Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6290


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πολύ καλό, έχει δυνατό κουδούνισμα με αίσθηση 3d, η οθόνη ίδια με του 6131 αλλα με τζαμάκι όμως, η κάμερα ικανοποιητική εως πολύ καλή αλλά όχι σαν των sonyericcson. Εχει πληθώρα ρυθμίσεων να του κάνεις, έχει ακόμη και gps software(αν συνδεθεί με ένα bluetooth gps)...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά πολύ καλό, έχει δυνατό κουδούνισμα με αίσθηση 3d, η οθόνη ίδια με του 6131 αλλα με τζαμάκι όμως, η κάμερα ικανοποιητική εως πολύ καλή αλλά όχι σαν των sonyericcson. Εχει πληθώρα ρυθμίσεων να του κάνεις, έχει ακόμη και gps software(αν συνδεθεί με ένα bluetooth gps)...

Καλορίζικο,άντε τυχερέ το πήρες νωρίς,πιστεύω πως είναι από τα κινητά που τα χαρακτηριστικά του μου ταιριάζουν γάντι, δηλ. δεν θα ήθελα σχεδόν τίποτε παραπάνω, ο μόνος φόβος μου είναι η εμφάνιση μήπως δηλ. είναι παλαιομοδίτικο,για πες μας παραπάνω πράγματα και κυρίως εμφανισιακά πως είναι από κοντά γιατί από λειτουργίες το κινητό είναι super.Είμαι μεταξύ αυτού και του Ν76. Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει για την τελική επιλογή...

Link to comment
Share on other sites

Για την αφιξη του στην Ελλαδα εχουμε καποιο νεο;;

Ρωτησα σε ενα Nokia Shop και η πωλητρια με κοιτουσε με ανοικτο το στομα!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πολύ καλό, έχει δυνατό κουδούνισμα με αίσθηση 3d, η οθόνη ίδια με του 6131 αλλα με τζαμάκι όμως, η κάμερα ικανοποιητική εως πολύ καλή αλλά όχι σαν των sonyericcson. Εχει πληθώρα ρυθμίσεων να του κάνεις, έχει ακόμη και gps software(αν συνδεθεί με ένα bluetooth gps)...

 

Τι εννοεις εχει gps softwear??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πολύ καλό, έχει δυνατό κουδούνισμα με αίσθηση 3d, η οθόνη ίδια με του 6131 αλλα με τζαμάκι όμως, η κάμερα ικανοποιητική εως πολύ καλή αλλά όχι σαν των sonyericcson. Εχει πληθώρα ρυθμίσεων να του κάνεις, έχει ακόμη και gps software(αν συνδεθεί με ένα bluetooth gps)...

 

καλοριζικο φιλε μου:) σε τι χρωμα το πηρες?ανεβασε και καμια φωτο να το καμαρωσουμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η NOKIA γιατί καθυστερεί τόσο να βγάλει τα ήδη ανακοινωμένα και προγραμματισμένα για κυκλοφορία μοντέλα, δεν καταλαβαίνει ότι έτσι χάνει πιθανούς πελάτες;

Για παράδειγμα έχω αναβάθμηση εδώ και 4 μήνες και περιμένω να βγει κάτι αξιόλογο περιμένοντας κάτι ανάμεσα στο 6290 ή Ν76 αλλά βαρέθηκα να περιμένω και μου μπαίνει η ιδέα για SONYERICSSON...

Link to comment
Share on other sites

σε διμηνο δεν νομιζω να ερθει,το κινητο πιστευω οτι θα κυκλοφορησει πολυ πιο νωρις.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο μέχρι τέλη Μαρτίου.

Αυτο ειναι σιγουρο? Ξερουμε σε τι τιμη θα το εχει η Vodafone στο περιπου?

 

Σε συγκριση με το 6288, τι θα λεγατε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι γινεται με αυτο το κινητο, το εχετε δει πουθενα στην Ελλαδα;; Αρχισαν οι πωλησεις του η οχι ακομη;;
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η NOKIA γιατί καθυστερεί τόσο να βγάλει τα ήδη ανακοινωμένα και προγραμματισμένα για κυκλοφορία μοντέλα, δεν καταλαβαίνει ότι έτσι χάνει πιθανούς πελάτες;

Για παράδειγμα έχω αναβάθμηση εδώ και 4 μήνες και περιμένω να βγει κάτι αξιόλογο περιμένοντας κάτι ανάμεσα στο 6290 ή Ν76 αλλά βαρέθηκα να περιμένω και μου μπαίνει η ιδέα για SONYERICSSON...

 

Δεν ξέρω αλλά έχει καταντήσει πάγια πολιτική της. Ανακοινώνει νέα μοντέλα, καθυστερεί 4-5 μήνες και τα κυκλοφορεί όταν πια... κατασιγάσει ο ενθουσιασμός! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς αναρωτιέμαι κι εγώ,ήδη μου φαίνονται για παλιά τ'ανακοινωμένα μοντέλα,μόνο αν κάποιο μ'αρέσει πολύ από κοντά, θα το πάρω.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά έχει καταντήσει πάγια πολιτική της. Ανακοινώνει νέα μοντέλα, καθυστερεί 4-5 μήνες κατασιγάσει ο ενθουσιασμός! :blink:

καθυστερεί 4-5 μήνες

Μαλλον εισαι λιγο υπερβολικος ...:rolleyes:

Μεχρι να τελειωσει ο Μαρτιος ειναι ακομα μεσα σε αυτο που εχει ανακοινωσει.

