Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άκουσα για εκπτώσεις και στη σταθερή τηλεφωνία! Καλός συνδυασμός! Δεν νομίζω να το παρέχει κάποιος άλλος!
Link to comment
Share on other sites

Άκουσα για εκπτώσεις και στη σταθερή τηλεφωνία! Καλός συνδυασμός! Δεν νομίζω να το παρέχει κάποιος άλλος!

??? τι ακουσες???? δεν εχω δει να βγαζουν κατι για σταθερο...

Link to comment
Share on other sites

Σωστά άκουσες ισχυεί από 22/11 στα προγράμματα σταθερής ισχύει η έκπτωση

20%

αφορά τα προγράμμαρα

WIND DOUBLE PLAY M

WIND DOUBLE PLAY L

Καθως και τα προγράμματα

WIND TELEPHONY M

WIND TELEPHONY L

Link to comment
Share on other sites

Σωστά άκουσες ισχυεί από 22/11 στα προγράμματα σταθερής ισχύει η έκπτωση

20%

αφορά τα προγράμμαρα

WIND DOUBLE PLAY M

WIND DOUBLE PLAY L

Καθως και τα προγράμματα

WIND TELEPHONY M

WIND TELEPHONY L

 

Σε περίπτωση που κάποιος έχει ένα από αυτά τα προγράμματα και κινητό θα αποδοθεί αυτόματα;

Αναφέρομαι στο ίδιο ΑΦΜ!

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που κάποιος έχει ένα από αυτά τα προγράμματα και κινητό θα αποδοθεί αυτόματα;

Αναφέρομαι στο ίδιο ΑΦΜ!

 

 

κανε καλυτερα μια ερωτηση στο 1277 αλλα εχω την εντυπωση οτι ισχυει μονο για νεες συνδεσεις και οχι για υπαρχουσες συνδεσεις σταθερης.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

εχουμε κανα νεο οσο αφορα τις συνδεσεις και της σταθερης τηλεφωνιας?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Υπάρχει δυνατότητα για κάποιον συνδρομητή στο εν λόγω πρόγραμμα, ΔΩΡΕΑΝ χρήσης internet ?

Κι αν ναι, με ποιές ρυθμίσεις στην συσκευή ???

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα για κάποιον συνδρομητή στο εν λόγω πρόγραμμα, ΔΩΡΕΑΝ χρήσης internet ?

Κι αν ναι, με ποιές ρυθμίσεις στην συσκευή ???

 

Μπορείς να επιλέξεις πρόγραμμα adsm με 50% έκπτωση.

 

Θα σου δώσουν αλλη κάρτα sim θα μπορείς όμως να την χρησιμοποείς και από το κινητό σου!

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει και εγω την συνδεση απο οταν ειχε πρωτοακουστει.καποια περιοδο ειχα κατι 100αρικα λογαριασμους διοτι εμπαινα ιντερνετ με το κινητο μου.μιλησα με τα κεντρικα και εβαλα με 11,50 ευρω 300mb internet στο κινητο.απο τοτε εχω λογαριασμο γυρω στα 20 με 25 ευρω με 2-2,5ωρες εκτος αλλες τοσες εντος πακετου.υπαρχουνε φυσικα αν δεν κανω λαθος και 160sms δωρεαν.τον φλεβαρη πηγα σε ενα καταστημα και εκανα και για την γυναικα,μονο ταυτοτητες δειξαμε(ακομα δεν ειχαμε παντρευτει).απο τοτε παιζαμε γυρω στα 35με 40ευρω.πληντον διακοπων που εφαγσ αλλα 140mb επιπλεον ιντερνετ.ευτηχως πολυ συναδερφοι τον τελευταιο καιρο κανανε την δυνδεση οποτε θα πεσω σε λογαριασμο.περσι ειμασταν καμια 6 ατομα φετος ειμαστε καμια 30αρια.ολοι κορουδευανε καραβανοσυνδεση και ενας εποπ ειχε εταιρικο voda με πανω απο 100ευρω.τωρα επεσε στα 14ευρω.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κανει τεσσερις συνδεσεις τον απριλη.και πηρα 3 συσκευες και οχι μειωση στο λογαριασμο.γενικοτερα κανω μεσο ορο 8 ευρω το μηνα.ξερει κανεις αν τον επομενο απριλιο θα δικαιουμαι επιδοτηση η σε περιπτωση που κανω διακοπη της συνδεσης να πρεπει να πληρωσω καποιο ποσο;
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω κανει τεσσερις συνδεσεις τον απριλη.και πηρα 3 συσκευες και οχι μειωση στο λογαριασμο.γενικοτερα κανω μεσο ορο 8 ευρω το μηνα.ξερει κανεις αν τον επομενο απριλιο θα δικαιουμαι επιδοτηση η σε περιπτωση που κανω διακοπη της συνδεσης να πρεπει να πληρωσω καποιο ποσο;

 

καλημερα!

