Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πραγματικα δεν πολυ χρειαζονται και τρωνε και μνημη που ειχαμε σε πληθορα στο G500+..

Εχει βαλει κανεις το Resco Suite?Η εφαρμογη του Ραδιοφωνου μου αρεσε πολυ και φυσικα με ολα τα καλα που εχει ολη η Suite..:)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε Φίλιππα άρχισες να ποστάρεις κι εδώ?

Σε καταλαβαίνω, τρεις κι ο κούκος είσαστε στο thread του Μ700.:lol:

Μόνος σου ρωτάς και μόνος σου απαντάς.

Πλακίτσα κάνω.:)

 

Τι ακριβώς κάνει η συγκεκριμένη suite?

To ραδιόφωνο μέσα από την εφαρμογή παίζει ΚΑΙ από το εξωτερικό ηχείο?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Α ρε Salonica...:lol: :lol:

Η αληθεια ειναι οτι νιωθω λιγο μονος αυτο το καιρο...:lol: :lol: Θα γινουμε ομως και πιο πολλοι στην ελλαδα γιατι εξω ενταξει!!;)

Αλλα ειμαι εντος σχολης ετεν τουλαχιστον!Ετσι?

Φιλε μου Το προγραμματακι αυτο σου περναει απλα τις πιο γνωστες ας πουμε εφαρμογες Resco ολες μαζι,δηλαδη Keyboard file manager κτλ.Περιλαμβανει ομως και το Resco Radio το οποιο δεν γνωριζα,και ειναι πολυ καλο μεσω Wi-fi ακους πολυ καλο ραδιοφωνο πολλους σταθμους και δυνατα απο το μεγαφωνακι της συσκευης!

Εμενα μου αρεσε και γιαυτο το ποσταρισα αλλα εσεις με πηρατε απ'τα μουτρα..:lol: :lol:

 

Δοκιμασε το και μου λες!:)

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Salonica...:lol: :lol:

Η αληθεια ειναι οτι νιωθω λιγο μονος αυτο το καιρο...:lol: :lol: Θα γινουμε ομως και πιο πολλοι στην ελλαδα γιατι εξω ενταξει!!;)

Αλλα ειμαι εντος σχολης ετεν τουλαχιστον!Ετσι?

Φιλε μου Το προγραμματακι αυτο σου περναει απλα τις πιο γνωστες ας πουμε εφαρμογες Resco ολες μαζι,δηλαδη Keyboard file manager κτλ.Περιλαμβανει ομως και το Resco Radio το οποιο δεν γνωριζα,και ειναι πολυ καλο μεσω Wi-fi ακους πολυ καλο ραδιοφωνο πολλους σταθμους και δυνατα απο το μεγαφωνακι της συσκευης!

Εμενα μου αρεσε και γιαυτο το ποσταρισα αλλα εσεις με πηρατε απ'τα μουτρα..:lol: :lol:

 

Δοκιμασε το και μου λες!:)

Αν βρίσκαμε και κανέναν να μας πει πως περνάμε Ελληνικούς σταθμούς. :(

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Salonica...:lol: :lol:

Η αληθεια ειναι οτι νιωθω λιγο μονος αυτο το καιρο...:lol: :lol: Θα γινουμε ομως και πιο πολλοι στην ελλαδα γιατι εξω ενταξει!!;)

Αλλα ειμαι εντος σχολης ετεν τουλαχιστον!Ετσι?

Φιλε μου Το προγραμματακι αυτο σου περναει απλα τις πιο γνωστες ας πουμε εφαρμογες Resco ολες μαζι,δηλαδη Keyboard file manager κτλ.Περιλαμβανει ομως και το Resco Radio το οποιο δεν γνωριζα,και ειναι πολυ καλο μεσω Wi-fi ακους πολυ καλο ραδιοφωνο πολλους σταθμους και δυνατα απο το μεγαφωνακι της συσκευης!

Εμενα μου αρεσε και γιαυτο το ποσταρισα αλλα εσεις με πηρατε απ'τα μουτρα..:lol: :lol:

 

Δοκιμασε το και μου λες!:)

 

Με χάλασες με το wi-fi.

Δηλαδή δεν παίζει με τα κλασικά ερτζιανά?

Aν και η Ελλάδα είναι ο παράδεισος του wi-fi καθώς σε κάθε γειτονιά χαλλλαρά βρίσκεις τουλάχιστον ένα ασύρματο router χωρίς ασφάλεια.

