Jump to content

Μαζί σου (Mega)


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Poly kalo epeisodio shmera!

Eidika o dokimos theos. Sta @@ tou ola.

 

Εγω εχασα το πρωτο τεταρτο περιπου.Εκει με

την απελευθερωση της Ζωης

,αν και διαβασα τη περιληψη απο πανω και νομιζω καλυφθηκα.Παντως το σημερινο ηταν καλο ομολογουμενως.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστουμε!!!:D

 

Οπως ειπε και καποιος πριν αρχιζει και γινεται πολυ προβλεψιμο!!!!:down:

 

Να δεις όμως που τελικά δεν θα 'ναι πατέρας του...

:blink:
Link to comment
Share on other sites

Tι μπορω να πω γι΄ αυτη τη σειρα... Εκτος απο καταπληκτικη σκηνοθεσια και μερικους πολυ καλους ηθοποιους, όλα τα αλλα ειναι για τα πανηγυρια... Με αποκορηφωμα τον ΤΟΤΣΙΚΑ... ΑΤΑΛΑΝΤΟΣ μεχρι αηδιας... Σε συνεντευξή του ακόμα και ο σκηνοθετης (σ.σ. ειναι κολλητος του) εχει μετανιωσει την ωρα και τη στιγμη που τον πήρε.. Καβαλησε και καλαμι και παει τωρα... να προσεχει τι θα το κανει ομως... Η σκηνοθεσια το σωζει...
[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε συνεντευξή του ακόμα και ο σκηνοθετης (σ.σ. ειναι κολλητος του) εχει μετανιωσει την ωρα και τη στιγμη που τον πήρε..

 

Αλήθεια;;!! :lol::lol: Αυτό όσο κομψά και να το πεις σε μια συνέντευξη, παραμένει...πως να το πω...καφρίλα; :lol: Θυμάσαι ποια συνέντευξη ήταν;

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια;;!! :lol::lol: Αυτό όσο κομψά και να το πεις σε μια συνέντευξη, παραμένει...πως να το πω...καφρίλα; :lol: Θυμάσαι ποια συνέντευξη ήταν;

 

 

Στο ΟΛΑ του ΘΕΜΑΤΟΣ. Εχω και το περιοδικο...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αφού τον ψεύτικο πατέρα τον λένε Γιώργο, γιατί ο Τότσικας αναφώνησε "του Εμμανουήλ";
Link to comment
Share on other sites

Αφού τον ψεύτικο πατέρα τον λένε Γιώργο, γιατί ο Τότσικας αναφώνησε "του Εμμανουήλ";

 

Γκουχου,Γκουχου,τη μαρμελαδα στο ψωμι:p Μανο Χρηστιδη τον ειπανε.:lol:

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Wtf. Λάθος θα άκουσα τότε. Έτσι όπως τα μασάνε ώρες-ώρες δεν καταλαβαίνεις και τι λένε :p
Link to comment
Share on other sites

Wtf. Λάθος θα άκουσα τότε. Έτσι όπως τα μασάνε ώρες-ώρες δεν καταλαβαίνεις και τι λένε :p

 

 

 

Φαντασου να επρεπε να γυρισουν σκηνη που να τρωνε και ταυτοχρονα να μιλανε!!Εκει να δεις γελιο.:lol: :lol: Δεν θα καταλαβαιναμε τιποτα απο αυτα που λεγανε.Ωρες ωρες τι τους πιανει και τα μασανε τα ρημαδια τα λογια τους???

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο το σιριαλ ειναι προπονηση για μαραθωνοδρομο?ολο τρεξιμο κ κρυφτο εχει!οσα επεισοδια εχει τυχη να δω μια απο τα ιδια γινονται!στο τελος θα εχουν κ βραβεια?:lol:
Link to comment
Share on other sites

εχει καταντησει βαρετο και προβλεψιμο ρε παιδια..

ουτε τα ρουχα δε μου κανει κεφι να παρατηρησω

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εχει καταντησει βαρετο και προβλεψιμο ρε παιδια..

