Jump to content

Μαρία η Άσχημη (Mega)


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνώ!Οι ηθοποιοί μπορεί να είναι νέοι και άβγαλτοι,αλλά έχει κάτι που σε τραβάει,ίσως ότι έχει επισόδιο κάθε μέρα!Μή ξεχνάμε ότι και στο Παρα πέντε δεν ήταν όλοι γνωστοί ηθοποιοί!

 

Δε με τράβηξε,δε με μαγνήτισε κάτι στη σειρά.

Έχω δει αρκετούς ηθοποιούς της και σε άλλα προγράμματα.Δε με ενοχλεί το γεγονός ότι είναι άσημοι,αλλά ότι είναι κοινοί,χωρίς μεγάλα προσόντα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 740
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχει παρακάνει αυτό το MEGA. Το βρήκαμε το χάπι και το χρυσώσαμε πια... Όλη την ώρα επαναλήψεις... Όποτε δεν έχει κάτι να βάλει, τσουπ βάζει την άσχημη. Να τώρα ας πούμε έβαλε την Μαρία μπας και ανεβάσει τα πεσμένα του Γρηγόρη. Πάντως εδώ που τα λέμε θέλω να δω τα νούμερα που θα κάνει σήμερα απέναντι στο Super Deal... :p
Link to comment
Share on other sites

aporo re paidia pos exei kollhsei toso kosmos me aythn thn seira eno gnorizoun oloi to telos tou senariou!!!:blink: :blink:

Ειναι πολυ σπανιο να μην γνωριζεις πλεον το τελος σειρας/ταινιας...Ολα προβλεψιμα...Τι να κανουμε, απολαμβανουμε την διαδρομη κι οχι τον προορισμο...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε, μα αυτό είναι το νόημα. Γιατί στους Δυό Ξένους ας πούμε -που έχω φάει και κόλλημα- από την αρχή δεν ξέραμε ότι στο τέλος θα κατέληγαν μαζί; Αυτό μας ενδιέφερε όμως;
Link to comment
Share on other sites

exete dikio se ayto pou lete!alla an emena den me krataei se ligo agonia h seira den thn blepo!gousta einai auta!

Ε καλα και στο prison break ηξερες τι θα γινει στο τελος, και ξερεις και τωρα ενα περιπου τι θα γινει στο τελος της δευτερης σεζον...αλλα και παλι σε καθηλωνει!;)

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το τελευταίο επεισόδιο που έπαιξε [τη παρασκευή] ήταν χάλια.

Τι πουκάμισο ήταν αυτό που φορούσε ο Αλέξης;

Είπαμε είναι κοντός.. και του πέρνουνε έξτραλάρτζ πουκάμισο;

Και πέραν τούτου προς τι όλο αυτό το "το-παίζω-δήθεν-και-καλά-φωνακλάς";

Ήταν πολύ εκνευριστικό και με τσάντισε τόσο που άλλαξα κανάλι.

Παντως αν συνεχίσουν έτσι, ο κόσμος θα το βαρεθεί.

Είχε πλάκα 2-3 βδομάδες τώρα αλλά το παρακάνανε.

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το τελευταίο επεισόδιο που έπαιξε [τη παρασκευή] ήταν χάλια.

Τι πουκάμισο ήταν αυτό που φορούσε ο Αλέξης;

Είπαμε είναι κοντός.. και του πέρνουνε έξτραλάρτζ πουκάμισο;

Και πέραν τούτου προς τι όλο αυτό το "το-παίζω-δήθεν-και-καλά-φωνακλάς";

Ήταν πολύ εκνευριστικό και με τσάντισε τόσο που άλλαξα κανάλι.

Παντως αν συνεχίσουν έτσι, ο κόσμος θα το βαρεθεί.

Είχε πλάκα 2-3 βδομάδες τώρα αλλά το παρακάνανε.

