Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποιοι δυστυχώς συγχέουν την έννοια του forum με του chat :!:

 

Καλορίζικο κι από εμένα φίλε zaharaki. Οι πληροφορίες σου είναι πολύτιμες για εμάς τους υποψήφιους αγοραστές. Πάντως άμα είχε και ραδιόφωνο θα ήταν το πληρέστερο pda phone της αγοράς. Αλλά και χωρίς αυτό μια χαρά είναι :)

 

μην μας μαλωνεις μια παρεα ειμαστε :)

 

 

μετα την ελλειψη του ραδιοφωνου φιλε μου θα συμπληρωνα και την μη υπαρξη φλας στην καμερα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ma ti panagia etsi mou erxete na agoraso kamia 100ara radiofonakia apo tin kina ke na sas ta kano doro, toso poli agapate to radiofono re pedia? :D

 

Εγώ προσωπικά δεν είπα ότι δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό. Αλλά αναμφισβήτητα είναι ένα συν (+) για όποιο τηλέφωνο το διαθέτει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν είπα ότι δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό. Αλλά αναμφισβήτητα είναι ένα συν (+) για όποιο τηλέφωνο το διαθέτει.

 

 

den ipa file mou oti to ipes esi prosopika :) aplos exo di na to zitane PARA pola atoma ke mou kani entiposi.

 

ipame apo to kaiser lipoun 3 pragmata. 1)VGA 2)Radio 3) Flash alla den ginete na ta exoume ola ;)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδες τα leng δεν κανουν για το καιζερ :lol:

αυτα δημιουργουσαν το προβλημα με τα hardware buttons οποτε ο εξελληνισμος πρεπει να κοιταξει σε αλλη κατευθυνση ;)

Kαλά που το είπες γιατί θα ήταν το πρώτο που θα έβαζα πάνω. :lol:

 

Α, μόλις ήρθε και το δικό μου. :w00t::yahoo::tease:

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Kαλά που το είπες γιατί θα ήταν το πρώτο που θα έβαζα πάνω. :lol:

 

Α, μόλις ήρθε και το δικό μου. :w00t::yahoo::tease:

 

:cry::cry: kaloriziko :cry::cry: pote to parigiles esi re karagiozi? :(

Link to comment
Share on other sites

3/9 και μη με ξαναπείς καραγκιόζη !!! :lol::lol::lol:
Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

μην μας μαλωνεις μια παρεα ειμαστε :)

 

Δεν αντιλέγω. Όντως φαίνεστε πολύ αγαπημένη παρέα και σας χαίρομαι. Όμως για ό,τι δεν έχει σχέση με το Kaiser υπάρχουν τα pm's. ;) Τέλος κι από μένα τα off topic :X

 

 

μετα την ελλειψη του ραδιοφωνου φιλε μου θα συμπληρωνα και την μη υπαρξη φλας στην καμερα ;)

 

Συμφωνώ απολύτως. Ειδικά άμα είχε κανένα ξένον θα ήταν άπαιχτο.

Link to comment
Share on other sites

3/9 και μη με ξαναπείς καραγκιόζη !!! :lol::lol::lol:

 

ok tha se leo "10" :) ke esi prolaves tin proti partida :(

Link to comment
Share on other sites

Α, μόλις ήρθε και το δικό μου. :w00t::yahoo::tease:

 

Καλορίζικο φίλε μου... περιμένουμε και απο σένα λοιπόν τις πρώτες (δευτερες, τρίτες, κλπ) εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Kαλά που το είπες γιατί θα ήταν το πρώτο που θα έβαζα πάνω. :lol:

 

Α, μόλις ήρθε και το δικό μου. :w00t::yahoo::tease:

 

αντε καλοριζικο ""10"" :worry::worry: μην σε πω και γω καραγκιοζη :Xκαι φωναζεις :lol:

 

καλο στρωσιμο και βαστα γερα σε περιμενει δουλιτσα :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω. Όντως φαίνεστε πολύ αγαπημένη παρέα και σας χαίρομαι. Όμως για ό,τι δεν έχει σχέση με το Kaiser υπάρχουν τα pm's. ;) Τέλος κι από μένα τα off topic :X

 

Παρότι δεν έχεις άδικο - και μια μια συμμετέχω και στο... off topic- να σου πω πως το γεγονός ότι το Καιζερ προς το παρόν το έχει μόνο ο zaharakis, μας έχει κάνει λίγο πιο χαλαρούς γιατί μόνο εκείνος μπορεί να πει κάτι ουσιαστικό! Οι υπόλοιποι για να μην μιλάει και μόνος του:lol:, λέμε και καμιά κουβέντα μέχρι να έχει φρέσκα νέα του εργαλείου!!;):)

 

 

Αυτό που σε μηχανάκια των 700 και 800 €, ενώ βάζουν κάμερα 3 mp δεν λένε να βάλουν κι ένα flashaki, δεν το καταλαβαίνω!!! Είναι τόσο δύσκολο??:O

 

 

