Jump to content

[Off-topic] Need for Speed: Carbon


Candlemass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ ξεκίνησα ρε παιδιά να το κατεβάζω και θα το έχω λέει σε 6 μέρες... Απογοητεύτηκα :(

κανε υπομονη, αργει να ερθει στα καλα του μαλλον λογω πολλων seeders/leechers.

Link to comment
Share on other sites

file Candlemass afou ta katevases den mas ta passareis kai emas kapws??? :) :)

 

Πλακα,πλακα γιατι τοση μυστικοτητα?Ριχτε κανενα pm με torrent links γιατι λιγο που εψαξα γινεται μπαχαλο.:wacko:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Πλακα,πλακα γιατι τοση μυστικοτητα?Ριχτε κανενα pm με torrent links γιατι λιγο που εψαξα γινεται μπαχαλο.:wacko:

σ'ολα τα τορρενταδικα κυκλοφορει το σωστο release μ'αυτο το ονομα:

"Need for Speed Carbon Collectors Edition-Razor1911"

Link to comment
Share on other sites

Απλα σ'ενα site εγραφαν απο κατω οτι ειναι fake.Γι'αυτο σας "ζαλιζω"...:O :)

ειχε βγει μια γαλλικη εκδοση πριν λιγες μερες η οποια λεγανε οτι ισως ειναι fake, δεν ασχοληθηκα και πολυ. βεβαια αυτη την ειδα νομιζω μονο σε ενα τορρενταδικο. τωρα αυτη που σου λεω βγηκε σημερα και ειναι μια χαρα :)

μιλαμε βεβαια για private trackers.

Link to comment
Share on other sites

paidia arxisa na to katevazw kai egw...alla apo oti fobabai 8a argisei na katevei etsi opos to blepw..:( exw sindesi 1024kb/s kserei kaneis posi wra peripou 8a mou parei...?(sorry alla den kserw kai polla apo pc)
KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

paidia arxisa na to katevazw kai egw...alla apo oti fobabai 8a argisei na katevei etsi opos to blepw..:( exw sindesi 1024kb/s kserei kaneis posi wra peripou 8a mou parei...?(sorry alla den kserw kai polla apo pc)
Εξαρτάται απο που το κατεβάζει. Αν το κατεβάζεις απο torrent εξαρτάται απο το πόσοι το δίνουν και πόσοι το παίρνουν. Χωρίς παρεξήγηση:D
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται απο που το κατεβάζει. Αν το κατεβάζεις απο torrent εξαρτάται απο το πόσοι το δίνουν και πόσοι το παίρνουν. Χωρίς παρεξήγηση:D

 

θες να σου πω? εχω 3546 ατομα και οι 126 μου το δινουν και η ταχυτητα ειναι στο 7 :rolleyes: :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλό φαίνεται.αλλά έχω την εντύπωση οτι είναι πολύ εύκολο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

θες να σου πω? εχω 3546 ατομα και οι 126 μου το δινουν και η ταχυτητα ειναι στο 7 :rolleyes: :p :lol:
Το θέμ είναι πόσοι είναι οι seeders και πόσοι οι leechers.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ πάντως στην Έδεσσα κυκλοφορεί απο διάφορα καταστήματα υπολογιστών που πουλάν και σπασμένα!:mad:Είναι πολύ αλητία να πληρώνεις σε κάποιον για να αγοράσεις κάτι κλεμμένο.:mad:

Άντε ας πούμε ότι όταν το κατεβάζεις εσύ και γίνεσαι ό κλέφτης το χρισημοποιείς για πάρτυ σου και δεν ενοχλείς κανένα!Αλλά δεν είναι πολύ μεγάλη αδικία κάποιοι να κερδίζουν απο κάτι που δεν είναι δικό τους!?

 

Υ.Γ:Εγώ ξεκίνησα να το κατεβάζω αλλά στο μισό της διαδρομής εμφάνισε πρόβλημα μου σπασε τα νεύρα και το διέγραψα.!:mad:Τσάμπα έμεινε ανοικτός ο υπολογιστής ένα μερόνυκτο για να φτάσει στο 20%!Παλιόtorrents!:O:mad::!::worry:

Link to comment
Share on other sites

edw pantos stin 8essaloniki se merika magazia pou rotisa lene oti akoma den to exoun spasei kai molis 8a ginei 8a to exoun...:) makari na ginei se 2meres giati den antexw allo(peftei kai poli diabasma me ti katalipsis:p )
KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ:Εγώ ξεκίνησα να το κατεβάζω αλλά στο μισό της διαδρομής εμφάνισε πρόβλημα μου σπασε τα νεύρα και το διέγραψα.!:mad:Τσάμπα έμεινε ανοικτός ο υπολογιστής ένα μερόνυκτο για να φτάσει στο 20%!Παλιόtorrents!:O:mad::!::worry:
Γιαυτό το πληρώνεις. Γλιτώνεις το χρoνο του download και χωρίς προβλήματα.:D
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...