Jump to content

Μαζί σου (Mega)


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν αντιλέγω. Απλά έτυχε και το πρόσεξα.

Ίσως να φταίει η μηδενική πλοκή και τα ελάχιστα τοπία, γι' αυτό και εστίασα αλλού :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ καλό το χθεσινό επεισόδιο:happy: Η κατρακύλα στις μετρήσεις όμως συνεχίζεται...:O
Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω. Απλά έτυχε και το πρόσεξα.

Ίσως να φταίει η μηδενική πλοκή και τα ελάχιστα τοπία, γι' αυτό και εστίασα αλλού :lol:

 

κατά την γνώμη μου ούτε μηδενική πλοκή έχει το εργάκι ούτε ελάχιστα τοπία..σε αυτό που υστερεί η σειρά είναι το ταλέντο σε σχεδόν για να μην πώ σε όλους τους ηθοποιούς!

Μιλάμε το παρακολουθώ με την αδερφή μου και λυνόμαστε στα γέλια δεν σε πείθουν και πολύ με τον τρόπο που μιλάνε και καμιά φορά σε βγάζουν και απο την ροή, ενω έχεις μπεί μέσα στο έργο το ζείς, ΤΣΑΦ το απίστευτο τάλέντο τους σε προσγειώνει με την μία!!

Βασικά τσάμπα την κοιτάω γιατι σαν σειρά δεν μου προσφέρει τίποτα ασε που καταναλώνω τσάμπα ρεύμα, καλύτερα να την κλείνω και να κοιτάζω τους τοίχους πιο οικονομική λύση είναι.

Δεν είναι ότι είμαι τσιγκούνης απλά δεν έχω λεφτά οχι μόνο για πέταμα αλλα και γενικώς!

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

το ειδα πρωτη φορα στη τηλεοραση και μου φανηκε σπαστικο που στο καλο εβαζε διαφημισεις..ΑΜΑΝ..

καλα στο τελος..που εβαλε διαφημισεις για να συνεχισει για 30δευτερα και να τελειωσει ..εκνευριστηκα :p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η σειρά έχει αρχίσει και κουράζει...Νομίζω για το είδος της χρειάζεται γρήγορους ρυθμούς και στο χθεσινό επεισόδιο κάθε άλλο παρά γρήγορη ήταν και η εξέλιξη και τα πλάνα.Οι ηθοποιοί ακόμη να στρώσουν στις ερμηνείες τους...Γενικά ενώ ξεκίνησε ελπιδοφόρα έχει αρχίσει ήδη και γίνεται βαρετή.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ξενερώσω με αυτή τη σειρά αν συνεχιστεί μετά το καλοκαίρι (δε τραβάνε τέτοια σενάρια για πολύ) και αν έχει ευτυχισμένο τέλος (δε γίνεται απο τη στιγμή που στο χθεσινό επεισόδειο έγινε φόνος)

 

Κατα τα άλλα τη βλέπω κάθε Δευτέρα και περνάω καλά γιατί μου αρέσει. :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω για τη σειρά κι ίσως ξεφεύγω λίγο, αλλά δεν τολμώ καν να το γυρίσω στο MEGA. Οι τύποι είναι απαράδεκτοι!Μου σπάνε τόσο πολύ τα νεύρα οι άπειρες διαφημίσεις, που μόνο που δεν "ψυχαγωγούμαι" τελικά!Μέσα σε 45 λεπτά έχουν δείξει 38' διαφημίσεις, 0,5' τους τίτλους τέλους (έπειτα από διακοπή για διαφημίσεις,αν έχεις το Θεό σου!!!!), 3' τον καιρό και άλλα 3,5' από την εκάστοτε σειρά!ΕΛΕΟΣ!!!!
F
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ξενερώσω με αυτή τη σειρά αν συνεχιστεί μετά το καλοκαίρι (δε τραβάνε τέτοια σενάρια για πολύ) και αν έχει ευτυχισμένο τέλος (δε γίνεται απο τη στιγμή που στο χθεσινό επεισόδειο έγινε φόνος)

 

Κατα τα άλλα τη βλέπω κάθε Δευτέρα και περνάω καλά γιατί μου αρέσει. :D

 

