Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από Ουγγαρία...

 

Το shop.eten σίγουρα δέχεται Α.Φ.Μ., το έχω δοκιμάσει, ψάξτο λίγο παραπάνω...

 

Πάντως το M600 δεν έχει πια κανένα πρόβλημα. Με τα patch και τις καινούργιες ROM όλα σταματήσανε...

 

Όταν είναι πάγια συμβουλή ανεξάρτητα από την rom και αφού βάλεις το patch να χαμηλώνεις τέρμα το mic gain (και μάλιστα πολλοί παίζουν και με τις ρυθμίσεις του patch στη registry), αυτό σημαίνει ότι δεν σταμάτησε το πρόβλημα, απλά ελαχιστοποιήθηκε. Ας φωνάξει ο άλλος στο τηλέφωνό του και να δείτε πως θα έχει επιστροφή τη φωνή του με εφέ "ηλεκτρικού πριονιού". Φοβάμαι, λοιπόν, όταν διαβάζω κάτι για echo fix και στο x500 ότι θα έχουμε τα ίδια πάλι. Ελπίζω πως όχι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν είναι πάγια συμβουλή ανεξάρτητα από την rom και αφού βάλεις το patch να χαμηλώνεις τέρμα το mic gain (και μάλιστα πολλοί παίζουν και με τις ρυθμίσεις του patch στη registry), αυτό σημαίνει ότι δεν σταμάτησε το πρόβλημα, απλά ελαχιστοποιήθηκε. Ας φωνάξει ο άλλος στο τηλέφωνό του και να δείτε πως θα έχει επιστροφή τη φωνή του με εφέ "ηλεκτρικού πριονιού". Φοβάμαι, λοιπόν, όταν διαβάζω κάτι για echo fix και στο x500 ότι θα έχουμε τα ίδια πάλι. Ελπίζω πως όχι.

 

Θα το δοκιμάσω αυτό με το πριόνι :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

παντως αν το πλαισιο το φερει 28/11 ε δεν ειναι δα και τοσες μερες αυριο εχουμε 17 , και 30 να το φερει ακομα σιγα μια εβδομαδα και κατι ακομα , αν το παραγειλετε απ το εξωτερικο με ολους τους κινδυνους που εχει αυτο ποσο θα κανει να ερθει ?? 3 - 4 μερες ?? ε περιμεντε ακομα 4 και να το παρετε απο ελλαδα , εγω παντως δεν το διακυνδυνευω , εγω με τα ελληνικα ταχυδρομεια και μπλεξαμε ασχημα με τον φιλο μου τον γιωργο ....

 

Αν συναντιομασταν Μαριε και με τα ποδια ακομα θα ειχαμε τελειωσει..

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ας ηρεμησουμε παντως λιγο.Ενα μηνα πριν καποιοι δεν γνωριζαν καν οτι υπαρχει το X500 και τωρα ξαφνικα δεν μπορουν να περιμενουν μεχρι τα μεσα Δεκεμβρη στη χειροτερη περιπτωση(που ουτως η αλλως ειναι η κλασσικη καταναλωτικη περιοδος)?
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Το χ-500 θα είναι στις 22 του μήνα στις αποθήκες του Πλαισίου.Οπότε η διάθεση του ίσως να αρχίσει την επόμενη μέρα δηλαδή 23
Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

Το χ-500 θα είναι στις 22 του μήνα στις αποθήκες του Πλαισίου.Οπότε η διάθεση του ίσως να αρχίσει την επόμενη μέρα δηλαδή 23

 

Κανόνισε γιατί άμα δεν είναι θα σου κόψουμε το κεφάλι. Δε μπορεί να παίζεις εσύ με τον πόνο μας :p :lol: :p :lol: :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν ειπα ποτε ακριβη ημερομηνια...ισα ισα ελεγα οτι δεν ειναι σιγουρο...Εγω εχω τις πληροφοριες οτι στις 22-23 θα ειναι στις αποθηκες,οποτε λογικα καπου εκει θα κυκλοφορησει....
Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά χαλαρώστε μην το κάνουμε και εμείς εδώ

p990i thread! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ας ηρεμησουμε παντως λιγο.Ενα μηνα πριν καποιοι δεν γνωριζαν καν οτι υπαρχει το X500 και τωρα ξαφνικα δεν μπορουν να περιμενουν μεχρι τα μεσα Δεκεμβρη στη χειροτερη περιπτωση(που ουτως η αλλως ειναι η κλασσικη καταναλωτικη περιοδος)?

:respect: :respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά χαλαρώστε μην το κάνουμε και εμείς εδώ

p990i thread! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

τι εγινε εκεί ? εννοείς την αναμονή για το p990i αν δεν κάνω λάθος ?

Link to comment
Share on other sites

για την ιστορια παντως,στο πλαισιο θεσ/νικης(κεντρο) συνεχιζουν εκνευριστικα να μην ξερουν τπτ.
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν ειπα ποτε ακριβη ημερομηνια...ισα ισα ελεγα οτι δεν ειναι σιγουρο...Εγω εχω τις πληροφοριες οτι στις 22-23 θα ειναι στις αποθηκες,οποτε λογικα καπου εκει θα κυκλοφορησει....

 

Ρε συ savaoth, επειδή από ότι φαίνεται ξέρεις τα πράγματα από μέσα, το Πλαίσιο θα διαθέσει το X500 και με Αγγλική ROM?

Link to comment
Share on other sites

ασχετο! ο panosha ακομα να το παρει ?

Αν το είχα πάρει θα το είχες καταλάβει.

Μην ανησυχείτε, μόλις το παραλάβω θα του βγάλω τα ματάκια και θα σας ενημερώσω.:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν αγορασω το X500 απο Ελλαδα με ελληνικο ROM, θα μπορω να το αλλαξω μετα σε αγγλικη rom?

Δεν μπορείς να αλάξεις γλώσα και χάνεις και την εγύηση. Η μόνη περίπτωση ως τώρα γιά αλαγή γλώσας με τρύκ, είναι από Αγγλικά σε άλλη και άγνωστο αν μετά μπορείς να το φέρεις πίσω στα Αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

Άντε, 9 και σήμερα έμειναν.

Παιδιά μην είμαστε και τόσο σίγουροι. Δεν χάθηκε κι ο κόσμος, μπορούμε να ζήσουμε και χωρίς το Χ500. Αλωστε σε 3-4 μήνες θα τα έχουμε ξεχάσει όλα και θα ασχολούμαστε με το νέο super duper μηχάνημα που θα αναμένουμε.:D

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι έκανα πλάκα. Σιγά μην έχουμε βασίσει την ευτυχία και το μέλλον μας στο x500. Απλά υπάρχουν και άλλοι πίσω μας, κάτι αδέρφια πχ που περιμένουν στη γωνία να βουτήξουν το m600 :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να αλάξεις γλώσα και χάνεις και την εγύηση. Η μόνη περίπτωση ως τώρα γιά αλαγή γλώσας με τρύκ, είναι από Αγγλικά σε άλλη και άγνωστο αν μετά μπορείς να το φέρεις πίσω στα Αγγλικά.

 

Πάντως το m600+ άλλαζε νομίζω από Ελληνική σε Αγγλική ROM:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1596143#post1596143

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ savaoth, επειδή από ότι φαίνεται ξέρεις τα πράγματα από μέσα, το Πλαίσιο θα διαθέσει το X500 και με Αγγλική ROM?

 

Δεν το γνωρίζω αυτό.Πιθανώς όχι όμως.

Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...