Σιγα, απ την αρχη μας δειχνουν οτι ειναι αγχωμενος γενικα σαν ανθρωπος...Εμενα μ'αρεσε παντως γιατι αυτος φωναζε κι η Μαρια εκανε σαν παρλιακο...:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά μετά απο 13 σελίδες γεμάτες καυγάδες, διαφωνίες, συμμαχίες κ.τ.λ. ένα πράγμα κατάλαβα. Όλοι βλέπετε Μαρία άσχετα απο το αν σας αρέσει ή όχι. Και κάπως έτσι καταφέρνει και μαζεύει τηλεθέαση.

 

 

 

Υ.Γ. Και εγώ απο τους φανατικούς είμαι. Κάθε βράδυ στις 9 στήνομαι μπροστά απο την τηλεόραση.

Εγώ δε βλέπω.. τι όλοι?

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Aυτό που δεν καταλαβαίνω είναι τι κάνουν αυτοί που ΔΕΝ βλέπουν μια σειρά στο topic της. Μια φορά να το καταλάβω, είναι η περιέργια. Αλλά η καθημερινή επίσκεψη και η συχνή απάντηση σε αυτό το μήνυμα και μάλιστα πιο συχνά από όσο κάνουν αυτοί που βλέπουν τη σειρά, είναι αρρωστημένο, για κάποιον που ΔΕΝ βλέπει τη σειρά.
Link to comment
Share on other sites

Aυτό που δεν καταλαβαίνω είναι τι κάνουν αυτοί που ΔΕΝ βλέπουν μια σειρά στο topic της. Μια φορά να το καταλάβω, είναι η περιέργια. Αλλά η καθημερινή επίσκεψη και η συχνή απάντηση σε αυτό το μήνυμα και μάλιστα πιο συχνά από όσο κάνουν αυτοί που βλέπουν τη σειρά, είναι αρρωστημένο, για κάποιον που ΔΕΝ βλέπει τη σειρά.

Άρρωστη παρούσα. Έτη τώρα.

 

ΤΕΛΟΣ

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Aυτό που δεν καταλαβαίνω είναι τι κάνουν αυτοί που ΔΕΝ βλέπουν μια σειρά στο topic της. Μια φορά να το καταλάβω, είναι η περιέργια. Αλλά η καθημερινή επίσκεψη και η συχνή απάντηση σε αυτό το μήνυμα και μάλιστα πιο συχνά από όσο κάνουν αυτοί που βλέπουν τη σειρά, είναι αρρωστημένο, για κάποιον που ΔΕΝ βλέπει τη σειρά.

+1

Το να πεις την αποψη σου μια φορα, οκ. Τους λογους που δεν σου αρεσει, επισης, οκ. Αλλα το να απαντας συνεχεια σε ενα θεμα που πρακτικα δεν σε αγγιζει, ειναι κουλο. Γενικα το αναφερω, οχι μονο για αυτο το θεμα, ουτε προς καποιο ατομο συγκεκριμενα...Ειναι σαν να παω εγω να γραφω στο θεμα με την house μουσικη και να τους πρηζω για το ποσο αθλια την θεωρω π.χ.;) :rolleyes:

Αυτα, φιλικα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όπα φιλοι και φίλες δεν είμαι ξεκάρφωτη γιατί το έχω δει 1-2 φορές και το θεωρώ τρελή κοτσάνα.Η παραπάνω κοπελιά εννοούσε οτι το βλέπουν ''όλοι'' όσοι γράφουν σε αυτό το τόπικ,είτε τους αρέσει, είτε όχι.

 

Όντως,εφόσον δεν το παρακολουθώ δεν έχω λόγο να σχολιάζω, αλλά τη γνώμη μου θα την πω.

 

Το είδα,δε μου άρεσε και πλέον αλλάζω κανάλι.Δεν ειμαι μαζόχα να το συνεχίσω. Καλημέρα.

