Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειδα ενα επεισοδιο.

ολοιδιο μεξικανικης παραγωγης.

μηδεν γελιο, ερωτες σαπουνοπερας, σκηνικα Λαμψης, αδειο σεναριο κα.

τι ιδιαιτερο εχει;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειδα ενα επεισοδιο.

ολοιδιο μεξικανικης παραγωγης.

μηδεν γελιο, ερωτες σαπουνοπερας, σκηνικα Λαμψης, αδειο σεναριο κα.

τι ιδιαιτερο εχει;;

 

Τωρα γιατι βριζεις τις μεξικανικες σειρες???:lol:

Link to comment
Share on other sites

είναι η φάση τύπου.. "δεν έχω να κάνω τίποτα η ώρα 9, δε βλέπω την άσχημη να περάσει η ώρα;"

είδα μερικά επεισόδια αλλά άμα τύχει πλέον να κάτσω κατα τις 9 θα δώ μεγκα.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

είναι η φάση τύπου.. "δεν έχω να κάνω τίποτα η ώρα 9, δε βλέπω την άσχημη να περάσει η ώρα;"

είδα μερικά επεισόδια αλλά άμα τύχει πλέον να κάτσω κατα τις 9 θα δώ μεγκα.

Από το στόμα μου το πήρες αυτό. :) Η πραγματική τηλεθέαση της σειράς θα φανεί όταν πάει στην ώρα που της ταιριάζει (βλ. απογευματινή). Εκεί θα φανεί η πλύση εγκεφάλου που επιχειρεί το Mega με τις επαναλήψεις και την καθυστέρηση της προβολής των σειρών της prime time ζώνης. Όσους περισσότερους «εθίσει» στην «Μαρία», τόσο καλύτερα...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

apo tin alli ebdomada h seira 8a mpei stin apogeumatini zwni(an den kanw lathos 6wra...)egw pou 8a loipw ekeines tis wres mporo meta na to brw apo kapou allou meso internet?

:)

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω γιατι θατρελλαθουμε σε αυτο το φορουμ.

 

Και εγω εχω ασπρα δοντια. Πολυ ασπρα δοντια για να ειμαι ειλικρινης. Ειναι κακο καποιος να εχει ασπρα δοντια? Εγω πχ το θεωρω μεγαλη ομορφια για αυτο και προσεχω και τα δικα μου τοσο. Αλλα με αυτα που λετε και εσυ και η Garfield που τωρα τελευταια ειναι πολυ της κακιας (μα γιατι ? :p ) , ειναι σα να εχετε κατακιτρινα δοντια και να μισειτε οποιον τυχαινει να εχει λευκα. Οποτε χαλαρωστε λιγο. Να χαρειτε

 

Eλλειπα καιρό και επειδή δεν το θεωρώ σωστό να μην απαντώ, όταν καποιος μιλαει για μενα και αναρωτιέται μάλιστα, εντός ή εκτός παρενθέσεων, είπα έστω και μετα απο τοσο καιρό, να το προσπαθήσω.

Ναι, ζηλεύω απιστευτα τους τύπους σαν τον Μαρικάκι, πως τον λενε, με αυτά τα υπέροχα, κατασπρα, λουστραρισμένα, αλογίσια δοντια!! Τον ζηλεύω γιατί εγώ εχω κιτρινα, πράσινα με ραδίκια και βρουβες να φυτρώνουν αναμεσα τους...

Ναι, είμαι κακιά και μισώ τον Μαρικάκι κι αλλους Μαρικάκιδες επισης. της ιδίας ευφίας και απαστράπτουσας καλλονής!!!

Αν όμως, αυτό ενοχλεί οποιονδήποτε, νομίζω πως υπάρχει κι ένα κουμπακι, που με εξαφανίζει απο την οθόνη όποιου δε με αντέχει.

Απλό ειναι: κλικ - έφυγα.

Θα έλεγα κι εγώ "να χαρείς", αλλά δεν είναι του στυλ μου.;)

Link to comment
Share on other sites

re paidia den to exw dei pote,alla mou lene diaforoi oti moiazw me ayton pou paizei ton kollito tou prwtagonisti,mporei na mou vrei kapoios mia fwto tou na ton dw kai egw.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

re paidia den to exw dei pote,alla mou lene diaforoi oti moiazw me ayton pou paizei ton kollito tou prwtagonisti,mporei na mou vrei kapoios mia fwto tou na ton dw kai egw.

