Jump to content

Επικίνδυνος γείτονας ( ; )


viktoria
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! Ο ΤΥΠΟΣ ΑΥΝΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΚΑΛΥΠΤΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΟΥ ΧΥΜΑ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ?ΠΩΣ ΤΟΣΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ?? ΠΡΩΤΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΑΠΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΟΣΗ ΩΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΑΚΑΛΥΠΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ!!! ΕΑΝ ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟΡΙΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?
Μήπως έχει καμμιά ferrari ο τύπος και τη βλέπει και αυνανίζεται; :lol: :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 131
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! Ο ΤΥΠΟΣ ΑΥΝΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΚΑΛΥΠΤΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΟΥ ΧΥΜΑ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ?ΠΩΣ ΤΟΣΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ?? ΠΡΩΤΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΑΠΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΟΣΗ ΩΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΑΚΑΛΥΠΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ!!! ΕΑΝ ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟΡΙΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

με το που 8α τον δειτε να κανει βολτες γυρω απο το αμαξι(τα προκαταρκτικα του ειναι μαλλον) ενα τηλεφωνακι στην αστυνομια

εφοσον βεβαια αυτη ειναι η παγια τακτικη του..γιατι μετα μπορει αν βρεις και τον μπελα σου..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει καμμιά ferrari ο τύπος και τη βλέπει και αυνανίζεται; :lol: :p

 

:lol: οχι ενα citroen εχει!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

θρασυδειλος ειναι,θα του ειχα γ@μησει το κερατο,σιγα μην αφηνα τα παιδια μου να τον βλεπουν!αφου εχει αντρες οι γειτονια ασ του ριξουν ενα ξυλο !!!

μια δυο θα γινει κυριος!!αμα πληρωσετε καποιον ακομη καλυτερα,μην ανμειχθουν οι αντρες σας:p

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Βρεγμένη σανίδα κι έτσι ε;:p (όπου δεν πίπτει λόγος, πίπτει ράβδος!)

 

@viktoria:Τόση ώρα δεν έπαιρνα απάντηση και τώρα μου ήρθαν δύο.:p

 

Αφού κάνει ό,τι κάνει, μην του δίνετε σημασία. Τόσο απλό. Αν δε, υπάρχουν και πιο θαρραλέες ας κάνουν αυτό που πρότεινε κάποιος πιο πάνω. Να γελάσουν μόλις τον δουν να το κάνει και να τον δείχνουν. Θα αισθανθεί αμήχανα αλλά πολύ πιθανό να το ξανακάνει. Συνεχίστε να γελάτε μόλις τον βλέπετε και θα σταματήσει.

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Την πρωτη φορα αυτο εγινε αλλα βλεπεις ηρθαν κι αυτη με τη σειρηνα στο full μαζευτηκε κι αυτος και ανεβηκε σπιτι του πριν καν πλησιασουν !Κ την δευτερη φορα παλι το ιδιο! ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ειναι αυτο με την καμερα αλλα δεν ξερουμε αν ειναι νομιμο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

πφφφφφ!!!!!!!

κανα κουβα νερο για αρχη τοτε.σε συνδυασμο με μπινελικι..αν δε βαλει μυαλο ξανα την αστυνομια..

 

καταγγελια στο αστυνομικο τμημα σκεφτηκατε να κανετε?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ΒΡΗΚΑ ΤΗ ΛΥΣΗ!!

 

 

Να του βρειτε γυναικα!!!!

και αμα δεν βρισκετε καποια να τον θελει ...ε πληρωστε καμια ολοι η γειτονια ο καθενας απο λιγα...

 

 

παντως ετσι κι αλλιως λεφτα θα δωσετε:lol:

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει καμμιά ferrari ο τύπος και τη βλέπει και αυνανίζεται; :lol: :p

 

:respect: :respect: ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

 

Ως απάντηση στο thread νομίζω πως δεν μπορείτε πράγματι να κάνετε κάτι εντός νόμου προληπτικά.... Εμείς έχουμε έναν περίεργο που σκίζει περιστασιακά τα λάστιχα από τα αυτοκίνητα του κόσμου αλλά επειδή δεν τον έχουμε πιάσει επ'αυτοφόρω (<- Spelling? ) δεν μπορούμε να του κάνουμε κάτι (μόνο συστάσεις από την αστυνομία έχουν γίνει νομίζω).