 

επιδοτηση λογικα θα δικαιουσαι αν και το ποσο βγαινει αναλογα με το τι λογαριασμους κανεις (οποτε λογικα θα ειναι μικρη)

 

κατα τα αλλα αν κανεις διακοπη τον απριλη -οταν κλεισεις 12 μηνες δηλαδη- φυσικα και δεν θα χρειαστει να πληρωσεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις συμπληρώσει τα λεφτά της επιδότησης νομίζω ότι αυτόματα αναναιωνεται η σύμβαση για ακόμα ένα χρόνο, οπότε αν θελεις να το κόψεις θα πρέπει να πληρώσεις την διαφορά
Link to comment
Share on other sites

γίνετε με φαξ, αλλα θα περιμενεις παρα παρα πολυ, εγώ έχω κάνει αίτηση από 01 Οκτ 2010 για επιπλεον 2 αριθμούς και μια συσκευή (εχω ειδη 2 αριθμούς στο ονομα μου απλος κανω επεκταση) και ακομη τιποτα!!!!!! έχω μάθει οτι η αιτηση εγινε δεκτη, αλλα ακόμη τιποτα, γενικα το τμημα που ασχολειτε με τις συγκεκριμενες συνδεσεις δεν μπορεις να τους βρεις ποτε στο τηλέφωνο!!!, προσπαθω σχεδον καθε μερα και τιποτα.....εχω αγανακτήσει είναι απιστευτο.......

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

γίνετε με φαξ, αλλα θα περιμενεις παρα παρα πολυ, εγώ έχω κάνει αίτηση από 01 Οκτ 2010 για επιπλεον 2 αριθμούς και μια συσκευή (εχω ειδη 2 αριθμούς στο ονομα μου απλος κανω επεκταση) και ακομη τιποτα!!!!!! έχω μάθει οτι η αιτηση εγινε δεκτη, αλλα ακόμη τιποτα, γενικα το τμημα που ασχολειτε με τις συγκεκριμενες συνδεσεις δεν μπορεις να τους βρεις ποτε στο τηλέφωνο!!!, προσπαθω σχεδον καθε μερα και τιποτα.....εχω αγανακτήσει είναι απιστευτο.......

απο 31 του μηνος θα ειμαι Αθηνα εαν παω απο τα κεντρικα δεν θα βγαλω ακρη????

Link to comment
Share on other sites

απο 31 του μηνος θα ειμαι Αθηνα εαν παω απο τα κεντρικα δεν θα βγαλω ακρη????

 

Αν θες έστω και μια συσκευή μόνο με φαξ όπως έγραψε ο παραπάνω φίλος!

 

Αν δεν θες συσκευή κάνε το ποσό πίστωση, μπορεί να σε εξυπηρετήσει οποιοδήποτε κατάστημα... Σε εσένα θα γυρίσουν τα λεφτά!

 

Αν βιάζεσαι κάνε καλυτέρα έκπτωση στο λογαριασμό. Στη χειρότερη αγόρασε και μια συσκευή με μετρητά!

 

PS: Μην ξεχνάς την έκπτωση 50% για πρόγραμμα adsm και το 20% για σταθερό! Είναι καλές εκπτώσεις! Τώρα που κόβουν από παντού νομίζω θα επηρεαστεί και η πρώτη.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες έστω και μια συσκευή μόνο με φαξ όπως έγραψε ο παραπάνω φίλος!

 

Αν δεν θες συσκευή κάνε το ποσό πίστωση, μπορεί να σε εξυπηρετήσει οποιοδήποτε κατάστημα... Σε εσένα θα γυρίσουν τα λεφτά!

 

Αν βιάζεσαι κάνε καλυτέρα έκπτωση στο λογαριασμό. Στη χειρότερη αγόρασε και μια συσκευή με μετρητά!

 

PS: Μην ξεχνάς την έκπτωση 50% για πρόγραμμα adsm και το 20% για σταθερό! Είναι καλές εκπτώσεις! Τώρα που κόβουν από παντού νομίζω θα επηρεαστεί και η πρώτη.

 

ευχαριστω για την απαντηση αλλα θελω να κανω 4 συνδεσεις και εαν γινεται να παρω μια καλη συσκευη εαν ισχυει 140ευρω περιπου στην καθε συνδεση ειναι καλο ποσο. το γνωριζω απο καταστημα γινεται πολυ πιο γρηγορα χωρις συσκευη και με εκπτωση 12,98 στο λογαριασμο μου καθε μηνα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα και καλη χρονια! Θα ηθελα να ρωτησω αν συμφερει οικονομικα αυτο το πακετο για τους Στρατιωτικους, θα μου πειτε τωρα αναλογα με την χρηση που κανει καποιος. Εχω cosmote με 2 ωρες δωρεαν (σιγα το δωρεαν) και λεω να το κοψω και να μπω στο προγραμμα, με συμφερει?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδιά πόσα μηνύματα έχουμε δωρεάν (το πρόγραμμα για τον στρατό ξηράς)

έχουν μείνει 60?

 

Ευχαριστώ

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...