Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους! Έκανα από τις 18/3 το πρόγραμμα αυτό για ίντερνετ και ο υπάλληλος μου είχε πει ότι θα έχω 50% έκπτωση κι έτσι έκανα το απεριόριστο. Αλλά σήμερα μου ήρθε ο πρώτος λογαριασμός 58ευρώ...Ενώ θα έπρεπε να είναι τα μισά. Εντωμεταξει, δεν γράφει πουθενά στον λογαριασμό οτι είναι πρόγραμμα του ΓΕΣ. Έγινε καποιο λάθος ή έτσι είναι?

 

 

Η εκπτωση στο ιντερνετ ειναι μονο για adsm δλδ για ιντερνετ απο λαπτοπ κτλ ΟΧΙ απο το κινητο, για το ιντερνετ στο κινητο δεν ισχυει η εκπτωση. (παραλιγο να την πατησω και εγω πανω σε αυτο)

Link to comment
Share on other sites

Η εκπτωση στο ιντερνετ ειναι μονο για adsm δλδ για ιντερνετ απο λαπτοπ κτλ ΟΧΙ απο το κινητο, για το ιντερνετ στο κινητο δεν ισχυει η εκπτωση. (παραλιγο να την πατησω και εγω πανω σε αυτο)

 

Κάνεις λάθος φίλε μου. Ισχύει κανονικά. Έχω 300 MB με 4€.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα στο 1277 και μου είπαν ότι δεν έχει ενεργοποιηθεί η έκπτωση και θα με ειδοποιήσουν με μήνυμα στο κινητό.. .Για να δούμε...Επίσης στο λογαριασμό δεν αναφέρεται καθόλου ο αριθμός του κινητού, μόνο το adsm. Έρχονται ξεχωριστά οι 2 λογαριασμοί?
Link to comment
Share on other sites

Η εκπτωση στο ιντερνετ ειναι μονο για adsm δλδ για ιντερνετ απο λαπτοπ κτλ ΟΧΙ απο το κινητο, για το ιντερνετ στο κινητο δεν ισχυει η εκπτωση. (παραλιγο να την πατησω και εγω πανω σε αυτο)

 

Δεν υπάρχει έκπτωση για υπηρεσία κινητού! Τουλάχιστον αν εννοείς τα web n' mail δηλ. επιπρόσθετες υπηρεσίες συμβολαίο... Μόνο για adsm προγράμματα

 

Βέβαια μπορείς να κάνεις ένα adsm να το χρησιμοποιείς από το κινητό αλλά δεν θα μπορείς να κάνεις κλήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει έκπτωση για υπηρεσία κινητού! Τουλάχιστον αν εννοείς τα web n' mail δηλ. επιπρόσθετες υπηρεσίες συμβολαίο... Μόνο για adsm προγράμματα

 

 

αυτο εννοουσα!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αιτησεις για επιδοτηση συσκευης δεχονται μεχρι τις 5/4?? η μονο για εκπτωση λογαριασμου?
Link to comment
Share on other sites

παιδια πριν λιγο ηρθα απο την wind μου ειπανε οτι μονο συσκευες μπορω να παρω και οχι εκπτωση στο παγιο.

 

επισης τους ρωτησα αν απο 5/4 θα σταματησει το πακετο της wind με το αστερακι και ειπανε οχι....

μου ειπανε οτι θα παρω τους αριθμους και τις συσκευες περιπου σε 2 μηνες

δεν εκανα καμια φορητοτητα γιατι μπορει να καθυστερουσε....

και επισης οταν θα παρω τις συσκευες σε 2 μηνες θα πληρωσω την τιμη που θα εχει εκεινη τη στιγμη που θα κανω την αγορα της συσκευης.

 

επελεξα 4 κινητα

2 Sony x10 mini

1 samsung galaxy mini

1 samsung galaxy 3

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

παιδια πριν λιγο ηρθα απο την wind μου ειπανε οτι μονο συσκευες μπορω να παρω και οχι εκπτωση στο παγιο.

 

επισης τους ρωτησα αν απο 5/4 θα σταματησει το πακετο της wind με το αστερακι και ειπανε οχι....

μου ειπανε οτι θα παρω τους αριθμους και τις συσκευες περιπου σε 2 μηνες

δεν εκανα καμια φορητοτητα γιατι μπορει να καθυστερουσε....

και επισης οταν θα παρω τις συσκευες σε 2 μηνες θα πληρωσω την τιμη που θα εχει εκεινη τη στιγμη που θα κανω την αγορα της συσκευης.

 

επελεξα 4 κινητα

2 Sony x10 mini

1 samsung galaxy mini

1 samsung galaxy 3

 

στα κεντρικα πηγες η σε καταστημα?

Link to comment
Share on other sites

στα κεντρικα πηγες η σε καταστημα?

