Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το εχω ακουσει κι εγω αυτό με το συμβόλαιο και μάλιστα και η οικογένειά της δεν πρέπει να δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφίες κανονικές της.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το εχω ακουσει κι εγω αυτό με το συμβόλαιο και μάλιστα και η οικογένειά της δεν πρέπει να δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφίες κανονικές της.

Ουτε στη NASA τετοια μυστικοτητα...:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι εχω ακουσει οτι το συμβολαιο ειναι περιοριστικο ως προς το πώς θα εμφανιζεται σε συνεντευξεις σε περιοδικα και καναλια.

Ειναι πολυ τραβηγμενο να απαγορευσουν στην κοπελα να κυκλοφορει στην καθημερινη της ζωη κανονικα.

Η Αmerica Ferrera παντως στην Αμερικη κανονικοτατα κυκλοφορει και εμφανιζεται και σε εκπομπες οπως ειναι οχι σαν Ugly Betty.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Η Αmerica Ferrera παντως στην Αμερικη κανονικοτατα κυκλοφορει και εμφανιζεται και σε εκπομπες οπως ειναι οχι σαν Ugly Betty.

Ναι αλλα εκεινη ειναι πραγματικα ασχημη, ετσι κι αλλιως...:alien: :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Poios to eipe auto me to symvolaio?

στο φορουμ εγω:p

στην ηθοποιο ο σεναριογραφος

Ουτε στη NASA τετοια μυστικοτητα...:lol:

εντο ειναι ελλαντα ομως!

Eγω παλι εχω ακουσει οτι το συμβολαιο ειναι περιοριστικο ως προς το πώς θα εμφανιζεται σε συνεντευξεις σε περιοδικα και καναλια.

Ειναι πολυ τραβηγμενο να απαγορευσουν στην κοπελα να κυκλοφορει στην καθημερινη της ζωη κανονικα.

Η Αmerica Ferrera παντως στην Αμερικη κανονικοτατα κυκλοφορει και εμφανιζεται και σε εκπομπες οπως ειναι οχι σαν Ugly Betty.

τραβηγμενο ειναι αλλα αφου η αλλη συμφωνησε,τι να πεις?

κατι αναλογο δεν ειχε γινει και στη διαφημιση ουισκι(?) με τον τυπο που εκανε τη χαρακτηριστικη κινηση φερνοντας το χερι στα χειλια του.του ειχαν απαγορευσει να μιλαει σε ΜΜΕ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το έχουν παρακάνει εκεί στο MEGA.

Λένε 9 και αρχίζει 9.20 και τελειώνει 9.55.

35 λεπτά ναι;

έξω 10 λεπτά διαφημίσεις..

25 λεπτά.

Μας βλέπω να περιμένουμε πολύυυ ακόμα μέχρι να αλλάξει φάτσα..

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς ( προς το παρών τουλάχιστον ) δεν συγκρίνεται με άλλες σαπουνόπερες ( ονόματα δεν λέμε )...
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το έχουν παρακάνει εκεί στο MEGA.

Λένε 9 και αρχίζει 9.20 και τελειώνει 9.55.

35 λεπτά ναι;

έξω 10 λεπτά διαφημίσεις..

25 λεπτά.

Μας βλέπω να περιμένουμε πολύυυ ακόμα μέχρι να αλλάξει φάτσα..

 

Ναι ρε :p

 

30 λεπτά διαρκεί...

Link to comment
Share on other sites

Ουτε στη NASA τετοια μυστικοτητα...:lol:

 

:lol: ακριβως.

ωστοσο δεν ξερω,εχει αρχισει να μου αρεσει καπως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

:lol: ακριβως.

ωστοσο δεν ξερω,εχει αρχισει να μου αρεσει καπως.

Κι εμενα...Ενω στην αρχη το κοροιδευα καπως...:O :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α παιδιά εγώ δεν το κοροίδεψα καθόλου ( ποιος σε ρώτησε εσένα θα μου πήτε τώρα αλλά... ) Είχε γέλιο το σποτάκι και μου κίνησε το ενδιαφέρον.Τότε βέβαια δεν ήξερα ακόμα ότι υπάρχει ήδη αυτό το στόρυ σε άλλα σίριαλ στο εξωτερικό...Λέτε να έχει σημασία?
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο Αντ1 αποφάσισε να χτυπήσει από Δευτέρα με το νέο κανονικό του πρόγραμμα, μεταφέρει το deal απόγευμα και ξεκινάει τα νέα επεισόδια στα σήριαλ. Το mega συνεχιζει με τη Μαρία την άσχημη, θα έχει ενδιαφέρον η συγκεκριμένη κόντρα...

 

Τελικά δεν απαντησε κανένας αν η σειρά στο εξωτερικό παίζεται πολλές σεζόν ή είναι περιορισμένων επεισοδίων;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν απαντησε κανένας αν η σειρά στο εξωτερικό παίζεται πολλές σεζόν ή είναι περιορισμένων επεισοδίων;;

 

To ειχα πει εγω παραπανω πως η αυθεντικη κολομβιανη βερσιον ήταν 175 επεισοδια των 40 λεπτων και η μεξικανικη που βλεπουμε στον Alpha εχει ξεπερασει τα 250 και συνεχιζει κανονικα (40 λεπτα επεισοδια επισης) και στη Γερμανια (κρατηθειτε) απ’οτι ειδα στο imdb η βασικη ιστορια ολοκληρωθηκε στο 365 επεισοδιο(!) αλλα η σειρα συνεχιζεται κανονικα, χωρις βεβαια τους βασικους πρωταγωνιστες (!!!).