Βασικά κάπου διάβασα εδώ στο forum ότι τα παλιότερα ΕΤΕΝ (κάποιο συγκεκριμένο μοντέλο αλλά δεν θυμάμαι ποιό) έπαιζαν ράδιο από το εξωτερικό ηχείο και μάλιστα χωρίς τα handsfree για κεραία.

Αληθεύει κάτι τέτοιο?

 

Υ.Γ. Φίλιππα μη στεναχωριέσαι, θα έρχομαι στο thread του Μ700 να σας κάνω παρέα.:lol: :lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

LOIPON MOLIS PARELAVA.

http://cgi.ebay.com/PDair-Leather-Case-Flip-Type-Eten-Glofiish-X500-X-500_W0QQitemZ160076873664QQihZ006QQcategoryZ48673QQcmdZViewItem

KAI VASH:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160035000171&ru=http%3A%2F%2Fsearch.ebay.co.uk%3A80%2Fsearch%2Fsearch.dll%3Ffrom%3DR40%26satitle%3D160035000171%26fvi%3D1

 

H 8HKH H DERMATINH EINAI POLY KALH KAI TELEIA POIOTHTA(GNORIZO GIATI PALYA EIXA ME TOUS GONEIS MOU DERMATADIKO).

KAI H VASH TOU CAR EINAI KALH ,,APLA KALH KAI SYNERGAZETE ME THN 8HKH.

 

Εχω παραγγειλει και εγω την ιδια θηκη και την περιμενω.Για πες μου φιλε themis η βαση του αυτοκινητου ειναι με αυτοκολλητο?Βολευει?

Link to comment
Share on other sites

Πάνο θρυλικέ σαν πρεσβύτερος και πιο έμπειρος με τα ppc ποιό είναι το καλύτερο αγγλοελληνικό λεξικό για wm5 να το βάλω στο Χ500.

Κατέβασα το SlovoEd, είναι το καλύτερο?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Πάνο θρυλικέ σαν πρεσβύτερος και πιο έμπειρος με τα ppc ποιό είναι το καλύτερο αγγλοελληνικό λεξικό για wm5 να το βάλω στο Χ500.

Κατέβασα το SlovoEd, είναι το καλύτερο?

Αυτό έχω κι εγώ, δεν ξέρω αν υπάρχει καλύτερο. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα να φτιάξω έναν οδηγό γιά όσους έχουν ΕΤΕΝ Χ500 σχετικά με το στήσιμο του καινούργιο η από hard reset.

 

1. Πετάμε τα προγράματα που φορτώνουν κατα την πρώτη εκίνηση της ΕΤΕΝ από την κατάργηση προγραμάτων. Τα περισότερα είναι άχρηστα η δημιουργούν προβλήματα. Προτείνω άλλα από την αγορά. Κερδίζετε χώρο και κάνετε τις άλλες εφαρμογές να δουλεύουν σωστότερα. Τα μόνα που αφήνουμε είναι:

Eten Phone Service γιά τα Scenarios.

Eten GPS Viewer αν δεν έχετε κάτι άλλο να τσεκάρετε το GPS.

Eten Satelite Data Update γιά ανανέωση της εφημερίδας των δορυφόρων.

 

2. Εγκαθιστούμε το patch QUANTA RILMUX20061212 απαραίτητα από εδώ http://rapidshare.com/files/13122986/RILMUX20061212.CAB.html

Αφού τελειώσουμε με τα βασικά και απαραίτητα 1+2 προχωράμε σε εγκατάσταση άλλων προγραμάτων

 

Προτεινόμενα προγράματα

 

SBHS iLauncher / spb PocketPlus προτείνω το πρώτο θεωρώντας το περισότερο παραμετροποιήσιμο και πιό ελαφρύ. Οι αρχάριοι ας προτιμήσουν το δεύτερο, είναι πιό εύκολο.

Ηikeyboard πληκτρολόγιο γιά Εληνικά και SMS 170 Ελληνικών χαρακτήρων.

Sprite backup απαραίτητο γιά να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο (προσοχή το spb bakup παρουσιάζει προβλήματα στη συσκευή).

Resco Explorer με περισότερες δυνατότητες από τον στάνταρ και registry tool.

pTravel Alarm ξυπνητήρι γιά να χτυπά δυνατά με τα mp3 που έχετε στην κάρτα σας.