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Όπα φιλοι και φίλες δεν είμαι ξεκάρφωτη γιατί το έχω δει 1-2 φορές και το θεωρώ τρελή κοτσάνα.Η παραπάνω κοπελιά εννοούσε οτι το βλέπουν ''όλοι'' όσοι γράφουν σε αυτό το τόπικ,είτε τους αρέσει, είτε όχι.

 

Όντως,εφόσον δεν το παρακολουθώ δεν έχω λόγο να σχολιάζω, αλλά τη γνώμη μου θα την πω.

 

Το είδα,δε μου άρεσε και πλέον αλλάζω κανάλι.Δεν ειμαι μαζόχα να το συνεχίσω. Καλημέρα.

Συμφωνώ απόλυτα. Κατάντια είναι κατά τη γνώμη μου...σημάδα των καιρών!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Crazygirl don't worry δεν εννοουσα οτι ολοι το βλεπουν κι ας μην τους αρεσει, περι των ποστς αναφερθηκα. No prob λοιπον.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Crazygirl don't worry δεν εννοουσα οτι ολοι το βλεπουν κι ας μην τους αρεσει, περι των ποστς αναφερθηκα. No prob λοιπον.:)

:lol: Kανένα πρόβλημα..:p Κι εγώ δεν αναφερόμουν σε σένα , αλλά στην katerina_b :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

:lol: Kανένα πρόβλημα..:p Κι εγώ δεν αναφερόμουν σε σένα , αλλά στην katerina_b :lol:
Σορρυ then...:O

(Βαζε κουοτς κι εσυ βρε:p )

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

crazygirl όταν λες "όλοι" δεν σημαίνει υποχρεωτικά ότι το 100% του ελληνικού πλυθυσμού στήνεται στην τηλεόραση κάθε βράδυ και παρακολουθεί. Αλλά ότι έχει δει έστω και μία φορά κάποιο επεισόδιο. Τουλάχιστον έτσι μπορεί να σχηματίσει άποψη και να εκφράσει γνώμη.

Τώρα, αν σε έθιξα με το "όλοι" τότε συγνώμη!

Link to comment
Share on other sites

re paidia, as po kai ego ti gnomi mou gia ti seira genika na prostheso ligo akomi ladi sti fotia.

proton. H seira apo apopsi basikou senariou einai gnosti. Auti eite kali eite kaki de tin sxoliazo. Apo apopsi prosarmogis, ti theoro poli kali. oi senariografoi kanan kali douleia.

deuteron. apo apopsi ithopoiwn me ikanopoiei giati exei ena kalo krama apo palious kai neous.

triton kai simantiko. H aggeliki i Daliani kanei oi mporei. paizei arketa kala. H kopela einai koukla apo moni tis. auto to theoro poli meion gia ti seira. Tora oles oi asximes kopeles pou tautizontai me to rolo, otan tha ginei koukla kapoia stigmi, tha diapistosoun pos den einai mono ta aperipoiita rouxa pou kanoun asximi mia kopela. auta ftiaxnontai eukola. einai kai alla pragmata pou o magikos kosmos tis tileorasis den ta bazei stous "asximous" tou.

Opoios den tin kserei se pragmatiko prosopo, einai i grammateas tou Galanou sti seira tou manousaki me ton tourko kai epaikse ena guest gia 5 lepta sto telos tou deuterou episodeiou fetos tou "Hrthe kai Edese". To ksanaleo. H kopela einai kouklara kai tin asximinan oso mporousan. Alla eprepe na bazane kapoia kopela ligotero omorfi apo ti fisi tis.

 

Anyway, ta pragmata einai apla. Mexri na pesoun ta noumera kato apo to 13-14% sta mikra, i seira den feugei apo tin prime time. me to pou figei i "moda" "maria i asximi" tha metaferthei kai stin pragmatiki tis ora. mexri tora.... o Ant1 einai kati xiliometra piso me tous leftades tou Deal, ton daskalo kai tin kritiki benteta gia simaia.