Το κονσεπτ επειδη βασιζεται σε τηλενουβελα δεν εχει σαιζον. Σαιζον εχει μονο η Ugly Betty επειδη παιζεται ως εβδομαδιαια σειρα και η οποια ακομα διανυει την πρωτη σαιζον. ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Αν και στην αρχή το κορόιδευα και εγώ, τελικά μου αρέσει!

Αν και "άσχημη" μια χαρά γλυκιά κοπελίτσα είναι :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και γω οποτε ειμαι σπιτι το βλεπω..αλλωστε ειναι καθημερινο που το κανει πιο ευχαριστο,καθως δεν περιμενεις μια ολοκληρη βδομαδα..πχ δεν ειδα τα 2 προηγουμενα επισοδια και χτες που εκατσα δεν ειχα κανενα προβλημα να το παρακολουθησω..ρωτησα και την αδερφη μου πανω κατω τι εγινε και ολα μια χαρα..
Link to comment
Share on other sites

δε θυμαμαι ποιος ειχε πει κατι για τον πρωταγωνιστη αλλα να σας πω τι ξερουμε για αυτον?

ειναι (θετος)γιος του βουτσα ο οποιος ειχε παντρευτει την μητερα του.α!και ειναι 21 ετων...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δε θυμαμαι ποιος ειχε πει κατι για τον πρωταγωνιστη αλλα να σας πω τι ξερουμε για αυτον?

ειναι (θετος)γιος του βουτσα ο οποιος ειχε παντρευτει την μητερα του.α!και ειναι 21 ετων...

Παράδειγμα προς μίμηση δηλαδή?!:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

To ειχα πει εγω παραπανω πως η αυθεντικη κολομβιανη βερσιον ήταν 175 επεισοδια των 40 λεπτων και η μεξικανικη που βλεπουμε στον Alpha εχει ξεπερασει τα 250 και συνεχιζει κανονικα (40 λεπτα επεισοδια επισης) και στη Γερμανια (κρατηθειτε) απ’οτι ειδα στο imdb η βασικη ιστορια ολοκληρωθηκε στο 365 επεισοδιο(!) αλλα η σειρα συνεχιζεται κανονικα, χωρις βεβαια τους βασικους πρωταγωνιστες (!!!).

Το κονσεπτ επειδη βασιζεται σε τηλενουβελα δεν εχει σαιζον. Σαιζον εχει μονο η Ugly Betty επειδη παιζεται ως εβδομαδιαια σειρα και η οποια ακομα διανυει την πρωτη σαιζον. ;)

 

Αρα πάνω κάτω ειναι μια σεζόν τηλεοπτική. Πάντως δε πιστεύω πλέον οτι το mega θα τη πάει στις 6 το απόγευμα, κάθε μέρα σπάει και νέο ρεκόρ τηλεθέασης, συμφέρει να την αφήσει στις 9. Χθες έφτασε νούμερα παρά 5 με 20,6% (42,6%) και διαρκώς ανεβαίνει!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παντως το Mega εκει που δεν το περιμενουμε κανει την εκπληξη...

Θυμαστε περσι το καλοκαιρι με τα Συνορα της Αγαπης το επαιζε καθημερινα ενα καλοκαιρι τρελα νουμερα εκανε και ηταν απο τα ανελπιστα ουτε αυτοι δεν πρεπει να το περιμεναν!!!!

Ακριβως το ιδιο και τωρα χωρις να ακουστει τιποτα απο την αρχη της σεζον δεκα μερες πριν διαφημηση και εκανε το μπαμ!!!!Καλυτερα να διατηρησουν την ωρα γιατι το απογευμα ειναι λιγο δυσκολο!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το έχουν παρακάνει εκεί στο MEGA.

Λένε 9 και αρχίζει 9.20 και τελειώνει 9.55.

35 λεπτά ναι;

έξω 10 λεπτά διαφημίσεις..

25 λεπτά.

Μας βλέπω να περιμένουμε πολύυυ ακόμα μέχρι να αλλάξει φάτσα..

 

ασε αυτοί στο mega δεν είναι άξιοι να κάνουν ένα serial.στο παραπέντε 10 επεισόδια κάνουν και μέτα όλο επαναλήψεις.έλεος....τι κάνουν δεν κάνουν γυρίσματα? ένα νέο επεισίδιο δείχνουν και άλλα δύο στην συνέχεια επανάληψη.το ίδιο γίνεται και με την μαρία την άσχημη

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

και εμενα παντως μου αρεσει...

 

οταν ειμαι σπιτι θελω να το βλεπω

 

αν και εγω εχω και τους δικους μου λογους... :love:

:X
Link to comment
Share on other sites

Μωρε μπράβο..

Σήμερα ωραίο ήταν, αν και είχε καθυστέρηση.

Ανυπομονώ να δώ τι θα γίνει..

Πάντως ελπίζω να δικαιωθεί η ασχημούλα.. κρίμα είναι :(

Και το τραγούδι τον τίτλων ρε παιδί μου.. τελείως για να τη λυπηθείς είναι!

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...