Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6300


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα ποσταρω πρωτη φορα εδω

εχω για πρωτο το ν82 το εχω σχεδον 2 βδομαδες και εχω για δευτερο το 6110 gps

να δωσω το 6110 να οαρω το 6300 με διαφορα;

αξιζει το 6300 σαν κινητο ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

aksizei file san kinito.einai apo metallo exei oreo design.kamera min psaxneis na breis kali analisi gt exei molis 2mp.music player einai apsogo kai ama baleis kai mia 512mb i 1gb kartoula mnimis eisai tzet.
Link to comment
Share on other sites

παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις σας...

προχωραω ετσι και αλλιως για δευτερο ειναι χωρις να σημαινει οτι ειναι για πεταμα γιατι μαμαει το 6300

τι χρωμα ειναι καλυτερο;

τι περιλαμβανει το κουτι;

thanks:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

aksizei file san kinito.einai apo metallo exei oreo design.kamera min psaxneis na breis kali analisi gt exei molis 2mp.music player einai apsogo kai ama baleis kai mia 512mb i 1gb kartoula mnimis eisai tzet.

 

Εγώ θα πρότεινα να πάρει μια καρτούλα των 2GB. Εξάλλου είναι αρκετά φθηνές πια, και ας μην χρησιμοποιήσει όλη την χωρητικότητα από την αρχή. Σε βάθος χρόνου σίγουρα είναι καλύτερη αγορά. Εγώ που πείρα την 2GB έχω βάλει μέχρι και τις φωτογραφίες από το παλιό μου κινητό.:lol:

 

Emena to problhma einai ta katsabidakia pou na ta bro gia ana allakso tin prosopsi.

 

Χρειάζεσαι ένα κατσαβίδι με μύτη αστέρι, ο τύπος είναι tοrx Τ6. Κοστίζει περίπου 1 με 4 ευρό ανάλογα το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Τί ακριβώς είναι το Operator logo?

Είχα διαβάσει πως μπορείς να περάσεις ένα στο κινητό (με ένα πρόγραμμα) αλλά δεν τα κατάφερα να το κάνω?

Το έχει κάνει κάποιος?

 

Ψάχνω επίσης ένα theme creator αλλά να μπορώ να επεξεργαστώ τα πάντα.

Anyone?:confused::worry:

Link to comment
Share on other sites

Τί ακριβώς είναι το Operator logo?

Είχα διαβάσει πως μπορείς να περάσεις ένα στο κινητό (με ένα πρόγραμμα) αλλά δεν τα κατάφερα να το κάνω?

Το έχει κάνει κάποιος?

 

Ψάχνω επίσης ένα theme creator αλλά να μπορώ να επεξεργαστώ τα πάντα.

Anyone?:confused::worry:

 

http://www.ownskin.com

 

Εγώ θα πρότεινα να πάρει μια καρτούλα των 2GB. Εξάλλου είναι αρκετά φθηνές πια, και ας μην χρησιμοποιήσει όλη την χωρητικότητα από την αρχή. Σε βάθος χρόνου σίγουρα είναι καλύτερη αγορά. Εγώ που πείρα την 2GB έχω βάλει μέχρι και τις φωτογραφίες από το παλιό μου κινητό.:lol:

 

san deftero kinito pou leii o filos den pistebo na xriazete 2gb.eksallou ama den exei polla arxeia na metaferei sto deftero kinito kai ta exei sto proto mia karta ton 1gb pistebo na ftanei.

Link to comment
Share on other sites

san deftero kinito pou leii o filos den pistebo na xriazete 2gb.eksallou ama den exei polla arxeia na metaferei sto deftero kinito kai ta exei sto proto mia karta ton 1gb pistebo na ftanei.

 

τα αρχεια μου εικονες τραγουδια βιντεο φτανουν το 1,5 περιπου gb αρα θα παρω μια 2 gb να τα εχω ολα και στο ν82 και στο 6300

θα κολλαει;

εχει κανεις να μας παει αν κολλαει ευχαριστω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα αρχεια μου εικονες τραγουδια βιντεο φτανουν το 1,5 περιπου gb αρα θα παρω μια 2 gb να τα εχω ολα και στο ν82 και στο 6300

θα κολλαει;

εχει κανεις να μας παει αν κολλαει ευχαριστω...

