Jump to content

Απο που να πάρω bluetooth gps receiver κ ποιο;


dimogrec
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μηπως γνωριζετε καποιο κατάστημα στην Αθηνα να διαθετει bluetooth gps receiver κατα προτιμιση οχι on-line.

Eψαξα λιγο στο google & ειδα μονο το expansys...

Μιας κ το εφερε η κουβέντα μηπως εχετε να προτινετε και ποιο receiver να πάρω?Γνωρίζει κανεις ποια χαρακτηριστικά πρεπει να εχει? Τι πρεπει να εχει για να ειναι καλο? Ελεγα να παρω 1 fortuna clip-on οχι για καποιο ιδιαιτερο λογο, απλως ειναι το μονο που εχω δει να δουλευει με 1 Νοκια 6600 κ route66. O λογος που το θελω ειναι ακριβώς ο παραπάνω, με route66 αλλα σε Ν70 η' 6680.

Link to comment
Share on other sites

thanks ndm, καλο το play247.gr αλλα ειναι Πατρα το ατιμο κ ελεγα να παρω κατι απο Αθηνα, να τα δω λιγο απο κοντα ;)
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν θέλεις να το πάρεις από internet?

 

Μπές στο play247.gr και δες τι σου αρέσει. Απο κει και πέρα βάζεις τα στοιχεία σου(οδος, ονόματα κτλ.) και έρχεται στο σπίτι σου. Πληρώνεις τον κουριερ και τέλος.

 

Για πιό μεγάλη ποικιλία ψάξε στο http://www.skroutz.gr για bluetooth gps και θα βρείς διάφορα σε διάφορες τιμές.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου Fortuna Slim το χα πάρει πέρισυ απο το play247 και είχε έρθει Αθήνα σε λιγότερο απο 24 ώρες. Εκείνη την εποχη είχα κάνει 5-6 internetικές αγορές και το Play247 ήταν με διαφορά το καλύτερο...
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει αγορες πολλες φορες απο Internet & δεν φοβαμαι :) απλως θα προτιμουσα ενα μαγαζι να εχει καποια ποικιλια και να τα δω μπροστα μου.
Link to comment
Share on other sites

paidia..na rotiso ki ego gia pda enos filou.. na parei bluetooth gps i compact flash kartoula me gps (exei vrei compact flash mou eipe me sirf star 3)?
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

για 6630 τι προτεινετε?

και χαρτες για πειτε μου θα βρουμε?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

paidia..na rotiso ki ego gia pda enos filou.. na parei bluetooth gps i compact flash kartoula me gps (exei vrei compact flash mou eipe me sirf star 3)?

 

Αν πάρει bt θα μπορεί να το χρησιμοποιήσει και σε άλλη συσκευή (κινητό, επόμενο ppc χωρίς υποδοχή cf, κτλ)

Αν πάρει cf θα έχει λιγότερα πράγματα να κουβαλάει. Επίσης η κατανάλωση της μπαταρίας του ppc θα ανέβει κατακόρυφα.

Προσωπική μου γνώμη το bt.

Για περισσόερα, στο φόρουμ των windows mobile.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

...O λογος που το θελω ειναι ακριβώς ο παραπάνω, με route66 αλλα σε Ν70 η' 6680.

 

Aπό προσωπική πείρα τo fortuna clip-on δουλεύει απροβλημάτιστα με Siemens SX1 (symbian60 v1) και Nokia 3230 (symbian60 v2) με το Route66.

 

περισσότερες πληροφορίες στο r66.com

 

 

To sirf star 3 είναι το νεότερο chip που έχει παρουσιαστεί.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...