Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους

Προσπαθώ να εξοικειωθώ με το destinator αλλά δε τα καταφέρνω..

Οταν διαλέγω τη πλοήγηση σε ένα από τα αγαπημένα μου βγάζει συνεχώς το μήνυμα:CEMaplist Error

Findindex forlink>XIindex forlinknot found

:(

Aν έχεις κατεβάσει το 6 κατάργησε το και κάνε πάλι εγκατάσταση από την αρχή http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?p=25080#25080 :rolleyes:

pano gia tis rithmisis toy hikeyboard,na vgazi ellinika sto megalo pliktrologio, k grapsemou pos to batery status ginete metritis kliseon,ego mono thn mpataria vlepo sthn othoni tipota allo,eyxaristo k pali.

Στο hikeyboard πάτα το πρώτο κουμπακι πάνω αριστερά, στο Battery Status Εναρξη / Ρυθμίσεις / Σήμερα / Ιtems επέλεξε το και options. :cool:

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατοχος αποσημερα ετεν χ500 εχω ομως ενα προβλημα μολις βαλω την καρτα κοσμοτε ειναι μου κολαει η επιφανεια οθονης και με το πενακι δε λειτουργει τιποτα (μονο τα πληκτρα λειτουργουν) εδω θελω να σημειωσω οτι τοεκανα επανακινηση .και κατι αλλο φορματ πωσ γινεται?????

 

ευχχ.....

Link to comment
Share on other sites

GIA ELLHNIKH ROM DEN XERO GIA TA TWEAKS ALLA STA REG GIATI DEN DIABAZONTE ?

 

Αυτό προσπάθησα να γράψω από πάνω αλλά έκανα λάθος παράθεση :D

 

Το tweak της registry που είναι γνωστό ότι υπάρχει για να απενεργοποιεί τη φόρτιση, στο x500 δεν λειτουργεί γιατί απλά δεν υπάρχει το HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\usbfndrv όπου πρέπει να γίνει η αλλαγή.

 

Όπως είπε ο panosha δεν δημιουργείτε μεγάλο πρόβλημα στην μπαταρία. Στο M600 ήμουνα έτσι για ένα χρόνο περίπου κι η μπαταρία είναι ακόμα σαν καινούργια. Επίσης σχετικά με τη φόρτιση είχε γραφτεί παλαιότερα στο forum μέσα από κάποια άρθρα που είχανε βρει παιδιά, ότι είναι καλύτερο για τις μπαταρίες λιθίου να μην τις αφήνουμε να πέφτουν πολύ και γύρω στο 50% να τις επαναφορτίζουμε μέχρι τέρμα.

Link to comment
Share on other sites

oxi ap ey8eias tii soy leei ?

 

 

Γράφει: "Δεν υπάρχει εφαρμογή που να σχετίζεται με το αρχείο Disable usb charging. Ανοίξτε πρώτα την εφαρμογή και στη συνέχεια ανοίξτε το αρχείο μέσα από την εφαρμογή". Άργησα λίγο να απαντήσω και νομίζω πως τελικά δε μπορώ να απενεργοποιήσω τη φόρτιση, αν και από ότι είπατε, δεν προξενεί πρόβλημα με τη μπαταρία..

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατοχος αποσημερα ετεν χ500 εχω ομως ενα προβλημα μολις βαλω την καρτα κοσμοτε ειναι μου κολαει η επιφανεια οθονης και με το πενακι δε λειτουργει τιποτα (μονο τα πληκτρα λειτουργουν) εδω θελω να σημειωσω οτι τοεκανα επανακινηση .και κατι αλλο φορματ πωσ γινεται?????
Link to comment
Share on other sites

Πάνο καλήσπέρα ξέρεις πως μπορούμε να κάνουμε να ακούγεται το ράδιο από το ηχείο το εξωτερικό ? υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ?
Link to comment
Share on other sites

Πάνο καλήσπέρα ξέρεις πως μπορούμε να κάνουμε να ακούγεται το ράδιο από το ηχείο το εξωτερικό ? υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ?

 

Δεν γίνεται φίλε μου...:(

Link to comment
Share on other sites

Γράφει: "Δεν υπάρχει εφαρμογή που να σχετίζεται με το αρχείο Disable usb charging. Ανοίξτε πρώτα την εφαρμογή και στη συνέχεια ανοίξτε το αρχείο μέσα από την εφαρμογή". Άργησα λίγο να απαντήσω και νομίζω πως τελικά δε μπορώ να απενεργοποιήσω τη φόρτιση, αν και από ότι είπατε, δεν προξενεί πρόβλημα με τη μπαταρία..

