Jump to content

Samsung SGH-F300


gboy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://multimedia.fnac.com/multimedia/images_produits/zoom/1/4/7/8808987152741.jpg

 

Παιδια το ειδατε αυτο εχει και ραδιοφωνο:) :D

 

http://www.mobile-review.com/review/samsung-f300-en.shtml

 

Δείκτης SAR:

0.679 W/kg

Edited by gianpithio
Ενημέρωση πρώτου ποστ θέματος
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρεσει καθολου κι ας εχει και ραδιοφωνο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα το ελεγα μαλλον προτοτυπο ειναι!!:) :)

 

Γούστα είναι αυτά αλλά ειδικά από τη μια όψη με τη μικρή οθόνη φαίνεται σαν τηλέφωνο προηγούμενης δεκαετίας. Και γενικά το βλέπω λίγο άβολο:O :O

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γούστα είναι αυτά αλλά ειδικά από τη μια όψη με τη μικρή οθόνη φαίνεται σαν τηλέφωνο προηγούμενης δεκαετίας. Και γενικά το βλέπω λίγο άβολο:O :O

Ναι απλα η καθε οθονη κανει και διαφορετικη λειτουργια.:happy:

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

πρωτότυπο, αλλά θα θέλα και μια γνώμη από κάποιον που το έχει πάρει, αν υπάρχει δηλαδή κάποιος...:O

 

στη συσκευασία διαβάζω πως περιλαμβάνεται και ΜicroSD 1GB...

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Αναλυτική παρουσίαση (review) του SGH-F300 υπάρχει από σήμερα και στο My Devices: http://www.myphone.gr/devices/review-85.html . Εκεί θα βρείτε όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για τη συσκευή και τις εντυπώσεις που μου δημιούργησε...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tο ειδα χθες στο γερμανο με αφησαν να βαλω καρτα sim και να το επεξεργαστω. Σαν πρωτη οψη ειναι παρα πολυ ομορφο παρα πολυ λεπτο και στενο και η διπλη οψη ειναι κατι το εντυπωσιακο ,οσοι ειμασταν μεσα στο καταστημα ολοι ελεγαν οτι ειναι πανεμορφο. Τωρα η οθονη απο την πλευρα του τηλεφωνου ειναι πολυ μικρη και οντως οχι τοσο λειτουργικη,αλλα τσακ πατας αλλαγη οθονης και ολα ερχονται μαγικα στην μεγαλη οθονη σχεδον οσες λειτουργιες εβαζα γυρνουσαν στην μεγαλη οθονη.Εχει παρα πολυ δυνατο ηχο και παρα πολυ καθαρο ,η φωτογραφικη μηχανη στην τεραστεια οθονη ικανοποιητικη το συγκρινα και με το κ550 που εχω και νομιζω οτι η ποιοτητα ειναι καλυτερη . Παντως ειναι πολυ προτοτυπη συσκευη και για το καλοκαιρι στις τσεπες βολικοτατη και σκεφτομαι να δωσω το κ550 και να το αγορασω
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

γεια σας παιδια μολισ το απεκτησα

σαν τηλεφωνο ειναι πολυ καλο !

εχει στην συσκευασια 1gb καρτα και 128 στο τηλεφωνο !

εχει ενα σοβαρο προβλημα οπως ολα τα samsung και αυτο ειναι στον τηλ. καταλογο αν εχετε nokia , ericsson ή αλλο τηλ μαλλον πρεπει να διορθωσετε τα ονοματα γιατι δεν θα εχετε γρηγορη προσβαση .για οποια ερωτηση στην διαθεση σας.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Γιατί όταν με το που ανοίγει βάζω το pin και μου λέει ότι είναι λάθος ο κωδικός πρόσβασης? Μου είπε επίσης ο φίλος που μου το έδωσε ότι δεν έχει βάλει ποτέ κωδικό πρόσβασης. Τι κάνω?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-F300

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...