Jump to content

Πρόβλημα με login σε σελίδα


THEAEK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας!! εχω ενα προβλημα ,καθα φορα που παω να βαλω τα στοιχεια μου για να κανω login με πεταει στην ιδια σελιδα και πρεπει να τα βαλω ξανα και ξανα. Δηλαδη μετα το welcome που δειχνει αφου με εχει αναγνωρισει ,με βγαζει παλι στην ιδια σελιδα οπου πρεπει να τα εισαγω παλι , ξερει κανεις τι φταιει?:worry: :blink: :wacko: Ισως να ειναι καποια λαθως ρυθμιση στις internet options .o explorer ειναι ο 7 της microsoft
Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω να φταίει κάποια ρύθμιση. τι έχει dial-υp και ποιάς εταιρίας?

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

1. Σβήσε τα σχετικά cookies και δοκίμασε ξανά.

2. Δοκίμασε και κάποιον άλλον browser, π.χ. Firefox.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ,εννοω οτι δεν μπορω να κανω login σε σελιδες οπως το myphone ή αλλες που το χρειαζονται . Και για να μπω τελικα πρεπει να κλεισω τον explorer και να μπω στη σελιδα , αφου θα μου επιτρεψει την εισοδο μεσω του αποθηκευμενου cookie που δημιουργει την πρωτη φορα.Δηλαδη αμα παω να κανω login (την πρωτη φορα) θα δεχθει τα στοιχεια μου, θα δημιουργησει το κουκι αλλα μετα θα μου ξαναζητησει να εισαγω τα στοιχεια. Παντως δεν ειναι dial up παραθυρο σιγουρα γιατι εχω adsl και ουτε βγαινει παραθυρο dial up .Και αυτο μου δημιουργει προβληματα οταν θελω να κανω sign up , οπου οτι ονομα και να βαλω μου λεει οτι υπαρχει ηδη,ισως γιατι κανει την καταχωρηση και μετα με παει στην προηγουμενη σελιδα και θελει καταχωρηση ξανα,οπως ακριβως γινεται και με το login.δηλαδη με παει στην προηγουμενη σελιδα ενω δεν θα επρεπε.Δεν ξερω ειναι παραξενο αλλα συμβαινει.Ιος παντως δεν παιζει να ειναι , γιατι αυτο συμβαινει και στα xp kai στα vista απο την αρχη της εγκαταστασης
Link to comment
Share on other sites

ναι σβήσε τα cookies και δοκίμασε με άλλο browser. πήγαινε και στην καρτέλα εργαλεία-επιλογές-privacy(που βρήσκεται στον browser) για να δεις τι παίζει και αλλάξε τα...

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

OK,THANX!!!Eλυσα το προβλημα αλλαζοντας browser.Εβαλα τον firefox , αν και λιγο αργος στο κατεβασμα της σελιδας κατα τα αλλα ολα μια χαρα:rolleyes: :D :)
Link to comment
Share on other sites

όχι και αργός κατά την γνώμη μου είναι ο καλύτερος που κυκλοφορεί. το βλέπεις αυτό γιατί έχεις adsl αν δεις σε dial-up θα δεις ότι είναι χιλιόμετρα μπροστά και πολύ πιο γρήγορος στο download.αν θέλεις internet explorer βάλε τον 6 αν μπορείς.

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...