 

λογικα κεντρικα δεν εχουμε στην κομοτηνη:D

οποτε σε καταστημα της wind.....

γιατι ρωτας?

Edited by sakisdani

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

λογικα κεντρικα δεν εχουμε στην κομοτηνη:D

οποτε σε καταστημα της wind.....

γιατι ρωτας?

 

εμενα μου ειπαν εντελως διαφορετικα πραγματα... οτι μονο αιτησεις για εκπτωση στο λογαριασμο δεχονται και οχι επιδοτηση συσκευης....

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ειπαν εντελως διαφορετικα πραγματα... οτι μονο αιτησεις για εκπτωση στο λογαριασμο δεχονται και οχι επιδοτηση συσκευης....

 

να βρεις την συμβαση και να τους πεις οτι εαν κανουν κατι αλλο θα κινηθεις νομικα...!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

λογικα κεντρικα δεν εχουμε στην κομοτηνη:D

οποτε σε καταστημα της wind.....

γιατι ρωτας?

 

Γενικά από καταστήματα μόνο αιτήσεις με πίστωση δέχονται εδώ και πολύ καιρό!

Τώρα μπορεί να ισχύει κάτι διαφορετικά για επαρχία π.χ Κομοτηνή

Link to comment
Share on other sites

παιδια πριν λιγο ηρθα απο την wind μου ειπανε οτι μονο συσκευες μπορω να παρω και οχι εκπτωση στο παγιο.

 

επισης τους ρωτησα αν απο 5/4 θα σταματησει το πακετο της wind με το αστερακι και ειπανε οχι....

μου ειπανε οτι θα παρω τους αριθμους και τις συσκευες περιπου σε 2 μηνες

δεν εκανα καμια φορητοτητα γιατι μπορει να καθυστερουσε....

και επισης οταν θα παρω τις συσκευες σε 2 μηνες θα πληρωσω την τιμη που θα εχει εκεινη τη στιγμη που θα κανω την αγορα της συσκευης.

 

επελεξα 4 κινητα

2 Sony x10 mini

1 samsung galaxy mini

1 samsung galaxy 3

 

Πόσο σου κόστισε το Sony x10 mini

με την επιδότηση????

Link to comment
Share on other sites

παιδια πριν λιγο ηρθα απο την wind μου ειπανε οτι μονο συσκευες μπορω να παρω και οχι εκπτωση στο παγιο.

 

επισης τους ρωτησα αν απο 5/4 θα σταματησει το πακετο της wind με το αστερακι και ειπανε οχι....

μου ειπανε οτι θα παρω τους αριθμους και τις συσκευες περιπου σε 2 μηνες

δεν εκανα καμια φορητοτητα γιατι μπορει να καθυστερουσε....

και επισης οταν θα παρω τις συσκευες σε 2 μηνες θα πληρωσω την τιμη που θα εχει εκεινη τη στιγμη που θα κανω την αγορα της συσκευης.

 

επελεξα 4 κινητα

2 Sony x10 mini

1 samsung galaxy mini

1 samsung galaxy 3

 

Μήπως στο κατάστημα που πήγες συνεργάζονται με άλλη Wind?

Πήγαινε και πες τους να το κλείσουν και να φύγουν!

 

1) Τα καταστήματα από τον Ιούνιο κάνουν συνδέσεις ΓΕΣ μόνο με έκπτωση στους λογαριασμούς.

2) Αν κάποιος ήθελε συσκευή έστελνε τη φόρμα με τα δικαιολογητικά με fax στα κεντρικά.

3) Το πακέτο σταματάει να είναι διαθέσιμο σε νέους συνδρομητές στις 5/4/2011.

4) Μ' αυτούς που το έχουν ήδη δεν υπάρχει πρόβλημα, συνεχίζουν να ισχύουν όλα κανονικά.

Μόνο Nokia!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως στο κατάστημα που πήγες συνεργάζονται με άλλη Wind?

Πήγαινε και πες τους να το κλείσουν και να φύγουν!

 

1) Τα καταστήματα από τον Ιούνιο κάνουν συνδέσεις ΓΕΣ μόνο με έκπτωση στους λογαριασμούς.

2) Αν κάποιος ήθελε συσκευή έστελνε τη φόρμα με τα δικαιολογητικά με fax στα κεντρικά.

3) Το πακέτο σταματάει να είναι διαθέσιμο σε νέους συνδρομητές στις 5/4/2011.

4) Μ' αυτούς που το έχουν ήδη δεν υπάρχει πρόβλημα, συνεχίζουν να ισχύουν όλα κανονικά.

 

1 και 2) με fax Μου τα στειλανε τα χαρτια δεν υπηρχε αλλος τροπος!:)

3)τους ρωτησα και μου ειπανε δεν σταματαει τπτ.

