Jump to content

[S60 3rd Edition] Route 66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οποιος ειχε account μπορει και ξανα κανει sign εφαρμογες!!!!!

 

E τοτε μηπως να μας βοηθησει κανεις με υπαρχοντα λογαριασμο?Προσφερεται κανεις?

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 923
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

E τοτε μηπως να μας βοηθησει κανεις με υπαρχοντα λογαριασμο?Προσφερεται κανεις?

 

Stilte mou ta IMEI sto nikos1671@hotmail.com kai tha sas stilo pisw to sys etoimo :)

Link to comment
Share on other sites

Με την βοηθεια του φιλου nikos1671 ολα καλα.εγκατασταθηκε με τη μια και επιασε θεση πολυ γρηγορα!Ολα καλα!Ευχαριστω
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Την γκαντεμια μου!Χτες αλλαξα συσκευη τελικα και βεβαια δεν μπορω να ξαναπερασω το route66.Αν ευκαιρει κανεις που να μπορει να με βοηθησει να το ξανακανουμε sign θα ημουν υποχρεως.Θα βγω εκτος το σ/κ και ελεγα μηπως μεχρι σημερα το βραδυ το εχω παλι να δουλευει...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξαν οι εγγραφές στο http://www.symbiansigned.com για όποιον ενδιαφέρεται.

 

Kai exoun kleisei idi:mad::mad::mad:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Σημερα έβαλα για πρωτη φορα το route στο ν95!βλεπει το gps σφαιρα.πολυ πιο γρηγορα απο το ενσωματωμενο προγραμμα.

 

και για οσους θέλουν μπορειτε να βρειτε τις καινουργιες εκδοσεις χαρτων μεταξυ των οποιων και της ελλαδας εδω:

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Σημερα έβαλα για πρωτη φορα το route στο ν95!βλεπει το gps σφαιρα.πολυ πιο γρηγορα απο το ενσωματωμενο προγραμμα.

 

και για οσους θέλουν μπορειτε να βρειτε τις καινουργιες εκδοσεις χαρτων μεταξυ των οποιων και της ελλαδας εδω:

 

 

 

Όταν λες καινούριες, πόσο καινούριες?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.Έχει δοκιμάσει κανείς να χρησιμοποιήσει τους χάρτες του Destinator με το Route66 και αν ναι δουλεύανε?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για τον υπολογιστή ώστε να παραμετροποιούμε το Route66;

Να βάλουμε δικά μας σημεία ενδιαφέροντος, να σχεδιάζουμε διαδρομες κλπ;

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλο το forum. Έχω εγκαταστήσει σε Ν80 με χάρτες Athens, Britain. Όλα άψογα. Δύο ερωτήσεις μόνο:

 

1. Η ρύθμιση στις Προτιμήσεις-> Πλοήγηση για "Προεπιλογή GPRS" τι χρειάζεται;

 

2. Πρόκεται να αγοράσω GPS. Το ΝΟΚΙΑ BLUETOOTH GPS MODULE LD-3W θα το προτείνατε; Δουλεύει σωστά; Αν όχι ποιά άλλη ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ λύση υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

και για οσους θέλουν μπορειτε να βρειτε τις καινουργιες εκδοσεις χαρτων μεταξυ των οποιων και της ελλαδας εδω:

 

 

 

Κατ'αρχήν σ'ευχαριστώ για το λινκ :)

Ο χάρτης της Ελλάδας είναι ουσιαστικά ένας ανανεωμένος ( ; ) χάρτης της Αθήνας με την προσθήκη κάποιων κεντρικών οδικών αξόνων στην υπόλοιπη Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για τον υπολογιστή ώστε να παραμετροποιούμε το Route66;

Να βάλουμε δικά μας σημεία ενδιαφέροντος, να σχεδιάζουμε διαδρομες κλπ;

 

Αυτά που λες γίνονται μέσα από το κινητό όταν έχεις ανοιχτό το route66.Ψάχτο και θα δεις ότι γίνεται.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που λες γίνονται μέσα από το κινητό όταν έχεις ανοιχτό το route66.Ψάχτο και θα δεις ότι γίνεται.

 

Ναι, το ξέρω αλλά θα βόλευε να υπάρχει κάτι και να μπορεις να προσθέσεις 10-20 σημεία που σε ενδιαφερουν.

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλο το forum. Έχω εγκαταστήσει σε Ν80 με χάρτες Athens, Britain. Όλα άψογα. Δύο ερωτήσεις μόνο:

 

1. Η ρύθμιση στις Προτιμήσεις-> Πλοήγηση για "Προεπιλογή GPRS" τι χρειάζεται;

 

2. Πρόκεται να αγοράσω GPS. Το ΝΟΚΙΑ BLUETOOTH GPS MODULE LD-3W θα το προτείνατε; Δουλεύει σωστά; Αν όχι ποιά άλλη ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ λύση υπάρχει;

Καλό μεσημέρι

 

