Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το site ανανεώθηκε και η Μαρία παραμένει στις 21:00 φέρνωντας παράλληλα αλλαγές - ντόμινο στις άλλες σειρές.

 

Πολυθρόνα για 3 πάει Σάββατο 22:30

Η ώρα η καλή, 50 - 50 και Πεθερές: Στις μέρες τους αλλά 21:50 αντί για 21:00

Ήρθε και έδεσε πάει 50 λεπτά αργότερα όπως και οι υπόλοιπες σειρές της Τετάρτης. Κόκκινο Δωμάτιο: 22:50 Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είδατε που σας το έλεγα; Όπως και να έχει, είναι ρίσκο να την μεταφέρουν σε άλλη ζώνη από τη στιγμή που κάνει θραύση σε prime time ζώνη...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει ξανα, αλλα αυτη που παιζει την Μαρια επαιζε την γραμματεα του πατερα του Τσιμιτσελη στο "Μην μου λες αντιο"(Μπεγνης,Ματικα κ.τ.λ.)...;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω το Χριστινακι οδοντιατρο :lol:

 

πονηρουλι...άλλη λεύκανση θα εννοούσε το Χριστινάκι!:p

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει ξανα, αλλα αυτη που παιζει την Μαρια επαιζε την γραμματεα του πατερα του Τσιμιτσελη στο "Μην μου λες αντιο"(Μπεγνης,Ματικα κ.τ.λ.)...;)

κατι θυμαμαι..

Link to comment
Share on other sites

m......a ine..diladi oti vlakia tha mas plasarune?ego ime apo kipro ke eho nova gr..eho na po pantos oti genika to mega den ihe poli kales sires fetos..to mono pu ksehorisa itan to para 5 giati mono me ayto gelao..

Proud owner of sony erricson k800i

----------------------------------

Posa frapedia roufiksate simera??oeo

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι καλές οι σειρές του Mega τότε ποιες είναι, του ΑΝΤ1 ή του δικού σας ΡΙΚ οι υπερπαραγωγές;

 

40αρια χτυπάει η Μαρία καθημερινά. Άλλο το δεν μας αρέσει άλλο το δεν είναι καλή. Αλλιώς δεν θα χε λόγο το 40% των τηλεθεατών να παρακολουθεί κάτι που δεν είναι καλό και να αγγίζει νούμερα που μόνο το παρά 5 φτάνει.

Link to comment
Share on other sites

40αρια χτυπάει η Μαρία καθημερινά. Άλλο το δεν μας αρέσει άλλο το δεν είναι καλή. Αλλιώς δεν θα χε λόγο το 40% των τηλεθεατών να παρακολουθεί κάτι που δεν είναι καλό και να αγγίζει νούμερα που μόνο το παρά 5 φτάνει.

Το οτι χτυπαει 40αρια δεν σημαινει οτι ειναι καλη ουτε ποιοτικη.Απλα οτι την βλεπει ο κοσμος.Και στην τελικη τι σημαινει καλη;

 

Παντως γενικα οι σειρες φετος δεν μ'αρεσαν, μονο Παραπεντε, Singles και Μαρια βλεπω.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την στιγμη που στο σεναριο παιρνει μερος κι ο Ρηγας Αποστολου κοκκινο δωματιο,2 ξενοι εννοειται οτι η ποιοτητα ανεβαινει αυτοματα γιατι ειναι πολυ ταλαντουχος .

Το μεγκα μπορει να επελεξε κατι πιασαρικο κι σαπουνι μεν αλλα δεν εκανε προχειροδουλεια ειδικα αν σκεφτουμε πωςη σειρα γυριζοταν για τοτυ χρονου αλλα ο αλφα προκαλεσε να μπει στο προγραμμα εσπευσμενα . Που να ξεραν τι βλακεια κανανε:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την εβδομάδα πρέπει να παίζει τρελλό χρήμα στο Mega! Απο τις 9 με τη Μαρία την ασχήμη μέχρι τα μεσάνυχτα με το Παρα Πέντε βρίσκεται για 3 ώρες με νούμερα που φτάνουν ακόμα και 40%!!!