Resco Photo Viewer το καλύτερο πρόγραμα γιά να έχετε μαζί τις φωτογραφίες σας με addon γιά το desktop σας που συμπιέζει τις φωτογραφίες γιά να έχετε χιλιάδες μαζί σας.

Core Player ο καλύτερος video - audio player.

spb Weather γιά να είστε πάντα ενημερωμένοι γιά τον καιρό.

Destinator 6.1.1.40010 σε συνδιασμό με τους χάρτες της NGI ο ακαταμάχητος συνδιασμός γιά πλοήγηση στην Ελλάδα.

windows Live γιά να έχετε το MSN μαζί σας.

Φυσικά υπάρχουν ακόμα πολλά ενδιαφέροντα προγράματα ανάλογα με τις ανάγκες του καθενός και άλλα γιά την παραμετροποίηση των λειτουργιών η της εμφάνισης του PDA. Αναφέρω εδώ τα πιό χρήσιμα και δοκιμασμένα στο Χ500 γιά τους νέους χρήστες ώστε να έχουν ένα καλό ξεκίνημα. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγειλει και εγω την ιδια θηκη και την περιμενω.Για πες μου φιλε themis η βαση του αυτοκινητου ειναι με αυτοκολλητο?Βολευει?

telika h vash den einai kalh.alla h 8hkh einai polu kalh.

h vash den dexete poli kala thn dermatinh 8hkh den koumponei kala kai einai polu

elastikh.(einai me ventouza polu kalh afto einai apanthsh gia to aftokolhto )

Link to comment
Share on other sites

Σε πιο πλαίσιο πήγες; εγώ πήγα χθες στης Βουλιαγμένης μου το κρατήσανε για έλεγχο (και καλά) και μου είπαν ότι είναι φυσιολογικό. εγώ επέμενα για αντικατάσταση η οποία μου έγινε σήμερα. το περίεργο ήταν ότι παρόλο που τους το πήγα ακριβώς όπως το αγόρασα μου δώσανε πάλι πίσω το κουτί με τα δικά μου πράγματα και είχαν αντικαταστήσει μονό το τηλέφωνο. Πως μπορώ να ξερώ ότι όντως είναι καινούργιο;

 

Πήγα στο πλαίσιο στο περιστέρι και δεν είχα κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τις ρυθμίσεις ιντερνετ από τιμ συγκεκριμένα από τιμ πλας.

βάζω τις ρυθμίσεις από το σαιτ της τιμ για το κιου 100 και δεν συνδέεται.

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα να φτιάξω έναν οδηγό γιά όσους έχουν ΕΤΕΝ Χ500 σχετικά με το στήσιμο του καινούργιο η από hard reset.

 

1. Πετάμε τα προγράματα που φορτώνουν κατα την πρώτη εκίνηση της ΕΤΕΝ από την κατάργηση προγραμάτων. Τα περισότερα είναι άχρηστα η δημιουργούν προβλήματα. Προτείνω άλλα από την αγορά. Κερδίζετε χώρο και κάνετε τις άλλες εφαρμογές να δουλεύουν σωστότερα. Τα μόνα που αφήνουμε είναι:

Eten Phone Service γιά τα Scenarios.

Eten GPS Viewer αν δεν έχετε κάτι άλλο να τσεκάρετε το GPS.

Eten Satelite Data Update γιά ανανέωση της εφημερίδας των δορυφόρων.

 

2. Εγκαθιστούμε το patch QUANTA RILMUX20061212 απαραίτητα από εδώ http://rapidshare.com/files/13122986/RILMUX20061212.CAB.html

Αφού τελειώσουμε με τα βασικά και απαραίτητα 1+2 προχωράμε σε εγκατάσταση άλλων προγραμάτων

 

Προτεινόμενα προγράματα

 

SBHS iLauncher / spb PocketPlus προτείνω το πρώτο θεωρώντας το περισότερο παραμετροποιήσιμο και πιό ελαφρύ. Οι αρχάριοι ας προτιμήσουν το δεύτερο, είναι πιό εύκολο.

Ηikeyboard πληκτρολόγιο γιά Εληνικά και SMS 170 Ελληνικών χαρακτήρων.