 

koita sto music player ama exeis kamia 200 kai tragoudia otan 8a kaneis enimerosi tis biblio8ikis 8a perimenis kanena 20 seconds mexri na ksanaarxisei na pezei musiki.Emena twra exei kamia 201 tragoudia kai otan kano enimerosi biblio8ikis argaei kanena 12-15 defterolepta mexri na ksanaarxisei na paragei mousiki.Ego omos den brisko kanena logo afta pou exei sto n82 na ta metafereis ola sto 6300 gnomi mou.

Link to comment
Share on other sites

koita sto music player ama exeis kamia 200 kai tragoudia otan 8a kaneis enimerosi tis biblio8ikis 8a perimenis kanena 20 seconds mexri na ksanaarxisei na pezei musiki.Emena twra exei kamia 201 tragoudia kai otan kano enimerosi biblio8ikis argaei kanena 12-15 defterolepta mexri na ksanaarxisei na paragei mousiki.Ego omos den brisko kanena logo afta pou exei sto n82 na ta metafereis ola sto 6300 gnomi mou.

 

δικιο εχεις γιατι το ν82 που ειναι καινουργιο το εχω 2 βδομαδες ειναι για πρωτο βρηκα απο εδω ενα .

το παιδι νου ειπε οτι ειναι απο προχθες δεν το εχει ανοιξει γιατι ειναι απο επιδοτηση μου ειπε 150 ευρο

καλα ειναι;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ama einai apiraxto to kinito mia xara einai i timi.

 

http://cgi.ebay.de/6300-ALUMINIUM-KOMPLETT-COVER-SIROCCO-BLACK-NOKIA-6300_W0QQitemZ320247006835QQihZ011QQcategoryZ153455QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Skeftika gia afti tin 8iki alla einai polla ta lefta.Esas sas aresei i 8iki?

Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι η πρόσοψη.Όχι θήκη. Δεν ξέρω αν είναι μεταλλική όμως και τι ποιότητα είναι. Σ είπα, πρόσοψη που είχα πάρει απο ebay κ εγώ...όμορφη-όμορφη αλλά από ποιότητα...χάλια!Διαλήθηκε, ξέβαψε, γδάρθηκε...:blink:

 

 

Μπορεί να μου κάνει κάποιος ένα theme????plz???????????:O:)

Link to comment
Share on other sites

Apo tin kaliteri piotita einai to eixa dei se ena pedi pou tin forouse sto kinito tou afti tin prosopsi.Apo metalo einai.Esena mallon i prosopsi den einai metaliki pou agorases 8a htane kamia plastikia pou einai oxi moufa alla karamoufa.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε όλους φίλες και φίλοι,

επειδή πρώτη φορά εισέρχομαι σ'αυτό το thread, θα ήθελα να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις σχετικά με ΑΥΤΟ το τηλέφωνο.

Δηλαδή το 6300 σε κόκκινο χρώμα,που έχω αποφασίσει να αγοράσω από το κατάστημα Πλαίσιο, για να το κάνω δώρο στη μάνα μου για τα γενέθλιά της.

Διάλεξα το συγκεκριμένο μοντέλο γιατί θεωρώ ότι είναι πολύ κομψό και όμορφο-ειδικά σε κόκκινο- για γυναίκα.

 

Λοιπόν περνάω στις ερωτήσεις:

 

1.Καταρχήν υπάρχει κάποιος ανάμεσά σας που να έχει αγοράσει το συγκεκριμένο μοντέλο (6300 Red-και μόνο Red) από το συγκεκριμένο κατάστημα (Πλαίσιο δηλαδή)??? (Γιατί αν ήταν για μαύρο θα μπορούσα να το πάρω από οπουδήποτε και δεν θα ρωτούσα αυτά που έχω να ρωτήσω...)??

 

2.Ξέρει κανείς εάν το τηλέφωνο αυτό είναι παραεισαγωγής? Δηλαδή κατασκευασμένο για άλλη χώρα ή είναι της Alpha Copy?

