Jump to content

[Επίσημο] HTC S730


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 108
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ο επεξεργαστής ο Qualcomm που έχει, εχει ενσωματωμένη την υποστήριξη gps, (εννοώ οτι ειναι και δέκτης) και στο ανάλογο ποδαράκι εχει και κεραία, όπως διάβασα σε μια σελίδα του εξωτερικού. Επειδή το έχουμε ξαναφάει το χόρτο (βλέπε Artemis vs Trinity) παίζει να μας το ενεργοποιήσει με μελλοντικό firmware upgrade!! Χαμός πιστεύω... Ψήνομαι τρελλά να το τσιμπήσω!!
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Kαι ποιο πρόγραμμα θα τρέχει σωστά,χωρίς την οθόνη αφής?Το d6 για smartphones είναι beta έκδοση και το πιο πιθανό είναι να μην μπορείς να γράψεις ελληνικά ή μόνο αριθμούς.

Από την άλλη είναι ψιλοταλαιπωρία η χρήση του fake cursor.

Kαι δεν υπάρχει κανένα άλλο πρόγραμμα πλοήγησης με σοβαρούς χάρτες για Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Πλέον είμαι και εγώ κάτοχος του HTC S730.

 

Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές, καλή ποιότητα κατασκευής,ψιλοβαρύ (140gr), καλό feedback απο τα πλήκτρα, γρήγορος επεξεργαστής,άριστη οθόνη,το wifi δουλεύει άριστα,δυνατό ηχείο (συγκριτικά με το SE W950 μου).Για κάμερα δε συζητώ (αφου έχει και κάμερα πάλι καλά) απλά η κάμερα δουλεύει ανεκτά μόνο με αρκετό φωτισμο, αλλιώς η φωτό βγαίνουν πολύ σκοτεινές.Μόλις βρω χρόνο θα ανεβάσω φωτό.

 

Γενικά πιστεύω ότι είναι ταχύτερο από το S710 που ετοιμαζόμουν να πάρω - αλήθεια, γιατί οι 2 συσκευές έχουν την ίδια τιμή; - αν και για να είμαι δίκαιος, το s710 που πασπάτεψα λίγο σε ένα σταντ στα Media Markt είχε ανοιχτές όλες τις εφαρμογές που μπορεί να ανοίξει κάποιος!Δε πρόλαβα να ασχοληθώ πολύ ώστε να του κάνω reboot να δω πως πάει με άδεια μνήμη αλλά εικάζω οτι το S730 θα είναι πιο γρήγορο, αν και δε ξερω τι διαφορά των 2 cpu.

 

Του φόρεσα και μια microSD 2GB και όλα καλά.Περισσότερες εντυπώσεις στη πορεία.

 

Γενικά από πρώτη επαφή με windows mobile είμαι ικανοποιημένος.

Link to comment
Share on other sites

Καμιά φωτογραφία από την κάμερα τη συσκευής;

Αν μπορείς βγάλε κείμενο φωτογραφία...

Ευχαριστώ,

Χρόνια Πολλά :)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

:)Χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλους, με υγεία πάνω απ' όλα!

 

Ορίστε μερικές φωτό του κινητού :

 

Εξωτερική με συννεφιασμένο ουρανό

 

http://i108.photobucket.com/albums/n12/Fylarxos/IMAG0023.jpg

 

Φωτογραφία ενός φυλλαδίου (δεν έχει βγει καλή ίσως να ανεβάσω κάποια άλλη)

 

http://i108.photobucket.com/albums/n12/Fylarxos/IMAG0024.jpg

 

Το γραφείο μου :

 

http://i108.photobucket.com/albums/n12/Fylarxos/IMAG0025.jpg

 

Οι φωτογραφίες σε σχέση με τα γνωστά στάνταρντ των qtek και HTC είναι ικανοποιητικές, αλλά δεν συγκρίνονται με ένα καλό κινητό στα 2mpixel π.χ. SE Κ750.Σε ανοιχτούς χώρους με φωτισμό κάτι γίνεται, την νύχτα απλά δεν βγαίνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ για τις φωτογραφίες και χρόνια πολλά

αν μπορείς θέλω να βαλεις μια καλή φωτογραφία με κείμενο

σε full αναλυση.

