Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα μου εξηγησει τελικα κανεις τι ειναι το destinator ακριβως ?? :confused::(:mad: :!:

 

πρόγραμμα Navigator Με χαρτες Ελλαδος.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν καταφέραμε να σου το μπλοκάρουμε ε???:lol:

 

Καλορίζικο Δημήτρηηηηηη!!!

 

Χαίρομαι γιατί διαβάζω ότι οι πρώτες εντυπώσεις σου είναι πολύ καλές!:)

 

Άντε, να το χαρείς!!!:):):)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και απο εδω δημητρη!!!!την ειχα στημενη στο σχηματαρι στο κουριερ αλλα ηταν γρηγορος και μου ξεφυγε:lol::D

 

Κρίμα... Σε σένα στηριζόμουνα για να το πάρει μετά από καμιά εβδομάδα:D!! Αλλά τι να κάνεις?? Άμα ήτανε και.... ταχυ-ταχυδρόμος πως να τον προλάβεις?!?:lol:

 

Είναι τυχερός που είμαστε και καλοί άνθρωποι και δεν θέλαμε να τον αφήσουμε άϋπνο για τις επόμενες 4-5 μέρες!!!!:lol::lol:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και απο εδω δημητρη!!!!την ειχα στημενη στο σχηματαρι στο κουριερ αλλα ηταν γρηγορος και μου ξεφυγε:lol:

 

Κρίμα... Σε σένα στηριζόμουνα για να το πάρει μετά από καμιά εβδομάδα:D!! Αλλά τι να κάνεις?? Άμα ήτανε και.... ταχυ-ταχυδρόμος πως να τον προλάβεις?!?:lol:

 

Είναι τυχερός που είμαστε και καλοί άνθρωποι και δεν θέλαμε να τον αφήσουμε άϋπνο για τις επόμενες 4-5 μέρες!!!!:lol:

 

λοιπον δεν θα σας πετυχω απο κοντα??που θα μου πατε και οι δυο σας :lol::lol:

 

ολα καλα μεχρι στιγμης .

 

με το gps παιζω τωρα να δω ποσα απιδια παιρνει ο σακος :)

 

υπομονη τα λεμε το βραδακι μιας και οι οικογενειακες υποχρεωσεις δεν με αφηνουν να ..:rolleyes:

 

αγιασω :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

DIMITRI!!! :cry::cry::cry:

 

giati mou to kanis auto mou les?:cry:

 

tora tha paro tilefono sto plaisio na ta kano ola ano kato... tha se enimeroso gia to ti tha mou poune

Link to comment
Share on other sites

ela, kati egine :) pira tilefono ke o tipos IJERE GIA TO KAISER! lei oti to perimenoun aplos den ijere akrives imerominia tora. ke epidi ime poli pismataris sto tilefono, ton evala na pari tilefono sta kentrika ke na mathi perisoteres plirofories, ke kratisi gia sira protereotitas :D

 

tha jero se 10 lepta na sas enimeroso.

Link to comment
Share on other sites

ela, kati egine :) pira tilefono ke o tipos IJERE GIA TO KAISER! lei oti to perimenoun aplos den ijere akrives imerominia tora. ke epidi ime poli pismataris sto tilefono, ton evala na pari tilefono sta kentrika ke na mathi perisoteres plirofories, ke kratisi gia sira protereotitas :D

 

tha jero se 10 lepta na sas enimeroso.

 

Έχω την εντύπωση ότι περάσαν τα δέκα λεπτά.

Τι σου είπαν;:D

Link to comment
Share on other sites

opos oloi sas fantazeste, espasa ta moutra mou. mias ke o tipos lei oti den bori na kani tipota efoson den ine kataxorimeno sto sistima. den jeri pote tha bi stin lista.

 

zaharaki, auto me tin kratisi pou les file mou sigoura stin vouliagmenis den ginete, ke lei oti den ginete oute se kapio alo katastima. ise sigouros?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχουμε και λεμε..

 

καποια προγραμματα tweaks που ειχα παντα και απαραιτητα στον τιτανα μου ΔΕΝ ειναι συμβατα με το καιζερ..δλδ

 

HTweakC_2.1

 

xcpuscalar2007

 

OxiosMemory

 

ευτυχως δουλευει το Tweaks2k2NET και καποια πραγματακια τα βολευω...

 

επι της ουσιας...το τηλ δουλευει γρηγορα.

 

η καμερα του ειναι ικανοποιητικη (μην τρελαινομαστε κι ολας κινητο ειναι) πολυ καλυτερη απο του 3600,λογω ονομαστικης των 3mpxls,ζωηρα χρωματα και μενου οπως του 3600.