 

3.Έχει πάνω στα πλήκτρα ελληνικούς χαρακτήρες ή όχι?

 

4.Έχει ελληνικό product code ή σε μιά πιθανή μελλοντική αναβάθμιση θα "χάσω" τους ελληνικούς χαρακτήρες?

 

5.Εάν πάω σήμερα 12/05/2008 στο Πλαίσιο και το αγοράσω ποιά έκδοση λογισμικού θα "φοράει"? Την 5.00,την 5.50 ή την καινούρια 6.01 που επιλύνει το πρόβλημα με το ΒΤ,όπως διάβασα παραπάνω???

 

 

Υ.Γ. Τα ρωτάω αυτά, γιατί πρόσφατα αντιμετώπισα πρόβλημα με ένα Nokia 6233i SILVER (ασημί),το οποίο είχα αγοράσει πριν από μισό χρόνο από την εταιρεία play247 (ήταν η μοναδική εταιρεία που το είχε σε ασημί χρώμα) μέσω internet.

Ξαφνικά μου παρουσίασε κάποιο bug (συγκεκριμένα δεν ανοίγει-σου ζητάει κωδικό ΡΙΝ και μετά από λίγο σβήνει μόνο του..) και το πήγα σε ένα Nokia Shop εδώ στη Θεσσαλονίκη που μένω, προκειμένου μέσω της αναβάθμισης εξαλειφθεί το πρόβλημα.

Ενώ η συσκευή είχε ελληνική έκδοση λογισμικού επάνω (κι ας είναι παραεισαγωγής..) και είναι και σε εγγύηση η υπάλληλος αφού πήρε το κινητό στα χέρια της και είδε ότι δεν μπορεί να ανοίξει-δηλ. να λειτουργήσει, το άνοιξε από πίσω, αφαιρώντας την μπαταρία,έτσι ώστε να μπορεί να δει τον product code της συσκευής.

Στη συνέχεια πληκρολόγησε αυτόν τον product code στον υπολογιστή που είχε μπροστά της και μου ανακοίνωσε τα εξής:

 

"..Κοιτάξτε,το τηλέφωνό σας έχει κατασκευαστεί για την Γερμανική αγορά,όχι για την Ελλάδα.

Μπορώ να σας αναβαθμίσω το λογισμικό του,βάζοντας όμως το Γερμανικό λογισμικό!

Έτσι θα χαθούν η ελληνική γραμματοσειρά-τα ελληνικά γράμματα και δεν θα μπορείτε να στέλνετε μηνύματα στα ελληνικά...!!"

 

Εκφράζοντας την έκπληξή μου πώς είναι δυνατόν να συμβαίνει αυτό,αφού το τηλέφωνό είναι αγορασμένο από εδώ,από την Ελλάδα,από ελληνική εταιρεία του διαδικτύου και- Πώς πριν «φορούσε» το ελληνικό λογισμικό και τώρα «ξαφνικά» δεν μπορεί να δεχθεί ελληνική αναβάθμιση, μου είπε ορθά-κοφτά ότι «...δεν ξέρω πώς το εισήγαγαν (Σ.Σ. η play247 δηλαδή) και πώς του πέρασαν το ελληνικό λογισμικό,εμείς πάντως δεν μπορούμε να το κάνουμε.Και εσείς ο ίδιος εάν προσπαθήσετε να το αναβαθμίσετε μέσω Ίντερνετ (Σ.Σ. να κατεβάσω δηλαδή μόνος μου την τελευταία έκδοση του λογισμικού για το 6233 και να την εγκαταστήσω) δεν θα μπορείτε να το κάνετε με την ελληνική έκδοση!»

Στη συνέχεια μου έδωσε το εξής παράδειγμα: «...Είναι σαν να μου φέρνετε μιά Vodafon Live συσκευή και να μου ζητάτε να βάλω WIND(!?!?!)»

 

Στο τέλος μου είπε να απευθυνθώ πρώτα στην εταιρεία που το πήρα,δηλαδή την play247 για να δούμε Τί μπορούν να κάνουν αυτοί για το πρόβλημα αυτό!