Καλορίζικο κι από μένα karagiozis10!!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Kαλά που το είπες γιατί θα ήταν το πρώτο που θα έβαζα πάνω. :lol:

 

και μετα μου λες να μην βιαζομαι να δωσω πληροφοριες ,""απο βδομαδα με την ησυχια σου"" ελεγες :!:

 

αν δεν το ελεγα και τα κραταγα ολα να σας τα πω μαζεμενα....θα πηγαινανε τα hard reset συνεφο :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά που μας βοηθάς. Πάω τώρα έχω δουλειά. :p
Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά που μας βοηθάς. Πάω τώρα έχω δουλειά. :p

 

αντε καλο βολι :lol:

 

οτι θες μιλα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά που μας βοηθάς. Πάω τώρα έχω δουλειά. :p

 

1-2....:blink:

 

ακουει???

 

τι εκανες? πως πας??

 

εγω ειμαι πλεον ετοιμος :D

 

τωρα παει σφαιρα !! τελος :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

dimitri exo anixta 2 parathira, 1 me tin megali ikona apo to expansys tou kaiser ke to alo gia na patao F5 ke na perimeno nea sou.

 

gia pes lipon ti tou exis kani ela ela, dose mou ligi trofi. 7,5 meres exo akoma :(

Link to comment
Share on other sites

dimitri exo anixta 2 parathira, 1 me tin megali ikona apo to expansys tou kaiser ke to alo gia na patao F5 ke na perimeno nea sou.

 

gia pes lipon ti tou exis kani ela ela, dose mou ligi trofi. 7,5 meres exo akoma :(

 

σας ετοιμαζω πακετο με ολες τις εφαρμογες που δουλευουν ..αλλα μην βιαζεσαι ;)

 

ξερεις τι ειναι 7.5 μερες ακομα???:blink:

 

:lol::lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ξερεις τι ειναι 7.5 μερες ακομα???:blink:

 

 

bravo etsi na mou to kopanas sinexia. :cry:

Link to comment
Share on other sites

:w00t::w00t: ! To exw anagi polu ! Me exei faei ! Kai to thelw ! To thelw ! To thelw ! :w00t::w00t:

 

 

xaxa akou ti lei! ego exo katharisi ke to xoro sto grafio mou pou tha katsi re si. to paragila kiolas simera ke tou dialego ke 4gb microSDHC tora. ke thelo ke 7,5 meres opos lei o zaharakis akoma gia na to paro!

 

ke to xirotero jeris pio ine? oti 15 tou minos pefti savato! ke an o remalis o mixanakias den erthi savato, simeni oti den tha erthi oute kiriaki ara ego tha to paro stis 17 tou minos! auto mas kani 9,5 meres!

Link to comment
Share on other sites

xaxa akou ti lei! ego exo katharisi ke to xoro sto grafio mou pou tha katsi re si. to paragila kiolas simera ke tou dialego ke 4gb microSDHC tora. ke thelo ke 7,5 meres opos lei o zaharakis akoma gia na to paro!

 

ke to xirotero jeris pio ine? oti 15 tou minos pefti savato! ke an o remalis o mixanakias den erthi savato, simeni oti den tha erthi oute kiriaki ara ego tha to paro stis 17 tou minos! auto mas kani 9,5 meres!

 

 

:rotfl::rotfl::rotfl::D:D:D

 

εχω λιωσει στο γελιο μιλαμε :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

που ειναι ο karagiozis 10 ΟΕΟ??:rolleyes:

 

 

εχει πεσει με τα μουτρα στο εργαλειο και δεν μιλαει καθολου :lol::lol:

 

karagiozis 10 ακουει ??:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, αρνητικά για όσους ψάχνουν : έλλειψη ραδιοφώνου._(τελεία και παύλα) :D

 

Tην VGA την θεωρώ υπερβολική για τέτοιο μέγεθος οθόνης. Περισσότερο θα φρενάρει το μηχάνημα παρά καλό θα κάνει. Το φλας για την φωτογραφική επίσης, αφού και να υπήρχε δεν θα βοηθούσε ουσιαστικά.

 

Τα υπόλοιπα όλα θετικά, ταχύτατο, όμορφο, καλοσχεδιασμένο, καλά υλικά (o χρόνος θα δείξει αν θα έχουμε εύκολες φθορές από την σκληρή χρήση όπως σε κάποια άλλα μοντέλα της HTC) και πολύ καλό τηλέφωνο. Εξοπλισμένο σαν αστακός και με "επαγγελματικές" δυνατότητες, μια "βαριά" συσκευή για τους απαιτητικούς, με ατελείωτη μνήμη.

 

Νομίζω το καλύτερο ως τώρα GPS της HTC, απλά ικανοποιητικό σχετικά με τα κορυφαία ενσωματωμένα στα glofiish. Tα προβλήματα που αναφέρει ο zaharakis δεν τα βλέπω προς το παρόν, αν και δοκίμασα αρκετά προγράμματα πλοήγησης χωρίς πατέντες.

 

Μια από τις κορυφαίες συσκευές στο είδος της που κυκλοφορούν σήμερα. :yinyang:

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...