Φίλε μου εδώ και 6 μήνες χρησιμοποιώ ένα εξωτερικό gps της Royaltek σε συνδυασμό με το Νokia 5500 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Το μοντέλο του gps είναι το Mini Xtreme(RBT-2010/ 2110). Παρακάτω σου αναφέρω τα κύρια χαρακτηριστικά του. Είναι πολύ γρήγορο και πολύ ευαίσθητο. Μέσα σε διαμέρισμα στον τρίτο όροφο ( σε εξαόροφη πολυκατοικία ) στην Θεσσαλονίκη έπιανε χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Mini Xtreme(RBT-2010/ 2110

 

RBT-2110 / 2010 Specification: General Chip Set

SiRF StarIII

Frequency: L1,1,575.42 MHz Code: C/A code Channels: 20 Channels all-in-view tracking DGPS Source:

SBAS(WAAS,EGNOS) System Back Up: Replaceable built-in Li-Ion battery Accuracy Position: 10m 90%

Velocity: 0.1 meters/second, without SA Time: 1 microsecond synchronized to GPS time Acquisition Time

Requisition Time: 0.1 sec. Cold Start: 42 sec. Warm Start: 35 sec. Hot Start: 1 sec. Dynamic Conditions

Altitude: <18,000 meter Velocity: <515 meter/second Acceleration: <4g Interface Connection: Bluetooth(Class

2) Serial Port Profile Protocol: GGA,GSA,GSV(5),RMC,57600 Power Built-in rechargeable battery and DC input

Antenna type: Built-in Antenna (external antenna optional) Physical characteristic Dimension: 72.2 (L) x 41.0 (W) x

31.2(H) mm Environment Operation Temperature: -10 ~ +60 Storage temperature: -10 ~ +60 Relative

Humidity: 5% ~ 95%

Difference Between RBT-2001/2100 & RBT-2110/2010 Item /Model

RBT-2001/2100 RBT-2110/2010 Battery Rechargeable 680 mAH lasts Rechargeable 1700mAH lasts Operation time

>6 hr at full charge continuous >17 hr at full charge continuous Weight 62 g 85.7g

Accessories

A/C adapter Yes

Universal A/C compatibility Yes, 5V/2A, optional

Car charger Yes Carrying belt Optional Carrying bag Optional Wrist belt Optional

Send Inquiry Form

Download Document

RoyalTek

http://www.royaltek.com Powered by Joomla! Generated: 21 February, 2007, 16:22

Η διαφορά στα δύο μοντέλα είναι η μπαταρία τους η οποία ουσιαστικά τριπλασιάζει τον χρόνο λειτουργίας. Αν το ήξερα θα διάλεγα αυτό με την μεγαλύτερη μπαταρία. Αν θέλεις κάτι άλλο σχετικά με την λειτουργία του gps είμαι στη διάθεσή σου.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το ν80. Η καινοθργια εκδοση του προγραμματος που υποστιριζει και το ν95 εχει αλλη διαφορα? Δλδ αν περασω την τελευταια εκδοση το προγραμμα ειναι καλυτερο? τωρα εχω την 7.3.468
Link to comment
Share on other sites

Εχω το ν80. Η καινοθργια εκδοση του προγραμματος που υποστιριζει και το ν95 εχει αλλη διαφορα? Δλδ αν περασω την τελευταια εκδοση το προγραμμα ειναι καλυτερο? τωρα εχω την 7.3.468

 

Ποια είναι η νεώτερη έκοδση από την 7.03.468 ?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες καινούριες, πόσο καινούριες?

 

δε ξερω τωρα ποσες μερες εχει που βγηκαν αλλα βγηκαν προσφατα.στον χαρτη της ελλαδας παντως που δοκιμασα έχει καποιες προσθηκες της επαρχιας (για Αθηνα δε ξερω).

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Σημερα έβαλα για πρωτη φορα το route στο ν95!βλεπει το gps σφαιρα.πολυ πιο γρηγορα απο το ενσωματωμενο προγραμμα.

 

και για οσους θέλουν μπορειτε να βρειτε τις καινουργιες εκδοσεις χαρτων μεταξυ των οποιων και της ελλαδας εδω:

 

 

 

Κατέβασα τον χάρτη της Ελλάδας αλλά όταν πάω να τον αποσυμπιέσω μου ζητάει κωδικό πρόσβασης!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τον χάρτη της Ελλάδας αλλά όταν πάω να τον αποσυμπιέσω μου ζητάει κωδικό πρόσβασης!

Μολης το δοκιμασα σε εμενα δεν μου ζητησε κοδικο, ξανακατεβασε το και αν υπαρχει παλη προβλημα πες μου να σου το ανεβασω :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα απο ενα site τις καμερες στο Οδικο Δυκτιο που υπαρχουν στην Ελλαδα!!!

Εχει ενα .τxτ που λεει πως να τα βαλεις στο προγρ.

Δεν καταλαβαινω καλα πως να το κανω, ειμαι και λιγω απειρος με αυτα.

Αυτα γραφει μεσα στο txt:

1 Copy the required file (.bmp & .csv) to:

\Route 66\pois\selected map

2 Start application, click on POI, then click on POI alarm. Select the required category.

3 Click Navigate to, select POI around destination or POI around GPS position.

 

Note: some POIs might be reachable on the map, if the map is not detailed enough.

 

All right reserved © http://www.poiplaza.com

 

Ξερετε που ειναι το POI ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...