Έτσι και γώ το έστειλα στη εταιρεία,από όπου το πήρα και περιμένω να μου το στείλουν πίσω αναβαθμισμένο και λειτουργικό!

 

Αλλά επειδή δεν θέλω να μου παρουσιαστούν παρόμοια προβλήματα και με το 6300 Red που σκοπεύω να αγοράσω γι'αυτό το λόγο σας κάνω τις παραπάνω ερωτήσεις!!!

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.......

;););)

Link to comment
Share on other sites

@highwatcher

 

Αυτό που σου έτυχε είναι κλασσική περίπτωση παρεισαγωγής!

 

Να σου εξηγήσω πως έχουν τα πράγματα με την εγγύηση σε τέτοια περίπτωση:

  • Αν η συσκευή προορίζεται από αγορά εντός της ΕΕ, έχεις εγγύηση στο hardware αλλά όχι στο software (αναβαθμίσεις κτλ).
  • Αν η συσκευή προορίζεται από αγορά εκτός της ΕΕ, δεν έχεις εγγύηση ούτε hardware αλλά ούτε και στο software.

Κακώς τους το έστειλες πίσω για να στο αναβαθμίσουν!!!

Υπάρχει η δυνατότητα να αλλάξεις το product code της συσκευής σου, ακίνδυνα και γρήγορα ώστε μετά από κάθε αναβάθμιση να έχει ελληνικά η συσκευή.

 

 

 

Τώρα όσο αφορά το κόκκινο 6300, όλες οι απορίες σου θα λυθούν μόνο αν το δεις από κοντά με μια επίσκεψή στο Πλαίσιο. Αυτό που θα πρέπει να παρατηρήσεις για να βεβαιωθείς αν πρόκειται για παρα-εισαγωγή ή εισαγωγή της AC είναι έχει ελληνικούς χαρακτήρες το πληκτρολόγιό του.

Αν έχει πάρε το άφοβα, αν δεν έχει τότε σημαίνει πως είναι παρα-εισαγωγής.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μα φαινεται οτι ειναι παραεισαγωγής απο το site στο πλαισιο βλεποντας το πληκτρολογιο στη φωτο...
Link to comment
Share on other sites

@highwatcher

 

Αυτό που σου έτυχε είναι κλασσική περίπτωση παρεισαγωγής!

 

Να σου εξηγήσω πως έχουν τα πράγματα με την εγγύηση σε τέτοια περίπτωση:

  • Αν η συσκευή προορίζεται από αγορά εντός της ΕΕ, έχεις εγγύηση στο hardware αλλά όχι στο software (αναβαθμίσεις κτλ).
  • Αν η συσκευή προορίζεται από αγορά εκτός της ΕΕ, δεν έχεις εγγύηση ούτε hardware αλλά ούτε και στο software.

Κακώς τους το έστειλες πίσω για να στο αναβαθμίσουν!!!

Υπάρχει η δυνατότητα να αλλάξεις το product code της συσκευής σου, ακίνδυνα και γρήγορα ώστε μετά από κάθε αναβάθμιση να έχει ελληνικά η συσκευή.

 

 

 

Τώρα όσο αφορά το κόκκινο 6300, όλες οι απορίες σου θα λυθούν μόνο αν το δεις από κοντά με μια επίσκεψή στο Πλαίσιο. Αυτό που θα πρέπει να παρατηρήσεις για να βεβαιωθείς αν πρόκειται για παρα-εισαγωγή ή εισαγωγή της AC είναι έχει ελληνικούς χαρακτήρες το πληκτρολόγιό του.

Αν έχει πάρε το άφοβα, αν δεν έχει τότε σημαίνει πως είναι παρα-εισαγωγής.

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου Itchrist86 για την απάντησή σου!

 

Τώρα όσον αφορά το πρόβλημα μου με το 6233 που αντιμετώπισα υποψιάζομαι πλέον βάσιμα ότι αυτοί εκεί της Alpha Copy και κατά προέκταση των Nokia Shops παίζουν "μονοπωλιακά" παιχνιδάκια!!!