Χαίρομαι για το mega! Δε χονεύω και τόσο το στυλ του Αντέννα οπότε μ'αρεσει να βλέπω το mega να πηγαίνει καλά!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την στιγμη που στο σεναριο παιρνει μερος κι ο Ρηγας Αποστολου κοκκινο δωματιο,2 ξενοι εννοειται οτι η ποιοτητα ανεβαινει αυτοματα γιατι ειναι πολυ ταλαντουχος .

Το μεγκα μπορει να επελεξε κατι πιασαρικο κι σαπουνι μεν αλλα δεν εκανε προχειροδουλεια ειδικα αν σκεφτουμε πωςη σειρα γυριζοταν για τοτυ χρονου αλλα ο αλφα προκαλεσε να μπει στο προγραμμα εσπευσμενα . Που να ξεραν τι βλακεια κανανε:lol: :lol:

 

Ποιος είπε ότι η σειρά ετοιμαζόταν να μπει του χρόνου και ποιος είπε ότι μπήκε εσπευσμένα; Το κάθε άλλο! Στη παρουσίαση του προγράμματος του MEGA είχε διαφημιστεί όπως και όλες οι υπόλοιπες σειρές. Η εκπομπή με τη παρουσίαση του χειμερινού προγράμματος του σταθμού προβλήθηκε τέλη Σεπτεμβρίου και το τρέιλερ που αφορούσε τη Μαρία την άσχημη στην παρουσίαση αυτή την έγραφε για τις 18:00, ώρα που και θα ξεκινούσε αν πρωτοπροβαλλόταν τον Οκτώβριο, ή θα μεταφερόταν αν δεν είχε επιτυχία στις 21:00.

 

Η σειρά θα ξεκινούσε στην αρχή της σαιζόν αν υπήρχαν αρκετά επεισόδια καβάτζα. Πρωτοπρογραμματίστηκε για τις 15 Οκτωβρίου, αναβλήθηκε για τη 1η Νοεμβρίου, μετά για τη 15η Νοέμβρη, οπότε και αποφασίστηκε να ξεκινήσει Πρωτοχρονιά που θα είχαν σίγουρα επεισόδια.

Μη λέμε ότι θέλουμε, για φέτος ήταν προγραμματισμένη η σειρά και όχι μόνο εσπευσμένα δεν ξεκίνησε, αλλά καθυστέρησε κιόλας.

Αυτός που ξεκίνησε εσπευσμένα την μεξικάνικη εκδοχή ήταν ο ALPHA που τη πρωτοδιαφήμισε στις 16 Δεκεμβρίου και το πρώτο επεισόδιο το έδειξε στις 18 Δεκεμβρίου. Αν θεωρούν προώθηση καινούριου προγράμματος τη προβολή των τρέιλερ για 2 μόλις μέρες πριν ξεκινήσει το εκάστοτε πρόγραμμα, να χαίρονται τους υπεύθυνους προγραμματισμού τους.

 

Το οτι χτυπαει 40αρια δεν σημαινει οτι ειναι καλη ουτε ποιοτικη.

 

Ούτε ότι ΔΕΝ είναι καλή ή ότι ΔΕΝ είναι ποιότική. Όχι ό,τι σε συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε ότι ΔΕΝ είναι καλή ή ότι ΔΕΝ είναι ποιότική. Όχι ό,τι σε συμφέρει.

 

μα δεν ειπε το αντιθετο. οχι οτι σε συμφερει

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τι κάνεις, τον δικηγόρο της, ή απλά προσπαθείς να αυξήσεις το κοντέρ των μηνυμάτων σου;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην τσακωνεστε ΓΙΑ εμενα, προτιμω να τσακωνεστε ΜΕ εμενα. :p

 

Ακριβως, ουτε οτι ειναι απαραιτητα καλη λογω της τηλεθεασης, ουτε οτι επειδη "πουλαει" ειναι εμπορικη αρα κακη. Απλα δεν δεχομαι τον παραγοντα "πουλαει" ως καθοριστικο στο αν κατι ειναι καλο ή κακο,ποιοτικο ή του σωρου κ.τ.λ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tελικά, τι ώρα θα παίζεται...;;; :worry:

 

21:00 πρεμιέρα καθημερινά, 13:20 σε επανάληψη την επόμενη.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τι κάνεις, τον δικηγόρο της, ή απλά προσπαθείς να αυξήσεις το κοντέρ των μηνυμάτων σου;

 

επειδη εισαι εξυπνο πουλι, κανω κ τα δυο.