ουτε τα ρουχα δε μου κανει κεφι να παρατηρησω

 

 

isws epeidi exoun periorismena? Mono osa eixa parei mazi tous stin arxi tis "Odusseias"?

Pantws den einai katholou realistiko.

O ksurismenos Totsikas pou panta akolouthei tis grammes tou trenou....! Emena pio polu mou tin spaei i mikri...:X

Link to comment
Share on other sites

υποτιθεται οτι τα παιδια ολοι μερα τρεχουν κ βρισκονται εξω!ο τοτσικας ξυρισμα κοντρα,ρουχα τα ιδια κ καθαρα!μπραβο για κυνηγημενοι μεσα στην καθαριοτητα!οντως η κοπελα πολυ εκνευριστικη κ παρθενα!χρειαζεται ενα γερο γ..............:lol:
Link to comment
Share on other sites

Τέτοιες παραλείψεις είναι αναμενόμενες σε όλες τις σειρές. Μην τα θέλουμε κι όλα δικά μας...

Άσε που θα ήταν και αντιαισθητικό στο μάτι να τους βλέπεις συνέχεια μέσα στη βρώμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ωραίο το χθεσινό,αλλα παρατηρησατε μια βλακεια παλι που έκαναν?

Λεει ο Αρης οταν ημουν μικρος 4-5 χρονων η μανα μου εγραφε ενα γραμμα το οποιο δεν εστειλε ποτε....Η ζωη του λέει και??το διαβασες??ναι το διαβασα!και τι ελεγε?αυτο και αυτο..κτλ.το εχεις ακόμα,οχι καηκε μαζι με ολα τότε.

Συγνώμη ήταν 4-5 χρονών και διαβασε το γράμμα?

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το χθεσινό,αλλα παρατηρησατε μια βλακεια παλι που έκαναν?

Λεει ο Αρης οταν ημουν μικρος 4-5 χρονων η μανα μου εγραφε ενα γραμμα το οποιο δεν εστειλε ποτε....Η ζωη του λέει και??το διαβασες??ναι το διαβασα!και τι ελεγε?αυτο και αυτο..κτλ.το εχεις ακόμα,οχι καηκε μαζι με ολα τότε.

Συγνώμη ήταν 4-5 χρονών και διαβασε το γράμμα?

 

Αυτο το εργο μαλλον σκοπευει να μας αναθεωρησει πραγματα.Αντε να δουμε τι αλλο μας περιμενει στα εναπομειναντα επεισοδια.

Αλλα γενικα ψιλοβαριεναι οποτε το βλεπω.Και επειδη εχω το ελλατωμα οταν ξεκιναω ενα εργο,να το βλεπω ως τελους απο περιεργεια.Αν και νομιζω οτι δεν θα δουμε κατι που θα μας εκπληξει....

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το εργο μαλλον σκοπευει να μας αναθεωρησει πραγματα.Αντε να δουμε τι αλλο μας περιμενει στα εναπομειναντα επεισοδια.

Αλλα γενικα ψιλοβαριεναι οποτε το βλεπω.Και επειδη εχω το ελλατωμα οταν ξεκιναω ενα εργο,να το βλεπω ως τελους απο περιεργεια.Αν και νομιζω οτι δεν θα δουμε κατι που θα μας εκπληξει....

 

Κι εγω στα τελευταια επεισοδια βαριεμαι ελεεινα. Αρχιζω και απορω πώς μου αρεσε και ο Τοτσικας σαν ηθοποιος στην αρχη. Πλεον τον εχω βαρεθει, ολο με το ιδιο στυλ παιζει...ημαρτον. :wacko:

Αν δεν ηταν κι ο μπατσος θα το ειχα εγκαταλειψει προ πολλου το σηριαλ.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πως λέγεται το τραγούδι της Παπαρίζου που ακούστηκε στους τίτλους τέλους? (Όχι το ''Μαζί σου'')

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...