 

εγώ πιστεύω ότι θα έρθει λίγο πριν το Πάσχα για εμπορικούς λόγους.

Υπομονή λοιπόν....δυο εβδομάδες μείνανε.

 

Συμφωνω 100%

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

τι έγινε ρε παιδιά? δε το ξανάδε κανείς αυτό το κινητό?

 

έχουμε κανά νέο από εγχώρια αγορά?

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Αναμενόμενη ημερ/νία διαθεσιμότητας :18/04/07

νεα απο την vodafone...υπομονη παιδες...το κινητακι ειναι αψογο..το περιμενω πως και πως..ερωτηση: φιλε Pompodektakia φαινετε κομψο η πατατα? :)

 

και κατι αλλο που δεν αναφερθηκε καθολου...και πιστευω ειναι σημαντικο..το κινητο εχει ΜΟΛΙΣ 0,47 sar...βρειτε μου ενα νοκια s60 με τοσο χαμηλο sar..

δεν νομιζω να υπαρχει..

[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

Αναμενόμενη ημερ/νία διαθεσιμότητας :18/04/07

νεα απο την vodafone...υπομονη παιδες...το κινητακι ειναι αψογο..το περιμενω πως και πως..ερωτηση: φιλε Pompodektakia φαινετε κομψο η πατατα? :)

 

Ολα τα λεφτά απλα ξεχασε να βάλεις εφαρμογές που ήξερες π.χ απο Nokia 6600, δεν δουλεύει καμμία ούτε και η αγαπημένη μου εφαρμογή με το τηλεκοντρόλ.. Μόνο file explorer και το προγραμμα μου πλοηγησης το smart2go έτρεξαν.. αλλα είναι πολύ μικρό σαν συσκευήκαι έχει πολύ δυνατό κουδουνισμό!

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα λεφτά απλα ξεχασε να βάλεις εφαρμογές που ήξερες π.χ απο Nokia 6600, δεν δουλεύει καμμία ούτε και η αγαπημένη μου εφαρμογή με το τηλεκοντρόλ.. Μόνο file explorer και το προγραμμα μου πλοηγησης το smart2go έτρεξαν.. αλλα είναι πολύ μικρό σαν συσκευήκαι έχει πολύ δυνατό κουδουνισμό!

 

συγγνωμη να κανω μια ερωτηση? και τι σημαινει τοτε το feature pack 1 ή κατι τετοιο τελοσπαντων? δηλ. αυτο δεν σημαινει οτι θα παιζουν και παλιες εφαρμογες???

 

και κατι αλλο που δεν αναφερθηκε καθολου...και πιστευω ειναι σημαντικο..το κινητο εχει ΜΟΛΙΣ 0,47 sar...βρειτε μου ενα νοκια s60 με τοσο χαμηλο sar..

δεν νομιζω να υπαρχει..

 

συμφωνω απολυτα μαζι σου. και γω το πρωτο που κοιταω πλεον ειναι το sar και ευτυχως το συγκεκριμενο μοντελο εχει πολυ χαμηλο Sar.

δυστυχως σοβαρα περιοδικα κινητης δεν δινουν σημασια στο sar οταν γραφουν εκθεσεις και αναφορες για κινητα. Π.χ. διαβαζα προσφατα για το 6085 σε ενα περιοδικο κινητης [σοβαρο περιοδικο] και το εκθειαζαν αλλα κουβεντα για το μεγαλο sar που εχει!!! συγκεκριμενα εχει 1,15!!!οντως πολυ καλο κινητο αλλα το απερριψα σαν δωρο στην μητερα μου λογω του μεγαλου sar.ξεφυγα ομως απο το θεμα και ζητω συγγνωμη!!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

SPECIAL....αντε να ρθει να το παρουμε...ελπιζω να κανει κανα 350αρι το πολυ..

βλακεια που δεν παιρνει της εφαρμογες γαμωτη..δεν βαριεσαι ομως..θα βγαλουν καλυτερες :)..απο themes και skins καμια σελιδουλα?...thanks guyssssss

[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

SPECIAL....αντε να ρθει να το παρουμε...ελπιζω να κανει κανα 350αρι το πολυ..

βλακεια που δεν παιρνει της εφαρμογες ****τη..δεν βαριεσαι ομως..θα βγαλουν καλυτερες :)..απο themes και skins καμια σελιδουλα?...thanks guyssssss

χρονο να'χεις :)

xxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Μα ποιος σας ειπε οτι δεν δεχεται τις νεες εφαρμογες;

Φυσικα και τις δεχεται αρκει να ειναι για Symbian OS-9.1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...