Jump to content

Όταν γιορτάζετε, που πάτε τους φίλους σας;


Venus_Is_A_Boy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο μέρος που βγάζετε τους φίλους σε γιορτές? Κάποιο καφέ-μπαρ, κλαμπ σε περιοχές κέντρου και βορείων προαστείων..??? Κλείνετε τραπέζι? Και από τιμές??

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 74
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ πάντως εδώ που είμαι τους παω/με πάνε σε club και έχουμε 1 μπουκαλάκι(για αρχή:p)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παλιοτερα τους εβγαζα για καφε και μετα αμεσως σε μπαρ.

τωρα πλεον κανω κατι αλλο,βγαινουμε για φαγητο,πινουμε το κρασακι μας και μετα την κανουμε για μπουζουκια οπου εχω κλεισει εννοειται τραπεζι.τωρα απο τιμες κραταω παντα εκει την ημερα 1500 ευρω οπωσδηποτε για να μην βρεθουμε να πλενουμε ποτηρια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όπου είναι πιο φθηνά.

 

καλα κι εγω παλιοτερα το ιδιο εκανα,τοτε δεν επαιζαν και φραγκα δυστυχως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όπου είναι πιο φθηνά.

 

Εσενα σε συμπαθησα,εισαι πολυ large τυπος:lol: ,καβουρακια ε?.:lol: :p

χωρις παρεξηγηση,πλακα κανω.

Παντως αναλογα και με το ποσσα ατομα θες να βγαλεις,αν ειναι να βγεις με λιγα ατομα μπορεις να κλεισεις καπως πιο ανετα σε ενα μαγαζι χωρις να χρειαστει να υποστεις σουηδικο μασαζ λογω μη αποπληρωμης:lol: :lol: καλυτερα σε κανενα envy λεω,η αλλιως κ σε κανενα μουσικο σχημα,πχ για "σκυλο-χαβαλε" να σου προτεινω caramela (κ ποιο οικονομικο απο αλλα) με Καλιδη - Θελξη.

Τωρα αν θες να βγαλεις εξω ολοκληρη ομαδα ποδοσφαιρου,εμαρμοσε τακτικη Xourxoulitsos;)

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Εσενα σε συμπαθησα,εισαι πολυ large τυπος:lol: ,καβουρακια ε?.:lol: :p

χωρις παρεξηγηση,πλακα κανω.

Παντως αναλογα και με το ποσσα ατομα θες να βγαλεις,αν ειναι να βγεις με λιγα ατομα μπορεις να κλεισεις καπως πιο ανετα σε ενα μαγαζι χωρις να χρειαστει να υποστεις σουηδικο μασαζ λογω μη αποπληρωμης:lol: :lol: καλυτερα σε κανενα envy λεω,η αλλιως κ σε κανενα μουσικο σχημα,πχ για "σκυλο-χαβαλε" να σου προτεινω caramela (κ ποιο οικονομικο απο αλλα) με Καλιδη - Θελξη.

Τωρα αν θες να βγαλεις εξω ολοκληρη ομαδα ποδοσφαιρου,εμαρμοσε τακτικη Xourxoulitsos;)

Hyperlarge τυπος, απλα μονο το fan club να βγαλω εξω θα μαυρισω στον Τειρεσια :shifty:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

παλαιοτερα καναμε παρτυ με ενα φιλο που εχουμε πολυ κοντα τις γιορτες μας, πλεον πουθενα γιατι δεν εχουμε λεφτα!:(
Link to comment
Share on other sites

αν και εχω κανα δυο χρονια να γιορτασω και γιορτη και γεννεθλια θυμαμαι

οτι για αρχη πηγαιναμε καπου να φαμε!! εκει κερναγα εγω :wacko: φυσικα!!

Και μετα σε κανα club οπου κι εκει εβαζα τουλαχιστον το πρωτο μπουκαλακι!!

Τωρα σαν προταση +1 στο caramela αλλα πολυ καλη επιλογη ειναι και κατι σε οriental πχ χαλανδρι tsacra.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

πρεπει υποχρεωτικα να τους παμε καπου?

εγω μια χαρα περναω καθε φορα στο σπιτι μου με τους πραγματικους φιλους μου τους αλλους βγαινω την επομενη ωστε να μην χρειαζεται να κερναω εγω:p

Link to comment
Share on other sites

Όπου είναι πιο φθηνά.

 

Tς τς τς... πάντα τσίπης αυτό το παιδί :p :lol: :p :lol: :ρ

 

Κατ'αρχήν δεν μας λες πόσοι είναι οι φίλοι που θες να κεράσεις. Αν είναι λόχος συμφέρουν άλλα πράγματα από το αν είναι δυο-τρεις

Λοιπόν, εγώ πριν δύο χρόνια τους είχα πάει (καμιά 10αρία άτομα) στα TGI Friday's για φαγητό και μετά σε ένα clubακι. Κέρασα εννοείται το φαγητό και σφηνάκια στο club. (Άσχετο αλλά ήταν από τις πιο ωραίες βραδιές που έχω περάσει)

 

Πέρισυ, επειδή είχα πλέον ξεκινήσει δουλειά και δεν μπορούσα να το ξενυχτήσω όπως ήθελα τους πήγα για ποτάκι σε cafe-bar στη Γλυφάδα. ΒΑΡΕΜΑΡΑ!! Δεν στο συνιστώ, αλλά είναι μια πιο οικονομική λύση.

