Jump to content

Mycosmos και free sms


kinhtomania
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 168
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι το μεσημερακι ειχε φαει σκαλωμα!εβαζες στοιχεια εδινες οκ και σε πεταγε σε κενη φορμα παλι
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν γίνετε να έρχονται τα email από το hotmail στο κινητό?(free πάντα)

 

έχω λογαριασμό mycosmos άλλα δεν ξέρω πως μπορώ να το ρυθμίσω.

 

Κάτι είχα ακούσει ότι μπορώ να ρυθμίσω το pop του mycosmos με το κινητό(windows phone είναι) και να έρχονται εκεί τα email μέσο 3g. Ισχύει κάτι τέτοιο?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

χρησιμοποιούσα εδώ και κάτι χρόνια το Mycosmos παρόλο που είχα κάνει μεταφορά σε vodafone.

σήμερα δε μπορώ να μπω.

λέτε να μου το κόψανε;

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιούσα εδώ και κάτι χρόνια το Mycosmos παρόλο που είχα κάνει μεταφορά σε vodafone.

σήμερα δε μπορώ να μπω.

λέτε να μου το κόψανε;

 

μετα απο χρονια;μηπως απλα κολλησε το συστημα;συμβαινει συχνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι σε εκοψαν,το ιδιο εγινε και σε εμενα χθες δυστυχως..

 

και σήμερα δε μπορώ να μπω.

οπότε δεν είναι τυχαιο.

κρίμα είχα βολευτεί με τα δωρεάν μηνύματα.

μου φαίνεται θα μεταφέρω την ίδια sim που τώρα είναι στη vodafone πίσω στην cosmote μόνο και μόνο για το Mycosmos. εξάλου δε τη χρησιμοποιώ.

θα ενεργοποιηθεί τότε;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Και εμένα σε όσους αριθμούς είχα ενεργοποιημένο το mycosmos, αλλά δεν είναι τώρα στην Cosmote τα νούμερα, δεν μπορώ να μπω.

Επίσης στην ανάκτηση κωδικού μου βγάζει μήνυμα σαν να μην είχε γίνει ποτέ εγγραφή.

Άρα είναι ένα μαζικό "κόψιμο"....

Από παντού πάνε να "κοψουνε" τώρα που έχουν δει τις αποσυνδέσεις και τα φέσια...

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι και πολυ ηταν.Τουλαχιστον κρατησε μια καλη υπηρεσια προς τους συνδρομητες γενικα.Αντιθετα με την "γυφτια" της vodafone να καταργησει το webmail πριν ενα χρονο.....δεν μιλαμε για δωρεαν μηνυματα αλλα μια στοιχειωδες υπηρεσια ηλ.ταχυδρομειου....
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Και ναι και όχι. Ναι εφ'όσον στειλεις απο υπολογιστή ή απο το κινητό με χρήση δεδομένων, όχι αν στείλεις με εντολές sms ( απαρχαιομένη λειτουργία, φυσικά ). Στη περίπτωση του κινητού, θα καταναλώσει δεδομένα, άρα μόνο απο εκεί θα μπορούσε να προκύψει χρέωση. Αλλά όχι σαν υπηρεσία email.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

χαχαχα

εδω εχουν ακομα μονο 20ΜΒ για καθε χρηστη.

Εχουν site Που δουλευει κανονικα μονο με συγκεκριμενους internet explorer, θες και εφαρμογη?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου αρεσει μπορεις να αλλαξεις δικτυο..

Αν θες να κραξεις καν'το αλλού,εγω απλη ερώτηση έκανα και μόνο απαντηση δεν πήρα απο εσενα

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση εμπεριηχε ενα ΟΧΙ.

Δεν υπαρχει εφαρμογη.

Εκτος αν εχει φτιαξει καποιος και δεν το ξερουμε, Αν ναι ας το πει

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Υπάρχει για android, mailmycosmos λέγεται.

 

Η οποία μέχρι πρότινος λειτουργούσε άψογα.

Ωστόσο, τις τελευταίες μέρες δε θέλει να λειτουργήσει με τίποτα (στην αποστολή μηνύματος βγάζει μονίμως error και αυτό δεν οφείλεται στην ιστοσελίδα γιατί από εκεί τα μηνύματα αποστέλλονται κανονικά).

Αν έχει κατεβάσει κανείς την εφαρμογή, ας με ενημερώσει και μένα που δεν τα ξέρω καλά αυτά τα της τεχνολογίας. :O

:love:
Link to comment
Share on other sites

Σε παλαιότερα μηνύματα, δεν εμφανίζεται το Edit άρα αν μπορεί κάποιος admin ας ενώσει αυτό εδώ με το προηγούμενο.

 

Στο διά ταύτα.

Το πρόβλημα που ανέφερα, λογικά οφείλεται στα αποθηκευμένα δεδομένα της cache του κινητού.

Με το που (τυχαία) έμεινε να αποφορτιστεί εντελώς και έκλεισε από μπαταρία, έπειτα μπήκε σε φόρτιση κτλ, όλα δούλεψαν ξανά ρολόι.

Πιθανολογώ ότι είναι η ίδια ακριβώς περίπτωση όπου αν κολλήσουν πράγματα (όπως μια φορά είχε εξαφανιστεί το android status bar) και βγάλουμε τη μπαταρία για λίγο, μετά επανέρχεται.

:love:
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...