Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΤΑ ιδια ισχυουν και για σενα :p

Ευχαριστώ εεε:p

 

Εγώ είμαι Fan της σειράς και γι'αυτό ποστάρω:p:p:pppp

 

BTW, στην Ελλάδα μέχρι που είστε;:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενταξει εχετε δικιο ειμαι λιγο κακος:knife::whip::chair:--φευγω απο εδω,μονο μπουρδες εκανα:O:O:O

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

μου την σπαει παρα πολυ τωρα παρα πολυ σπαστικη εγινε με αυτο το υφακι του αφεντικου απο οτι φαινεται της βγαινει πολυ φυσικο και στην προσωπικη της ζωη ετσι πρεπει να ειναι

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου και μένα μου τη σπάει απίστευτα!!

Πρέπει να έχει ψωνιστεί πολύ.......

Link to comment
Share on other sites

Γεια.εγω παλι θελω την Μαρια πιο κακια.να γινει πιο σκληρη σαν προεδροσ.να χωσει κ καμια σφαλιαρα στη Λιλιαν,μη πω κ Μαρκελα.
Link to comment
Share on other sites

Γεια.εγω παλι θελω την Μαρια πιο κακια.να γινει πιο σκληρη σαν προεδροσ.να χωσει κ καμια σφαλιαρα στη Λιλιαν,μη πω κ Μαρκελα.

 

ε μετα θα ειναι σαν να γυριζεται σειρα τρομου...:lol::blink:

 

α..να ειναι και ασχημη και παραλληλα κακια...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ο σωτηρης αλλαξε τον ειδατε? κριμα γιατι ο αλλος ηταν ποιο ωραιος
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

ο σωτηρης αλλαξε τον ειδατε? κριμα γιατι ο αλλος ηταν ποιο ωραιος

Μα και αυτός;:wacko:

Κρίμα πάντως, θα το δω[Κύπρο] την άλλη βδόμαδα.

Και οι γονιοί του Αλέξη αλλάξανε, μα νομίζω ότι ήταν καλύτεροι οι πάλιοι.

Link to comment
Share on other sites

έχω να το δω πάνω απο βδομάδα...

είδα μόνο στις διαφημίσεις ότι πήγε Ελλάδα ο Φίλλιπος!

έχει γίνει τίποτα άλλο σημαντικό?:O

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

και χωρις καμμια λογική δικαιολογία σεναριακά... αυτον που ξερατε ξεχάστε τον, ετσι ξερα... ετσι κι αλλιως το βλεπετε σαν σηριαλ, σας εφαγε η περιεργεια, θα συνεχισετε να το βλεπετε..

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Tα βαμμένα κόκκινα χείλη, του κοντού με την γραβάτα, τα είδατε;;;;;; ΕΛΕΟΣ... Ας τον μαζέψουν λίγο...!!!!!!!!!!!!!!
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Tα βαμμένα κόκκινα χείλη, του κοντού με την γραβάτα, τα είδατε;;;;;; ΕΛΕΟΣ... Ας τον μαζέψουν λίγο...!!!!!!!!!!!!!!

 

Ποιος είναι ο κοντός με τη γραβάτα???;)

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω μαζί σου και μένα μου τη σπάει απίστευτα!!

Πρέπει να έχει ψωνιστεί πολύ.......

Στο σήριαλ θα την προτιμούσα κι εγώ πιο "σκληρή"...

Αλλά στην πραγματικότητα δεν καταλαβαίνω γιατί την έχει ψωνίσει τόσο! Έναν ρόλο παίζει όλον κι όλο σε καθημερινό σήριαλ, και είναι και ο μοναδικός που έχει παίξει! Τι να πουν άλλοι που λογικά θα έπρεπε να έχουν καβαλήσει το καλάμι προ πολλού, και παρόλα αυτά δεν το έκαναν γιατί...το άδειο βαρέλι κάνει πολύ θόρυβο, όπως λέει και ο σοφός λαός μας!...

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο κοντός με τη γραβάτα???;)
Ο γνωστός κοντός... Και δεν μιλάω φυσικά για τον Αλέξη Κούγια... Αυτός είναι σήριαλ από μόνος του...:p:lol: Μιλάω για τον κοντό "γόη" (ο θεός να τον κάνει...) του σήριαλ... Θέλετε κι άλλη βοήθεια για να καταλάβετε ποιόν εννοώ;;;; :p:p:p:lol::lol::lol:
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει το trailer της ερχόμενης βδομάδας στο http://www.megatv.com/maria ???

 

Απ'όσο κατάλαβα,

ο Αλέξης χωρίζει με την Μαρκέλλα [εκείνος το ζήτησε]

και η Μαρία λέει κάτι της μητέρας της που χαίρεται πολύ [τίποτε γάμος με τον Φίλιππο;:rolleyes:]

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά, τόσους μήνες είχανε περάσει σεναριακά μερικές μόνο μέρες (βδομάδες ολόκληρες οι ηθοποιοί φοράγανε τα ίδια ρούχα γιατί χρονικά δεν προχώραγε) και τώρα που ο Αλέξης έφυγε για 1 μήνα το περάσανε σε ένα επεισόδιο? :lol: Εντάξει, καταλαβαίνω ότι δε θέλανε να παίξουνε πολλά επεισόδια χωρίς τον πρωταγωνιστή αλλά ήταν λίγο κωμική η αντίθεση με την προηγούμενη κατάσταση.

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει το trailer της ερχόμενης βδομάδας στο http://www.megatv.com/maria ???