 

επιτελους

η οθονη του απεκτησε φωτεινοτητα (πολυ καλυτερα τα πραγματα απο του τιτανα που σε κατασταση ηλιοφανειας....χρησιμοποιουσα τα vj utillities...)και πλεον στον ηλιο ειναι πολυ ευκρινης!

 

το gps του που ειναι και το ζητουμενο...

 

δεν κλειδωνει ευκολα σημα και θελει συνεχεια επαναρυθμιση...

 

ζηταει το gps gate οπωσδηποτε!!με αυτο ολα ειναι κανονικοτατα και δουλευουν αψογα! προσωπικα δεν εχω προβλημα οποτε το αφηνω ακομα για να το τσεκαρω καλυτερα.

 

υποψιν οτι τα destinator 6+7 που δουλευω δεν ειναι original...στον τιτανα δουλευαν τελεια και με την μεσολαβηση του gps gate 2.5 δουλευουν μια χαρα και στο καιζερ.

 

ελευθερη μνημη (ρομ) 130mb περιπου

 

και σε cold boot η ram δεν πεφτει κατω απο 71 mb ελευθερα!!

ειναι πολυ ενθαρυντικα ολα αυτα αλλα εγω θελω ακομα να αλλαξω καποια registry settings που και το τηλεφωνο θα δουλεψει πιο γρηγορα αλλα και η ραμ θα απογειωθει!

 

πχ disable phone skin,απεγκατασταση του htc home,που δεν το χωνεψα ποτε!! και καποια αλλα..

 

οι λειτουργιες τηλεφωνου πλεον ειναι ακαριαιες!! ξεκινας να καλεις και σταματας μια κληση αμεσα χωρις αυτην την ενοχλητικη καθυστερηση των 3 δευτερολεπτων απο πατημα σε πατημα των πληκτρων σταρτ στοπ την κληση!(κατι που και στον τιτανα μου ειχε λυθει αλλα οχι σε τετοιο επιπεδο!)

 

θα επιστρεψω και με αλλες πληροφοριες αφου το δω καλα και στην πορεια.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

opos oloi sas fantazeste, espasa ta moutra mou. mias ke o tipos lei oti den bori na kani tipota efoson den ine kataxorimeno sto sistima. den jeri pote tha bi stin lista.

 

zaharaki, auto me tin kratisi pou les file mou sigoura stin vouliagmenis den ginete, ke lei oti den ginete oute se kapio alo katastima. ise sigouros?

 

οσες κρατησεις εχω κανει στο πλαισιο σε συγκεκριμενο καταστημα στο παρελθον,δεν παρουσιαστηκε ποτε κανενα προβλημα!

τωρα αν κατσει τωρα τι να σου πω?:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο που το διαβασα καπου πιο πισω απο εναν φιλο..

 

δεν χρειαζεται screen protector να αγορασετε απο αλλου!η htc εχει μεριμνησει και το εχει περιλαβει στην συσκευασια του τηλ :blink:

 

βασικα ποτε δεν εχω χρησιμοποιησει τετοιο πραγμα αλλα μια που το ειχε...το κοτσαρησα επανω :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

zaharaki pes mou se parakalo apo pou parigiles to kaiser ke pia ekdosi akrivos.

 

apo to expansys.com? i to expansys.com.gr

Link to comment
Share on other sites

dimitri, oso anafora to tweak http://www.modaco.com/Paul-s-P4550-Tweak-Pack-t257904.html

 

oriste to link. dokimase to se parakalo ke pes mou.

 

αυτο θοδωρη κανει το τηλ ποιο αργο :lol::lol:

 

απο το http://www.expancys.com.uk ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

απο bug δημητρη πως παει;εχει τιποτα ενοχλητικο;

 

υπαρχουν ασυμβατοτητες με καποια προγραμματα γιαννη.

 

δεν μπορω να πω οτι οταν το φορτωσα το τηλ πεταγε....

 

εχω ηδη 2 HR .:lol: πειραματιζομαι μηπως και το φερω στα μετρα μου:)

 

αλλα ετσι ειναι αυτα...θελει υπομονη μιας και οι developers τωρα παρελαβαν και αυτοι τα καιζερ τους :D και αρχιζουν δουλεια:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

λογικο!!εδω ηρθε σε λογαριασμο ο τιτανας:lol:πραγμα που πριν 1 μηνα δεν το πιστευα οτι θα δουλευε αυτο το πραγμα σωστα:D

 

εσυ πρεπει να δεις τον δικο μου τιτανα για να καταλαβεις τι σου λεω..δεν παει το μυαλο σου πως δουλευει ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...