Jump to content

Μια καλή δικαιολογία να λείψω από τη δουλειά;


Venus_Is_A_Boy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα... Έχει κανείς καμιά καλή ιδέα για να λείψω σε κάνα μήνα από τη δουλειά για 4 μέρες?... Θέλω να φύγω Παρασκευή κ ν έρθω Δευτέρα...........

 

Βοήθεια....

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 87
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενσυμα σου κολλαει?

Αν όχι, πέστου το. Ή πες του να σου δώσει άδεια ή ότι θα λείψεις για κάποιον λόγο και ότι δεν θέλεις να πληρωθείς για αυτό το διάστημα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν μου κολλάει ένσημα για αυτό είναι λίγο φρι η κατάσταση.. απλά έλειψα κ τα χριστούγεννα δυο βδομάδες, πηγαίνοντας ένα ταξίδι και δεν ξέρω τώρα τι να πω..

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να πεις οτι γινεται ενα σεμιναριο σε αλλη πολη και θελεις να το παρακολουθησεις. ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

xmmm kali idea file moy... kai kale me ti sxoli mou e? oraia.. kamia leptomereia peretairo? oti k kala fevgo paraskevi k erxomai deftera e? k tha meinoume keei se ksenodoxoeio..

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Άμα δε σου κολλάει ένσημα, τότε τί σε νοιάζει;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

πες οτι πεθανε ο πεθερος σου στην Αμερικη!!!:):):)
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

χαρτι γιατρου...το πιο απλο...

αν δεν εχεις πανε σε εναν οδοντιατρο και ζητα ενα..θα κανεις και ενα καθαρισμουλη..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τιποτα παρομοιο για να λεμε στους γονεις να μην πηγαινουμε σχολειο?:p

 

Αρρώστεια μονο να μη λέτε και τους κάνετε να ανησυχούν.

Ολα τ' άλλα, ελεύθερα :)

Link to comment
Share on other sites

xmmm kali idea file moy... kai kale me ti sxoli mou e? oraia.. kamia leptomereia peretairo? oti k kala fevgo paraskevi k erxomai deftera e? k tha meinoume keei se ksenodoxoeio..

 

Πρωτον ειμαι φιλη :p

 

Δευτερον δεν ειναι αναγκη να το ψαξεις και ιδιαιτερα...απλα επινοησε ενα σεμιναριο πανω στο αντικειμενο που σπουδαζεις που γινεται και καλα σε αλλη πολη και θα πατε να το παρακολουθησετε με τη σχολη. Απεφυγε να δωσεις ονοματα ξενοδοχειων αν σε ρωτησει το αφεντικο σου (και καλα οτι δε θυμασαι), γιατι ποτε δεν ξερεις.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

χαρτι γιατρου...το πιο απλο...

αν δεν εχεις πανε σε εναν οδοντιατρο και ζητα ενα..θα κανεις και ενα καθαρισμουλη..

Πιστεύω ο καθαρισμούλης είναι η καλύτερη δικαιολογία. 4 μέρες τις θέλει στο νερό, μην πω και βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

xaxax.. ok fili....

 

sorry me ton katharismo xreiazetai na katso? ... asteio akougetai..

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο ποτε ο καθαρισμος χρειαζεται να μεινεις μεσα; Αλλαξαν τα κολπα;Παλια θυμαμαι μια χαρα υποθεση 1 ωρας ηταν...

Ον τοπικ:Αρρωστια θα ελεγα κι εγω, γιατι το ταξιδι ισως ρωτησει λεπτομερειες κια ισως καρφωθεις αν δεν εισαι καλος ψευτης...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

xaxax.. ok fili....

 

sorry me ton katharismo xreiazetai na katso? ... asteio akougetai..

1ον υποθετω πως σαββατο και κυριακη δεν εργαζεσαι..

2ον στο αφεντικο σου θα πεις πως πας να φτιαξεις τα δοντια σου,θα πας στον γιατρο σου,θα κανεις καθαρισμο αλλα θα του ζητησεις να σου γραψει στο χαρτακι οτι εκανε καποια αλλη θεραπεια που απαιτει και 2η επισκεψη...δε θα σου αρνηθει..:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

σκεφτηκες να πεις οτι πεθανε η προπρογιαγια σου? που την ειχες τεραστια αδυναμια???

και για να συνελθεις απο το σοκ θελεις 3-4 μερες.

μετα για τα 40 παρε 1-2 μερες ακομα....

και του χρονου τετοιο καιρο αλλες 3-4 μερες :)

 

αλλιως πες του δεν μου κολας που δεν μου κολας τα ενσημα ασε με 4 μερες να την κανω. μην ειμαστε και αχαριστοι!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

σκεφτηκες να πεις οτι πεθανε η προπρογιαγια σου? που την ειχες τεραστια αδυναμια???

και για να συνελθεις απο το σοκ θελεις 3-4 μερες.

μετα για τα 40 παρε 1-2 μερες ακομα....

και του χρονου τετοιο καιρο αλλες 3-4 μερες :)

 

αλλιως πες του δεν μου κολας που δεν μου κολας τα ενσημα ασε με 4 μερες να την κανω. μην ειμαστε και αχαριστοι!

 

Θα συμφωνησω με τον bilakosss:!: :!:

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι τις θες τις δικαιολογίες;Αφού όπως είπες και μόνος σου είναι free τα πράγματα και την προηγούμενη φορά έλειψες για 2 εβδομάδες..:confused:

Τι να πούμε και μεις που κάνουμε αμάν να πάρουμε ένα 4ήμερο..:cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Έχει κανείς καμιά καλή ιδέα για να λείψω σε κάνα μήνα από τη δουλειά για 4 μέρες?... Θέλω να φύγω Παρασκευή κ ν έρθω Δευτέρα...........

 

Βοήθεια....

 

πες οτι θελεις να πας σε ενα γαμο που θα γινει καπου μακρια και πως δε θα τα προλαβεις ολα σε μονο ενα σβκ.;)

αν τωρα θες να σε λυπηθει πες οτι πας σε κηδεια (:cry: μακρια απο εμας και απο ολους παντα:cry: )

αλλα προσοχη, σε περιπτωση που κανεις χρηση της δικαιολογιας της κηδειας μην γυρισεις μετα απο τις διακοπες σου μεσα στη τρελη χαρα:!: , παιξε το καπως στεναχωρημενος.(:()

αν μαλιστα το παιξεις και πολυ στεναχωρημενος μπορει να σε λυπηθει και αλλο και να σου δωσει και αλλες μερες για να το ξεπερασεις.

:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...