Jump to content

Θορυβος στο tower


asmodeus
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα.εχω εδω και 2 χρονια ενα pc.τωρα τελευταια αρχιζει ομως να μου φαινεται οτι κανει αρκετο θορυβο.προφανως ειναι τα cooler.υπαρχουν πια αθορυβα cooler?η αληθεια ειναι πως δεν εχω ψαξει πιο κανει το θορυβο γιατι αν ειναι απο τροφοδοτικο υποθετω θελει αλλαγη ολη το τροφοδοτικο?για πειτε καμια γνωμη.....
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.εχω εδω και 2 χρονια ενα pc.τωρα τελευταια αρχιζει ομως να μου φαινεται οτι κανει αρκετο θορυβο.προφανως ειναι τα cooler.υπαρχουν πια αθορυβα cooler?η αληθεια ειναι πως δεν εχω ψαξει πιο κανει το θορυβο γιατι αν ειναι απο τροφοδοτικο υποθετω θελει αλλαγη ολη το τροφοδοτικο?για πειτε καμια γνωμη.....

Cooler εννοείς τα fans; Αν ναι, τότε ένα καλό αθόρυβο ανεμιστηράκι κάνει από 10 μέχρι 40 ευρώ, ανάλογα τη διάμετρο και τον τύπο. Ψάξε ποιό κάνει τον θόρυβο, καθάρισέ το, και αν συνεχίζει τότε θα το αλλάξεις αναγκάστικά...

Link to comment
Share on other sites

μάλλον κάποιο ανεμιστηράκι σε αφήνει σιγα σιγα, άνοιξε το κουτί καθαρισέ τα (εγώ το καθαρίζω με αυτα τα μπουκαλάκια με άερα που πουλάει το πλαίσιο). Άμα συνεχίζεις να ακούς θόρυβο, δες ποιό είναι και άλλαξε το.
Link to comment
Share on other sites

Μπουκαλακια?Τι ακριβως ειναι αυτα?Παντως αυριο που θαχω χρονο θα κατσω να το ανοιξω να δω?Θα ενημερωσω,ευχαριστω και τους δυο σας!:)
Link to comment
Share on other sites

einai kati mpoukalakia me sumpiesmeno aera an thimamai kala !! san spay !! gia na katharizeis ta anemisthrakia!! pantos an exoun skonh tha to katalaveis tha fenetai !!
Link to comment
Share on other sites

ναι κάτι της Q-CONNECT κάτι που πουλάνε, έχουν γύρω στα 7-8ευρώ
Link to comment
Share on other sites

ναι κάτι της Q-CONNECT κάτι που πουλάνε, έχουν γύρω στα 7-8ευρώ

 

:wacko::wacko: Πόοοοοοσο?

(αέρας κοπανιστός...)

Εγώ τα βγάζω και τα καθαρίζω με ένα πινελάκι...

People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...