Sprite backup απαραίτητο γιά να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο (προσοχή το spb bakup παρουσιάζει προβλήματα στη συσκευή).

Resco Explorer με περισότερες δυνατότητες από τον στάνταρ και registry tool.

pTravel Alarm ξυπνητήρι γιά να χτυπά δυνατά με τα mp3 που έχετε στην κάρτα σας.

Resco Photo Viewer το καλύτερο πρόγραμα γιά να έχετε μαζί τις φωτογραφίες σας με addon γιά το desktop σας που συμπιέζει τις φωτογραφίες γιά να έχετε χιλιάδες μαζί σας.

Core Player ο καλύτερος video - audio player.

spb Weather γιά να είστε πάντα ενημερωμένοι γιά τον καιρό.

Destinator 6.1.1.40010 σε συνδιασμό με τους χάρτες της NGI ο ακαταμάχητος συνδιασμός γιά πλοήγηση στην Ελλάδα.

windows Live γιά να έχετε το MSN μαζί σας.

Φυσικά υπάρχουν ακόμα πολλά ενδιαφέροντα προγράματα ανάλογα με τις ανάγκες του καθενός και άλλα γιά την παραμετροποίηση των λειτουργιών η της εμφάνισης του PDA. Αναφέρω εδώ τα πιό χρήσιμα και δοκιμασμένα στο Χ500 γιά τους νέους χρήστες ώστε να έχουν ένα καλό ξεκίνημα. :cool:

 

Το Hikeyboard για να στέλνει στα SMS 160 χαρακτήρες χρειάζεται και το αρχείο SMS.lang το οποίο μπορείτε να το βρείτε ΕΔΩ;)

 

Το pTravel Alarm καλό μου ακούγεται, θα το δοκιμάσω.:)

 

Στα SMS πως αλλάζει ο ήχος ειδοποίησης?:confused:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίος Πάνο! Κάνα δύο πραγματάκια σαν comments...

 

1. Πετάμε τα προγράματα που φορτώνουν κατα την πρώτη εκίνηση της ΕΤΕΝ από την κατάργηση προγραμάτων. Τα περισότερα είναι άχρηστα η δημιουργούν προβλήματα. Προτείνω άλλα από την αγορά. Κερδίζετε χώρο και κάνετε τις άλλες εφαρμογές να δουλεύουν σωστότερα. Τα μόνα που αφήνουμε είναι:

Eten Phone Service γιά τα Scenarios.

Eten GPS Viewer αν δεν έχετε κάτι άλλο να τσεκάρετε το GPS.

Eten Satelite Data Update γιά ανανέωση της εφημερίδας των δορυφόρων.

Κρατήστε και το quicklink γιατί χωρίς αυτό όταν σαν κάνουν αναπάντητη και εμφανίζεται το μπλε σηματάκι πάνω δεξιά δεν λειτουργεί το link του.

Ηikeyboard πληκτρολόγιο γιά Εληνικά και SMS 170 Ελληνικών χαρακτήρων.

Για πληκτρολόγιο δοκιμάστε αυτό: http://sala.sallala.hu/pda/blimkeys/blimkeys_en.html με αυτό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1730989#post1730989 το configuration file. Είναι μακράν ότι καλύτερο για να γράφετε sms 160 χαρακτήρων χωρίς το πενάκι.

Resco Explorer με περισότερες δυνατότητες από τον στάνταρ και registry tool.

Για explorer θα πρότεινα total commander (πολύ πιο ελαφρύς και δωρεάν) και για registry, PHM Regedit. Και τα δύο θα τα βρείτε εδώ http://htcwizard.com/apps/.

pTravel Alarm ξυπνητήρι γιά να χτυπά δυνατά με τα mp3 που έχετε στην κάρτα σας.

Αυτό εχτές το έκανα uninstall και δε νομίζω πως πρόκειται ποτέ να το ξαναβάλω σε ppc μου. Θυμόμουνα στο m600 ότι έτρωγε κολλήματα χωρίς λόγο και δεν λειτουργούσε το πρωί, και δυστυχώς αυτά συνεχιστήκανε και με το x500. Τουλάχιστον 5 φορές μέσα σε δύο εβδομάδες απλά κόλλησε και δε λειτούργησε. Μια φορά μάλιστα αμέσως μετά από reset (δλδ. έκανα reset, έβαλα ξυπνητήρι για το πρωί και τελικά ξύπνησα μία ώρα μετά χωρίς να έχει ξεκινήσει). Για ξυπνητήρι δοκιμάζω το mortplayer γιατί στο m600 μου δούλευε τέλεια χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα. Βέβαια από ότι διάβασα κάποιο παιδί είχε προβλήματα και με αυτό οπότε δεν ξέρω ακόμα κατά πόσο είναι αξιόπιστο.