 

Thanks...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει GPS το S730; :confused:

Γιατί ενώ η HTC δεν αναφέρει τίποτα στο site της, στο youtube υπάρχουν βιντεάκια (fake?) που δείχνουν οτι εχει.. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει GPS το S730; :confused:

Γιατί ενώ η HTC δεν αναφέρει τίποτα στο site της, στο youtube υπάρχουν βιντεάκια (fake?) που δείχνουν οτι εχει.. :ninja:

 

Ναι τα έχω δει και εγώ, από ότι έχω καταλάβει είναι ότι ενώ μεν ο επεξεργαστής του έχει built in gps η HTC δεν το έχει ενεργοποιημένο σκόπιμα... Στο μέλλον ίσως βγει sw ή patch που να το ενεργοποιεί.

 

anyway, έβγαλα μια φωτό μιας σελίδας Α4 κειμένου... αυτό ήταν ότι καλύτερο μπόρεσα με την φωτογραφική του κινητού:

 

 

 

Το αποτέλεσμα είναι πολύ κάτω του μέτριου... Το focus της κάμερας είναι ρυθμισμένο (αν κάνω λάθος διορθώστε με) μάλλον για μακρινές λήψεις και όχι για τοσο κοντά (περίπου 10 πόντους από τη σελίδα).

 

Υ.Γ την φωτό την τράβηξα με 2Mpixels αλλά μάλλον έγινε resize κατα το upload... όχι ότι αλλάζουν και πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ,

θέλω να βγάζω σημειώσεις φωτογραφία οποτέ

δεν κάνει...

 

Καλή Χρονια σε όλους

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας σε άλλα φόρουμ για την ύπαρξη του GPS στο κινητό και έχοντας υπόψιν τα διάφορα βίντεο του youtube έκατσα και το έψαξα λίγο το θέμα... Έκανα λοιπόν τα εξής:

 

Κατέβασα ένα προγραμματάκι ονόματι GPS Test το οποίο αναζητεί στα com ports από 0 μεχρι 9 κάποια συσκευή gps και συνδέεται ώστε να δείξει δορυφόρους και στίγμα.Στο δικό μου S730 συνδέεται στο com 4 και στην αρχή βγάζει μήνυμα "gps starting up" όπως στο screenshot. Δεν βρίσκει πολλόυς δορυφόρους γιατί το δοκίμασα μέσα (θα του κάνω και test drive εκτός σπιτιού).Πιστεύω ίσως στο μέλλον έχουμε νεότερα για το gps και "επίσημα" απο την HTC.;)

 

*Φυσικά υπάρχει και η περίπτωση ναι μεν η cpu του κινητού να έχει gps αλλά να μην διαθέτει κεραία, οπότε όλες οι προσπάθειες είναι τσάμπα...*

 

Ορίστε και τα screencaps :

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κι από εμένα!

 

Λέω να κάνω το μεγάλο βήμα αλλαγής από Symbian σε Windows Mobile, οπότε έχω μερικές ερωτήσεις για τους κατόχους:

 

- Το slide δουλεύει καλά ή έχει "τζόγο"; (μέρες που είναι :lol:)

- Σύνταξη SMS μπορούμε να κάνουμε από το αλφαριθμητικό πληκτρολόγιο;

- Αναζήτηση επαφών με εισαγωγή των πρώτων γραμμάτων γίνεται;

- Η μπαταρία πόσο περίπου κρατάει;

- Τι περιλαμβάνεται στη συσκευασία;

- Το ηχείο παίζει δυνατά ήχους κλήσης; (ΜΡ3 κλπ)

- Ηχογράφηση συνομιλίας μπορεί να κάνει;

- Συντομεύσεις αριθμών επαφών στο πάνω πληκτρολόγιο έχει;

 

Αυτά τα ολίγα μέχρι στιγμής!

