Jump to content

Tellas Vs Vivodi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρόσεχε λίγο τις ρατσιστικές εκφράσεις σου.

Χωρίς να θέλω να κάνω το δικηγόρο του παιδιού, σε ποιές ρατσιστικές εκφράσεις αναφέρεσαι?
Link to comment
Share on other sites

Aκόμα περιμένω ....................

Αργούν

Επίσης μου έφεραν το συμβόλαιο με λάθος στοιχεία Επίσης ο courrier δεν έφερε τον εξοπλισμό ....

Ουφ .......

Αρχισαμε.......:lol: :lol: :lol:

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να κάνω το δικηγόρο του παιδιού, σε ποιές ρατσιστικές εκφράσεις αναφέρεσαι?

Στο "π@@στιά" προφανώς, αλλά βγαίνουμε off-topic.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,και εγω ειμαι σε αναμονη του κουριερ για 4μβπσ!!! Τ(ρ)ελλας!!!

αλλα θα πρεπει να μεινω χωρις ιντερνετ κανα 10μερο :(.Ασε που πρεπει να κοψω και την isdn γραμμη ....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημερα,και εγω ειμαι σε αναμονη του κουριερ για 4μβπσ!!! Τ(ρ)ελλας!!!

αλλα θα πρεπει να μεινω χωρις ιντερνετ κανα 10μερο :(.Ασε που πρεπει να κοψω και την isdn γραμμη ....

 

Δεκαήμερο ? ....... πες τριανταήμερο να είσαι μέσα

ΠΑΙΔΕΣ ΑΚΥΡΟ

Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ

Ψευδείς διαβεβαιώσεις και στο site της και στο τηλέφωνο μέχρι να κάνεις το συμβόλαιο

Περιμένεις ένα μήνα παίρνεις απανωτά τηλέφωνα και σου λένε ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα και στο τέλος .......... σου πετάνε ένα " Ο ΟΤΕ δεν έχει γραμμές για Τελλάς "

Που είναι το ιδιόκτητο ? που είναι η εξυπηρέτηση ? που είναι τα χρονοδιαγράμματα ? ΤΙΠΟΤΑ

ΜΠΑΧΑΛΟ ΕΛΛΑΣ

ΜΠΕΛΛΑΣ ΣΒΥΣΤΟ είναι η κανονική ονομασία

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,και εγω ειμαι σε αναμονη του κουριερ για 4μβπσ!!! Τ(ρ)ελλας!!!

αλλα θα πρεπει να μεινω χωρις ιντερνετ κανα 10μερο :(.Ασε που πρεπει να κοψω και την isdn γραμμη ....

 

 

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ τα μάτια σου 14

Οταν έρθει ο κούριερ ΔΕΣ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ τι γράφει το συμβόλαιο στα στοιχεία σου

ΣΕ ΟΛΟΥΣ σχεδόν κάνουν λάθη ( εξεπίτηδες ή όχι ? )

Στατική ip χωρίς να τη ζητήσεις

Προεπιλογή φορέα ( χωρίς να πρέπει να είναι συμπληρωμένο )

Λάθος ΑΦΜ

Τσεκαρισμένα άσχετα και λάθος κουτάκια

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ

Μετά αν έρθει ο κούριερ στην ώρα του θα περιμένεις και καλά να απαντήσει ο ΟΤΕ

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟ πρέπει μέσα σε 10 μέρες το πολύ να απαντήσει

Σύμφωνα με αυτούς σε 5

Τελικά όμως δεν απαντάνε ΠΟΤΕ παρά μόνο αν τους πιέσεις απίστευτα

Και τελικά η απάντηση μπορεί να είναι και όχι

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγώ έχω Vivodi εδώ και ενάμιση χρόνο. Ξεκίνησα με 384 και τσούκου τσούκου-και πλέον με λιγότερα χρήματα- με τις αναβαθμίσεις είμαι στα 2mbit τώρα. Πότε δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα με τη σύνδεση μου, αλλά δεν παραβλέπω ότι πολύς λαός είχε άπειρα παράπονα με τη vivodi. Τώρα για την Tellas, η προσφορά είναι φοβερή, και ίσως ενδιαφερόμουν-αν και έχω γλιτώσει από τον ΟΤΕ-αλλά, ρε παιδιά, όλοι στο ''περίμενε'' είναι...Τόσο καιρό και πόσοι έχουν συνδεθεί; Έλεος...Το κάνανε μόνο για να διακόψει ο κόσμος τον ΟΤΕ;

Ελπίζω να λύσουν τα όποια προβλήματα έχουν για να ενταθεί ο ανταγωνισμός προς οφελός μας...