 

Φέτος, τους πήγα στην Ακάνθους (club στη λεωφόρο Συγγρού, δίπλα από το Απόλλων Παλλάς - Xourxou μη σχολιάσεις τη λεωφόρο!). Επειδή ήταν πάλι δέκα άτομα (παραδόξως όμως, λίγοι από εκείνους που είχα βγάλει δύο χρόνια πριν), κέρασα εγώ το 1ο μπουκάλι και δύο γύρους σφηνάκια. (Μια 90άρα το μπουκάλι και από 27 ο κάθε γύρος σφηνάκια- ο μπάρμαν δε ήταν πιο ντίρλα από μένα, μου έδινε ρέστα χωρίς να του έχω δώσει λεφτά και επέμενε να τα πάρω :lol: :lol: ). Περάσαμε επίσης ΓΑΜΑΤΑ!!!! Το ξενυχτήσαμε πάλι μέχρι που ξημέρωσε!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

ατη γιορτη μου συνη8ως ερχονται σπιτι και μετα κανονιζουμε κατι εκεινη τη στιγμη...ειναι καλοκαιρι η γιορτη μου,οποτε συνη8ως σε μπιτς μπαρ(:p) παμε..

στα γενε8λια μου(αμαν πλησιαζουν!!!) δεν εχω κανονισει που 8α τους παω...

τους πολλους μαλλον για ποτακι και τους λιγους και καλους(κολητες+κολητους)μαλλον μπουζουκια...μαριε 8α ερ8ειιιιιιις?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πρεπει υποχρεωτικα να τους παμε καπου?

εγω μια χαρα περναω καθε φορα στο σπιτι μου με τους πραγματικους φιλους μου τους αλλους βγαινω την επομενη ωστε να μην χρειαζεται να κερναω εγω:p

 

μου αρεσει πολυ η οικονομικη πολιτικη του hydro...

με δυο-τρια μπουκαλακια ποτο και κατι λιγοτρο απο 40ευρω ολα ειναι τελεια!:)

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να πω το καλύτερο!

 

Είχα βγει με το φίλο μου να τον κεράσω! Φάγαμε του σκασμού και όταν ήρθε η ώρα να πληρώσω θυμήθηκα ότι δεν είχα πάρει λεφτά από την τράπεζα :lol: :lol:

Οπότε τι να κάνει κι αυτός, πλήρωσε!

Ναι, ναι το ξέρω! Ντροπή μου :rolleyes:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα σε μπαρ! τορα παμε στην αρχη για φαγητο και μετα λεμε οτι θα παμε σε μπαρ αλλα γεινομαστε ολλοι γκολ και μενουμε στην ταβερνα :D
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παντως πραγματικα μου χει λειψει η φαση του να κανουμε παρτυ στο σπιτι,εβαζα και τα επαγγελματκη μηχανηματα για μουσικη που εχω και περνουσαμε τελεια,καλυτερα κι απο club και μετα ολοι στο πατωμα μετα απο τα πολλα ποτα και τον χορο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τις περισσοτερες φορες Σπιτι με μουσικη, φαγητο που φτιαχνω εγω και ποτα που συμπληρωνουν αυτοι (ξερετε τα δωρα κλπ), αλλα εαν την περιοδο των γενεθλιων μου εχω καποια "παραπανω" λεφτα τις/τους πολυ καλες/ους μου φιλες/ους την επομενη ακριβως σε οποιο μαγαζι (επαναλαμβανω εαν το αντεχει η τσεπη μου) συμφωνησουμε.

When the smoke is going down......

Hell is living without you....

Sleeping in the fire..............

Ο τελευταιος χορος............

Link to comment
Share on other sites

χμ!

λοιπόν τους έχω κεράσει φαγητό σε ιταλικό εστιατόριο.

κάποια άλλη στιγμή πήγαμε για ποτό και κέρασα σε ανατολίτικο μαγαζί.

α μία φορά πήγαμε στον βράχο του Αρίωνα με σουβλάκια και κουτί με πάστες στις οποίες βάλαμε κεράκια και τα σβήσαμε. κάναμε έκπληξη στην κολλητή μου και ήπιαμε και μπύρες, μην ρωτήσετε τί στομάχι είχαμε μετά:X :cry:

Link to comment
Share on other sites

Σε club η καφετερια η και τα δυο.

Πρωτα σε καφετερια και μετα σε club.

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

μια καλη λυση ειναι να τους πηγαινετε στον τηνιακο στην λ.αλεξανδρας!

φοιτητικες τιμες...;)

και ετσι τη βγαζετε ολοι καθαρη:p

Link to comment
Share on other sites

Στο σπίτι συνήθως,αν και τώρα τελευταία σε πιτσαρία και μετά σε club-bar αλλά πληρώνουν αυτοί τα ποτά!:lol:Εγώ το φαί αυτοί τα ποτά!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...