Core Player ο καλύτερος video - audio player.

Εννοείς αυτόν http://picard.exceed.hu/tcpmp/test/ ή την εξέλιξή του http://www.coreplayer.com/?

Πάντως για mp3 πολύ καλό και με δυνατό ήχο είναι και το http://www.pocketmind.com/pocketmusic.htm (τέρμα το volume για να λειτουργήσει...)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε πολύ (εμείς οι πρωτάρηδες στα ppc):D :D :D

Έχω το εξής πρόβλημα: έχω συνδεμένο το ακουστικό bluetooth sony ericsson HBH-662, οταν με παιρνουν τηλ, μία στις δύο μιλάω απο το τηλ και την αλλή στο ακουστικό!!!! Υπάρχει καμία λύση????? (να μιλάω μόνο απο το ακουστικό?):blink:

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα ρυθμίσεις για gprs της TIM και δεv συνδέεται στο internet έχει συνδεθεί κανείς με gprs ?

Με wifi συνδέεται.

Μήπως πρέπει να κάνω κάποια άλλη ρύθμιση ?

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα να φτιάξω έναν οδηγό γιά όσους έχουν ΕΤΕΝ Χ500 σχετικά με το στήσιμο του καινούργιο η από hard reset.

 

1. Πετάμε τα προγράματα που φορτώνουν κατα την πρώτη εκίνηση της ΕΤΕΝ από την κατάργηση προγραμάτων. Τα περισότερα είναι άχρηστα η δημιουργούν προβλήματα. Προτείνω άλλα από την αγορά. Κερδίζετε χώρο και κάνετε τις άλλες εφαρμογές να δουλεύουν σωστότερα. Τα μόνα που αφήνουμε είναι:

Eten Phone Service γιά τα Scenarios.

Eten GPS Viewer αν δεν έχετε κάτι άλλο να τσεκάρετε το GPS.

Eten Satelite Data Update γιά ανανέωση της εφημερίδας των δορυφόρων.

 

2. Εγκαθιστούμε το patch QUANTA RILMUX20061212 απαραίτητα από εδώ http://rapidshare.com/files/13122986/RILMUX20061212.CAB.html

Αφού τελειώσουμε με τα βασικά και απαραίτητα 1+2 προχωράμε σε εγκατάσταση άλλων προγραμάτων

 

Προτεινόμενα προγράματα

 

SBHS iLauncher / spb PocketPlus προτείνω το πρώτο θεωρώντας το περισότερο παραμετροποιήσιμο και πιό ελαφρύ. Οι αρχάριοι ας προτιμήσουν το δεύτερο, είναι πιό εύκολο.

Ηikeyboard πληκτρολόγιο γιά Εληνικά και SMS 170 Ελληνικών χαρακτήρων.

Sprite backup απαραίτητο γιά να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο (προσοχή το spb bakup παρουσιάζει προβλήματα στη συσκευή).

Resco Explorer με περισότερες δυνατότητες από τον στάνταρ και registry tool.

pTravel Alarm ξυπνητήρι γιά να χτυπά δυνατά με τα mp3 που έχετε στην κάρτα σας.

Resco Photo Viewer το καλύτερο πρόγραμα γιά να έχετε μαζί τις φωτογραφίες σας με addon γιά το desktop σας που συμπιέζει τις φωτογραφίες γιά να έχετε χιλιάδες μαζί σας.

Core Player ο καλύτερος video - audio player.

spb Weather γιά να είστε πάντα ενημερωμένοι γιά τον καιρό.

Destinator 6.1.1.40010 σε συνδιασμό με τους χάρτες της NGI ο ακαταμάχητος συνδιασμός γιά πλοήγηση στην Ελλάδα.

windows Live γιά να έχετε το MSN μαζί σας.