 

δες μια δικη σου καλυτερα!!!:wacko: :wacko: :wacko:

:p

Link to comment
Share on other sites

re paidia den to exw dei pote,alla mou lene diaforoi oti moiazw me ayton pou paizei ton kollito tou prwtagonisti,mporei na mou vrei kapoios mia fwto tou na ton dw kai egw.

 

Ηere you are. Μπορει να ειναι μινι, αλλα μια ιδεα την παιρνεις.

 

http://img462.imageshack.us/img462/8010/plainissv3.gif

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ειχα δει τα πρωτα 2 επεισοδια και δεν μου αρεσε καθολου...μετα ειδα τα υπολοιπα και περιμενω πως και πως να κατεβασω τα επομενα :up:
Link to comment
Share on other sites

σκηνικα Λαμψης,

 

Είτε δεν έχεις δει τη Λάμψη, είτε δεν έχεις δει τη Μαρία την άσχημη.

 

Εκτός και αν είσαι στραβός. Δεν εξηγείται αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Είτε δεν έχεις δει τη Λάμψη, είτε δεν έχεις δει τη Μαρία την άσχημη.

 

Εκτός και αν είσαι στραβός. Δεν εξηγείται αλλιώς.

Οντως καμια σχεση...Η Λαμψη ηταν κλαμα, επαναλαμβανομενοι διαλογοι και τραγικοποιηση των παντων. Αυτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ηere you are. Μπορει να ειναι μινι, αλλα μια ιδεα την παιρνεις.

 

http://img462.imageshack.us/img462/8010/plainissv3.gif

 

thanks,pantws omoiotita egw den vlepw.

Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Η σειρά είναι ΑΙΣΧΟΣ!Απορώ πως κάνει τέτοια νούμερα και πόσο κακούγουστοι είμαστε :worry: Ειδικά οι ηθοποιοί είναι για πέταμα, ακόμα και εγώ μπροστά τους παίρνω oscar :p
Link to comment
Share on other sites

Η σειρά είναι ΑΙΣΧΟΣ!Απορώ πως κάνει τέτοια νούμερα και πόσο κακούγουστοι είμαστε :worry: Ειδικά οι ηθοποιοί είναι για πέταμα, ακόμα και εγώ μπροστά τους παίρνω oscar :p

 

σοβαρα?

τελεια

 

 

Η σειραπαντως κανει τηλεθεαση γιατι δε σε κουραζει. βλεπεται χωρις να σε προβληματιζει... Για αυτο κανει νουμερα

 

Οσον αφορα εσενα Γκαρφιλντ, αν δεν εχεις ασπρα δοντακια, μηπως δε κανεις σωστη διατροφη ? Μηπως τρως πραγματακια που χαλανε τα δοντακια σου και μηπως σε πειραζει και αυτο που εχεις γινει τοσο κακουλα τωρα τελευταια... :happy:

 

Φιλια πολλα απο τους Γιαννηδες με τα ασπρα δοντια (εμενα και το Μαρακάκη ...):)

 

 

:D :D :D :D :D

:X
Link to comment
Share on other sites

Φιλια πολλα απο τους Γιαννηδες με τα ασπρα δοντια (εμενα και το Μαρακάκη ...)

 

Mplip είδα το απόγευμα την οδοντίατρο σου τη Χριστίνα την Ιακωβιδου;) και μου είπε ότι σου έκανε λεύκανση:D και "βάρεσες κανονιά":ninja: στην πληρωμή..έχει βάλει το Μαρακάκη να σου κάνει αγωγή!:p

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

είναι η φάση τύπου.. "δεν έχω να κάνω τίποτα η ώρα 9, δε βλέπω την άσχημη να περάσει η ώρα;"

είδα μερικά επεισόδια αλλά άμα τύχει πλέον να κάτσω κατα τις 9 θα δώ μεγκα.

 

Μπα είναι φανερό ότι ο κόσμος θέλει να δει τη σειρά. Η σειρά και χθες σάρωσε με δυνατούς αντιπάλους απέναντι.

ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ 16,6 (34,4)

ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ 16,6 (36,7)

ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ 13,3 (29,1)

ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ 11,9 (24,8)

 

 

apo tin alli ebdomada h seira 8a mpei stin apogeumatini zwni(an den kanw lathos 6wra...)egw pou 8a loipw ekeines tis wres mporo meta na to brw apo kapou allou meso internet?