4)οποτε το 4 ακυρο αφου δεν σταματαει τπτ....:D

 

αυτα μου ειπανε αυτα σας λεω.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει έκπτωση για υπηρεσία κινητού! Τουλάχιστον αν εννοείς τα web n' mail δηλ. επιπρόσθετες υπηρεσίες συμβολαίο... Μόνο για adsm προγράμματα

 

Βέβαια μπορείς να κάνεις ένα adsm να το χρησιμοποιείς από το κινητό αλλά δεν θα μπορείς να κάνεις κλήσεις!

 

Θα το ξαναγράψω. Έχω κανονικά 300 ΜΒ με 4€. Web 'n Mail.

Αν θες σου στέλνω και με fax τον λογαριασμό μου να το δεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα το ξαναγράψω. Έχω κανονικά 300 ΜΒ με 4€. Web 'n Mail.

Αν θες σου στέλνω και με fax τον λογαριασμό μου να το δεις.

 

Φίλε δεν λέω πως δεν πιστεύω πως μπορεί να έχεις έκπτωση σε web n' mail αλλά αναφέρω πως δεν μπορείς να έχεις έκπτωση 50% !!!!

Η έκπτωση 50% ισχύει μόνο για adsm προγράμματα

 

PS: Η υπηρεσία 300mb web n' mail κοστίζει 15,5€ οπότε με έκπτωση 50% θα έπρεπε να πληρώνεις 7,5€

http://www.wind.com.gr/LeftMenu/kinhth/for_individual/uphresies-wind/web-n-mail.aspx

 

Είσαι σίγουρος πως δεν είναι adsm και δεν σου έχουν δώσει ξεχωριστή κάρτα; Αν το χρησιμοποιείς από το κινητό το web n' mail 300 και πληρώνεις 4€ σου έχουν κάνει κάποια άλλη έκπτωση!

Δεν έχει καμία σχέση η ειδική προσφορά που έχουν κάνει σε σένα!

Link to comment
Share on other sites

Πόσα ευρώ είναι η επιδότηση με ΦΠΑ?

140€ είναι για συσκευή και 168€/12μήνες για έκπτωση στους λογαριασμούς.

Μόνο Nokia!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν λέω πως δεν πιστεύω πως μπορεί να έχεις έκπτωση σε web n' mail αλλά αναφέρω πως δεν μπορείς να έχεις έκπτωση 50% !!!!

Η έκπτωση 50% ισχύει μόνο για adsm προγράμματα

 

PS: Η υπηρεσία 300mb web n' mail κοστίζει 15,5€ οπότε με έκπτωση 50% θα έπρεπε να πληρώνεις 7,5€

http://www.wind.com.gr/LeftMenu/kinhth/for_individual/uphresies-wind/web-n-mail.aspx

 

Είσαι σίγουρος πως δεν είναι adsm και δεν σου έχουν δώσει ξεχωριστή κάρτα; Αν το χρησιμοποιείς από το κινητό το web n' mail 300 και πληρώνεις 4€ σου έχουν κάνει κάποια άλλη έκπτωση!

Δεν έχει καμία σχέση η ειδική προσφορά που έχουν κάνει σε σένα!

 

Έχω και ADSM με το έυκό stick.

Σωστό είναι κοντά στα 7,5 (είχα τα 120 πρώτα και μετά το ανεβασα στα 300, για αυτό και η παραδρομή στα 4€)

Η σύμβαση το αναφέρει άλλωστε ότι υπάρχει και αυτή η υπηρεσία.

Αν θες περισσότερα μιλάμε πριβέ να σου πω.

Edited by xapos
Link to comment
Share on other sites

Έχω και ADSM με το έυκό stick.

Σωστό είναι κοντά στα 7,5 (είχα τα 120 πρώτα και μετά το ανεβασα στα 300, για αυτό και η παραδρομή στα 4€)

Η σύμβαση το αναφέρει άλλωστε ότι υπάρχει και αυτή η υπηρεσία.

Αν θες περισσότερα μιλάμε πριβέ να σου πω.

Εμείς δεν κάνει να μάθουμε;

Και εγώ έχω το web n mail 300MB και πληρώνω κανονικά 15,5€...

Για πείτε και σε εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το 1277 και ζήτα την αλλαγή. Δεν το κάνουν μόνοι τους.

Εδώ είναι η σύμβαση

http://www.army.gr/files/File/merimna/ANANEOSH_SYMBASHS_WIND.pdf

Θέλει κυνήγι συνάδελφοι.

Link to comment
Share on other sites

 

Συγγνώμη δεν το γνώριζα...

Δεν το είχα δει πουθενά γραμμένο! Ελπίζω να συνεχίζει κανονικά η έκπτωση σε web n' mail είναι και λίγο παλιά η σύμβαση

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...