Jump to content

[S60 3rd Edition] Route 66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολης το δοκιμασα σε εμενα δεν μου ζητησε κοδικο, ξανακατεβασε το και αν υπαρχει παλη προβλημα πες μου να σου το ανεβασω :)

 

Μου ξανακάνει τα ίδια!

Αν μπορείς ανέβασετο να το δοκιμάσω!

Ευχαριστώ!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 923
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια βρηκα απο ενα site τις καμερες στο Οδικο Δυκτιο που υπαρχουν στην Ελλαδα!!!

Εχει ενα .τxτ που λεει πως να τα βαλεις στο προγρ.

Δεν καταλαβαινω καλα πως να το κανω, ειμαι και λιγω απειρος με αυτα.

Αυτα γραφει μεσα στο txt:

1 Copy the required file (.bmp & .csv) to:

\Route 66\pois\selected map

2 Start application, click on POI, then click on POI alarm. Select the required category.

3 Click Navigate to, select POI around destination or POI around GPS position.

 

Note: some POIs might be reachable on the map, if the map is not detailed enough.

 

All right reserved © http://www.poiplaza.com

 

Ξερετε που ειναι το POI ???

 

ΡΟΙ είναι τα αρχικά του Point Of Interest (Σημείο Ενδιαφέροντος).

 

Πάντως και γω δεν καταλαβαίνω πώς ακριβώς μπορούν να εγκατασταθούν και να λειτουργήσουν αυτά τα (χρησιμότατα ομολογουμένως) αρχεία που κατεβάζει κανείς από το συγκεκριμένο site για το Route66.... :worry::worry:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

ΡΟΙ είναι τα αρχικά του Point Of Interest (Σημείο Ενδιαφέροντος).

 

Πάντως και γω δεν καταλαβαίνω πώς ακριβώς μπορούν να εγκατασταθούν και να λειτουργήσουν αυτά τα (χρησιμότατα ομολογουμένως) αρχεία που κατεβάζει κανείς από το συγκεκριμένο site για το Route66.... :worry::worry:

 

Καταρχήν να ρωτήσω.

Αυτά τα αρχεία κάνουν και για το Route66 για symbian?

Ποιος έχει δώσει τα στοιχεία αυτά?Είναι επίσημα καταγεγραμένα ή ο καθένας μπορεί να πει κάτι και να το προσθέσουν στα POI?

Άσε που δεν υπάρχει φάκελος POI στο route66/.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν να ρωτήσω.

Αυτά τα αρχεία κάνουν και για το Route66 για symbian?

Ποιος έχει δώσει τα στοιχεία αυτά?Είναι επίσημα καταγεγραμένα ή ο καθένας μπορεί να πει κάτι και να το προσθέσουν στα POI?

Άσε που δεν υπάρχει φάκελος POI στο route66/.

 

Re paides dibaste ligo prosextika.....den einai gia symbian efarmoges ayto to site pou koitate...

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις δεν κανει!!!!Εκει με εστειλαν απο το Bloka.com

Εχει για Ιταλια και Κροατια μονο!!!!!! ;-(

 

Έχει και για Ελλάδα και μάλιστα πολλά πράγματα, αλλά αν δεν κάνει για το κινητό μας τι να το κάνεις?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μου ξανακάνει τα ίδια!

Αν μπορείς ανέβασετο να το δοκιμάσω!

Ευχαριστώ!

 

 

Link removed :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Θελω να εγκαταστησω και εγω το Route66 στο Ν80 μου αλλα απο οτι διαβαζω εχει βγει νεα εκδοση την οποια ομως δν μπορω να βρω. Μπορει καπιος να δωσει τα link που κατεβαζω ολα τα απαραιτητα αρχεια (sis αρχεια εγκαταστασης και χαρτες) καθως και μια συντομη περιγραφη των οδηγιων εγκαταστασης?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

GIA NA VOITHISO OSOI THELOUNE TO FAKELO ETOIMO STO N95 TOYS TO VAZETE STO E DRIVE-->SYSTEM--> APPS ELPIZO NA VOITHISA

 

 

 

Φίλε JOHN74, το έβαλα στο φάκελο που είπες αλλά μετά τι κάνω? Έκανα restart αλλά δεν εμφανίζεται τπτ!

 

Θενκς προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η τελευταια εκδοση του Route66 για Series60 3rd edition?

Οι οδηγιες εγκαταστασης ειναι αυτες που φαινονται στην πρωτη σελιδα?

Ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε JOHN74, το έβαλα στο φάκελο που είπες αλλά μετά τι κάνω? Έκανα restart αλλά δεν εμφανίζεται τπτ!