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

υγ. με κανενα απο τα δυο ομως δε θα κερδισω λεφτα.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά μετά απο 13 σελίδες γεμάτες καυγάδες, διαφωνίες, συμμαχίες κ.τ.λ. ένα πράγμα κατάλαβα. Όλοι βλέπετε Μαρία άσχετα απο το αν σας αρέσει ή όχι. Και κάπως έτσι καταφέρνει και μαζεύει τηλεθέαση.

 

 

 

Υ.Γ. Και εγώ απο τους φανατικούς είμαι. Κάθε βράδυ στις 9 στήνομαι μπροστά απο την τηλεόραση.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε βράδυ στις 9 στήνομαι μπροστά απο την τηλεόραση.

Στις 9:20 την ανοιγω εγω πλεον.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρακολούθησα χθες για πρώτη φορά τη σειρά.

Δυστυχώς δε βρήκα κανένα ενδιαφέρον.Επίσης μου φάνηκαν αντιπαθητικοί αρκετοί ηθοποιοί που συμμετέχουν.

Link to comment
Share on other sites

Αν καθίσεις να δεις κανα2 επεισόδια ακόμη θα δεις ότι θα αρχίσει να σου αρέσει! :p :p :p Αν κι εγώ έχω να το δω αρκετές ημέρες (είμαι από αυτούς που προτίμησαν π.χ. το "Θα βρεις τον δάσκαλό σου" ή Λαζόπουλο! )
Link to comment
Share on other sites

Παρακολούθησα χθες για πρώτη φορά τη σειρά.

Δυστυχώς δε βρήκα κανένα ενδιαφέρον.Επίσης μου φάνηκαν αντιπαθητικοί αρκετοί ηθοποιοί που συμμετέχουν.

 

Αν καθίσεις να δεις κανα2 επεισόδια ακόμη θα δεις ότι θα αρχίσει να σου αρέσει! :p :p :p Αν κι εγώ έχω να το δω αρκετές ημέρες (είμαι από αυτούς που προτίμησαν π.χ. το "Θα βρεις τον δάσκαλό σου" ή Λαζόπουλο! )

Συμφωνώ!Οι ηθοποιοί μπορεί να είναι νέοι και άβγαλτοι,αλλά έχει κάτι που σε τραβάει,ίσως ότι έχει επισόδιο κάθε μέρα!Μή ξεχνάμε ότι και στο Παρα πέντε δεν ήταν όλοι γνωστοί ηθοποιοί!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον λογω ωρας και ελλειψης κατι καλυτερου εχω δει και γω καμποσα επεισοδια (μετα ξερετε τι γινεται... συνηθιζεις). Θα συμφωνησω με τα περισσοτερα περι Λατινικης Αμερικης, περι ηθοποιιας κλπ που εχετε πει, αλλα σχεδον απο το πρωτο επεισοδιο μου δημιουργηθηκε μια απορια που δεν ξερω αν το εχει σχολιασει καποιος αλλος: Εχει προσεξει κανεις τις γαμπες ΟΛΩΝ ομως των θηλυκων που συμμετεχουν στη σειρα; Εκαναν καποιο διαγωνισμο για ποδια μπουκαλες πριν τις επιλεξουν; Οχι παρακαλω να το προσεξετε και να μου πειτε... Απαντες οι θηλυκες απο μοντελες εως ασχημες γαμπα κοντοχοντρη μπουκαλε.. Εκτος αν ειναι καμμια καινουργια μοδα και το εχω χασει δηλ...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...