 

Η μόνη λύση πιστεύω ότι είναι να μαζευτούν οι άντρες της πολυκατοικίας και να τον "εκφοβίσουν" λίγο (θέλει προσοχή στο πως θα γίνει αυτό μην τυχών κάνει καμία μήνυση ή οτιδήποτε)... Αν δεν είναι εντελώς τρελός ίσως μαζευτεί...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

ναι και μας ειπαν '' θα μαζεψετε υπογραφες κι εμεις θα του κανουμε συστασεις''

τωρα εμεις να νιωσουμε ασφαλεις με αυτο? Μυνηση μας ειπαν δεν γινεται γιατι δεν εχουμε λεει αποδειξεις.Ο διαχειριστης τους εχει τρελαθει απτην στεναχωρια του.Ολοι σε αυτον πανε και τα χωνουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΗΚΑ ΤΗ ΛΥΣΗ!!

 

 

Να του βρειτε γυναικα!!!!

και αμα δεν βρισκετε καποια να τον θελει ...ε πληρωστε καμια ολοι η γειτονια ο καθενας απο λιγα...

 

 

παντως ετσι κι αλλιως λεφτα θα δωσετε:lol:

 

ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ!!!:!: :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

παιδι μου αν πας στην αστυνομια με το που 8α γινει το "συμβαν"τι 8α σου πουνε??ειναι υποχρεωμενοι να κανουν κατι!!

και φυσικα προνοηστε κι εσεις να μην πας μονο εσυ για καταγγελια!!τη μια μερα εσυ,την αλλη αλλος κτλ κτλ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

:wacko: :ninja:

ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ!!!:!: :!:

:worry: :blink: :X :confused: και γιατι κατεβαινει κατω?γκρινιαζει η γυναικα του μη της λερωσει τα χαλια???:mad:

 

εν αναγκη μιληστε στη γυναικα του

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν θα κάνουν...δεν υπάρχουν αποδείξεις... όταν είχαμε καλέσει εμείς αστυνομία για τον δικό μας περίεργο, πήραν αποτυπώματα από το αυτοκίνητο και έφυγαν, τίποτε άλλο.... Αν δεν υπάρχουν αποδείξεις, τί να του κάνουν;

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

μα αν εχουν 10 καταγγελιες απο 10 διαφορετικα ατομα δε 8α ιδρωσει το αυτι τους??
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ!!!:!: :!:

 

 

Φανταζομαι οτι για την κατασταση του θα φταιει η γυναικα του,τι τραβαει ο ανθρωπος φανταστειτε και προτιμα να κανει sex μονος του:lol:

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά αφού έχει γυναίκα γιατί δεν της λέτε κάτι; Αυτή το ξέρει;
ε ποσο κοιμισμενη μπορει να ειναι??εδω η γειτονια βουιζει...

ο κοσμος το εχει τουμπανο που λεμε...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μα αν εχουν 10 καταγγελιες απο 10 διαφορετικα ατομα δε 8α ιδρωσει το αυτι τους??

 

Αν έχουν 10 καταγγελίες, θα κάνουν συστάσεις...δεν αλλάζει κάτι...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

ε ποσο κοιμισμενη μπορει να ειναι??εδω η γειτονια βουιζει...

ο κοσμος το εχει τουμπανο που λεμε...

 

Ότι θα το ξέρει είναι σίγουρο. Αλλά γιατί δεν της λένε κάτι;

 

Εγώ το πρώτο που θα έκανα αν ήξερα ότι έχει συγγενείς στην πολυκατοικία, ήταν να μίλαγα σε αυτούς.

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισες έναν ψυχάκια γείτονα που έπλενε κάθε μέρα μέσα-έξω τα αυτοκινητά του και πλησίαζε πολλούς (κ εμένα) κ μας έκανε συστάσεις να μην οδηγούμε επικίνδυνα...(κάτι που δεν ισχύει)

 

Βρείτε 2-3 γομαράκια να του μιλήσουν με "αυστηρό" υφος.