Οχι,τα γυρισματα ο0λων των επεισοδιων ολοκληρωθηκαν προσφατα.Σημερα,το ειπε ο Γρηγορης στον Ομορφο Κοσμο του...Η σειρα ολοκληρωνεται το καλοκαιρι.Ευτυχως δηλαδη.Η μονη που παιζει καλα για μενα,ειναι αυτη που κανει τη Ζωη.Και η ψυχολογος του αταλαντου....Οι υπολοιποι δεν το <<ζουν>> το εργο.Ετσι το βλεπω εγω..:wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω για τη σειρά κι ίσως ξεφεύγω λίγο, αλλά δεν τολμώ καν να το γυρίσω στο MEGA. Οι τύποι είναι απαράδεκτοι!Μου σπάνε τόσο πολύ τα νεύρα οι άπειρες διαφημίσεις, που μόνο που δεν "ψυχαγωγούμαι" τελικά!Μέσα σε 45 λεπτά έχουν δείξει 38' διαφημίσεις, 0,5' τους τίτλους τέλους (έπειτα από διακοπή για διαφημίσεις,αν έχεις το Θεό σου!!!!), 3' τον καιρό και άλλα 3,5' από την εκάστοτε σειρά!ΕΛΕΟΣ!!!!

Ποιός ήρθε; :wacko:

2 διαλλείματα/επεισόδιο κάνουν. Μια χαρά είναι, μην παραλογίζεσαι έτσι...

 

Btw, κυκλοφόρησε και το κομμάτι επιτέλους

Link to comment
Share on other sites

Ποιός ήρθε; :wacko:

2 διαλλείματα/επεισόδιο κάνουν. Μια χαρά είναι, μην παραλογίζεσαι έτσι...

 

Btw, κυκλοφόρησε και το κομμάτι επιτέλους

Στη συγκεκριμενη σειρα ισως, ειναι και αργα αλλωστε, για παρακολουθα λιγο νωριτερα....

F
Link to comment
Share on other sites

καλή σειρά,ωραίο σενάριο αλλά πάσχει από σκηνοθεσία.Εχει βάλει τους ηθοποιους και παίζουν με φοβερό στόμφο ,σαν άψυχες κούκλες
Link to comment
Share on other sites

Στη συγκεκριμενη σειρα ισως, ειναι και αργα αλλωστε, για παρακολουθα λιγο νωριτερα....

Και γιατί να με νοιάζει τι κάνουν στις άλλες σειρές; :blink: Το θέμα μας είναι το Μαζί σου και όχι το υπόλοιπο πρόγραμμα του Mega

Link to comment
Share on other sites

Οχι,τα γυρισματα ο0λων των επεισοδιων ολοκληρωθηκαν προσφατα.Σημερα,το ειπε ο Γρηγορης στον Ομορφο Κοσμο του...Η σειρα ολοκληρωνεται το καλοκαιρι.Ευτυχως δηλαδη.Η μονη που παιζει καλα για μενα,ειναι αυτη που κανει τη Ζωη.Και η ψυχολογος του αταλαντου....Οι υπολοιποι δεν το <<ζουν>> το εργο.Ετσι το βλεπω εγω..:wacko: :wacko:

 

Εγω νομιζω πως μονο η ψυχολογος αξιζει στη σειρα.... Αντε και ο αστυνομος.... Οι πρωταγωνιστες ειναι.........:wacko: :wacko: :wacko:

Χαλι οι ερμηνειες τους.... Δεν τα "λενε"..... Οπως ειπε καποιος παιζουν με υπερβολικο στομφο..... Και το κανουν ακομα πιο γελοιο...:p

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ο αστυνόμος δεν ήταν που έκανε πάλι έναν αστυνόμο με το ίδιο σχεδόν στυλ, σε ένα επεισόδιο στο Κόκκινο Δωμάτιο;
Link to comment
Share on other sites

Ο αστυνόμος δεν ήταν που έκανε πάλι έναν αστυνόμο με το ίδιο σχεδόν στυλ, σε ένα επεισόδιο στο Κόκκινο Δωμάτιο;

Yeap, ο ιδιος ειναι αν και δεν θυμαμαι το επεισοδιο. ;)

 

Εμενα παντως μου δημιουργηθηκε μια απορια χτες που εδειχνε closeup του "ταλαντουχου" πρωταγωνιστη σε μια σκηνη που κοιμοταν/συνομιλουσε διπλα στο ποταμι με την τυπισσα. Ηταν ξυρισμενος κοντρα (μιλαμε για γυαλι)!