 

Καλή Χρονιά σε όλους μας και πάντα με υγεία και καινούργια κινητά! :D

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά!

 

Λοιπόν για τις ερωτήσεις... έχουμε και λέμε:

 

-Το slide δουλεύει πολύ καλά, από τα καλύτερα του είδους και μακράν ανώτερο από νόκια π.χ. Ν95.Έχει ένα απειροελάχιστο τζόγο που για το μέγεθος του δεν είναι τίποτα, τώρα για το μέλλον... θα δείξει, το κινητό είναι καινούργιο ακόμα.Πάντως η ποιότητα κατασκευής του είναι φοβερή.

 

-Για τα Sms η σύνταξη γίνεται και κανονικά, δηλαδή όπως σε ένα φυσιολογικό κινητό με αλφαριθμητικό πληκτρολόγιο, και με το qwerty όπου είναι σαφώς πιο εύκολη και γρήγορη η πληκτρολόγηση κειμένου.Μάλιστα έχει και μια μορφή εξελιγμένου Τ9 το οποίο με τα πρώτα 2-3 γράμματα εμφανίζει λέξεις που ταιριάζουν π.χ. : αν πληκτρολογήσω τα γράμματα "π" και "α" θα εμφανίσει "παιδί","παίζω"¨,"πατάτα" κ.λ.π.

 

-Η αναζήτηση επαφών δουλεύει με την εξής φιλοσοφία: όταν κάνουμε αναζήτηση και πατήσουμε το "5" (κ,λ,μ) θα εμφανίσει με αλφαβητική σειρά τα ονόματα που αρχίζουν απο κ, μετά αυτά που αρχίζουν απο λ και πάει λέγοντας.Το ίδιο κάνει και σε επίθετα και σε μικρά ονόματα, σε email,msn contacts κλπ.Γίνεται να γράψεις τα πρώτα γράμματα και να σου δείξει τις επαφές που περιέχουν αυτά τα γράμματα π.χ. αν γράψω "δημ" θα εμφανίσει και το "Δήμητρα" αλλά και το "Παπαδημητρίου,Θανάσης".Γενικά τις επαφές τις χρησιμοποιεί περίπου όπως το outlook.

 

-Η μπαταρία είναι σχετικά καλή για smartphone, αν και με μια σχετικά μέτρια χρήση μπορεί να κρατήσει 2 μέρες (48 ώρες).Αν χρησιμοποιήσω πολύ το WLAN (πχ να βλέπω βιντεάκια στο Youtube :p ),στέλνω αρχεία μέσω bluetooth και κάνω 6-7 τηλεφωνήματα η μπαταρία αδείαζει σε μια με μιάμιση μέρα.Έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι ο γρήγορος επεξεργαστής είναι ενεργοβόρος και ότι αν απασχολείται πολλή ώρα την "καθαρίζει" την μπαταρία.Με ένα καλό task manager κλείνουμε ότι δε χρειαζόμαστε και το κινητό είναι συνέχεια οκ - και τρέχουν οι εφσρμογές πιο γρήγορα με πιο πολλή ελεύθερη ram.

 

-Στη συσκευασία περιλαμβάνονται τα εγχειρίδια χρήσης και τα cd του τηλεφώνου (φυσικά), στερεοφωνικά ακουστικά με το mini usb βύσμα της HTC (δεν αλλάζουν τα ακουστικά όπως τα sonyericsson) και o φορτιστής του.Ήλπιζα να είχε καμια θήκη μέσα αλλά τίποτα δυστυχώς...

 

-Το ηχείο είναι πολύ καλό, το καλύτερο από όσα κινητά είχα μέχρι στιγμής και σίγουρα πολύ καλύτερο απο το SE w950 που επίσης έχω και είναι και "Walkman" :p .Και στην αναπαραγωγή τραγουδιών αλλά και στις κλήσεις παίζει αρκετά δυνατά και καθαρά ώστε το ακούς και σε μέρη που έχει φασαρία.Τα ακουστικά του είναι και αυτά αρκετά καλά με καλη απόδοση στον ήχο και στις κλήσεις.Αλλά και η δόνηση του είναι αρκετά δυνατή.