Link to comment
Share on other sites

den katalava:P ti exoun oi ventetes? :PP simfwnw mazi sou.an k to snobara stin arxi meta eida poso geleio einai.Vasika,gia na parakolouthei kapoios mia seira de xreiazetai na einai poiotiki!As iparxei ligh geleiotita;)

''At this moment,there are 6 billion,people in the world.Some are running scared.Some are coming home.Some tell lies to make it through the day.Other are just not facing the truth.Some are evil man,at war with good.And some are good,struggling with evil.Six billion people in the world.6 billion souls..And sometimes...

all you need is ONE...''

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά θα αρχίσει να πέφτει προς το τέλος της σαιζόν εκτός πια και αν ο ΑΝΤ1 χτυπήσει από Μάρτιο και κάτι τρομερά δυνατό όπως δυνατό ήταν το Ντιλ στα φόρτε του και όπως δυνατή είναι και η Μαρία για την ώρα.

 

Αυτό που έχει αποφασιστεί για την ώρα είναι να διατηρηθεί στις 21:00 και να μεταφερθεί στις 19:00 παράλληλα με το τέλος της Βέρας στο Δεξί (τέλος σαιζόν).

 

H kopela einai kouklara kai tin asximinan oso mporousan.

Η Μαρία δεν είναι άσχημη, απλά δεν επιμελείται τον εαυτό της. Το ίδιο και η Κολομβιανή που δεν ξέρω αν την έχεις δει σε φωτογραφία αλλά είναι θεά η γυναίκα, μοντέλο και κυριολεκτώ. Στο μακιγιάζ της ως άσχημη όμως είχε 100% επιτυχία. Για αυτό και πιστεύω πως δεν την ασχήμηναν όσο μπορούσαν.

 

otan tha ginei koukla kapoia stigmi,

Πάντως είναι απορία μου γιατί το MEGA προσπαθεί να κρατήσει τοπ σίκρετ την πραγματική εμφάνιση της Αγγελικής Δαλιάνη. Εντάξει σειρά είναι δεν είναι και τα σχέδια του καναλιού για το 2009!! Για τις υπόλοιπες δεν ξέρω, αλλά η Κολομβιανή και η Μεξικάνα - που δείχνει ο ALPHA, ήταν γνωστές στην χώρα τους, με πολλές εμφανίσεις σε δευτεραγωνιστικούς ρόλους σε άλλες σειρές και αυτό δεν επηρέασε καθόλου την επιτυχία των σειρών ούτε όταν ήρθε η ώρα της αποκάλυψης.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θα βλεπουμε για καιρο τη Μαρια....

 

ΤΙΤΛΟΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ ΤΜΛ% ΜΡΔ%

1 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ 22,6 46,2

2 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 15,2 31,9

3 SO YOU THINK YOU CAN DANCE 11,8 28

4 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ 10,9 29,8

5 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ 10,5 21,7

6 ΕΡΩΤΑΣ 10,2 27,7

7 DEAL 9,6 32,9

8 MEGA ΓΕΓΟΝΟΤΑ 9,3 23,8

9 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 9,2 23,3

10 ΕΛΛ.ΤΑΙΝΙΑ ΣΤΟ STAR 7,7 16,4

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Θα βλεπουμε για καιρο τη Μαρια....

 

ΤΙΤΛΟΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ ΤΜΛ% ΜΡΔ%

1 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ 22,6 46,2

2 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 15,2 31,9

3 SO YOU THINK YOU CAN DANCE 11,8 28

4 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ 10,9 29,8

5 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ 10,5 21,7

6 ΕΡΩΤΑΣ 10,2 27,7

7 DEAL 9,6 32,9

8 MEGA ΓΕΓΟΝΟΤΑ 9,3 23,8

9 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 9,2 23,3

10 ΕΛΛ.ΤΑΙΝΙΑ ΣΤΟ STAR 7,7 16,4

Ευτυχώς στο σπίτι μου η τηλεόραση ανοίγει μετά τις 10.Μέχρι τότε κάθομαι στο pc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...