Απορησα λοιπον:Ειχε μαζι του Mach 3 και ξυριστηκε στο ποταμι ή επειδη ειναι και καλα 17χρονος δεν εχει ακομα γενια?:lol: :p

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Μια ματιά που έριξα χθες (εκεί που προχωράνε μέσα στο δάσος - "λύκε, λύκε είσαι εδώ;" ) μ' έβαλε σε υποψίες ότι μπορεί η κατάσταση να βελτιώθηκε και ο νεαρός να μπορεί κάπως να τα λέει... :)

Αληθεύει ή ήταν οφθαλμαπάτη? Παρακαλώ επιβεβαιώστε...:p

 

Επίσης, έμαθα/είδα τα ακόλουθα:

1) Ο νεαρός θα παίξει το καλοκαίρι στην Επίδαυρο (:wacko: ) τον Ορέστη (:wacko: ) στην "Ηλέκτρα του Στάιν!!!

 

2) Έπεσα μούρη με μούρη μαζί του σ' ένα ψιλικατζίδικο στην Κυψέλη την Πέμπτη το βράδυ. Είναι πολύ πιο μικροκαμωμένος απ' ότι φαίνεται στην τηλεόραση (ύψος γύρω στο 1,70 βάρος max. 70 kgr, στενή πλατούλα) και πιο baby face. Όμορφη φατσούλα ωστόσο, θα τον πρόσεχες κι ας δεν είχε γίνει ντόρος...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Childe Roland to the Dark Tower came...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η Ζωή τρελάθηκε; Μια λέει ότι δεν θέλει να ξαναγυρίσει με τίποτα σπίτι της, όταν έμαθε την πικρή συμφωνεία που έκανε η μητέρα και ο πατέρας της. Τώρα, θα πάει σπίτι της. Αφού ο Άρης, αν ήθελε, δεν θα επέστρεφε να την σώσει. Όμως επέστρεψε.
Link to comment
Share on other sites

 

2) Έπεσα μούρη με μούρη μαζί του σ' ένα ψιλικατζίδικο στην Κυψέλη την Πέμπτη το βράδυ. Είναι πολύ πιο μικροκαμωμένος απ' ότι φαίνεται στην τηλεόραση (ύψος γύρω στο 1,70 βάρος max. 70 kgr, στενή πλατούλα) και πιο baby face. Όμορφη φατσούλα ωστόσο, θα τον πρόσεχες κι ας δεν είχε γίνει ντόρος...

 

αυτα κανουν οι καμερα-μαν..δουλεια τους ειναι ;)

Link to comment
Share on other sites

2) Έπεσα μούρη με μούρη μαζί του σ' ένα ψιλικατζίδικο στην Κυψέλη την Πέμπτη το βράδυ. Είναι πολύ πιο μικροκαμωμένος απ' ότι φαίνεται στην τηλεόραση (ύψος γύρω στο 1,70 βάρος max. 70 kgr, στενή πλατούλα) και πιο baby face. Όμορφη φατσούλα ωστόσο, θα τον πρόσεχες κι ας δεν είχε γίνει ντόρος...

 

Σοβαρά? Οχι ρε γαμώτο μη με ξενερώνεις!! :wacko: Ένας ηθοποιός μ' άρεσε και μένα και θα μου βγει μπασμένο!? :lol:

 

Το χθεσινό επεισόδιο μου άρεσε πολύ πάντως! :cool:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

στους τιτλους τελους γιατι αναφερουν την Αγγελικη Νικολουλη?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

στους τιτλους τελους γιατι αναφερουν την Αγγελικη Νικολουλη?

 

Διοτι λογω της πολυχρονης πειρας σε εξαφανισεις αλλα και παρομοιες υποθεσεις,την συμβουλευτηκαν,γενικοτερα πιστευω για της μετεπειτα εξελιξεις και τη πορεια της σειρας.Καπου το διαβασα γι'αυτο το αναφερω.:rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η Ζωή τρελάθηκε; Μια λέει ότι δεν θέλει να ξαναγυρίσει με τίποτα σπίτι της, όταν έμαθε την πικρή συμφωνεία που έκανε η μητέρα και ο πατέρας της. Τώρα, θα πάει σπίτι της. Αφού ο Άρης, αν ήθελε, δεν θα επέστρεφε να την σώσει. Όμως επέστρεψε.

 

Αυτό είναι ένα πολύύύύ παλιό σενάριο που εμφανίζεται στη συντριπτική πλειοψηφία των "συγκινητικών" ιστοριών:rolleyes: Και πάντα βέβαια καταλήγει σε συγχώρεση και επιστροφή...

Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...