Nothing lasts forever, but the certainty of change...

 

Emperistatomenos' Blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΕΛΛΑΣ

Τουλάχιστον εμένα μου είπαν ψέμματα και ρίξαν ευθύνη στον ΟΤΕ

Και καλά ο ΟΤΕ απέρριψε την αίτησή μου

Πήρα τον ΟΤΕ και ο ΟΤΕ μου είπε ότι είμαι αποδεσμευμένος εδώ και μήνες και ότι δεν έχουν καμμία ευθύνη αυτοί αλλά μόνο η Τελλάς

Ξαναπαίρνω Τελλάς και μου λένε ότι δεν έχουν κόμβο να μου δώσουν

Καλά κρασά

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για το ΤΡΕΛΛΑΣ ΜΠΙΞΤΟ .

Επειδη ξεκινησαν κατι με βιασυνη για να προλαβουν τις εξελιξεις , πιαστηκαν στον υπνο και ρεζιλευτηκαν. Το πιο εκνευριστικο ομως δεν ειναι αυτο , ειναι το οτι σε ταραζουν στα ψεμματα ( φταιει ο ΟΤΕ , σε λιγες μερες καντε υπομονη κτλ κτλ ) . Ας ειχαν το θαρρος και να πουν οτι θα χρειαστει ενα διμηνο απο την αιτηση σας για να γινει ενεργοποιηση . Απλα απαραδεκτοι και η εικονα της εταιρειας διασυρθηκε .

Link to comment
Share on other sites

Για το ΤΡΕΛΛΑΣ ΜΠΙΞΤΟ .

Επειδη ξεκινησαν κατι με βιασυνη για να προλαβουν τις εξελιξεις , πιαστηκαν στον υπνο και ρεζιλευτηκαν. Το πιο εκνευριστικο ομως δεν ειναι αυτο , ειναι το οτι σε ταραζουν στα ψεμματα ( φταιει ο ΟΤΕ , σε λιγες μερες καντε υπομονη κτλ κτλ ) . Ας ειχαν το θαρρος και να πουν οτι θα χρειαστει ενα διμηνο απο την αιτηση σας για να γινει ενεργοποιηση . Απλα απαραδεκτοι και η εικονα της εταιρειας διασυρθηκε .

 

EXOYΝ καραρεζιλευτεί

Και σε άλλα φόρουμ γίνετε ΧΑΜΟΣ , τα κάνανε ΜΑΝΤΑΡΑ με τα ψέμματά τους

ΜΑΚΡΙΑ από τέτοιες κοροιδίες (όχι ότι οι άλλες είναι γρήγορες .......... )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

για δείτε και δω για τη δική μου ιστορία,ακόμα είμαι χωρίς νετ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=162893

Link to comment
Share on other sites

Paidia eimai akribws sto idio dillhma me ton filo woudoulis (Vivodi Telefonet 1024 VS Tellas Zisto 4Mbps)...

Exw hdh etoimasei tis aithseis gia Vivodi kai exw sygkentrwsei ta aparaithta dikaiologhtika, alla skefthka na dw mhpws yparxei kati kalytero ekei e3w... Kai epesa panw sthn prosfora ths Tellas, h opoia omologoumenws, sta xartia, einai poly kalh. An baloume kai to gegonos oti h Vivodi dinei mono 1Mbit ADSL xwris dynatothta anaba8mishs taxythtas sto internet, to psaxnw mhpws einai kalytero na perimenw, mias kai h Tellas leei oti akoma den yposthrizetai h perioxh mou (Agia Paraskeyh) kai na balw Zisto se kana mhna.

 

Alla me ayta pou diabazw edw pera blepw oti kai h Tellas arxise tis arpaxtes...

 

Kaneis allos me empeiria apo Zisto na mas pei? File woudoulis se poia perioxh eisai?

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...