Προσοχή όμως να έχει τελείωσει :shifty: με τις δραστηριότητές του στον ακάλυπτο μην τα πιτσιλίσει τα παιδιά.

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο μας ειπε και η αστυνομια μονο αν τον πιασουν την ωρα που κανει οτι κανει.Η αν καταφερουμε να συλλεξουμε αποδειξεις.Απιστευτο ομως τοσοι μαρτυρες και να μην ειναι αρκετο για να κανουν κατι!!

 

Na proslavete kapoion idiwtiko detective. Tosa atoma, tha moirasteite to kostos.

 

Aftos tha kserei ti eidous stoixeia tha einai apodekta kai nomima gia minisi/paremvasi astunomias, tha sas enimerosei kai ti apotelesma tha exei h videoskopisi, an einai nomimi ktl.

 

Sorry gia ta greeklish!!

Link to comment
Share on other sites

E,xμμμ...:O Συγγνώμη κιόλας,αλλα ποιό σοβαρά θέματα δεν έχετε να ασχοληθείτε εκεί στη γειτονιά σας;

Διαβάζω τόση ωρα για το πως κινείτε,τι κάνει,που πάει,αν είναι παντρεμένος και τόσα άλλα και πραγματικά μου γεννήθηκε η απορία.:confused:

Δεν ξέρω αλλά εμένα τουλάχιστον μου φαίνεται υπερβολικός ο θόρυβος ως πρός το άτομό του.

Πόσο μάλλον απο τη στιγμή που δεν εχω διαβάσει να έχει κάνει κάτι ουσιαστικά μεμπτό ώστε να ασχολείτε μια ολόκληρη γειτονιά μαζί του.

Στο κάτω κάτω,η πρώτη η μήπως η τελευταία φορά είναι που συνυπάρχεται με ενα τρελό,περίεργο η παράξενο γείτονα;

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Big Brother το καταντήσαμε το θέμα :lol::lol::lol::lol:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ο ανθρωπος πιθανως εχει ψυχολογικα προβληματα και διαταραγμενη προσωπικοτητα:help:..τα περι εγκληματια etc. ειναι υπερβολικα. Φυσικα λυση στο προβλημα, δεν θα δωσει ουτε το "ξυλο", ουτε ο κουβας με το νερο.;) Βοηθεια χρειαζεται ο ανθρωπος.

Ισως θα επρεπε να μιλησετε στη γυναικα του ή να αναλαβει η γειτονια πρωτοβουλια με τη συνδρομη της αστυνομιας , να καλεσουν ενα ψυχιατρο.

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

E,xμμμ...:O Συγγνώμη κιόλας,αλλα ποιό σοβαρά θέματα δεν έχετε να ασχοληθείτε εκεί στη γειτονιά σας;

Διαβάζω τόση ωρα για το πως κινείτε,τι κάνει,που πάει,αν είναι παντρεμένος και τόσα άλλα και πραγματικά μου γεννήθηκε η απορία.:confused:

Δεν ξέρω αλλά εμένα τουλάχιστον μου φαίνεται υπερβολικός ο θόρυβος ως πρός το άτομό του.

Πόσο μάλλον απο τη στιγμή που δεν εχω διαβάσει να έχει κάνει κάτι ουσιαστικά μεμπτό ώστε να ασχολείτε μια ολόκληρη γειτονιά μαζί του.

Στο κάτω κάτω,η πρώτη η μήπως η τελευταία φορά είναι που συνυπάρχεται με ενα τρελό,περίεργο η παράξενο γείτονα;

 

Για ολους εμας που τον εχουμε θεα καθε μερα να κανει αυτη τη δουλεια ειναι ασχημο.Εαν ειχες παιδια τα οποια ηθελαν να κατεβουν να παιξουν ή να βγουν στο μπαλκονι απλα ή εαν ηθελες εστω εσυ ο ιδιος καποια στιγμη να βγεις στο μπαλκονι σου και καμποσες φορες πετυχενες αυτο το θεαμα φανταζομαι δεν θα σου αρεσε..(ετσι νομιζω τουλαχιστον)..δεν μπορω να το θεωρησω γελιο ή απλο και να πω δεν βαριεσαι σιγα δεν κανει και τιποτα! το ιδιο λοιπον και ολοι οσοι τον εχουν θεα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...