Τι εννοώ:

Όπως μου εξήγησαν οι άνθρωποι της play247 το τηλέφωνο-το οποίο δεν έχει ελληνικούς χαρακτήρες στα πλήκτρα- πράγματι έχει κατασκευαστεί για την Γερμανική Αγορά και πράγματι αυτοί το εισήγαγαν από εκεί και του έβαλαν ελληνικό λογισμικό παρακάμπτοντας την Alpha Copy.

Ναι αλλά η Γερμανία είναι χώρα μέλος της Ε.Ε. Δεν το εισήγαγαν από Κίνα!

Και έτσι το τηλέφωνο έχει 2 χρόνια Πανευρωπαική Εγγύηση ανεξαρτήτως τί

product code φέρει.

Δηλαδή αυτοί εκεί στα Nokia Shops ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΟΥΝ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ανεξάρτητα από ποιά χώρα της Ε.Ε.(εννοείται μόνο από Ε.Ε.) έχει αγοραστεί το κινητό!!!!

Αυτοί όμως δεν το κάνουν, αλλά ταλαιπωρούν επίτιδες, θεωρώ εγώ, τιμωρώντας όσους αγοράζουν συσκευές από άλλους εισαγωγείς ή από το εξωτερικό προκειμένου να αποτρέψουν τον κόσμο να αγοράζει από άλλον πέραν της Alpha Copy....

ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΑΡΑΝΟΜΟ!!!

Απλά δεν έχει βρεθεί ακόμα ο πελάτης που θα κινηθεί δικαστικά εναντίον τους και γι'αυτό συνεχίζουν αυτά τα "παιχνιδάκια" ταλαιπωρίας.....

Αυτό που λες:"....Υπάρχει η δυνατότητα να αλλάξεις το product code της συσκευής σου, ακίνδυνα και γρήγορα ώστε μετά από κάθε αναβάθμιση να έχει ελληνικά η συσκευή....." - ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ NOKIA SHOP?????

Νομίζουν ότι μας δουλεύουν ψιλό γαζί και ότι είναι υπεράνω των νόμων περί ελεύθερου εμπορίου της Ε.Ε. και εμείς το ανεχόμαστε....Τί να πω??

Τέλος πάντων εγώ το έστειλα στην Πάτρα (γιατί εκεί εδρεύει η εταιρεία,από όπου το πήρα..) και θα το πάνε αυτοί σε ένα Nokia Shop της Πάτρας και εκεί υπό την απειλή τους....δεν ξέρω....θα τους κάνουν να μου το αναβαθμίσουν και θα μου το στείλουν έτοιμο!

 

Όσο για το κόκκινο 6300 από το Πλαίσιο,θα κάνω αυτό που είπες γιατί δεν θα ήθελα να ξανα-ταλαιπωρηθώ μελλοντικά!!

 

Ευχαριστώ.......;);)

 

Πάντως εάν υπάρχει κάποιος που έχει ήδη αγοράσει το 6300 Red (και μόνο Red) από το κατάστημα Πλαίσιο θα χαρώ πολύ να μου απαντήσει στις ερωτήσεις που έθεσα πιό πάνω!

Ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να το πάνε σε κανένα nokia shop. Η αναβάθμιση με οτι γλώσσα θες είναι 10 λεπτά δουλειά όπως σου είπε και ο Itchrist86. Υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες εδώ σε προηγούμενη σελίδα ή μπορείς εύκολα να τις βρείς απο το google. Ακόμα και αν αυτό που θες απο το πλαίσιο είναι παραεισαγωγή μπορείς μόνος σου να το αναβαθμίσεις χωρίς καμία ταλαιπωρία.

 

Γενικά οι εθνικές αντιπροσωπείες προσπαθούν να μην υποστηρίζουν τα προϊόντα που δεν έχουν εισάγει. Δεν είναι Ελληνικό φαινόμενο. Και εγώ πιστεύω οτι είναι λάθος πολιτική (ίσως να είναι και παράνομο αλλά αυτό δεν μπορώ να το κρίνω εγώ) αλλά δυστυχώς κανείς δεν θα κάνει μήνυση για τέτοια ψιλοπράγματα.

