Jump to content

Πρόβλημα: Μου έρχονται διπλά sms


Venus_Is_A_Boy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν εχει ειπωθει πουθενα αλλου, αλλα εδώ και μια βδομαδα οταν καποιος μου στέλνει μηνυμα μου ερχεται διπλο. Δεν συμβαινει με ολους τους αριθμους αυτο αλλα με αρκετους... ξερετε τι μπορει να φταιει? κ φανταζομαι δεν χρεωνονται αυτοι που μου τα στελνουν.....

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

αρα ειναι προβλημα της τιμ, ευχομαι εφημερο.. στην αρχη ειχε πλακα αλλα τωρα κατανταει σπαστικο να σβηνεις καθε τρεις κ λιγο...

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

αρα ειναι προβλημα της τιμ, ευχομαι εφημερο.. στην αρχη ειχε πλακα αλλα τωρα κατανταει σπαστικο να σβηνεις καθε τρεις κ λιγο...

Και μια φιλη μου με ΤΙΜ μου λεει οτι τα μηνυματα μου της πηγαινουν διπλα.

(ελπιζω να μη χρεωνονται και διπλα ;p)

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα αυτό συμβαίνει στην μία την κάρτα σε όλους τους αριθμούς και στην άλλη σε ορισμένους αριθμούς εκτός από έναν που απλά αργούσαν να παραδοθούν.

Τι να πω... Αιώνια ΤΙΜ!

Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα γινεται και στην φιλη μου.

 

μαλιστα ημασταν στην οδο που οριζει τα ορια "Αθηνας-Βυρωνα" και γελασαμε λεγοντας οτι το ενα sms ερχεται απο Αθηνα και το αλλο απο Βύρωνα...

βεβαια το προβλημα συνεχιζεται και σε αλλες περιοχες

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν εχει ειπωθει πουθενα αλλου, αλλα εδώ και μια βδομαδα οταν καποιος μου στέλνει μηνυμα μου ερχεται διπλο. Δεν συμβαινει με ολους τους αριθμους αυτο αλλα με αρκετους... ξερετε τι μπορει να φταιει? κ φανταζομαι δεν χρεωνονται αυτοι που μου τα στελνουν.....

επισημα σας το λεω,ειναι προβλημα της βονταφον!!!!!

ολο προβληματα ειναι αυτη η εταιρια! :ρ

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι δακτυλος τους βονταφον ειναι, θελουν να πληξουν τον τεραστιο ανταγωνιστη τους :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

ε....δεν ειναι και λιγες οι φορες που η vodafone εκανε βλακεια...

Για ρωτα αν εχεις καμια ακρη με τεχνικο δικτυου κρητης στην vodafone τι γινεται σε ορισμενες περιοχες της κρητης που ενιοτε οι συνδρομητες ΤΙΜ βλεπουν ενα ωραιοτατο vodafone στο κινητο τους!!

 

Δεν λεω, προβληματα υπαρχουν παντα, αλλα σε ορισμενες περιοχες συμβαινει...συχνοτερα!

Link to comment
Share on other sites

τωρα που το λετε σα να χετε δικιο.. βλεπω τα μηνυματα που ερχονται διπλα κ ειναι ολα απο βονταφον κινητα... συγγνώμη αγαπητη τιμ και πηγα να σε κατηγορήσω.......

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

μα εδω, τουλαχιστον 1 βδομαδα γινεται αυτο.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ε....δεν ειναι και λιγες οι φορες που η vodafone εκανε βλακεια...

Για ρωτα αν εχεις καμια ακρη με τεχνικο δικτυου κρητης στην vodafone τι γινεται σε ορισμενες περιοχες της κρητης που ενιοτε οι συνδρομητες ΤΙΜ βλεπουν ενα ωραιοτατο vodafone στο κινητο τους!!

 

Πώς γίνεται αυτό? Είσαι σίγουρος?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως, ενώ έχω κάνει φορητότητα τον αριθμό μου από Q σε TIM, ακόμα μου έρχονται διάφορα διαφημιστικά μηνύματα από το BeQ.

Μάλλον εκεί στην Q ακόμη δεν έχουν καταλάβει ότι έφυγα !!! :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

τωρα που το λετε σα να χετε δικιο.. βλεπω τα μηνυματα που ερχονται διπλα κ ειναι ολα απο βονταφον κινητα... συγγνώμη αγαπητη τιμ και πηγα να σε κατηγορήσω.......

τα μηνύματα απο την βόνταφον έρχονται διπλά και σε μένα....η βόνταφον χαίρεται!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως, ενώ έχω κάνει φορητότητα τον αριθμό μου από Q σε TIM, ακόμα μου έρχονται διάφορα διαφημιστικά μηνύματα από το BeQ.

Μάλλον εκεί στην Q ακόμη δεν έχουν καταλάβει ότι έφυγα !!! :lol:

:lol: :p Πάρε τους τηλέφωνο και πες το, αλλά μαλακά μη πάθουν τίποτα από το σοκ... :p
Link to comment
Share on other sites

ε....δεν ειναι και λιγες οι φορες που η vodafone εκανε βλακεια...

Για ρωτα αν εχεις καμια ακρη με τεχνικο δικτυου κρητης στην vodafone τι γινεται σε ορισμενες περιοχες της κρητης που ενιοτε οι συνδρομητες ΤΙΜ βλεπουν ενα ωραιοτατο vodafone στο κινητο τους!!

 

Δεν λεω, προβληματα υπαρχουν παντα, αλλα σε ορισμενες περιοχες συμβαινει...συχνοτερα!

 

Η voda παντως προτρεπει τους συνδρομητες της να ενημερωνουν τους συνδρομητητες της ΤΙΜ να επικοινωνησουν με την ΤΙΜ, γιατι ειναι δικο της προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδο. Λαμβάνω από ένα συγκεκριμένο νούμερο Βοντα διπλά τα sms. Γύρω στίς 2 βδομάδες τώρα. Και νόμιζα ότι μου τα στέλνει κατά λάθος δύο φορές.:confused:
You will respect my authoritah!!!
Link to comment
Share on other sites

εμενα πλεον δεν μου τα στελνει διπλα....δηλαδη στα 4μηνηματα που θα παρω απο βοντα το 1 θα ειναι διπλο.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...