player. Αληθεια, αν βαλεις το πρωτο να παιξει, μετα δε συνεχιζουν και τα επομενα με την κανονικη σειρα;

 

οχι τα παιζει ενα ενα και ασχετα με αυτο,ενω στην αρχη παιζει κανονικα μετα μου το παιζει με διακοπες στον ηχο,σαν να μη μπορει να το φορτωσει και οταν παταω pause για κανενα λεπτο συνεχιζει χωρις διακοπες για λιγο και μετα παλι!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...