 

Τέλος (ψιλο off topic) το Ελληνικό δίκαιο βασίζεται στο Γαλλικό και οχι στο Αγγλοσαξωνικό. Έτσι οι προηγούμενες αποφάσεις δεν έχουν δεσμευτικό χαρακτήρα όπως πχ στην Αμερική. Πιο απλά δεν ισχύει αυτό που δείχνουν στις ταινίες οτι αρκεί η απόφαση για μια υπόθεση για να κλείσουν όλες οι παρόμοιες υποθέσεις. Άρα δεν αρκεί να κάνει ενας μήνυση στην alpha copy. Ακόμα και αν δικαιωθεί η απόφαση θα ισχύσει μόνο γι αυτόν και όχι για τον επόμενο.

Link to comment
Share on other sites

@highwatcher

ΜΗΝ ξεχνάς δεν υπάρχει δεν μπορώ, αλλά δεν θέλω!;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλους!

 

Λοιπόν παιδιά το πήρα το κινητάκι-Nokia 6300 Red από το Πλαίσιο και ναι είναι της Alpha Copy-ελληνικό με ελληνικούς χαρακτήρες στα πλήκτρα και κατασκευασμένο στην Ουγγαρία!!

Είναι πανέμορφο.Τόσο πολύ μου αρέσει που σκέφτομαι καμμιά φορά να το κρατήσω για μένα και όχι να το δωρίσω στη μάνα μου.

 

Δεν ξέρω εάν υπάρχει και στο μαύρο 6300,αλλά στο κόκκινο έχουν βάλει ένα φανταστικό θέμα σε κόκκινο χρώμα, πέραν φυσικά του κλασικού μπλέ της Νόκια.Αυτό το κόκκινο θέμα σε συνδιασμό με το κόκκινο χρώμα των εξωτερικών μερών κάνει το τηλεφωνάκι ανεπανάληπτο!

Θα σας το συνιστούσα να το πάρετε σαν δώρο στην κοπελιά σας,στη φίλη σας,στη μητέρα σας κλπ. ή και για σας γιατί όχι-δεν είναι απόλυτα γυναικείο(είναι περισσότερο Μπορντώ παρά τελείως κόκκινο..)το κινητάκι, ειδικά τώρα που έχει πέσει πάρα πολύ η τιμή του και δεν αναμένω να πέσει και άλλο!

Εγώ το πήρα με 178 Ευρώ, ενώ μόλις πριν ένα μήνα στο ίδιο κατάστημα κόστιζε 205 Ευρώ!!

Πήρα και μιά καρτούλα microSD-2GB Kingston με μόλις 14 ευρουδάκια (με δυό αντάπτορες μέσα- SD και miniSD!!), δηλαδή σύνολο 192!

Νομίζω ότι είναι μιά συμφέρουσα αγορά....

Μόνο που δυστυχώς έχει την v5.00 έκδοση λογισμικού.

Τι λέτε αξίζει να κάνω αναβάθμιση σε v6.01??

Να διευκρινήσω ότι η μητέρα μου δεν θα χρησιμοποιεί ακουστικό Bluetooth,τα προβλήματα του οποίου υποτίθεται ότι επιλύει η καινούρια έκδοση.Άλλες αλλαγές υπάρχουν??

Αξίζει να προχωρήσω σε αναβάθμιση??

 

Ευχαριστώ........;););)

Link to comment
Share on other sites

highwatcher καλορίζικο!:)

Ναι, προχώρα στη αναβάθμιση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

highwatcher καλορίζικο!:)

Ναι, προχώρα στη αναβάθμιση.

 

Ευχαριστώ φίλε Itchrist86, αλλά δεν μου είπες τι παραπάνω έχει η έκδοση v6.01 από την v5.00 που έχει το κινητάκι που αγόρασα?

Πέραν βεβαίως του σοβαρού προβλήματος που επιλύει με τα ΒΤ ακουστικά!!

Θα μπορούσες να μου πεις??

Ευχαριστώ.....;)

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μπορω να πω οτι είναι το μοναδικό 6300 :D Μεταλλικά παρακαλω τα καπάκια!

http://img98.imageshack.us/img98/2408/003bw7.th.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/5418/004ws2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...