:)

 

Μην ανησυχείς φίλε, όπως ειχα προβλέψει πριν μέρες και μάλλον το mega με επιβεβεβαιώνει, αφού βλέποντας και τα χθεσινά νούμερα στο κανάλι διαπίστωσαν ότι δε φταει που δεν ειχε άλλα προγράμματα απέναντι όπως πολλοί πίστευαν αφού και με το πιο δυνατό χαρτί του αντ1 (θα βρεις το δάσκαλο σου) καταφερε να μη χασει καθόλου σε νούμερα και έτσι δίνουν παράταση στη Μαρία την άσχημη για τη βραδυνή ζώνη.

Δε ξέρω αν προσέξατε ότι πλέον το mega όλα τα σήριαλ τα διαφημίζει για τις 21.50 την επομενη βδομάδα;; Ακομα και τις πεθερές για Τρίτη 21.50 τις διαφημίζει. Τι θα παίζει άραγε στις 9;; Ναι ναι δε χρειάζεται και πολύ μαντεψιά τη Μαρία την άσχημη!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

παντως την αλλη Τεταρτη στις 21:00 εχει την κορυφαια κωμικη σειρα Ηρθε κ Εδεσε

(αντε γιατι μου ελειψε)

Link to comment
Share on other sites

παντως την αλλη Τεταρτη στις 21:00 εχει την κορυφαια κωμικη σειρα Ηρθε κ Εδεσε

(αντε γιατι μου ελειψε)

 

 

Το πρόγραμμα που γραφει στο site του mega δεν εχει ανανεωθεί ακόμα. Το που θα πάει η συγκεκριμένη σειρά αγνωστο, πάντως στις 9 παραμένει η Μαρία η άσχημη και πως δε θα παρέμενε αφού και χθες έφτασε το 18,0% (39,6%). Θα έπρεπε να ειναι τρελλοί εκεί στο mega αν εβγαζαν τη σειρά απο τη χρυσή prime time! Ολο το πρόγραμμα θα προσαρμοστεί πάνω στο γερό άσσο που έχει πλέον στα χέρια του το κανάλι.

 

 

Edit: Τελικά η απόφαση είναι οριστική, ανανεώθηκε και το site του mega, η σειρά συνεχίζει κανονικά στις 9 τουλάχιστον για τις δυο επόμενες εβδομάδες και όλο το βραδυνό πρόγραμμα μεταφερεται 50 λεπτά πιο μετά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα που γραφει στο site του mega δεν εχει ανανεωθεί ακόμα. Το που θα πάει η συγκεκριμένη σειρά αγνωστο, πάντως στις 9 παραμένει η Μαρία η άσχημη και πως δε θα παρέμενε αφού και χθες έφτασε το 18,0% (39,6%). Θα έπρεπε να ειναι τρελλοί εκεί στο mega αν εβγαζαν τη σειρά απο τη χρυσή prime time! Ολο το πρόγραμμα θα προσαρμοστεί πάνω στο γερό άσσο που έχει πλέον στα χέρια του το κανάλι.

 

Edit: Τελικά η απόφαση είναι οριστική, ανανεώθηκε και το site του mega, η σειρά συνεχίζει κανονικά στις 9 τουλάχιστον για τις δυο επόμενες εβδομάδες και όλο το βραδυνό πρόγραμμα μεταφερεται 50 λεπτά πιο μετά

Καλό ακούγεται!Αλ΄λά έτσι θα αργούν πολύ κάποιες άλλες σειρές όπως το Παρα πέντε!Κάτι που δε συμφέρει πολύ το κανάλι αν αρχίζει στις 12 παρά;)

Γιατί αν εκτός της Μαρια η άσχημη μπει και η σειρά που έπαιζε πριν το παρα πέντε...!

Link to comment
Share on other sites

Mplip είδα το απόγευμα την οδοντίατρο σου τη Χριστίνα την Ιακωβιδου;) και μου είπε ότι σου έκανε λεύκανση:D και "βάρεσες κανονιά":ninja: στην πληρωμή..έχει βάλει το Μαρακάκη να σου κάνει αγωγή!:p

 

Δεν εχω το Χριστινακι οδοντιατρο :lol:

:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...