 

Δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα με την μπαταρία,κακό μπορεί να κάνεις καλό όχι,γι΄αυτό αφησέ το όπως είναι...;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατοχος αποσημερα ετεν χ500 εχω ομως ενα προβλημα μολις βαλω την καρτα κοσμοτε ειναι μου κολαει η επιφανεια οθονης και με το πενακι δε λειτουργει τιποτα (μονο τα πληκτρα λειτουργουν) εδω θελω να σημειωσω οτι τοεκανα επανακινηση .και κατι αλλο φορματ πωσ γινεται?????

Φίλε χρειάζεσαι αυτό το patch http://rapidshare.com/files/16443915/RILMUX20061212.CAB.html πέρασε το και μετά βάλε την κάρτα SIM. Δοκίμασε το και βλέπουμε. :D

Link to comment
Share on other sites

Φίλε χρειάζεσαι αυτό το patch http://rapidshare.com/files/16443915/RILMUX20061212.CAB.html πέρασε το και μετά βάλε την κάρτα SIM. Δοκίμασε το και βλέπουμε. :D

 

Α ρε Dr Pano....μόνο το συνταγολόγιο σου λείπει:D :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας , μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε που θα βρω βαση για το αυτοκινητο και ποια ειναι καλη για το x500 ?

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=62130737&product=905984

 

Η καλύτερη....;) :D

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι επειδή προφανώς αυτήν έχεις και δεν την έχω δεί από κοντά. Ο βραχίονας είναι πολύ κοντός η μου φαίνεται, γιατί αυτό σε κάποια αυτοκίνητα μπορεί και να δημιουργεί πρόβλημα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω! Ερωτηση: Οταν περναω τον κωδικο στο hikeyboard δεν τον δεχεται και μου βγαζει οτι εχει ληξη ενω φαινεται οτι δουλευει κανονικα, υπαρχει προβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι επειδή προφανώς αυτήν έχεις και δεν την έχω δεί από κοντά. Ο βραχίονας είναι πολύ κοντός η μου φαίνεται, γιατί αυτό σε κάποια αυτοκίνητα μπορεί και να δημιουργεί πρόβλημα. :rolleyes:

 

Καταρχήν,+1000 ευχαριστώ για το email...:D ;)

Τωρα οσο αφορα την βαση,Ναι ειναι κοντος ο βραχιονας,πολυ συμμαζεμενος ομως και αριστος λειτουργικα με διακοπτες ασφαλειας θεσης..δηλ.εκει που το εχεις ρυθμιση εκει μενει χωρις να μπορει με καποιο τροπο να αλλαξει θεση..;) Πολυ καλο αυτο.

Απο εκει και περα Πανο,πιστευω πως ταιριαζει σε ολους τους τυπους αυτοκινητων και μαλιστα γαντι...:)

Και κατι αλλο,ο φορτιστης αυτ/του που εχει μεσα,ειναι ολα τα λεφτα...:D

Κανε μια βολτα απο πλαισιο και δες το και απο κοντα...

Link to comment
Share on other sites

απλως δεν υπαρχει! πηγα και στο καταστημα της λαρισας δεν ειχε ! τη να κανω ?

Link to comment
Share on other sites

απλως δεν υπαρχει! πηγα και στο καταστημα της λαρισας δεν ειχε ! τη να κανω ?

 

Περιμενε μεχρι να φερουνε,αξιζει τον κοπο...trust me;) :D :)

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποια ρύθμιση της ένταση και για τους υπολοίπους ήχους να ακούγονται όταν βάζεις το handsfree;
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο φεναται καλο ! κανη και για αλλο pocket pc ? η μονο το ετεν ?

 

Αποκλειστικα και μονο για Χ500..

Link to comment
Share on other sites

simera logika h cosmote mou energopoise ta mms kai stin o8oni feixnei to G toy gprs, ayto einai normal H stelnei kai xreonomai?

kai pos mporo na peraso tis ry8miseis ton mms alla xoris na exo wap den 8elo na mpaino ston internet apo wap alla apo wifi .

Thank u

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia

kserei kaneis pote tha kikloforisei i rom i elliniki?

 

thanks

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Φίλε χρειάζεσαι αυτό το patch http://rapidshare.com/files/16443915...61212.CAB.html πέρασε το και μετά βάλε την κάρτα SIM. Δοκίμασε το και βλέπουμε.

 

φιλε ευχαριστω κατι εγινε νασε καλα .........:D

 

να ρωτισω κατι αλλο προγραμμα εισερχ. εξερχ. εκτοσ απο το batterystatus υπαρχει γιατι αυτο που εχει δεν κανει τιποτα ...........

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

χθες εκανα εγκατασταση το POCKET MECHANIC πρεπει να σας πω οτι του εσκισε οτι είχε και δεν είχε το Ετενακι..... καλα να πάθω όμως τις ηξερα αυτες τις μαλακιες τα προγραμματα...... μεχρι και οι ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ απο την ΕΝΑΡΞΗ χαθηκανε....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...