 

-Ηχογράφηση συνομιλίας δεν κάνει, αλλά σίγουρα υπάρχει προγραμματάκι για αυτή τη δουλειά... Εγώ δεν έχω ασχοληθεί πολύ με το θέμα γιατί δεν με ενδιαφέρει και πολύ η ηχογράφηση...

 

-Συντομεύσεις στο πληκτρολόγιο μπορείς να βάλεις έιτε κάποια επαφή είτε κάποιο πρόγραμμα και δεν υπάρχει περιορισμός στο ποιό τύπο shortcut θα έχουν τα πλήκτρα, δηλαδή μπορεί να είναι και ανάκατα.

 

Ελπίζω να σε κάλυψα φίλε OculatusAbis, για οτιδήποτε άλλο εδώ είμαστε...

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικός! τι να πω :O

 

Πάντως φίλε μου αν κάτι με "απωθεί" από τα WM γενικότερα είναι το σοβαρό πρόβλημα της αυτονομίας τους. Εντάξει εγώ έχω ένα Symbian (N73) που αποτελεί ίσως την εξαίρεση στο θέμα της αυτονομίας των smartphones γενικότερα αλλά σίγουρα τα πράγματα έπρεπε να είχαν πλέον βελτιωθεί. Από τη μια μας δίνουν δυνατούς επεξεργαστές, από την άλλη μας παίρνουν από την αυτονομία! τι να πεις :mad:

 

Σίγουρα ένα wm smartphone έχει να δώσει πολλά περισσότερα από πλευράς εφαρμογών αλλά αν πρόκειται να κάνω το βήμα να περάσω στην άλλη "όχθη", πρέπει τουλάχιστον να μην χάσω κάτι από τη λειτουργικότητα ενός symbian σχετικά με την τηλεφωνία του, χρήση δηλαδή ως απλό κινητό τηλέφωνο. Γι' αυτόν ακριβώς τον λόγο δεν ασχολούμαι με τα κανονικά PDAs (touchscreen χωρίς keypad)...

 

Άρα λοιπόν συγκεντρωτικά έχουμε να κάνουμε με τα εξής ζητήματα:

 

1. Αυτονομία. Δεν το βλέπω να μου κρατά πάνω από 2 μέρες με νορμάλ χρήση και σε προφίλ "εκτός δικτύου" το βράδυ...

 

2. Πληκτρολόγηση SMS. Νομίζω δεν θα έχω πρόβλημα...

 

3. Ηχογράφηση συνομιλίας. Πιστεύω υπάρχουν εφαρμογές που το καταφέρνουν.

 

4. Πρόσβαση στο ημερολόγιο και επιλογές χρήσης του. Αν δεν κάνω λάθος τα πράγματα θα είναι καλύτερα και πληρέστερα από τα symbian.

 

5. Πρόσβαση στη λίστα επαφών ή στο μενού εφαρμογών κατά τη διάρκεια της κλήσης μπορούμε να έχουμε;

 

6. Επιλέξιμο ήχο κλήσης, υπενθυμίσεων, μηνυμάτων κλπ μπορούμε να έχουμε; τι είδους (mp3, mid κλπ). Κάθε προφίλ μπορεί να έχει τον δικό του ήχο κλήσης και μηνυμάτων;

 

7. Εφαρμογή τύπου Notepad με αποθήκευση πολλών αρχείων τύπου ".txt" έχει ;

 

8. Δυνατότητα δημιουργίας ομάδων επαφών υπάρχει;

 

9. Υπάρχει log με γεγονότα κλήσεων, sms κλπ;

 

Καλά που έμπλεξες με 'μένα ρε φίλε :lol: :lol: :lol:

 