 

Απ'όσο κατάλαβα,

ο Αλέξης χωρίζει με την Μαρκέλλα [εκείνος το ζήτησε]

και η Μαρία λέει κάτι της μητέρας της που χαίρεται πολύ [τίποτε γάμος με τον Φίλιππο;:rolleyes:]

 

ναι το ειδα!!

θα εχουμε δραματικες εξελιξεις δλδ...:lol::p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά, τόσους μήνες είχανε περάσει σεναριακά μερικές μόνο μέρες (βδομάδες ολόκληρες οι ηθοποιοί φοράγανε τα ίδια ρούχα γιατί χρονικά δεν προχώραγε) και τώρα που ο Αλέξης έφυγε για 1 μήνα το περάσανε σε ένα επεισόδιο? :lol: Εντάξει, καταλαβαίνω ότι δε θέλανε να παίξουνε πολλά επεισόδια χωρίς τον πρωταγωνιστή αλλά ήταν λίγο κωμική η αντίθεση με την προηγούμενη κατάσταση.

 

χαχα οντως!!!

 

όχι μόνο χωρίζει ο Αλέξης αλλά λέει στην Μαρκέλλα ότι είναι ερωτευμένος με τη Μαρία!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο κατάλαβα,η Μαρία λέει κάτι της μητέρας της που χαίρεται πολύ [τίποτε γάμος με τον Φίλιππο;:rolleyes:]

Δεν λέει κάτι η Μαρία... H κυρία Καίτη βλέπει την Μαρία να δίνει το πρώτο φιλί με τον Φιλιππο και χαίρεται για την σχέση της κόρης της με τον σεφ... :happy::happy::happy::happy::D:D:D

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει κάτι η Μαρία... H κυρία Καίτη βλέπει την Μαρία να δίνει το πρώτο φιλί με τον Φιλιππο και χαίρεται για την σχέση της κόρης της με τον σεφ...

Μόνο αυτό;:D

Ε μπορεί στο εγγύς μέλλον να 'ρθει και η πρόταση γάμου... Who knows?:lol::happy::D

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που γύρισε η Μάρια στην Έκο μόντα είχα σταματήσει να το βλέπω, και από την προηγούμενη βδόμαδα ξαναξεκίνησα και είδα πολλές σκηνές. Τι γίνεται η Μάρια τα έχει φτιάξει τελικά με τον Φίλιππο. γιατί τους είδα σε ένα σημείο να κάθονται αγκαλία στο καναπέ και να τρώνε ποπ κορν αλλά δεν είδα και να τη φιλάει σε κάποια από τις κοινές σκηνές τους.:wacko: Λέτε να μείνει με΄Φίλιππο στο τέλος και να μείνει το χομπιτ μπουκάλα? μακάρι:devil::devil:

 

Tα βαμμένα κόκκινα χείλη, του κοντού με την γραβάτα, τα είδατε;;;;;; ΕΛΕΟΣ... Ας τον μαζέψουν λίγο...!!!!!!!!!!!!!!

 

Πες τα ρε φίλε με την ψωνάρα, τον ταπερμαν. Κουρέψε και το μαλλί τώρα. τι το θέλε? το παλίο μαλλί του δινέ και δύο τρία χιλιοστά μπόι. Δεν είναι πολλά αλλά στην καταστασή του ακόμη και αυτά μετράνε:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω αυτο που εχω ψυλλιαστει ειναι οτι ο αλεξης λεει στην μαρκελλα την αληθεια, οτι δηλαδη αγαπαει την μαρια, αλλα το παιζει και καλα οτι κατι τρεχει με αυτη την αλεξανδρα για να τον δουν οι υπολοιποι στην εκομοντα και να πιστεψουν οτι χωρισε για αυτην... ετσι ψυλλιαζομαι οτι σκεφτεται κι αυτο μαλλον θελει να κανει, τωρα γιατι το κανει αυτο, μην με ρωτατε, δεν την προχωρησα τη σκεψη μου τοοοοσο πολυ!! :lol:

 

βρε αγορια... οχι κι ετσι για τον αλεξουλη... αφου το παιδι ειναι κουκλι το εχουμε ξαναπει... ισα ισα που με το καινουργιο μαλλι ειναι ακομα πιο κουκλος! :O:O

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε φίλε με την ψωνάρα, τον ταπερμαν. Κουρέψε και το μαλλί τώρα. τι το θέλε? το παλίο μαλλί του δινέ και δύο τρία χιλιοστά μπόι. Δεν είναι πολλά αλλά στην καταστασή του ακόμη και αυτά μετράνε:lol:

Αυτό το παιδί τελικά αδικείται... Έπρεπε να παίξει σε άλλον πιο ταιριαστό ρόλο για τα χαρακτηριστικά του... Δεν τον σκέφτηκε ο Καπουτζίδης να του δώσει τον ρόλο του "Κοντού"... Τουλάχιστον η Θεοπούλα θα είχε δίκιο κάθε φορά που θα έλεγε "Ο γαμπρός μου είναι κοντός..."... :p:p:lol::lol:

Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Παλιά ήθελα την Μαρία με τον Αλέξη. Τώρα όμως που και η Μαρία έγινε πιο σκύλα από την Μαρκέλλα, θέλω την Μαρκέλλα με τον Αλέξη και την Μαρία μόνη της. :p

 

Επίσης υποστηρίζω την Μαρκέλλα. Έχει απόλυτο δίκιο η κοπέλα. Η Μαρία είναι σκύλα.:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...