Jump to content

Πού και πώς θα περάσετε την Πρωτοχρονιά;


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που θα περασετε την Πρωτοχρονια :) ? Με φιλους, οικογενεια...

Στο σπιτι, εξω?

 

Στο myphone :p ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ την Πρωτοχρονιά θα πάω στο Σαλόνι του σπιτιού μου, στο δωμάτιό μου, την κουζίνα μου, την αυλή μου, αλλά....ο χρόνος μάλλον θα με βρει στο σαλόνι!
Link to comment
Share on other sites

σπίτι ,στο σαλόνι για την ακρίβεια και μετά στο myphone....

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (31 Δεκ. 2004 , 18:44)

 

ιιιιι καλα δεν ντρεπεστε ?? σπιτι θα το περασετε σημερα ?? σημερα ειναι για ξενυχτι μεχρι το πρωι !!!

 

 

Σωστή..... ;)

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να σου πω διοτι υπαρχουν και ανηλικα εδω μεσα :p
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (31 Δεκ. 2004 , 18:55)

 

δεν μπορω να σου πω διοτι υπαρχουν και ανηλικα εδω μεσα :p

 

 

Και εγω ανηλικο ειμαι :lol: :lol: ...

 

Θα περασω τη Πρωτοχρονια ετσι...

1) Σπιτι (γονεις, συγγενεις κτλ :whistle: )

2) myphone

3) Παιχνιδι με ενα φιλο στον Η/Υ

4) Εξω βολτα με καμια δεκαπενταρια συμμαθητες (και συμμαθητριες εννοειται :rolleyes: :p )

5) Και αν εχω και αλλο κουραγιο κατα τις 6-7 θα ξαναεπισκεφτω το myphone :p

 

Λιτο προγραμμα :wacko: :blink: ...

 

Να δουμε θα τα καταφερω??? Πρωτη χρονια που παω να τα συνδυασω ολα μαζι :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (31 Δεκ. 2004 , 18:44)

 

ιιιιι καλα δεν ντρεπεστε ?? σπιτι θα το περασετε σημερα ?? σημερα ειναι για ξενυχτι μεχρι το πρωι !!!

 

Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν περιμένω την πρωτοχρονιά για να ξενυχτήσω :D ;) :up: :lol: :lol: :rotfl:

Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο αυτή η μέρα πέρα από την ίδια την αλλαγή του χρόνου. :)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Σπίτι για την αλλαγή του χρόνου, κοπή πρώτης βασιλόπιτας κλπ και μετά μάζωξη στο σπίτι ενός φίλου όπου προβλέπεται πολύ φαί, ποτό, χορός κλπ :D
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (31 Δεκ. 2004 , 17:49)

 

Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν περιμένω την πρωτοχρονιά για να ξενυχτήσω :D ;) :up: :lol: :lol: :rotfl:

Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο αυτή η μέρα πέρα από την ίδια την αλλαγή του χρόνου. :)

 

κανεις δεν περιμενει την πρωτοχρονια για να ξενυχτησει απλα ΣΗΜΕΡΑ ξενυχτανε ολοι ;)
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (31 Δεκ. 2004 , 20:40)

 

κανεις δεν περιμενει την πρωτοχρονια για να ξενυχτησει απλα ΣΗΜΕΡΑ ξενυχτανε ολοι ;)

 

 

Οπως το ειπες PowerZ...Ξενυχτάνε ολοι....Αμα τώρα σου αρεσει να βγαινεις , να μην εχεις να παρκάρεις , να σε πατανε , να εχουν ολα διπλες τιμες...τοτε βγες σημερα :)

 

οι υπολοιπες 364 μερες δεν σου κάνουν ?? (365 αν ειναι δισεκτο? :p χιχιχι)

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολους!!!! :)

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

2 είναι οι λέξεις που θα γεμίσουν τη σημερινή βραδιά...

 

Black Jack :)

 

 

υ.γ. Καλή χρονιά!

Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν

 

Σπίτι για αλλαγή του χρόνου με εμένα και τη κουκούνα (το σκυλί μου είναι αυτή) να κάνουμε ποδαρικό.

 

Μετά θα μείνει στο σπίτι μόνο η κουκούνα μαλλον να φυλάει τα μπόσικα, αφού όλοι θα πάμε προς διαφιρετικές κατευθύνσεις.

 

Προσωπικά εγώ θα βγώ έξω όχι γιατί δε βγαίνω τις άλλες μέρες (κάθε μέρα σχεδόν βγαίνω) αλλά γιατί θεωρώ μιζερο να κάτσει κάποιος μέσα ειδικά σήμερα. Οπότε πρώτα σε ένα μπαράκι που δουλευει ένας φίλος και μετά συνέχεια για αλλού , πιο πονηρά ;)

:X
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θεωρώ οτί η νέα χρονιά δεν πρέπει να με βρεί στιβαγμένο σαν τα ποντίκια σε κάποιο κλάμπ ή μπάρ(γιατί όλοι έξω θα βρίσκονται σήμερα) , οπότε μου αρέσει πολύ η οικογενειακή ιδέα,και μετά άν είχα κλείσει ένα μπουζούκι ή ένα ρεμπετάδικο δεν θα με χαλούσε αλλά φέτος επιλέξαμε την σπιτική φάση η οποία δεν με χαλάει εξίσου.

Αύριο νομίζω θα είναι καταλληλότερη μέρα για έξοδο.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Οικογένεια μέχρι την κοπή της πίτας και μετά σε σπίτι με φίλους... Που να πας έξω, θα γίνεται ο χαμός + βρέχει κιόλας! Πιο πολύ ταλαιπωρία παρά διασκέδαση.
Link to comment
Share on other sites

Εργασία και χαρά... :(

Το καλό είναι ότι θα σας έχω να μου κρατάτε παρέα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...