Μάλλον θα πάω μια βόλτα από το Πλαίσιο να το περιεργαστώ από κοντά (αν και δεν βλέπω να το έχων για display :mad:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου για το θέμα της αυτονομίας... δυστυχώς δεν είναι ικανοποιητική και για μια all in one χρήση με wifi, bluetooth handsfree και gps navigation πολύ δύσκολα να βγάλει μια μέρα.Μάλλον θα πάρω κάνα φορτιστή αυτοκινήτου... Το w950 με έβγαζε ασπροπρόσωπο όσο και να το βασάνιζα... Αν και άλλο 200 Mhz arm και άλλο 400 qualcomm - δε ξέρω βέβαια ποιος είναι πιο γρήγορος...

 

Αλλά η διαφορά στην ευκολία χρήσης με το ένα χέρι είναι τεράστια.Εντάξει γίνεται και με το w950 να γράψω ένα sms με το ένα χέρι αλλά για τα δύσκολα θέλει γραφίδα... και σε δύσκολες καταστάσεις είναι μπέρδεμα να βγάζεις γραφίδες και να πατας το touchscreen.Ένα series60 κινητό πρέπει να είναι πιο εύκολο σε απλή χρήση, τα μενου του windows mobile μοιάζουν σαν να ήθελαν λίγο ακόμα βελτίωση. Φυσικά είναι παραμετροποιήσιμα μέχρι αηδίας.

 

Τώρα για τις εφαρμογές που υπάρχουν, πραγματικά υπάρχει τεράστια ποικιλία-ότι θέλεις το βρίσκεις, και μάλιστα υπάρχουν και πολλά freeware.Ήταν και αυτός ένας λόγος που είπα να αλλάξω πλατφόρμα γιατί το UIQ μπορεί να είναι εξαίρετο σε θέματα interface και εργονομίας αλλά απο εφαρμογές ψιλοπράματα.

 

Το ημερολόγιο είναι μια σμίκρυνση του outlook, με αποτέλεσμα να είναι υπερπλήρες.Γενικά δεν νομίζω κάποιος να χρειάζεται κάτι παραπάνω από αυτό.

 

Κατά τη διάρκεια της κλήσης μπορείς να κάνεις ότι θέλεις, καθότι διαθέτει και multitasking το κατάστημα... :lol: αλλά αυτό πιστεύω το ήξερες ήδη, δεν νοείται smartphone χωρίς Mutlitasking.

 

Στα προφίλ μπορούμε να αλλάξούμε τα πάντα, από ήχους κλήσης, μηνυμάτων κλπ μέχρι και τον ήχο της υπενθύμισης του ημερολογίου.Έχω όμως την εντύπωση ότι ΔΕΝ παίρνει mp3 για ήχο μηνυμάτων, θα το τσεκάρω και θα σου πω.

 

Για σημειώσεις έχει και πρόγραμμα σημειώσεων και το word mobile οπότε πιστεύω είσαι οκ, από κει και πέρα ισχύουν τα γνωστά περί άπειρων εφαρμογών κλπ.

 

Στις επαφές μπορείς να φτιάξεις ομάδες και να ρυθμίσεις σε ποιους θα χτυπαει, ποιους θα απορρίπτει κλπ. Επίσης ένα άλλο ωραίο που κάνει είναι ότι δείχνει στην κάθε επαφή πότε έγινε η τελευταία κλήση σε αυτήν.Μου έκανε και μια χαζομάρα όμως, όταν μπήκε στο msn messenger κατέβασε και πέρασε στις επαφές του τηλεφώνου τις επαφές του msn.Είδα και εγω τις επαφές αυτές και τις έσβησα, με αποτέλεσμα να σβηστούν και από τον messenger!Προσπαθώ να τις ξεχωρίσω αλλά μεχρι στιγμής δεν έχω βρει άκρη.

 

Αν θες να δεις περίπου πως είναι το windows mobile, δεν είναι υποχρεωτικό να βρεις ενα s730... Που δύσκολα θα το βρεις live σε κάποιο μαγαζί.Και το s710 να δεις, δεν έχουν διαφορές στα μενού τους...