 

Θενκς προκαταβολικα

 

to route66.sis to perases?efoson vazeis to route66.sis tote perneis to fakelo poy anevasa kai kaneis ayto poy leo...xana dokimase ok ;)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

to route66.sis to perases?efoson vazeis to route66.sis tote perneis to fakelo poy anevasa kai kaneis ayto poy leo...xana dokimase ok ;)

 

johny εκανα κι εγω τα παραπανω βηματα ενα προς ενα και μολις αντεγραψα το mobile7.sis στην καρτα και εχοντας βαλει ολα τα αρχεια στην καρτα και στο φακελο route66 κι εμενα το ιδιο μυνημα βγαζει "some parts are missing.please reinstall the application.."βαρεθηκα και το παραταω!:mad:

Link to comment
Share on other sites

johny εκανα κι εγω τα παραπανω βηματα ενα προς ενα και μολις αντεγραψα το mobile7.sis στην καρτα και εχοντας βαλει ολα τα αρχεια στην καρτα και στο φακελο route66 κι εμενα το ιδιο μυνημα βγαζει "some parts are missing.please reinstall the application.."βαρεθηκα και το παραταω!:mad:

 

Oταν λες "αντέγραψες στην κάρτα" εννοείς εγκατέστησες (install) την εφαρμογή ?? Γιατί μόνο με εγκατάσταση της εφαρμογής στην κάρτα έχει νόημα η λειτουργία της και μόνο τότε η φάκελος του john χρησιμεύει... :worry:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η τελευταια εκδοση του Route66 για Series60 3rd edition?

Οι οδηγιες εγκαταστασης ειναι αυτες που φαινονται στην πρωτη σελιδα?

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

Δεν ξερει κανενας να απαντησει στα παραπανω βασικα ερωτηματα?

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι η V7.3.545 και φυσικά μόνο για αγορά (δεν έχει ακόμη δεχτεί "επέμβαση").

 

Για Ν95 και το εσωτερικό του GPS λειτουργεί άψογα η 468 (ακολούθησε και η 520 για συσκευές με ΒΤ GPS).

 

Για εγκατάσταση νομίζω ότι οι οδηγίες της πρώτης σελίδας κάνουν μια χαρά.

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι η V7.3.545 και φυσικά μόνο για αγορά (δεν έχει ακόμη δεχτεί "επέμβαση").

 

Για Ν95 και το εσωτερικό του GPS λειτουργεί άψογα η 468 (ακολούθησε και η 520 για συσκευές με ΒΤ GPS).

 

Για εγκατάσταση νομίζω ότι οι οδηγίες της πρώτης σελίδας κάνουν μια χαρά.

Σε ευχαριστω πολυ nickvog. Μηπως ξερεις για το Ν80 που εχω ποια ειναι η τελευταια που μπορω να την βρω c*****d? Η 7.3.520 παιζει κανονικα?

Σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ nickvog. Μηπως ξερεις για το Ν80 που εχω ποια ειναι η τελευταια που μπορω να την βρω c*****d? Η 7.3.520 παιζει κανονικα?

Σε ευχαριστω πολυ

 

Δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά γιατί να μην παίζει... στο xxxxxxxxxxxxxx την έχουν και την αναφέρουν ως λειτουργική και ΟΚ :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι η V7.3.545 και φυσικά μόνο για αγορά (δεν έχει ακόμη δεχτεί "επέμβαση").

 

Για Ν95 και το εσωτερικό του GPS λειτουργεί άψογα η 468 (ακολούθησε και η 520 για συσκευές με ΒΤ GPS).

 

Για εγκατάσταση νομίζω ότι οι οδηγίες της πρώτης σελίδας κάνουν μια χαρά.

 

Έχω κατεβάσει και 1 ποιο καινούρια επίσημη έκδοση από το site του Route, η οποία όμως για να εγκατασταθεί θέλει αναγκαστικά cardreader και βαριόμουν και δεν τη δοκίμασα.Αν μπορεί κάποιος αν το ψάξει.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

@masada71 prota tha peraseis(install) to mobile7.sis kai meta tha kaneis paste to fakelo moy ekei poy leo

 

ναι ρε φιλε αλλα στο e δεν υπαρχει φακελος με system ονομασια μονο sys και ανοιγοντας τον μπαινω σε 3 αλλους υποφακελους sysregistry κλπ..που λοιπον τα εγκαθιστω αυτα που μασ εδωσες?φτιαχνω δικο μου φακελο χυμα στο e ονομαζοντας τον route66???:wacko:

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε φιλε αλλα στο e δεν υπαρχει φακελος με system ονομασια μονο sys και ανοιγοντας τον μπαινω σε 3 αλλους υποφακελους sysregistry κλπ..που λοιπον τα εγκαθιστω αυτα που μασ εδωσες?φτιαχνω δικο μου φακελο χυμα στο e ονομαζοντας τον route66???:wacko:

 

Με τι συνδεση βλεπεις τους φακελους?

(Τον system τον βλεπεις με file explorer εφοσων εχεις επιλεξει να φαινονται

οι system φακελοι παντως.)

Εχεις συνδεσει την συσκευη ως mass storage device ?

Εχεις ενεργοποιησει να φαινονται τα κρυφα αρχεια στον υπολογιστη σου ?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1913288#post1913288

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Με τι συνδεση βλεπεις τους φακελους?

(Τον system τον βλεπεις με file explorer εφοσων εχεις επιλεξει να φαινονται

οι system φακελοι παντως.)

Εχεις συνδεσει την συσκευη ως mass storage device ?

Εχεις ενεργοποιησει να φαινονται τα κρυφα αρχεια στον υπολογιστη σου ?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1913288#post1913288

 

Φιλε nervous μηπως μπορεις να μου πεις απο που να κατεβασω την τελευταια εκδοση του Route66 που να παιζει στο Ν80? Γιατι η 7.3.520 που ειχα κατεβασει τελικα δεν γινεται να εγκατασταθει (τουλαχιστον αυτη που εχω κατεβασει εγω).

Σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...