Φυσικά υπάρχουν ακόμα πολλά ενδιαφέροντα προγράματα ανάλογα με τις ανάγκες του καθενός και άλλα γιά την παραμετροποίηση των λειτουργιών η της εμφάνισης του PDA. Αναφέρω εδώ τα πιό χρήσιμα και δοκιμασμένα στο Χ500 γιά τους νέους χρήστες ώστε να έχουν ένα καλό ξεκίνημα. :cool:

 

Τι εννοείς ότι το SPB backup δημιουργεί προβλήματα στην συσκευή; Το χρησιμοποιώ εδώ και καιρό και δεν συνάντησα κάποιο πρόβλημα. Μήπως είναι κάτι που δεν το έχω προσέξει ή κάτι που μπορεί να προκληθεί στο μέλλον:cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

@ panospap

Backup παίρνεις, επαναφορά από backup έχεις κάνει ? Γιατί εμένα και άλλους δύο μας πούλησε. :rolleyes:

 

Εχω κάνει δυο φορές στο προηγούμενο Χ500 και ήταν ΟΚ. Μάλιστα την τελευταία φορά έκανα restore όταν μου αντικαταστήσανε το ppc μου με backup που είχα πάρει από το προηγούμενο Χ500 και δουλέψανε όλα άψογα, εκτός βέβαια από τα προγράμματα που θέλανε registration βασισμένο στο IMEI. Εκεί απλά έκανα νέο registration(π.χ. Destinator):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει δυο φορές στο προηγούμενο Χ500 και ήταν ΟΚ. Μάλιστα την τελευταία φορά έκανα restore όταν μου αντικαταστήσανε το ppc μου με backup που είχα πάρει από το προηγούμενο Χ500 και δουλέψανε όλα άψογα, εκτός βέβαια από τα προγράμματα που θέλανε registration βασισμένο στο IMEI. Εκεί απλά έκανα νέο registration(π.χ. Destinator):rolleyes:

Ευτυχώς, λες να φτάσουμε γιά λόγους ασφαλείας να έχουμε και τα δύο προγράματα ? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε πολύ (εμείς οι πρωτάρηδες στα ppc):D :D :D

Έχω το εξής πρόβλημα: έχω συνδεμένο το ακουστικό bluetooth sony ericsson HBH-662, οταν με παιρνουν τηλ, μία στις δύο μιλάω απο το τηλ και την αλλή στο ακουστικό!!!! Υπάρχει καμία λύση????? (να μιλάω μόνο απο το ακουστικό?):blink:[/

 

Παιδιά καμιά λύση? είναι πρόβλημα του τηλ ή εγώ κάνω καμία λαμακία ???

Link to comment
Share on other sites

[@hab

Στο pTravel Alarm πρέπει η επιλογή Set Volume να μην είναι επιλεγμένη. Αν την επιλέξεις θα έχεις τα προβλήματα που λες, αλλιώς δουλεύει μιά χαρά.

Ο TCPMP Player παίζει 2-3 φορμά παραπάνω αλλά ο Core Player είναι πιό εμφανίσiμος, αυτόν λέω. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. ειχα διαβασει πως το συγκεκριμενο μοντελο αλλοιωνει λιγο τη χροια της φωνης μου κατα τη διαρκεια μιας κλησης. ειναι αληθεια?
__________________kostas ntinos______________
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε πολύ (εμείς οι πρωτάρηδες στα ppc):D :D :D

Έχω το εξής πρόβλημα: έχω συνδεμένο το ακουστικό bluetooth sony ericsson HBH-662, οταν με παιρνουν τηλ, μία στις δύο μιλάω απο το τηλ και την αλλή στο ακουστικό!!!! Υπάρχει καμία λύση????? (να μιλάω μόνο απο το ακουστικό?):blink:[/

 

Παιδιά καμιά λύση? είναι πρόβλημα του τηλ ή εγώ κάνω καμία λαμακία ???

 

Εγώ που έχω το ΗΒΗ 608, έχω παρατηρήσει ότι όταν κάνω απάντηση κλήσης από το κουμπί του ΒΤ μιλάω από το ΒΤ, ενώ όταν πατήσω απάντηση από το Χ500 μιλάω από το τηλέφωνο. Όπως και να έχει όμως μπορείτε ενώ μιλάτε από το τηλέφωνο, αν πατήσετε το κουμπί του ΒΤ η κλήση μεταφέρεται στο ΒΤ χωρίς να χάσετε την κλήση. Πιστεύω να ισχύουν τα ίδια και στο 662.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...