 

Συγγνώμη για τα μεγάλα ποστ, αλλά προσπαθώ να περιγράψω όσο μπορώ την εμπειρία μου με το τηλεφωνο.;)

Link to comment
Share on other sites

Με βοηθάς πάρα πολύ και σ' ευχαριστώ για τον χρόνο σου :happy:

 

Απλά, επειδή θέλω να "παντρέψω" την εργονομία ενός απλού κινητού με ένα WM, σκέφτομαι τι να κάνω.

 

Τώρα τελευταία είδα και κάποια πιο εξελιγμένα τηλέφωνα όπως το ΗΡ iPAQ 610c και το ASUS P750 που έχουν όλα τα καλά και από τις δύο πλευρές. Γενικά δεν εμπιστεύομαι την ποιότητα κατασκευής σε συσκευές με κινούμενα μέρη :confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια παιδες! Καινουγιος στο posting, ενδιαφερομαι για ενα κινητο με WiFi που να δεχεται skype και το S730 φαινεται μια πολυ καλη επιλογη. Τα σχολια στο τοπικ ειναι πολυ κατατοπιστικα και ευχαριστω και εγω τον Offroader για τις πληροφοριες που μας παρεχει. Ηθελα να ρωτησω εαν καποιος εχει χρησιμοποιησει στο S730 skype για WM6 και εαν ναι πως του φανηκε το voice call, το messaging κλπ κλπ.

Samsung Note II - Young Duos - Nexus 7 3G

----------------------------

Παύλος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω κάνει ένα test drive και είναι εξαιρετικό! Αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι δεν χρησιμοποίει ακόμα τις κάμερες του τηλεφώνου, κατά τα άλλα δουλεύει ακριβώς όπως η έκδοση για desktop.Μάλιστα σε μια καφετέρια που βρήκα ανοιχτό access point έκανα 2-3 κλήσεις σε φίλους μέσω skype και δεν καταλάβαινα εύκολα διαφορά από κανονική κλήση!

 

Το καλό είναι οτι χρησιμοποίει και το ακουστικό/μικρόφωνο της συσκευής αλλά και του hansdfree.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση! Βασικα ειμαι μεταξυ του Touch και του S730 και προσπαθω να βρω + και - σε καθε συσκευη. Δεν ξερω αν ισχυει (προσπαθω να βρω πληροφοριες στο φορουμ), αλλα ακουσα καποια σχολια για την οθονη του Touch (δεν υπακουει στις εντολες και αλλα τετοια). Εσυ τι εχεις να πεις μεταξυ των 2; Η λιγοτερη RAM εχει μεγαλο αντικτυπο στην καθημερινη χρηση ή οχι και τοσο; Το Τouch μου φαινεται πιο ελκυστικο overall αλλα δεν ξερω αν πηγαινει καλά με skype και εαν η οθονη εχει μακροζωϊα.

Samsung Note II - Young Duos - Nexus 7 3G

----------------------------

Παύλος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, είμαι και εγώ κάτοχος του s730 εδώ και λίγο καιρό και μου έχει δημιουργηθεί μια απορία. Όταν γράφουμε με το qwerty πληκτρολόγιο με ελληνικούς χαρακτήρες πως μπορούμε να βάλουμε τόνο. Δεν μιλάω για το xt9?

 

Και επίσης, είναι δυνατόν να ελευθερώσουμε και άλλο την μνήμη από τα προγράμματα που έχουν βάλει να τρέχουν παράλληλα με τα wm και να τα βάλουμε να ξεκινάνε από εξωτερική κάρτα.

 

 

Και για ήχους μηνυμάτων αρκεί να βάλουμε το mp3 στο φάκελο my documents στην μνήμη του τηλεφώνου και όλα είναι ok.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο δεν υπάρχει η δυνατότητα να συγχρονίζονται ΚΑΙ οι σημειώσεις με το outlook!

Κρίμα, διότι τις δουλεύω πάρα πολυ.

Κατα τα άλλα.....πληρέστατο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...